Super Liga - sezona 2023/24

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Deep Purple
Posts: 3934
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Deep Purple »

Meni je najžalije to što Young Boys i cigani igraju LŠ a ja jedinu razliku u nekom većem kvalitetu u odnosu na nas na primer u ekipi Young Boysa vidim u tome što imaju 4-5 genetski atletskih nadarenijih fudbalera. Bukvalno tehnički ništa specijalno ekipa ali brt trče i kreću se. Bukv nama fale 3-4 India. Igrači koji trče i ne staju. Super su Zukić i Rajko, požrtvovani su, pogotovo Rajko ove sezone ali njih dvojica kao da vuku prikolicu a nemaju neki super tehnički kvalitet recimo Natka pa da kažeš da nadomeste to, mi da smo imali uz India još neka dva genetski nadarenija fudbalera uz onoliku volju mi bi pojeli cigane. Što reče i @Voja cigani nisu u vezi dugo bili lošiji da je na momente i naš vezni red izgledao kao nešto protiv njih a mi već nekoliko sezona upravo na tom delu terena imamo najveće probleme i najtanji smo.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9810
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Voja »

Tako to radi nas sampion, kao i u domacem prvenstvu, resi sve dileme kolo pre kraja :mrgreen: Opasno sam se navukao na ove zvezdine evromeceve, melem i za oci i za dusu. Ali od samih poraza, jos je lepsi nacin na koji gube, u svakom mecu onako, bas onako kako najvise boli :cheers:
Image
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4002
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Rabba »

U sezoni kada prave ubedljivo najveća ulaganja, beleže skandalozne rezultate. 15 miliona su u minusu, samo od dovođenja igrača, pa iako im je plasman u grupnu fazu doneo 20ak, dug im se ovim kolapsom povećava za barem još 20-30 miliona evra. Pesma.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4822
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by gospodinFKV »

Pad ce biti tako epski strmoglav, da ce se guslati.
Jedva je**no cekam. :dance2:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9810
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Voja »

gospodinFKV wrote: Wed Nov 29, 2023 12:49 am Pad ce biti tako epski strmoglav, da ce se guslati.
Jedva je**no cekam. :dance2:
I dalje smatram da im se nista desit nece
Image
CRD FCV
Posts: 1671
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by CRD FCV »

Штета само што ће се тај дуг пребити преко грбине нас становника а њима ништа, нико не може да забрани фмпу како ће да се зове.
User avatar
N13
Posts: 2065
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by N13 »

Taj dug, i mnogo veci, placamo mi vec 10-ak godina.
Tako cemo i natsaviti... nadam se ne zadugo. Zivim za taj dan.
CRD FCV
Posts: 1671
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by CRD FCV »

N13 wrote: Wed Nov 29, 2023 1:18 am Taj dug, i mnogo veci, placamo mi vec 10-ak godina.
Tako cemo i natsaviti... nadam se ne zadugo. Zivim za taj dan.
Ваистину.
User avatar
angua
Posts: 244
Joined: Tue Oct 05, 2010 12:07 pm
Location: negde u kosmosu

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by angua »

Image
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1403
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Uvek sa tobom »

Испратио сам мало утакмицу, најјачи је пад Родића у 16 м кад је хтео да исценира пенал у другом полувремену, заборавио да не игра суперлигу :mrgreen:

Надам се да следећу Гвардиола неће стати!
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
N13
Posts: 2065
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by N13 »

Uvek sa tobom wrote: Wed Nov 29, 2023 10:24 am Испратио сам мало утакмицу, најјачи је пад Родића у 16 м кад је хтео да исценира пенал у другом полувремену, заборавио да не игра суперлигу :mrgreen:
Nisam gledao niti video situaciju, ali ne cudi me nista. Vezba za nasu ligu. Sad u subotu protiv nas se tako videlo da sudija samo ceka da neki njihov igrac padne u 16m da svira penal. Ali nikako da doceka.
Kako mi je drago kada tako u Evropi ne dobijaju ni obicne faulove za kontakte gde im kod nas sviraju faul plus karton. Karma.
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1279
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by MiSmoFKV! »

CRD FCV wrote: Wed Nov 29, 2023 1:09 am Штета само што ће се тај дуг пребити преко грбине нас становника а њима ништа, нико не може да забрани фмпу како ће да се зове.
Ova fraza o dugu se baš dugo ponavlja i velikom ulaganju u sport ili šta već. Možda za običnog čoveka su te pare velike, ali na nivou države to je sića. Svakako racionalnije bi bilo trošiti te pare negde drugde, ali na nas stanovnike ne utiče baš ništa.
Savcic Luka
Posts: 365
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Savcic Luka »

Deep Purple wrote: Tue Nov 28, 2023 11:56 pm Meni je najžalije to što Young Boys i cigani igraju LŠ a ja jedinu razliku u nekom većem kvalitetu u odnosu na nas na primer u ekipi Young Boysa vidim u tome što imaju 4-5 genetski atletskih nadarenijih fudbalera. Bukvalno tehnički ništa specijalno ekipa ali brt trče i kreću se. Bukv nama fale 3-4 India. Igrači koji trče i ne staju. Super su Zukić i Rajko, požrtvovani su, pogotovo Rajko ove sezone ali njih dvojica kao da vuku prikolicu a nemaju neki super tehnički kvalitet recimo Natka pa da kažeš da nadomeste to, mi da smo imali uz India još neka dva genetski nadarenija fudbalera uz onoliku volju mi bi pojeli cigane. Što reče i @Voja cigani nisu u vezi dugo bili lošiji da je na momente i naš vezni red izgledao kao nešto protiv njih a mi već nekoliko sezona upravo na tom delu terena imamo najveće probleme i najtanji smo.
Bez obzira na rezultate meni je ova sezona nastavak prethodne. Imamo promašaja u transferima, ima i pogodaka. Ne pamtim kada nismo “skinuli gaće” pred njima. Sami smo sebe pobedili u subotu (uz malu pomoć sudije), ali nismo se isključili. I to mi je jako dobro.

E sad čekam polusezonu i da vidim da li će Ranko moći nešto da uradi i ako da šta će uraditi. A što se njega tiče i izjavom pre i izjavom posle utakmice je jasno iskazao stav da hoće da radi i da ne pristaje na povlašćene klubove.

A LŠ, njihovi porazi su mi više nego dragi 🤷‍♂️
User avatar
Turija
Posts: 10752
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Turija »

MiSmoFKV! wrote: Wed Nov 29, 2023 1:30 pm
CRD FCV wrote: Wed Nov 29, 2023 1:09 am Штета само што ће се тај дуг пребити преко грбине нас становника а њима ништа, нико не може да забрани фмпу како ће да се зове.
Ova fraza o dugu se baš dugo ponavlja i velikom ulaganju u sport ili šta već. Možda za običnog čoveka su te pare velike, ali na nivou države to je sića. Svakako racionalnije bi bilo trošiti te pare negde drugde, ali na nas stanovnike ne utiče baš ništa.
Sica je, dok je sica. Brzo su se zaboravile 90e i devizni kurs kakav je bio. A, u medjuvremenu, grejs periodi teku.
Njihovi rezultati su samo odraz rada i stanja u domacem fudbalu. Medjutim, to nikog od njih nece zabrinuti, nego ce traziti jos vise novca. Jos veci problem je sto ce ga i dobiti.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8881
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Radoye »

Za tu sicu koja im se daje svake godine bi se dala osposobiti za normalan rad po jedna provincijska bolnica u Srbiji. Van Beograda i Novog Sada bolnice su pretvorene u umiralista, vec 30 godina nikog izlecile nisu samo rade trijazu ko ce da ostane tu da umre a ko ce biti poslan u Kamenicu ili na VMA da se eventualno izleci. A da li ce biti tamo primljen zavisi od kapaciteta i liste cekanja.

Samo toliko da se promeni i uticaj na sve stanovnike bio bi itekako primetan.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Post Reply