Mediji i FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
slanina
Posts: 814
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by slanina »

Ne znam ko je dotični ,nešto je u pravu ali imam utisak da nije navijač Vojvodine,možda i grešim.Deluje mi kao kako se ovaj uopšte usudio da najavi titulu pored blizanaca,to smeju samo oni...
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Milan
Posts: 4260
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by Milan »

slanobarac wrote: Tue Oct 03, 2023 5:40 am
Voja wrote: Tue Oct 03, 2023 12:58 am Image
Evo ga još jedan novinar što sumnja u našeg predsednika. :mrgreen:

Još jedan? Ja ih nešto ne nalazim...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Cane
Posts: 1098
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by Cane »

Svako, pa i ovaj penzioner ima pravo na stav i mišljenje i tu mu se nema šta zameriti. Drugo je pitanje zašto bi njega i njegove opservacije i umetničke slobode trebali uvažavati više ili manje od nekog drugog, recimo nama svima dobro poznatog L Bakmaza ili nekog trećeg.

Meni je samo malo simptomatično da jedan "prestonički" Žurnal, sa nama dobro poznatom uređivačkom politikom koju odslikava bukvalno svaka njihova naslovna strana :pegla: tek tako daje prostor za komentarisanje ove vrste nekom bivšem novinaru koji je eto naprasno iz penzije dobio neodoljivu potrebu da napiše baš sad nešto o Voši i to u ovom stilu. A svi znamo da su penzije male, pogotovo novinarske :wink:
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by Krle »

Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
Turija
Posts: 10807
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by Turija »

Cane wrote: Tue Oct 03, 2023 11:10 am Svako, pa i ovaj penzioner ima pravo na stav i mišljenje i tu mu se nema šta zameriti. Drugo je pitanje zašto bi njega i njegove opservacije i umetničke slobode trebali uvažavati više ili manje od nekog drugog, recimo nama svima dobro poznatog L Bakmaza ili nekog trećeg.

Meni je samo malo simptomatično da jedan "prestonički" Žurnal, sa nama dobro poznatom uređivačkom politikom koju odslikava bukvalno svaka njihova naslovna strana :pegla: tek tako daje prostor za komentarisanje ove vrste nekom bivšem novinaru koji je eto naprasno iz penzije dobio neodoljivu potrebu da napiše baš sad nešto o Voši i to u ovom stilu. A svi znamo da su penzije male, pogotovo novinarske :wink:
@Cane
Mislim da, poslednji pasus, nije fer prema coveku, a ne postoji nijedan argument za prozivku, dok je licno uvredljiv za coveka, bivseg novinara sportskog listaTempa.

Zbiljic tek treba da dokaze, bar deo obecanja. Dok izneta finansijska situacija, za mene, ne pretstavlja nista, osim reci. Svaki predsednik je govorio da ce finansijski stabilizovati klub, a posle novi predsednik da je zatekao dugovanja ( i uvek veca, nego prethodno saopstena od strane bivse uprave ).
Teren je ono sto meni karakterise stanje u klubu. Tako da, za sada, daleko vise verujem nasem aktuelnom treneru, jer se nazire bar neki pomak na terenu, a i na kzn.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
ultra komsa
Posts: 422
Joined: Fri May 03, 2013 9:37 pm

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by ultra komsa »

Karlson, to je ljubav, nemoj da si takav 😄
User avatar
zime89
Posts: 483
Joined: Tue Jan 20, 2015 12:07 am

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by zime89 »

ZIME89
User avatar
zime89
Posts: 483
Joined: Tue Jan 20, 2015 12:07 am

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by zime89 »

Cccc Zbilja pa šta će ti reći predsednik za ovo , tamo po partijskoj liniji svi moraju za zvezdu :lol: :lol: :lol:
ZIME89
VošaNS
Posts: 859
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by VošaNS »

User avatar
slanobarac
Posts: 3613
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by slanobarac »

I oni će nama prvi čestitati titulu 25/26. :greenbutt:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Turija
Posts: 10807
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by Turija »

slanobarac wrote: Wed Oct 04, 2023 7:01 pm I oni će nama prvi čestitati titulu 25/26. :greenbutt:
Limburga meseca.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4042
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by Rabba »

A jel uzvraćica ljubav?
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Minja
Administrator
Posts: 1911
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by Minja »

partizan je klub vojske koja vise ne postoji, koja je branila drzavu koja vise ne postoji.
User avatar
zime89
Posts: 483
Joined: Tue Jan 20, 2015 12:07 am

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by zime89 »

I imaju slavu i navijače pročetnički orijentisane, ludilo mozga. Mislim ja kao hardcore komunista bi onda prvi trebao da navijam za njih, a što bi rekao Ćvorović to nije mržnja to je gadjenje. Samo to gadjenje zavisi jedino od trenutka čiji su na vlasti, pa te trenutno više mrzim :lol: :lol: :lol:
ZIME89
Post Reply