5. kolo: Mladost - VOJVODINA 2:2 (2:2)

ultra komsa
Posts: 415
Joined: Fri May 03, 2013 9:37 pm

Re: 5. kolo: Mladost - VOJVODINA, subota 20.30

Post by ultra komsa »

Jel se samo meni cini da je ovaj bio metar u ofsajdu? Ko ovde koga j**e?
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1395
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: 5. kolo: Mladost - VOJVODINA, subota 20.30

Post by Uvek sa tobom »

Тако је то кад одбрану уиграваш на првенственим утакмицама...
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
Karlsson
Posts: 2135
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: 5. kolo: Mladost - VOJVODINA, subota 20.30

Post by Karlsson »

Kako ovo nije ofsajd? Još su sada na Areni pokazali pogrešnu situaciju. Ovaj crnac je bio u ofsajdu na sledećem pasu.
Da li je moguće da se ovo radi i da ovo prolazi naočigled cele Srbije?
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: 5. kolo: Mladost - VOJVODINA, subota 20.30

Post by Krle »

Promaja... :whistler: Ovo nam je drugi gol gde se gari iz pasivnog ofsajda aktivira i meće i sve regularno. Da li neko može da objasni?
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
Turija
Posts: 10739
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 5. kolo: Mladost - VOJVODINA, subota 20.30

Post by Turija »

Da li to vise ne vazi pravilo ako da gol igrac koji je bio u ofsajdu, pa se kasnije aktivira u da gol.? Ovde je ovo slucaj kod drugog gola domacina, zati je i pomcni digao zastavicu za ifsajd, ali i je u sobi za varanje dibro piznati zivkovic.
Last edited by Turija on Sat Aug 26, 2023 9:25 pm, edited 1 time in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
churguzijanac
Posts: 2057
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 5. kolo: Mladost - VOJVODINA, subota 20.30

Post by churguzijanac »

Deep Purple wrote: Sat Aug 26, 2023 8:41 pm I pored primljenog gola posle centaršuta sa njegove strane. Gruzijac odlično deluje. Ovo nije njegov gol.
Ovaj drugi jeste
User avatar
Turija
Posts: 10739
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 5. kolo: Mladost - VOJVODINA, subota 20.30

Post by Turija »

churguzijanac wrote: Sat Aug 26, 2023 9:24 pm
Deep Purple wrote: Sat Aug 26, 2023 8:41 pm I pored primljenog gola posle centaršuta sa njegove strane. Gruzijac odlično deluje. Ovo nije njegov gol.
Ovaj drugi jeste
Drugi je klasican ofsajd, koji je pomocni sudija i dosudio, ali tu je zivkivic u sobi za varanje.
Last edited by Turija on Sat Aug 26, 2023 9:26 pm, edited 1 time in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Milan
Posts: 4202
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 5. kolo: Mladost - VOJVODINA, subota 20.30

Post by Milan »

Mogu povlaciti linije koliko hoce, ali ovaj ako nije bio metar u ofsajdu…

Bas nemamo srece u ovim Lucanima.

Bolingi odlicno odlaze lopte danas.
POŠTO OBRAZ ???!!!
VošaNS
Posts: 785
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: 5. kolo: Mladost - VOJVODINA, subota 20.30

Post by VošaNS »

U odbrani duva sa svih strana.
User avatar
Turija
Posts: 10739
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 5. kolo: Mladost - VOJVODINA, subota 20.30

Post by Turija »

Dokle ce Zbiljic da cuti i ne trazi izuzece zivkovica???
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Nevernik II
Posts: 455
Joined: Fri Jun 10, 2022 3:29 pm

Re: 5. kolo: Mladost - VOJVODINA, subota 20.30

Post by Nevernik II »

Dobro, ispunili smo prosek od dva primljena gola po utakmici.
Sad nekako da učačkamo gol više u drugom poluvremenu.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9778
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 5. kolo: Mladost - VOJVODINA, subota 20.30

Post by Voja »

Dosao u Srbiju bas Vosu da Silu(j)e :mrgreen: Kako smo klub predodredjen da protivnicke anonimuse guramo u vasionu pa to je neverovatno :)

Inace vidim vecinom pozitivni komentari, medjutim licno tu nista jos ne vidim. Prvo veliki nedostatak kolektivne igre. To sam primetio jos protiv Apoela veliku razliku u onom zagrljaju (kad oforme krug) igraca pred pocetak meca. Ako neko ima priliku da pogleda sa koliko strasti i zara su to radili igraca Apoela i kako je to isto izgledalo u reziji nasih igraca. Tu se vidi duh tima. Ko je bar malo realan videce i ovde nacin iznosenja lopte i gradjenja akcije igraca iz Lucana i nase ekipe. Mi jos uvek nemamo ni ideju ni sinhronizaciju, a uostalom ni kompoziciju. Takodje previse solista u ekipi imamo. Pogledajte samo reakciju Radulovica posle drugog gola, Gruzin srecan kao dete, a Andrija ga ignorise, jer eto on je postigao gol, on je zvezda veceri. Ako trener uspe te segmente da preokrene tek onda mozemo da ocekujemo nesto. Isto tako i Carevic mi deluje kao da je na terenu sam za sebe. Ne valja to
Image
Vladimir
Posts: 124
Joined: Sun Aug 21, 2016 9:35 pm
Location: Telep

Re: 5. kolo: Mladost - VOJVODINA, subota 20.30

Post by Vladimir »

Због оваквих ствари треба терати управу, ово не сме да се помисли а не да нам се дешава. Докле више да се трпи не правда.
Телеп
User avatar
Maki
Posts: 1138
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 5. kolo: Mladost - VOJVODINA, subota 20.30

Post by Maki »

Užasno naše izdanje. Čumić mora da pojača, Rosić na klupu, možda i Nikolić. Nadajmo se boljoj igri u drugom poluvremenu, makar u odbrani.

EDIT. Odličan početak u nastavku, treba dati gol što pre.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2057
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 5. kolo: Mladost - VOJVODINA, subota 20.30

Post by churguzijanac »

Turija wrote: Sat Aug 26, 2023 9:26 pm
churguzijanac wrote: Sat Aug 26, 2023 9:24 pm
Deep Purple wrote: Sat Aug 26, 2023 8:41 pm I pored primljenog gola posle centaršuta sa njegove strane. Gruzijac odlično deluje. Ovo nije njegov gol.
Ovaj drugi jeste
Drugi je klasican ofsajd, koji je pomocni sudija i dosudio, ali tu je zivkivic u sobi za varanje.
Nek izvuce neko liniju ko se razume.Ovo što su pokazali izgleda nije bilo ofsajda.
Locked