Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
slanobarac
Posts: 3536
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by slanobarac »

Voja wrote: Mon Jul 31, 2023 12:43 pm
MiSmoFKV! wrote: Mon Jul 31, 2023 12:26 pm Nadam se da nije Vulić jer nama fali 6ca
Vecito nezadovoljni... juce smo resili peticu, sad... fali sestica :mrgreen:
Meni fali sedmica..... na lotou. :mrgreen:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
hvylarn
Posts: 406
Joined: Thu Jan 20, 2022 10:54 am

Re: Transferi

Post by hvylarn »

Ako je Kosanovic, ne treba nam stvarno jos jedan igrac od 33 godina pa makar i za rotaciju. Bolje u tom slucaju da smo ostavili Ljubisavljevica ili Vitasa. Po meni je bolja opcija da je ostao tandem Ljubisavljevic - Crnomarkovic, mislim da bi se savrseno uklopili. No sad je kasno svakako za to.
srkins
Posts: 1440
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

Koliko smo para potrosili na plate prosecnih stopera mogli smo lepo dovesti ovog decka https://www.transfermarkt.com/nikola-mi ... ler/854804 i resiti pitanje stopera za par buducih godina
VošaNS
Posts: 778
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Transferi

Post by VošaNS »

Potpis?
Marko93
Posts: 553
Joined: Fri Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: Transferi

Post by Marko93 »

VošaNS wrote: Mon Jul 31, 2023 5:04 pmPotpis?
Evo Marko93
User avatar
Srbendinho
Posts: 92
Joined: Thu Aug 08, 2013 10:56 pm

Re: Transferi

Post by Srbendinho »

Да се нису Огија Врањеша бањалучког брата сјетили? :D
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Transferi

Post by Danilo »

Rosic dolazi izgleda...Mamadu odlazi,postoji ponuda
Nisam siguran za Mamadua
Jablinski je otpao definitivno
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Transferi

Post by Danilo »

Nije mi jasan procenat solidarnosti...Evo npr Rubezic ide u Aberdin 230.000e ....jel mi imamo na njemu neka prava....nebitno nije cifra samo onako
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9756
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Danilo wrote: Mon Jul 31, 2023 9:42 pm Rosic dolazi izgleda...Mamadu odlazi,postoji ponuda
Nisam siguran za Mamadua
Deep Purple wrote: Sat Jul 29, 2023 6:47 pm Izgleda da bi se taj stručan čovek začudio tek kad bi čuo gde je mogao Traore da završi. :)
Sta se iza brda valja? :mrgreen:

Pocece igraci da nam traju krace nego treneri :frown:
Image
User avatar
Turija
Posts: 10721
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Danilo wrote: Mon Jul 31, 2023 9:42 pm Rosic dolazi izgleda...Mamadu odlazi,postoji ponuda
Nisam siguran za Mamadua
Jablinski je otpao definitivno
Ne bih voleo da Mamadu ode.
Ako dodje Rosic, Mamadu bi, taman, isao na tu poziciju zadnjeg veznog.Malo vremena i brzo bi se uigrao.. Cvrsci je, eksplozivniji, brzi, skocniji od bilo kojeg naseg kandidata za zadnjeg veznog igraca i vec dobro poznaje ekipu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
VošaNS
Posts: 778
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Transferi

Post by VošaNS »

Danilo wrote: Mon Jul 31, 2023 10:04 pm Nije mi jasan procenat solidarnosti...Evo npr Rubezic ide u Aberdin 230.000e ....jel mi imamo na njemu neka prava....nebitno nije cifra samo onako
Nemamo. 50-50 Pazar i Čuka.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9756
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Turija wrote: Mon Jul 31, 2023 10:22 pm
Danilo wrote: Mon Jul 31, 2023 9:42 pm Rosic dolazi izgleda...Mamadu odlazi,postoji ponuda
Nisam siguran za Mamadua
Jablinski je otpao definitivno
Ne bih voleo da Mamadu ode.
Ako dodje Rosic, Mamadu bi, taman, isao na tu poziciju zadnjeg veznog.Malo vremena i brzo bi se uigrao.. Cvrsci je, eksplozivniji, brzi, skocniji od bilo kojeg naseg kandidata za zadnjeg veznog igraca i vec dobro poznaje ekipu.
Apsolutno ne vidim Traorea na poziciji zadnjeg veznog, mislim ne vidim ga kao kvalitetnog igraca. Bio bi otprilike na nivou Busnica na stoperu
Image
User avatar
Turija
Posts: 10721
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Voja wrote: Mon Jul 31, 2023 10:27 pm
Turija wrote: Mon Jul 31, 2023 10:22 pm
Danilo wrote: Mon Jul 31, 2023 9:42 pm Rosic dolazi izgleda...Mamadu odlazi,postoji ponuda
Nisam siguran za Mamadua
Jablinski je otpao definitivno
Ne bih voleo da Mamadu ode.
Ako dodje Rosic, Mamadu bi, taman, isao na tu poziciju zadnjeg veznog.Malo vremena i brzo bi se uigrao.. Cvrsci je, eksplozivniji, brzi, skocniji od bilo kojeg naseg kandidata za zadnjeg veznog igraca i vec dobro poznaje ekipu.
Apsolutno ne vidim Traorea na poziciji zadnjeg veznog, mislim ne vidim ga kao kvalitetnog igraca. Bio bi otprilike na nivou Busnica na stoperu
Ako ode, videces ga, kao i tvoj strucni konsultant :mrgreen:
Podlegao si uticaju grobara. :oops:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9756
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Turija wrote: Mon Jul 31, 2023 10:31 pm Ako ode, videces ga, kao i tvoj strucni konsultant :mrgreen:
Podlegao si uticaju grobara. :oops:
Pa sta ako ode? Jel treba ja da osecam krivicu? Da li bi to bila neka novost da nam igrac ode? A uostalom, mozda su ti odlasci samo filter za sampionski tim. Za sad imamo samo Cumica... ostale moramo izmenjati :mrgreen:

I ne razumem o kakvom grobaru pricas? :mrgreen:
Image
User avatar
Turija
Posts: 10721
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Kako kom grobaru? Tom iz Teleoptika, sto kaze da Traore nije ni za nasu ligu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Post Reply