15. kolo: TSC – VOJVODINA 1:2 (1:2)

User avatar
Grbavica.021*
Posts: 1890
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: 15. kolo: TSC – VOJVODINA 1:2 (1:2)

Post by Grbavica.021* »

ssnigd wrote: Thu Nov 16, 2023 10:05 am Da nije bilo Lalata, ne bismo ni uzeli taj kup u finalu.
Jedino je on, tako psihicki nestabilan, mogao da unese nemir na tribine i igrace partizana i da "nalozi" nase, da bi se taj kup uzeo.
Nijedan drugi trener u takvoj situaciji nam ne bi doneo trofej.
Koliko god mi to voleli ili ne voleli, uradio je to.
:lala:
hvylarn
Posts: 398
Joined: Thu Jan 20, 2022 10:54 am

Re: 15. kolo: TSC – VOJVODINA 1:2 (1:2)

Post by hvylarn »

Drina je bio po meni motor i mozak ekipe. Odigrati svaki minut na svakoj utakmici, samo reči pohvale za čoveka. Dok drugima duša izlazi na usta pri kraju utakmice, on i dalje vuče igru. Jeste da je često lopta morala da ide njemu, ali ako je takav koncept igre bio zamišljen neki rezultat je i donelo. Ako smo mogli sa onim tužnim Mrkaićem da uzmemo Kup, trenutni rezultati bi morali mnogo bolje. No verujem da će doći na svoje, samo da se poslože kockice.
User avatar
021
Posts: 852
Joined: Fri Jan 21, 2005 6:46 pm

Re: 15. kolo: TSC – VOJVODINA 1:2 (1:2)

Post by 021 »

N13 wrote: Wed Nov 15, 2023 9:06 pm I mislim da se svi slazemo ovde da je Mateus jedan od najbitnijih igraca ovog tima, i da kad njega nema, malo smo pogubljeni na toj poziciji.
Bitan jeste, jer smo užasno tanki na poziciji zadnjeg veznog, ali je po kvalitetu, realno, osrednji igrač. Topić mi je, recimo, dve klase iznad njega. I dalje smatram da Miletić mora dobiti veću minutažu. Vezni red u sastavu Milosavljević - Zukić - Nikolić je defanzivno samoubistvo. U Topoli smo nekim čudom izdržali, ali za ubuduće je hitno potrebno pronaći pouzdanu alternativu Mateusu na zadnjem veznom. Šta mislite, da li bi Gruzijac mogao da odigra na toj poziciji? Imamo tri leva beka, a bekovi su često umeli da se pokažu na zadnjem veznom. Pada mi na pamet Lahm u Bajernu, a kod nas Aranđel Stojković. No, Gruzijca ne poznajem dovoljno i nisam siguran koliko bi mogao da odgovori zahtevima te pozicije, mada mi deluje da ima odlično kretanje i da je jak na lopti.
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 15. kolo: TSC – VOJVODINA 1:2 (1:2)

Post by Turija »

@021
Zanimljiv predlog.
Licno ne bih smeo reci nista, jer jako malo smo gledali Gruzijca. Ono sto se da videti je da ima znanja i iskustva.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 15. kolo: TSC – VOJVODINA 1:2 (1:2)

Post by Rabba »

Ljudi koji prate ozbiljniji fudbal će primetiti da je u jednom periodu to postao ozbiljan trend, da bekovi igraju zadnje vezne. @021 Mislim da si pomešao Lama i Kimiha, jer je Kimih desni bek i zadnji vezni. Lama se jedino sećam kao beka, ali ne bih stavljao ruku u vatru iskren da budem :) Ali sam predlog je zapravo odličan. Ne samo Giorbelidzea, već i Lazarevića, pa i Stefana Đorđevića bi bilo dobro isprobati na toj poziciji, barem u trenutnom nedostatku boljih rešenja, mada Đorđevića pod starije dane pre vidim kao levog stopera. Meni je i Lazarević kao pitbul i puno ga pre vidim kao nekog prljavog čistača i parnjaka čak Mateusu u nekim utakmicama gde treba zatvoriti nazad, nego sa loptom u nogama. Bjeković i pogotovo Bukinac su pravi ofanzivni bekovi, njima ne bi legao zadnji vezni, bar tako mislim. A Miletića aktivirati što pre.

Svaka Milosavljević-Zukić-na-zadnjim-veznim-sredina terena je defanzivno samoubistvo.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Savcic Luka
Posts: 333
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: 15. kolo: TSC – VOJVODINA 1:2 (1:2)

Post by Savcic Luka »

Mark Renton wrote: Wed Nov 15, 2023 6:50 pm
Mare_Liman wrote: Wed Nov 15, 2023 3:50 pm

Погледајте само крај снимка и славље са играчима, колико свима значи победа, поготово Царевићу, али свакако види се та позитивна енергија, породична и надам се да ће успети да нас изненаде против цигана и да први пут после 7 година узмемо бод на Карађорђу или после 10 сва 3 :mrgreen:
На нама је да им се ми одужимо мобилизацијом до краја полусезоне поготово у наредне три текме где дочекујемо роме, а идемо на Јна где би било добро да се понови прошлогодишње издање и Чаир за који је време да се одради у озбиљнијем броју баш због удаљености да се демонстрира снага.
Добили смо оно што смо хтели-залагање и пожртвованост за грб, сада је на нама ред.
Без ње нема нас и без нас нема ње!
Častitke grupi za teku protiv TSC-a.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 15. kolo: TSC – VOJVODINA 1:2 (1:2)

Post by Deep Purple »

Stižemo konkurente polako i po gol razlici.
Locked