11. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA 3:1 (0:0)

Locked
Istocno stajanje
Posts: 543
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: 11. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, subota 16h

Post by Istocno stajanje »

Istocno stajanje wrote: Sat Oct 07, 2023 6:09 am Tesko uzimamo bodove na gostovanjima, a ovo je utakmica u kojoj bismo bas zakomplikovali sebi plasman porazom. A majstori smo za to :mrgreen:
Tacno sam znao da cemo izgubiti.
User avatar
slanina
Posts: 810
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: 11. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, subota 16h

Post by slanina »

Po stoti put ko drži Lazarevića,Vukića,Milosavljevića,Jeličića...
Mogu slobodno da puste i Zukića,Carevića,Malbašića,Rosića(zadnja dva igrača nisu ni senka onih igrača od ranije).
Poruka za upravu,dovesti igrače koji znaju da šutnu i da dodaju lopte po zemlji i da nabace ovi ne znaju što ih držite,ako treba konsultovati skauting službu Pazara jer ovi njihovi stranci su za naše klasa ispred,doveli penzoša Sumu koji igra ševe sa njima e moja vošo na šta si spala da ovaj raspali Pazar igra ševe sa nama...
Last edited by slanina on Sat Oct 07, 2023 7:02 pm, edited 2 times in total.
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
Vladimir
Posts: 124
Joined: Sun Aug 21, 2016 9:35 pm
Location: Telep

Re: 11. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, subota 16h

Post by Vladimir »

Kао што рекох на почетку сезоне,ова је опет пропала. Пазар за нас овакве, Барса.
Кад ће држава реаговати на турске заставе и скандирање које какво? Стварно су дно ове лиге.
Телеп
Firma kej
Posts: 174
Joined: Tue Apr 04, 2023 12:34 pm

Re: 11. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, subota 16h

Post by Firma kej »

Jeličić umesto Lazarevića na desnom beku, vezni na mesto štopera, Bukinac na levom beku, Careviću gledate kroz prste od kada je došao, a u suštini ništa ne pokazuje. Malbašić i Zukić da se gone u tri lepe i oni koji ih guraju da igraju. Trener je na ovoj utakmici pokazao svoje mogućnosti.
VošaNS
Posts: 772
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: 11. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, subota 16h

Post by VošaNS »

Užas i jedna velika 0.
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1109
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 11. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, subota 16h

Post by naseljekolumbija »

А ја не знам како неки не контају да није до тренера. По правилу се увек кола сломе на тренеру. А ми смо осуђени да сезонама гледамо базуке бјеке букинце јелачиће црне марковиће итд.
Last edited by naseljekolumbija on Sat Oct 07, 2023 7:01 pm, edited 1 time in total.
CRD FCV
Posts: 1645
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 11. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, subota 16h

Post by CRD FCV »

Немам идеје а ни речи.

Не искористимо прилике, не створимо прилике када су биле могућности. Оно из првог шута и то каквог дају голчину па онда вијај резултат и распад игре.
User avatar
rykerfcv
Posts: 770
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: 11. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, subota 16h

Post by rykerfcv »

Забрињава ме то што ми више није чудно да видим да смо на 8 позицији и да губимо од Пазара,Суботице итд.
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
ssnigd
Posts: 3380
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 11. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, subota 16h

Post by ssnigd »

slanobarac wrote: Sat Oct 07, 2023 6:46 pm
ssnigd wrote: Sat Oct 07, 2023 6:42 pm Jelicic na desnom beku?!?! Ranko pobogu!!!
Predasmo ovo bez ikakve borbe i zelje
Zanimljivo će mi biti da pročitam ovde šta Rankovi svedoci misle o ovim izmenama, postavci igre i dokle ćemo ovo gledati?
Ovo jako dugo ne liči na ništa ali rezultati pokrivaju sav prljav veš i lošu igru. Sad je dosta!. Nadam se.
Procitaces ono sto pise sa moje strane, a to je da je uzasno izvedena utakmica od strane svih. Pocevsi od strucnog staba sa Rankom, pa do svakog pojedinacnog igraca.

O boldovanom, nemam problema sa tim. Pricati da nesto ne valja i likovati nad time, u situaciji kada malo sta funkcionise je meni licno smesno. Kao govoriti, korupcija u Srbiji nema granica i hvaliti se da si u pravu.

Ps. Smeniti trenera mozemo bez ikakvog problema, nece se promeniti puno toga. Osim, ako ne dovedemo Murinja. Eto, najavljuju mu mozda otkaz za vikend.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1000
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 11. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, subota 16h

Post by Mare_Liman »

Мени је најтужније што нико од играча нема воље, жеље, толико без енергије, троми, незаинтересовани једини који су играли на овој утакмици који су "желели" су Матеус и Кембел који су странци??? То је највећи проблем свега што наша деца немају жељу, част што играју за први тим већ најгоре изгледају на терену, а Збиља са реченицом да имамо најбољу омладинску школу у Србији а играчи из омладинске школе су Јеличић, Бјековић, Букинца не могу да ставим ту јер игра позицију коју он не може и не зна да игра, Зукић који има периоде да игра ко омладинац и да буде најбољи на терену... Веома упитно са свих страна...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
Karlsson
Posts: 2124
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: 11. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, subota 16h

Post by Karlsson »

Još jedan štoper, ceo set desnih bekova, nova osmica, nova desetka, zdrav Bolingi, Kembel u prvih 11, pa ako ne ispuni očekivanja i levo krilo novo.
Lazarević, Bjeković, Jeličić, Milosavljević, Malbašić, Vukić, možda i Carević nisu kvalitet koji nam treba. I Zukića bih prodao ukoliko ima ponude.
Ni po čemu se ne izdvajamo od ligaškog proseka. Jedina sreća je što liga ima samo četiri tima iznad proseka, pa imamo neku šansu da se lomimo za peto mesto.
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1109
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 11. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, subota 16h

Post by naseljekolumbija »

@ssnigd

Ма какав Мурињо, нико овде не помаже. Од :shit: се пита не прави и тачка.
User avatar
slanobarac
Posts: 3531
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 11. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, subota 16h

Post by slanobarac »

ssnigd wrote: Sat Oct 07, 2023 6:55 pm
slanobarac wrote: Sat Oct 07, 2023 6:46 pm
ssnigd wrote: Sat Oct 07, 2023 6:42 pm Jelicic na desnom beku?!?! Ranko pobogu!!!
Predasmo ovo bez ikakve borbe i zelje
Zanimljivo će mi biti da pročitam ovde šta Rankovi svedoci misle o ovim izmenama, postavci igre i dokle ćemo ovo gledati?
Ovo jako dugo ne liči na ništa ali rezultati pokrivaju sav prljav veš i lošu igru. Sad je dosta!. Nadam se.
Procitaces ono sto pise sa moje strane, a to je da je uzasno izvedena utakmica od strane svih. Pocevsi od strucnog staba sa Rankom, pa do svakog pojedinacnog igraca.

O boldovanom, nemam problema sa tim. Pricati da nesto ne valja i likovati nad time, u situaciji kada malo sta funkcionise je meni licno smesno. Kao govoriti, korupcija u Srbiji nema granica i hvaliti se da si u pravu.

Ps. Smeniti trenera mozemo bez ikakvog problema, nece se promeniti puno toga. Osim, ako ne dovedemo Murinja. Eto, najavljuju mu mozda otkaz za vikend.
Ja sam se potpuno složio sa tvojim citiranim postom. Ne razumem reakciju?
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Maki
Posts: 1128
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 11. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, subota 16h

Post by Maki »

Uz sav baksuz koji imamo zbog povređenih igrača i Zbiljićeve transfer politike, ne može se sakriti činjenica da je Ranko limitiraniji od svakog prvotimca Vojvodine. Prvo, uopšte nije godinama pratio naš fudbal, drugo, ne zna da nađe najbolju poziciju igraču, treće, forsira nekolicinu koji su van svake forme, četvrto, pogrešna podela kapitenske trake. Brža igra u napadu i napredak u prekidima su kakav-takav njegov rezultat, ali smo zato najbušniji u odbrani od kad pratim Vošu.
Trener je zaboravio Miletića, Jovanovića, Vukića, a Jeličića i Bjekovića je gurao na pogrešne pozicije gde su ispadali smešni. Niko od igrača nije podigao formu, osim što je par njih blesnulo po jednu utakmicu.
Tek nam slede ozbiljni protivnici i mislim da ćemo teško dogurati do plej ofa sa ovim trenerom i igračima.
User avatar
Turija
Posts: 10708
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 11. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, subota 16h

Post by Turija »

Najgore moguce je komentarisati i predlagati nesto za sta ne postoji resenje.To je vec godina Vojvodina, jer u Klubu nista ne valja.
Ni omladinska skola, ni uprava, ni sportski direktor i sportski sektor, ni igraci nisu na nivou Vojvodine.
Last edited by Turija on Sat Oct 07, 2023 7:16 pm, edited 2 times in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Locked