VOJVODINA u Evropi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
babac
Posts: 23
Joined: Thu Mar 01, 2012 2:13 pm

Re: VOJVODINA - Apoel, četvrtak 20h (1:2)

Post by babac »

KATASTROFA ,nemam sta da kazem sem da sam ljut na ovo sto smo veceres prikazali ,Batak odma da napusti klupu on treba da veceras zavrsi svoj posao u klubu i da da ostavku ili da mu bude urucena,sto se tice igraca to nam je sto nam je.A stio se tice ostavke tu treba da bude na spisku i s.direktir Jovanovic .Protiv crne gamadi u nedelju nece nista biti bolje i tu utakmicu gubimo ,daj boze da gresim al tesko...SAMO FKV go**a NAPOLJE!!!
Voša le
Posts: 16
Joined: Sat Jul 29, 2023 4:44 pm

Re: VOJVODINA - Apoel, četvrtak 20h (1:2)

Post by Voša le »

Uzas od igre. Taktike nemamo... Ko raspustena banda izgledamo. Da ima obraza Batak bi odma podneo nepopozivu ostavku i da je uprava malo notmalna ona bi mu urucila...
Volim te Vošo ludo🤍❤️
fare
Posts: 2830
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: VOJVODINA - Apoel, četvrtak 20h (1:2)

Post by fare »

go**o sudijsko a penal za nas kod 1:1?
Ja mislim da više nećemo videti Traorea i Čumića.
Makraganta
Posts: 33
Joined: Sun Jul 17, 2022 10:33 am

Re: VOJVODINA - Apoel, četvrtak 20h (1:2)

Post by Makraganta »

Slepci, oterase iz kluba sve sto je valjalo prosle godine, 22 utakmice bez poraza i mi umesto da se pojacamo mi prodamo nosioce igre .... Napad bezidejan.....uzas
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: VOJVODINA - Apoel, četvrtak 20h (1:2)

Post by Krle »

I onda forum mrači, ničim izazvan...
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1478
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: VOJVODINA - Apoel, četvrtak 20h (1:2)

Post by Neizlecivi »

Niko nije kriv sem neznalice na klupi. Glumi neki autoritet, a veze nemam. Osim sto je nas nista zivo pokazao nije.

I ja volim Vosu, mnogo vise od njih. Dajte mi 6 meseci na klupi da probam. Garantujem bolje rezultate.
User avatar
Mark Renton
Posts: 139
Joined: Wed Mar 22, 2023 9:21 pm

Re: VOJVODINA - Apoel, četvrtak 20h (1:2)

Post by Mark Renton »

Враћајте Лалата све му је опроштено, клуб да му обезбеди бело кад се он нашиба има да гризу и ови на терену
User avatar
Salvador
Posts: 1084
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: VOJVODINA - Apoel, četvrtak 20h (1:2)

Post by Salvador »

:cheers:
Brane wrote: Thu Aug 03, 2023 8:54 pm Imam utisak sa su igraci prirodno ofanzivniji nego sto igraju. Kao da ih formacija i direkcije sa klupe sputavaju da igraju kako znaju. Mogu zamo da zakljucim da je Batak dunster nevidjeni.
Zaista, glavni utisak utakmice je da je Batak neviđeni glupan.
Na poluvremenu umesto da ih naloži da nastave pritisak iz prvog i što pre daju drugi, oni nešto taktiziraju i na kraju celo poluvreme ne naprave šansu. O izmenama da ne pričam.
Dakle, glupan mora da leti.
Ali ono što me brine je ko može biti alternativa.
fcvisart
Posts: 64
Joined: Wed Jul 13, 2022 12:04 pm

Re: VOJVODINA - Apoel, četvrtak 20h (1:2)

Post by fcvisart »

Kakav crni Lalat i ostali povratnici!
Novo ime da ima smisla!
Najveća ljubav, jedina moja, Vojvodina!
User avatar
churguzijanac
Posts: 2065
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: VOJVODINA - Apoel, četvrtak 20h (1:2)

Post by churguzijanac »

Mi smo teški superligaški prosek i to na svim nivoima od igrača, preko trenera do uprave.

Jedina dobra stvar je što možda dobijemo milionče za Zuku Bazuku, što je do skoro bila nemoguća misija.
User avatar
Mark Renton
Posts: 139
Joined: Wed Mar 22, 2023 9:21 pm

Re: VOJVODINA - Apoel, četvrtak 20h (1:2)

Post by Mark Renton »

fcvisart wrote: Thu Aug 03, 2023 10:13 pm Kakav crni Lalat i ostali povratnici!
Novo ime da ima smisla!


С обзиром да ми фурамо стално повратнике-незналице након ове аналфабете кладим се да је он следећи
НАМА ТРЕБА СТРАНАЦ!
User avatar
churguzijanac
Posts: 2065
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: VOJVODINA - Apoel, četvrtak 20h (1:2)

Post by churguzijanac »

Mark Renton wrote: Thu Aug 03, 2023 10:17 pm
fcvisart wrote: Thu Aug 03, 2023 10:13 pm Kakav crni Lalat i ostali povratnici!
Novo ime da ima smisla!


С обзиром да ми фурамо стално повратнике-незналице након ове аналфабете кладим се да је он следећи
НАМА ТРЕБА СТРАНАЦ!
Nemac
User avatar
Turija
Posts: 10764
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: VOJVODINA - Apoel, četvrtak 20h (1:2)

Post by Turija »

To je to sto sam ocekivao.
Ne moze se nista zameriti igracima, dok za sve ostale u Klubu, nema lepe reci. Sve sto je moglo da se uradi lose za nastup u Evropi, uradili su. U skladu sa time, tako se i zavrsilo. Zbog toga sam utakmicu odgledao mirno i bez jeda. Jos jedna u nizu propalih sezona.

Tesko ova ekipa moze dati vise od gola, bilo kojem domacem superligasu, a ne nekom u Evropi. Svi na forumu smo bili svesni da nemamo kvalitet, dok su klubu govorili suprotno. Par forumasa se nadalo cudu, ali cuda se ne mogu dogoditi ni iz cega.
Batak je trener koji ne ume da napravi igru i napadacke akcije, a i nazad smo vrlo nesigurni ( mnogo slobodnog prostora se ostavlja protivniku).

Ne znam sta Vosu ceka dalje, ali nista dobro.
Ko ce ostati , ko ce otici, ko ce doci? Ostaje samo jedna velika sumnja i neizvesna borba za poziciju koja dogodine vodi u Evropu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: VOJVODINA - Apoel, četvrtak 20h (1:2)

Post by Krle »

Nula poena u Evropi, isto toliko u prvenstvu, sve je u redu, to što kažu, nije istina, oni hoće da nas zavade, izvući ćemo pouke, moramo biti jedinstveni, ko drukčije kaže, taj kleveće i laže... Ima li nekog normalnog preostalog u klubu?
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1408
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: VOJVODINA - Apoel, četvrtak 20h (1:2)

Post by Uvek sa tobom »

Јаооо Јеличићу, јао Батаче.

Па човече Бјековић одигра против цигана врхунску утакмицу препородио се и ти онда ставиш штопера на бека!!!

Управи замерам што појачања касне ОПЕТ !! Ови играчи више нису могли, Апоел просечна екипа мање лошија од нас, захваљујући нашим грешкама иду даље.
Надам се да не помишљају сад да продају пола тима, после прошле срамне сезоне и овог испадања, јер ако то мисле могу и они да се пакују.
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
Post Reply