Marketing kluba

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Maki
Posts: 1153
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Marketing kluba

Post by Maki »

Kakvi bre sponzori? Šta, treba da platim dres po punoj ceni i da budem šetajuća reklama? Neka sponzori subvencionišu dresove, ako hoće da ih reklamiramo.
CRD FCV
Posts: 1686
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Marketing kluba

Post by CRD FCV »

Forza Voša wrote: Fri Sep 29, 2023 12:06 am
Ово је јако лепо урађено.
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1282
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Marketing kluba

Post by MiSmoFKV! »

Dresovi odlični, film odličan, svaka čast svima koji su radili. :cheers:

Ipak imam par zamerki. Čitav proces mi je nekako bez glave i repa.
- Za početak, za sada nigde ne mogu da se vide svi detalji sa dresova. Sve slike su nekako iz daljine.
- Najava promocije dresa je čini mi se izostala, samo odjednom se pojavili. Trebali su da naprave neko odbrojavanje na društvenim mrežama ili neka slična aktivnost
- Film je mogao biti u rezoluciji koja odgovara Instagram reelsu ili TikToku, ne verujem da će ići na TVu
- Filmu fali poenta, da li da kupimo dres(što jelte ne možemo) ili da dođemo na utakmicu gde će biti premijera novog dresa

Dakle individualni rad 10, timski 0. Možda bolje da nas preuzme neko ko je završio menadžment, marketarima slabo ide organizacija
User avatar
Maki
Posts: 1153
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Marketing kluba

Post by Maki »

Zbiljić pokazao znanje marketinga, odlični dresovi, odličan video, samo još da nam uvali te dresove. Lično, ne pitam šta košta, samo znam da mi ne pada napamet da uzmem Malbašićev dres sa ovog videa, osim ako ne bude u njemu danas postigao het-trik.
User avatar
slanobarac
Posts: 3584
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Marketing kluba

Post by slanobarac »

Maki wrote: Fri Sep 29, 2023 1:04 pm Zbiljić pokazao znanje marketinga, odlični dresovi, odličan video, samo još da nam uvali te dresove. Lično, ne pitam šta košta, samo znam da mi ne pada napamet da uzmem Malbašićev dres sa ovog videa, osim ako ne bude u njemu danas postigao het-trik.
Loše su odrađena imena i brojevi. Nečitljivi su, boja se ne uklapa a moglo je i to u nekom retro stilu da se odradi. Inače onaj plavi mi je vrh.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Cane
Posts: 1082
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Marketing kluba

Post by Cane »

slanobarac wrote: Fri Sep 29, 2023 11:12 am Očekujem da mi predsednik kluba pokloni prvi primerak dresa. :mrgreen: Unapred zahvalan :cheers:
E ovo bi ja podržao 100% :lol:
Ali samo nemoj da onda volšebno promeniš "uređivačku politiku" :D Navikli smo svi na ovo dosadašnje :)
:cheers:
User avatar
slanobarac
Posts: 3584
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Marketing kluba

Post by slanobarac »

Cane wrote: Fri Sep 29, 2023 1:58 pm
slanobarac wrote: Fri Sep 29, 2023 11:12 am Očekujem da mi predsednik kluba pokloni prvi primerak dresa. :mrgreen: Unapred zahvalan :cheers:
E ovo bi ja podržao 100% :lol:
Ali samo nemoj da onda volšebno promeniš "uređivačku politiku" :D Navikli smo svi na ovo dosadašnje :)
:cheers:
Moja ostavka je na stolu. :mrgreen:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
N13
Posts: 2070
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Marketing kluba

Post by N13 »

Detalji plavog dresa

Image

Image
User avatar
torrente
Posts: 511
Joined: Thu Aug 06, 2009 3:16 pm
Location: Srem bato

Re: Marketing kluba

Post by torrente »

Mogli su i Mihu da ubace na dres,tj njegovo ime!
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: Marketing kluba

Post by Krle »

Ne znam za Mihajlovića, ali u srpskom jeziku prvo se piše ime, pa prezime. :ugeek:
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
Minja
Administrator
Posts: 1909
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Re: Marketing kluba

Post by Minja »

Krle wrote: Fri Sep 29, 2023 3:27 pm Ne znam za Mihajlovića, ali u srpskom jeziku prvo se piše ime, pa prezime. :ugeek:
Тачно тако. Правопис српског језика, лекција пре увода :)
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3877
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Marketing kluba

Post by Red Marquis »

Možda je ovo dres za prodaju kad pređemo u Topolu da igramo :mrgreen:
Io odio Belgrado
User avatar
Maki
Posts: 1153
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Marketing kluba

Post by Maki »

Ovo je ispravno po mađarskom pravopisu. Zašto bi to nekome smetalo?
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: Marketing kluba

Post by Krle »

Maki wrote: Fri Sep 29, 2023 4:47 pm Ovo je ispravno po mađarskom pravopisu. Zašto bi to nekome smetalo?
Više je pandurski pravopis.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
N13
Posts: 2070
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Marketing kluba

Post by N13 »

Ne postoji pravopisno ili gramaticko pravilo u nasem jeziku koje govori da li se pise prvo ime ili prezime.
Samo je uobicajeno da se prvo pise ime pa prezime. Ali cak ni to nije uvek tako.
U spiskovima ljudi (liste, evidencije, tabele, sta god, gde nema semantickog znacenja, vec je u pitanju obican spisak) praksa je da se pise prvo prezime pa ime (verovatno zbog lakseg nalazenja, sortiranja...). U recenicama i tekstovima gde se samo spominje neko ime, onda se uglavnom pise ime, pa prezime.

Tako da nemojmo pobogu mesati pravopis sa ovim.
Post Reply