16. kolo: VOJVODINA – c.z. 1:2 (1:2)

User avatar
slanobarac
Posts: 3531
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 16. kolo: VOJVODINA – c.z. subota u 16 h (A1P)

Post by slanobarac »

Mare_Liman wrote: Tue Nov 21, 2023 8:05 pm
slanobarac wrote: Tue Nov 21, 2023 6:52 pm Kako bih ja voleo da mogu da delim vaš optimizan ali.... Terza je rekao - sve pobede do kraja. :frown:
A baš bi bilo fino videti njegovu usranu facu u subotu, negde oko 18h.
PS:najava snega u subotu
После избора крећу све победе, зато и оволико киксева не смеју још да "раде" и "доминирају", а што се оптимизма тиче, увек је присутан не битно против кога играли, или то или пљување, сланинарски.
Kako to misliš ili optimizam ili pljuvanje?
Ne ide to baš tako.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Milan
Posts: 4182
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 16. kolo: VOJVODINA – c.z. subota u 16 h (A1P)

Post by Milan »

Grof Žekula wrote: Tue Nov 21, 2023 2:03 pm да Индио и Кембел играју по систему „Ко су ови?“,

:rolll:


Odlična cela najava i iskreno se nadam da ih negde arhiviraš. Bilo bi sjajno objaviti ih sve jednog dana.


Ne očekujem ništa, a zanimljivo mi je da, za razliku od kup utakmice protiv NS-a, gde je najava počela dve nedelje ranije, ovde skoro da i ne znamo da se igra utakmica protiv cigana za 4 dana... :roll:
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3889
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 16. kolo: VOJVODINA – c.z. subota u 16 h (A1P)

Post by Deep Purple »

Njima gori pod nogama a mi standardno haotični, na momente deluje da idemo u dobrom pravcu pa onda hladan tuš i tako u krug. Uvek sam optimističan ali koliko smo kadri da iznesemo pobedu to ne znam ali biće sasvim sigruno zanimljivo.

Da li će ponovo da se vade na nama ili ćemo konačno odigrati kako treba videćemo.

Sa njima može da se igra i najvažnije je da pokažemo to na terenu, da li će to biti dovoljno za bod(ove) možda je i manje važno, mada da se i mi ne lažemo prijatnije smo se osećali posle pobede nad Tsc-on gde smo bili u podređenijem položaju nego posle slobodno rečeno posle propuštenih bodova sa Čukaričkim a da ne pričamo tek o utakmici koja je usledila nakon tog meča i prethodila duelu sa Tsc-om.

Ako mogu da biram, dobra igra i tri boda :mrgreen:

Šalu na stranu, nadam se dobroj atmosferi, poveda protiv Tsc-a je vratila veru u ekipu i nadam se da će i mnogi koji ne gledaju mečeve protiv cigana ipak ovog puta biti na stadionu pa da se svi zajedno radujemo u subotu u večernjim satima.

Da li smo kadri da dobijemo cigane i onda puni elana da udarimo i na njihovog brata blizanca, vreme će pokazati.

Hiljadu puta razočaran ali opet biram da verujem.

Bili smo svedoci navijača Milana i Rijeke kako bacaju dolare eto ideje i od strane Grofa da mi bacamo uplatnice :mrgreen:

Da gori Karađorđe i da “padne” forum u subotu uveče.
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1384
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: 16. kolo: VOJVODINA – c.z. subota u 16 h (A1P)

Post by Uvek sa tobom »

Не могу да будем оптимиста пред утакмицу са државном мезимицом, али од играча очекујем да покажу зубе, а не да скину гаће- па шта буде !!!
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
Mark Renton
Posts: 128
Joined: Wed Mar 22, 2023 9:21 pm

Re: 16. kolo: VOJVODINA – c.z. subota u 16 h (A1P)

Post by Mark Renton »

Ako ne bude pobeda, dovoljno će biti i prednji ukršteni ligamenti Kange
User avatar
Stexman
Posts: 2572
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 16. kolo: VOJVODINA – c.z. subota u 16 h (A1P)

Post by Stexman »

Poruka igračima: Ako nemate muda da se pobijete sa ovim smradinama, sami skinite dres i recite ja ne zaslužujem da igram za ovaj klub!

I mnogo puta ponovljena rečenica: Ostavite srce na terenu i niko vam neće reći ni po reči.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3979
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 16. kolo: VOJVODINA – c.z. subota u 16 h (A1P)

Post by Rabba »

Deep Purple wrote: Tue Nov 21, 2023 9:21 pm Bili smo svedoci navijača Milana i Rijeke kako bacaju dolare eto ideje i od strane Grofa da mi bacamo uplatnice :mrgreen:
Ovo bi bilo fantastično za videti, makar i na nekoj Firminoj šetalici.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9746
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 16. kolo: VOJVODINA – c.z. subota u 16 h (A1P)

Post by Voja »

Ukoliko nasi igraci odluce da su suprostave mogao bi to biti veoma zanimljiv mec. Sastaju se dve ekipe koje su podbacile u odnosu na ocekivanja navijaca, cak bih rekao da su gosti mnogo vise razocarali svoje navijace, mi smo nekako navikli na minimalna ocekivanja, pa nismo toliko razocarani ni ovom sezonom.Tu smo u prednosti.
Sav pritisak je na njima, mi smo vec odavno naviknuti "da ne moramo protiv njih" tako da smo i tu u prednosti.
Realno ne zna se cija odbrana je losija, samo sto nas protivnici smeju da napadnu.
Ni u napadu nema velikih razlika, kilavi i jedni i drugi. Smatram da ce ovaj mec da odluci duel na sredini terena. Sve zavisi ko ce od dva trenera bolje da skocka sredinu terena. Trener koji bude bolje ubo vezni red taj ce i dobiti mec. Eto to je neka moja pretpostavka. u ovom mecu nam treba vezni red prepun svezine, velike zelje za trcanjem, borbom i pobedom, rekao bih i vezni red koji ce biti opusten, koji ce na teren izaci da se nadigrava, koji nece biti sputan nekim suvisnim obavezama, ukoliko se takva ekipa nadje na terenu, ocekujem dobar rezultat. A mec je cini mi se nikad bolja prilika i za kreativnost na tribinama... toliko toga ima "da se kaze" :cheers:
Image
User avatar
angua
Posts: 244
Joined: Tue Oct 05, 2010 12:07 pm
Location: negde u kosmosu

Re: 16. kolo: VOJVODINA – c.z. subota u 16 h (A1P)

Post by angua »

Mislim da je vreme da :shit: opet promenimo trener. Onako da ode u po utakmice...
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1273
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: 16. kolo: VOJVODINA – c.z. subota u 16 h (A1P)

Post by MiSmoFKV! »

angua wrote: Wed Nov 22, 2023 9:48 am Mislim da je vreme da :shit: opet promenimo trener. Onako da ode u po utakmice...
I meni je to u glavi sve vreme, a nisam hteo da napišem da ne izbaksuziram :mrgreen:
User avatar
Deep Purple
Posts: 3889
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 16. kolo: VOJVODINA – c.z. subota u 16 h (A1P)

Post by Deep Purple »

Na kraju mi ima da teramo Ranka posle subote :mrgreen:
VošaNS
Posts: 773
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: 16. kolo: VOJVODINA – c.z. subota u 16 h (A1P)

Post by VošaNS »

Nije mi jasno ovo sa sezonskim. Jel vlasnici sezonskih ulaze sa njima ili se mora preuzeti ta pozivnica u šopu?
User avatar
N13
Posts: 2051
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 16. kolo: VOJVODINA – c.z. subota u 16 h (A1P)

Post by N13 »

VošaNS wrote: Wed Nov 22, 2023 2:24 pm Nije mi jasno ovo sa sezonskim. Jel vlasnici sezonskih ulaze sa njima ili se mora preuzeti ta pozivnica u šopu?
Isto mi nije jasno, dvosmisleno objasnjeno.
Pisao sam klubu na fb, pa javljam kada (i ako) odgovore.
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 1965
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: 16. kolo: VOJVODINA – c.z. subota u 16 h (A1P)

Post by Grbavica.021* »

Ко има сезонску преузима је у шопу на дан утакмице, а ово што су ставили као максимално четири улазнице опет ће њихови навијачи покуповати за запад ко не буде ишао на југ...
Locked