Stadion "Karađorđe"

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
CRD FCV
Posts: 1659
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by CRD FCV »

Да ли ово даље значи да би цео запад био повезан једним ходником а не као сад са оном салом за медије пресечен?
User avatar
N13
Posts: 2059
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by N13 »

Ljudi, samo da se zna da ovo nije konacan projekat.
Tj jeste za slucaj da dobijemo novac za kategoriju 4.

Zbiljic je napomenuo to na jednom intervjuu nedavno. Da je grad obezbedio jedan iznos novca (ne znam koliko bese tacno), ali da je to dovoljno samo za neke sitne popravke, da bude kategorija 3. I da ce probati da se nadje dodatni novac (jos toliko), da se napravi sve sto treba za kategoriju 4.
Ovo sa rendera bi trebalo da bude kategorija 4, ali mi taj novac jos uvek nemamo obezbedjen. Postoji dobra sansa da to opak ostanu samo renderi.
Duplof
Posts: 883
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by Duplof »

Taj narativ u vezi "nalaženje novca" je pokupio od nekog većeg demagoga od sebe, pitam se od koga...

Ovaj plan ne izgleda loše, ali kao što reče @Nevernik II, u ovoj zemlji samo to i izgleda dobro, realnost najčešće bude drugačija. Podržavam sređivanje stadiona jer je sramota da se svako drugo-treće leto (koliko često i izborimo Evropu) nerviramo i strepimo da li ćemo gledati Vošu na našem stadion. Mada, ni taj stadion nije naš, makar na papiru.
Zar klub nije vlasnik jednog dela zapadne tribine, tj. lože? Malo mi je čudno da nešto naše sređuje grad, a ono što je njihovo zanemaruju ili rade to ofrlje. Ako sam napravio lapsus oko vlasništva, ispravite me.

Ako dođe do realizacije ovog, stavlja se tačka na izgradnju novog stadiona, makar za narednih 10-20 godina...
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
User avatar
Turija
Posts: 10739
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by Turija »

Bez rusenja i pravljenja nove tribine na Istoku, stadion nije sredjen.

Istok je toliko neudoban i trosan da ce jednog dana sam pasti, osakatiti i poubijati ljude. Ne kockajte ste se sa ljudskim zivotima.

Ozbiljan nemar se uvukao svugde. Onomad pade ona jadna devojka studenkinja, pa sa gotovo neobezbedjenog stepenista na FTN. Ej, na FTN, gde je sva tehnicka struka, ali nemar za coveka se izgleda i tamo doselio. Ne mogu da verujem kako izgleda ona ograda na objavljenoj fotografiji tog stepenista.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
slanobarac
Posts: 3554
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by slanobarac »

Možete li se setiti koliko ste "Karađorđa" videli u zadnjih pet, šest godina?
A sad vidite šta imamo. Zaključak donesite sami, nameće se.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Turija
Posts: 10739
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by Turija »

slanobarac wrote: Mon Nov 13, 2023 4:36 pm Možete li se setiti koliko ste "Karađorđa" videli u zadnjih pet, šest godina?
A sad vidite šta imamo. Zaključak donesite sami, nameće se.
Vec sam naziv pocetka nije tacan, jer ovo nije rekonstrukcija stadiona, vec sminkanje zapadne tribine.
Tek sam kraj ( pa i pocetak) ovog posla je u velikoj magli, kao i svi dosadasnji ,,projekti" i makete ,,rekonstrukcije".
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
1892
Posts: 1067
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by 1892 »

Kako će obezbediti 150 parking mesta ?
Come on you Reds!
User avatar
newnowapv
Posts: 589
Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
Location: Telep

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by newnowapv »

Treba na istoku da stojim na kisi, ili slucajno da sedim sa kolenima u ustima, i da se odusevljavam lounge-om na zapadu?
Hvala! :lala:
masterNS
Posts: 577
Joined: Fri Dec 23, 2011 4:05 pm
Location: Novi Sad

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by masterNS »

newnowapv wrote: Mon Nov 13, 2023 6:30 pm Treba na istoku da stojim na kisi, ili slucajno da sedim sa kolenima u ustima, i da se odusevljavam lounge-om na zapadu?
Umro sam koliko mi je ovo bilo smesno. :D :D Sjajno! :cheers: :cheers: :cheers:
afroditi
Posts: 46
Joined: Sat Sep 03, 2016 12:53 pm

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by afroditi »

Đorđe Bajilo, DBA: "Sad radimo projekat potpuno novog stadiona na ovoj istoj lokaciji."
Snimak je poprilično svež.
(link - od 4:33)
CRD FCV
Posts: 1659
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by CRD FCV »

afroditi wrote: Tue Nov 14, 2023 12:06 pm Đorđe Bajilo, DBA: "Sad radimo projekat potpuno novog stadiona na ovoj istoj lokaciji."
Snimak je poprilično svež.
(link - od 4:33)
Јел до мене или овај линк не ради?
afroditi
Posts: 46
Joined: Sat Sep 03, 2016 12:53 pm

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by afroditi »

CRD FCV wrote: Tue Nov 14, 2023 2:27 pm
afroditi wrote: Tue Nov 14, 2023 12:06 pm Đorđe Bajilo, DBA: "Sad radimo projekat potpuno novog stadiona na ovoj istoj lokaciji."
Snimak je poprilično svež.
(link - od 4:33)
Јел до мене или овај линк не ради?
Nije do tebe :D evo ga sad, ne znam šta sam tamo uradio: https://youtu.be/dNTU0Pta6I0?t=273
User avatar
Milan
Posts: 4199
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by Milan »

Pitanje je kad je ovo snimano, pogotovo sto pominje projekte za 7 stadiona.

U svakom slucaju, isto kao i njemu, i meni je san nov, pravi fudbalski stadion na istom mestu. :beg:
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1627
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by ogi »

Milan wrote: Tue Nov 14, 2023 5:49 pm Pitanje je kad je ovo snimano, pogotovo sto pominje projekte za 7 stadiona.

U svakom slucaju, isto kao i njemu, i meni je san nov, pravi fudbalski stadion na istom mestu. :beg:
Svi sanjamo isti san moj dobri Milane. Znaci titula i novi stadion, ajde recimo 2026? :cheers:
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
Post Reply