6. kolo: VOJVODINA – Radnički Kg 2:1 (0:1)

Locked
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 6. kolo: VOJVODINA – Radnički Kg 2:1 (0:1)

Post by slanobarac »

Mišljenja sam da će nam pauza dobro doći. Da pojedinci ponovo pronađu sebe, jer svi znamo da mogu, srede glavu i da konačno krenemo sa pobedama u "malim mečevima".Da rešavamo mečeve kao TSC ili partizan a prošle sezone Čukarički. Tu se pravi razlika i gradi pobednički mentalitet
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
CRD FCV
Posts: 1603
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 6. kolo: VOJVODINA – Radnički Kg 2:1 (0:1)

Post by CRD FCV »

Да поделим мисао са вама - за време утакмице, приметио сам да један играч Радничког на загревању не ради ништа и хвата кривине. Док остатак екипе ради по инструкцијама кондиционог, дотични ништа. Раде се скокови са леве на десну, он се прошета. Често ни толико, стане поред оне зелене подлоге и коментарише утакмицу.
Привуче ми то пажњу па ајде да сазнам ко је то.
У питању је играч са бројем 16, Урош Видовић.
На Флешскору стоје подаци да је био само у Радничком али има рупа од неколико сезона. Одем на ТМ за више података, тамо видим да је био у Хонг Конгу па се вратио. Његова статистика за скоро једанаест година играња фудбала - 182 утакмице и 9 голова, од тога 2 у првој лиги и 7 у Хонг Конгу.

https://www.transfermarkt.com/uros-vido ... ler/296613

Питам се како играч са оваквом статистиком "игра" у најјачем рангу нашег такмичења? И поред тога се на загревању не труди ни најмање, ваљда свестан да свакако неће ући. Коме треба један такав да оптерећује буџет осим ако није нечија комбинација и колико таквих има у нашим клубовима.
Marko93
Posts: 549
Joined: Fri Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: 6. kolo: VOJVODINA – Radnički Kg 2:1 (0:1)

Post by Marko93 »

Pa zagrevanje mu je prekovremeno to mu nije placeno :D
User avatar
Mark Renton
Posts: 117
Joined: Wed Mar 22, 2023 9:21 pm

Re: 6. kolo: VOJVODINA – Radnički Kg 2:1 (0:1)

Post by Mark Renton »

CRD FCV wrote: Mon Sep 04, 2023 2:39 pm Да поделим мисао са вама - за време утакмице, приметио сам да један играч Радничког на загревању не ради ништа и хвата кривине. Док остатак екипе ради по инструкцијама кондиционог, дотични ништа. Раде се скокови са леве на десну, он се прошета. Често ни толико, стане поред оне зелене подлоге и коментарише утакмицу.
Привуче ми то пажњу па ајде да сазнам ко је то.
У питању је играч са бројем 16, Урош Видовић.
На Флешскору стоје подаци да је био само у Радничком али има рупа од неколико сезона. Одем на ТМ за више података, тамо видим да је био у Хонг Конгу па се вратио. Његова статистика за скоро једанаест година играња фудбала - 182 утакмице и 9 голова, од тога 2 у првој лиги и 7 у Хонг Конгу.

https://www.transfermarkt.com/uros-vido ... ler/296613

Питам се како играч са оваквом статистиком "игра" у најјачем рангу нашег такмичења? И поред тога се на загревању не труди ни најмање, ваљда свестан да свакако неће ући. Коме треба један такав да оптерећује буџет осим ако није нечија комбинација и колико таквих има у нашим клубовима.
Koliko sam procitao negde taj lik je dete Radničkog kao klinac je furao tekme sa Đavolima pa su ga sigurno tako udomili, nešto po ciganskom principu udomljavanja u Grafičar ili kao sto su udomili Vujadina Savića u stručni štab a lik je kopetentan za trenera ko Marica za krivi k
Locked