Super Liga - sezona 2023/24

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
CRD FCV
Posts: 1717
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by CRD FCV »

slanobarac wrote: Mon Dec 04, 2023 10:04 pm
CRD FCV wrote: Mon Dec 04, 2023 12:15 am Прошле сезоне од 16. до 30. кола смо имали скор 7-7-0.
Међу тим резултатима су победа против два београдска црно бела и по нерешена са циганима и тсц-ом.
На крају регуларног дела смо били пети и имали 2 мање од црних и 8 од Чуке и ТСЦ-а.

На Ранку и момцима је да то надмаше. Имамо 4 бода заостатка ове сезоне у односу на прошлу након 16. кола.
Stvarno misliš da je to realno?
Сумњам. За тако нешто би морали да уђемо у серију озбиљних резултата, нешто што нисмо успели 2-3 године када смо повезали 3 победе.

Једино где видим трачак наде је што са свим тежим противницима играмо код куће и да одрадимо трансфер период какав нисмо одавно.

Значи минималне шансе.

И још мало информација које не иду у прилог надању, прошле сезоне у ово време другопласирани нам бежао 12, трећепласирани 7,
четвртопласирани 4 и петопласирани 1.

Сада је то разлика од 18, 10, 4 и 3.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4042
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Rabba »

Mi prvo moramo da prihvatimo naše trenutno mesto u srpskom fudbalu a onda da prilagodimo ciljeve. U ovom trenutku, osim blizanaca i TSCa, koji će razdeliti top 3 između sebe(ili kako im se kaže), iznad nas je i večito nestabilni Novi Pazar, a mi se trenutno na petom mestu tučemo sa Čukom koja deluje da je potpuno izgubila konce sa Kerkezom i Matićem. Realan cilj kluba u drugom delu sezone bi morao biti borba sa Pazarom i Čukaričkim za to 4. Mesto. Da li će biti nadmašen "uspeh" od prošle sezone ili ne, apsolutno je nebitno. 14 utakmica bez poraza i lagano ispadanje od Kiprana u 180 minuta gotovo bez nade za prolaz, zvuči kao da smo sa Malte... Za početak, treba nam jedan dobro osmišljen i realizovan prelazni rok. Već 10-15 godina.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 2228
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Grbavica.021* »

Утакмица 18.кола Војводина - Напредак игра се у понедељак од 18:30 часова. Улаз на ову утакмицу биће бесплатан.
User avatar
N13
Posts: 2098
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by N13 »

Image

Uz njega i Vidica se mozda i nekad nesto promeni. :lala:
CRD FCV
Posts: 1717
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by CRD FCV »

Хоће ли издржати Раднички још 20 мин са играчем мање.
User avatar
Maki
Posts: 1177
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Maki »

CRD FCV wrote: Sat Dec 09, 2023 3:37 pm Хоће ли издржати Раднички још 20 мин са играчем мање.
Eto, izdržao je i sada nam je prišao na tri boda, a TSC je na 11 više.
CRD FCV
Posts: 1717
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by CRD FCV »

Maki wrote: Sat Dec 09, 2023 4:07 pm
CRD FCV wrote: Sat Dec 09, 2023 3:37 pm Хоће ли издржати Раднички још 20 мин са играчем мање.
Eto, izdržao je i sada nam je prišao na tri boda, a TSC je na 11 više.
И са победом у понедељак ТСЦ нам на 8 а ми Радничком на 6. Треба гледати како стићи ове напред, ови назад нека гледају како нас да стигну.

Ево и осврт на остале наше конкуренте и њихов распоред.

ТСЦ:

Имају тешку серију са црвенима (Д), Напретком (Г), Младост (Д), Спартак (Г), Вождовац (Д), Пазар (Г), Чука (Д), Ми (Г). Једини предах ће им бити Напредак који тренутно нема неке амбиције да се бори за неке од европских позиција.

Пазар:

Имају тешку серију са црвенима (Д), Напретком (Г), Младост (Д), Спартак (Г), Вождовац (Д), Ми(Г), Чука (Г), ТСЦ (Д), црни (Г). Такође једини предах им је Напредак.

Младост:

Имају тешку серију са црвенима (Г) - тренутно се игра, резултат 1:1, Напретком (Д), Ми (Г), Спартак (Г), Вождовац (Д), Пазар (Г), Чука (Д), ТСЦ (Г), црни (Д). Такође једини предах им је Напредак.

Чукарички:

Имају тешку серију са црвенима (Г), Напретком (Д), Лучани (Г), Спартак (Д), Вождовац (Г), Пазар (Д), Ми (Г), ТСЦ (Г), црни (Д). Такође једини предах им је Напредак. Њима је ово серија до краја редовног дела сезоне. Такоже им долази ИМТ 2 дана наког гостовања Генту, не знам да ли могу да одложе ИМТ.

Спартак:

Имају тешку серију са црвенима (Д), Напретком (Г), Младост (Д), Ми (Г), Вождовац (Г), Пазар (Д), Чука (Г), ТСЦ (Д), црни (Г). Такође једини предах им је Напредак.

Вождовац:

Имају тешку серију са црвенима (Г), Напретком (Д), Лучани (Г), Спартак (Д), Ми (Г), Пазар (Г), Чука (Д), ТСЦ (Г), црни (Д). Такође једини предах им је Напредак.

Што се тиче нас, најтежа серија нам је Чука (Д), Железничар (Г) и ТСЦ (Д). Све остало нам је испресецано, имамо утакмицу са неким из плеј аута па онда са неким из плеј офа и тако до краја.

На све ово треба додати да има једно заостало коло које треба негде убацити + Куп утакмице, неко ће одиграти једну, неко две а неко и три.

Када се погледају ови распореди, ми смо у доста добром положају.

У неком каснијем писању бих написао и на којој позицији нам је најбоље да започнемо плеј оф ако ухватим времена.
User avatar
Milan
Posts: 4257
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Milan »

Lučani u bg sa ciganima na poluvremenu 1:1. Zove me prijatelj koji navija za Mladost i kaže da su egal, ako ne i bolji. A još ih je sudija masakrirao prošlu utakmicu sa kartonima i igraju bez nekoliko standardnih i sa 3-4 bonusa. I onda se setim prvog kola sa njima... :oops:
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1152
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Mare_Liman »

CRD FCV wrote: Sat Dec 09, 2023 6:07 pm
Maki wrote: Sat Dec 09, 2023 4:07 pm
CRD FCV wrote: Sat Dec 09, 2023 3:37 pm Хоће ли издржати Раднички још 20 мин са играчем мање.
Eto, izdržao je i sada nam je prišao na tri boda, a TSC je na 11 više.
И са победом у понедељак ТСЦ нам на 8 а ми Радничком на 6. Треба гледати како стићи ове напред, ови назад нека гледају како нас да стигну.

Ево и осврт на остале наше конкуренте и њихов распоред.

ТСЦ:

Имају тешку серију са црвенима (Д), Напретком (Г), Младост (Д), Спартак (Г), Вождовац (Д), Пазар (Г), Чука (Д), Ми (Г). Једини предах ће им бити Напредак који тренутно нема неке амбиције да се бори за неке од европских позиција.

Пазар:

Имају тешку серију са црвенима (Д), Напретком (Г), Младост (Д), Спартак (Г), Вождовац (Д), Ми(Г), Чука (Г), ТСЦ (Д), црни (Г). Такође једини предах им је Напредак.

Младост:

Имају тешку серију са црвенима (Г) - тренутно се игра, резултат 1:1, Напретком (Д), Ми (Г), Спартак (Г), Вождовац (Д), Пазар (Г), Чука (Д), ТСЦ (Г), црни (Д). Такође једини предах им је Напредак.

Чукарички:

Имају тешку серију са црвенима (Г), Напретком (Д), Лучани (Г), Спартак (Д), Вождовац (Г), Пазар (Д), Ми (Г), ТСЦ (Г), црни (Д). Такође једини предах им је Напредак. Њима је ово серија до краја редовног дела сезоне. Такоже им долази ИМТ 2 дана наког гостовања Генту, не знам да ли могу да одложе ИМТ.

Спартак:

Имају тешку серију са црвенима (Д), Напретком (Г), Младост (Д), Ми (Г), Вождовац (Г), Пазар (Д), Чука (Г), ТСЦ (Д), црни (Г). Такође једини предах им је Напредак.

Вождовац:

Имају тешку серију са црвенима (Г), Напретком (Д), Лучани (Г), Спартак (Д), Ми (Г), Пазар (Г), Чука (Д), ТСЦ (Г), црни (Д). Такође једини предах им је Напредак.

Што се тиче нас, најтежа серија нам је Чука (Д), Железничар (Г) и ТСЦ (Д). Све остало нам је испресецано, имамо утакмицу са неким из плеј аута па онда са неким из плеј офа и тако до краја.

На све ово треба додати да има једно заостало коло које треба негде убацити + Куп утакмице, неко ће одиграти једну, неко две а неко и три.

Када се погледају ови распореди, ми смо у доста добром положају.

У неком каснијем писању бих написао и на којој позицији нам је најбоље да започнемо плеј оф ако ухватим времена.
Свака част на издвојеном времену :cheers:
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Turija
Posts: 10804
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Turija »

Milan wrote: Sat Dec 09, 2023 6:14 pm Lučani u bg sa ciganima na poluvremenu 1:1. Zove me prijatelj koji navija za Mladost i kaže da su egal, ako ne i bolji. A još ih je sudija masakrirao prošlu utakmicu sa kartonima i igraju bez nekoliko standardnih i sa 3-4 bonusa. I onda se setim prvog kola sa njima... :oops:
Sad si me ,,primorao" da pogledam tu utakmicu.

Jos jednom da ponovim svoju raniju konstataciju, da je Nesko tata za ove nase i to sa radom na livadi. A mi imamo FCVB, sto skoro niko nema u drzavi. Tek toliko o znanju i radu u Vosi.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Turija
Posts: 10804
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Turija »

Sad ne znam da li sam gledanjem tv prenosa izbaksuzirao Lucane, ali za Vosu je taj rezultat dobar. :mrgreen:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1479
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Neizlecivi »

Turija wrote: Sat Dec 09, 2023 8:23 pm Sad ne znam da li sam gledanjem tv prenosa izbaksuzirao Lucane, ali za Vosu je taj rezultat dobar. :mrgreen:
Hahah uhvatio sam i ja 15ak minuta utakmice i naravno navijam da im Lucanci uteraju... Zamislim se i shvatim da nam to bas ne godi :mrgreen:
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1152
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Mare_Liman »

Жеља победила Спартак на свом терену 2-1

"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
rykerfcv
Posts: 852
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by rykerfcv »

Mare_Liman wrote: Sat Dec 09, 2023 11:03 pm Жеља победила Спартак на свом терену 2-1

Nama su se danas svi rezultati poklopili.

Samo da se mi u ponedeljak poklopimo :beg:
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
Post Reply