Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Deep Purple
Posts: 3943
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

Zaonteresovani smo za Lukića kaže Mađarski Sportal.
Najbliži je odlasku u Đer. A ima i ponude Čukaričkog, Mtk-a, Mezokoveđa i Bandirmaspora.

https://sportal.blikk.hu/labdarugas/mag ... 5124471369
User avatar
Deep Purple
Posts: 3943
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

User avatar
Milan
Posts: 4232
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Milan »

Naravno da su sve ovo spekulcije, ali je tragična stvarnost našeg fudbala da igrači radije odlaze u drugu ligu HU, nego da se vrate u naš prvoligaški fudbal. I ja ih razumem...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3943
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

Milan wrote: Wed Jan 03, 2024 7:05 pm Naravno da su sve ovo spekulcije, ali je tragična stvarnost našeg fudbala da igrači radije odlaze u drugu ligu HU, nego da se vrate u naš prvoligaški fudbal. I ja ih razumem...
Ako pročitaš celu vest videćeš da je odbio i klubove iz prve Mađarske lige i Bandirmaspor koji igra nokaut fazu Lige Konferencije, znači da je sigurno dobio veliku ulogu i novac da igra u Đeru.
meshtan
Posts: 49
Joined: Mon Aug 12, 2019 3:22 pm

Re: Transferi

Post by meshtan »

Djisa wrote: Wed Jan 03, 2024 3:41 pm
djoks wrote: Wed Jan 03, 2024 12:06 pm Па искрено мали је могао и да игра више, можда да упише и који старт јер је Малбашић био очајан ове полусезоне
Slazem se, ali prvo ugovor na 4 godine, pa nek igra svaku drugu. Mali je vanserijski talenat i klub ako ga gura treba da zaradi, a ne menadzer!
Sto se tice vanserijskih talenata da samo znate kakve su se dece odrekli zbog laneta... nije im do kolena bio... a to sto su bili tri klase iznad njega im je bila izlazna karta iz kluba
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9856
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

meshtan wrote: Wed Jan 03, 2024 7:47 pm
Djisa wrote: Wed Jan 03, 2024 3:41 pm
djoks wrote: Wed Jan 03, 2024 12:06 pm Па искрено мали је могао и да игра више, можда да упише и који старт јер је Малбашић био очајан ове полусезоне
Slazem se, ali prvo ugovor na 4 godine, pa nek igra svaku drugu. Mali je vanserijski talenat i klub ako ga gura treba da zaradi, a ne menadzer!
Sto se tice vanserijskih talenata da samo znate kakve su se dece odrekli zbog laneta... nije im do kolena bio... a to sto su bili tri klase iznad njega im je bila izlazna karta iz kluba
Ajd kad vec zakuvavas, bez da branim bilo koga, reci mi koja su to deca u pitanju, verovatno nisu napustili fudbal, cisto da u buducnosti znamo da su to nasi prosuti biseri
Image
Savcic Luka
Posts: 373
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: Transferi

Post by Savcic Luka »

Voja wrote: Wed Jan 03, 2024 8:21 pm
meshtan wrote: Wed Jan 03, 2024 7:47 pm
Djisa wrote: Wed Jan 03, 2024 3:41 pm

Slazem se, ali prvo ugovor na 4 godine, pa nek igra svaku drugu. Mali je vanserijski talenat i klub ako ga gura treba da zaradi, a ne menadzer!
Sto se tice vanserijskih talenata da samo znate kakve su se dece odrekli zbog laneta... nije im do kolena bio... a to sto su bili tri klase iznad njega im je bila izlazna karta iz kluba
Ajd kad vec zakuvavas, bez da branim bilo koga, reci mi koja su to deca u pitanju, verovatno nisu napustili fudbal, cisto da u buducnosti znamo da su to nasi prosuti biseri
Htedoh isto da priupitam, jer nije da prvi put čujem slično.

A zamolio bih da neko napiše i šta je to loše što rade naši bivši igrači, Jovanović i Krasić.
Da se razumemo, ne želim da ulazim u u neki hejt, već samo da mi neko realno kaže.
Lane gura sina? Em je talentovan, em mu je sin.
Sa ljudske strane mogu da razumem i obzirom da je pokazao potencijal svaki put kada je igrao ne mogu to ni da zamerim nešto.
User avatar
LIMAN
Posts: 217
Joined: Tue Aug 30, 2016 3:42 pm

Re: Transferi

Post by LIMAN »

Jedno je biti podrska sinu, drugo je ucenjivati klub i to na kakav nacin...
Само храбро до нове победе, але...
User avatar
rykerfcv
Posts: 826
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: Transferi

Post by rykerfcv »

LIMAN wrote: Wed Jan 03, 2024 9:20 pm Jedno je biti podrska sinu, drugo je ucenjivati klub i to na kakav nacin...
+1
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
Savcic Luka
Posts: 373
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: Transferi

Post by Savcic Luka »

LIMAN wrote: Wed Jan 03, 2024 9:20 pm Jedno je biti podrska sinu, drugo je ucenjivati klub i to na kakav nacin...
Vidi, ako je to istina, da preti da će da ga vodi u zvezdu, onda je, po mom mišljenju ili on mnogo glup, ili taj koji to dopušta.
Tamo dete neće igrati, i on to dobro zna.
Ne vidim da to može biti karta za ucenu.
Možda grešim, ali meni je to tanko.

Koja je priča sa Krasićem?
User avatar
Turija
Posts: 10782
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Po meni, sa svima njima u Klubu, rezultat je da je Vosa na 7. mestu na tabeli domace Super lige.

Igraci koji su dovedeni, po njihovim savetima, verovatno i treneri, nisu za Vojvodinu, po mnogobrojnim kriterijumima ( cist prosek, ili pri kraju karijera, polupovredjeni, slabo motivisani...).
Svi oni imaju ime i kontakte (cak i u evropskim okvirima) ili, mozda, i nemaju ili nece da ga koriste za dobrobit Vose? Formiraju tim bez ambicija i udaljavaju navijace od Vojvodine i stadiona.
Dovoljno za negativnu ocenu njihovog rada i saveta u poverenom im mandatu.

Okej je da svaki roditelj zeli da podrzava svoje dete, i treba, ali kada to ima smisla ( kod Jovanovic juniora ima), ali ne sme se ucenjivati klub. Neka potpise ugovor na 4 godine, pa ce igrati vise.

Drugo, hajde, neka dovedu 2-3 kvalitetna igraca, pa da promenimo misljenje.
Klub kaze ima novca, pa izvolite.

Nece npr ni Lukic. Pre bira Drugu ligu Madjarske. Ne mozes dovesti igraca od imena, ako nemas trenera od imena. Hoces evropskog igraca sa trenerom iz tajlandske lige. Ne ide to.

Moraju se pronaci igraci mladji, u najboljim godinama, koji zele afirmaciju. Ljudi, pa nas Vozdovac razbija sa takvim nepoznatim talentovanim igracima i ,,klincima" zeljnim afirmacije i napredovanja.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1103
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Transferi

Post by Mare_Liman »



Од оваквог Вождовца који је пре 5 година био на нивоу треће лиге, до тога да су миљама испред нас, да ми на крову нисмо победили не памтим, ај да кажеш и да смо победили ако се не варам под Лалатовићем последњи пут, али да смо везали две победе ил тако нешто, ТСЦ који је свакако био у успону али који је дошао као новајлија у сваком смислу те 2019/2020, да су они у сваком сегменту испред нас, да су играли против једног Вест Хема у Лиги Европе, а ми? Бивши играчи, велики Војводинаши нас уцењују, гурају синове итд. Играју нам играчи који ни по техници ни по грађи нису за термин на Хет Трику а не за професионални фудбал, а камол и за клуб са толиком традицијом по којем пиша ко стигне, Чука без навијача и икаквих амбиција исто игра групну фазу, стрепимо да их не извучемо у купу, исто важи са ТСЦ-ем и Чуком, сећам се чувеног из 2011, "Док ви цупкате у месту, ова Фирма само расте!" , Бога ми док ми цупкамо у месту, сви око нас расту, ето зато колико год био разочаран, изнервиран, убијен у појам са Збиљићевим вођењем, причама, лажима, мислим да стварно жели да бар станемо на ноге, под прошлим управама ја стварно не знам ништа вредно помена, оно је било тешко скрнављење клуба, овде бар извиремо колко толко и дај Боже да хоћемо у наредних пар година, био сам и ја да се Збиљић смени после неких одлука, али људи ко ће онда да нам преузме клуб, где ћемо онда бити, можемо једино испасти из лиге... Ко што се и стално спомиње, ми људи више нисмо први у покрајни, а не да будемо у Србији, ја не памтим последње победе у Суботици, па чак и на Карађорђу против њих, ТСЦ игра ЛЕ, иде у Лондон, има стадион какав ми можемо да сањамо, ај по капацитету нам треба нешто веће ал свакако, омладинска школа им на већем нивоу од наше... Жеља из Пначева нам узела бодове на Карађорђу, о чему ми причамо... Збиља мора под хитно да реши људе око себе који штете Војводине и гледају свој џеп и да бар приђемо ТСЦу, Чуки, па чак и Вождовцу па онда да размишљамо о неким успесима...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
meshtan
Posts: 49
Joined: Mon Aug 12, 2019 3:22 pm

Re: Transferi

Post by meshtan »

Voja wrote: Wed Jan 03, 2024 8:21 pm
meshtan wrote: Wed Jan 03, 2024 7:47 pm
Djisa wrote: Wed Jan 03, 2024 3:41 pm

Slazem se, ali prvo ugovor na 4 godine, pa nek igra svaku drugu. Mali je vanserijski talenat i klub ako ga gura treba da zaradi, a ne menadzer!
Sto se tice vanserijskih talenata da samo znate kakve su se dece odrekli zbog laneta... nije im do kolena bio... a to sto su bili tri klase iznad njega im je bila izlazna karta iz kluba
Ajd kad vec zakuvavas, bez da branim bilo koga, reci mi koja su to deca u pitanju, verovatno nisu napustili fudbal, cisto da u buducnosti znamo da su to nasi prosuti biseri
Ne zakuvavam ja nista, igrom slucaja sam gledao tu decu par godina jer sam trener . Ako hoces imena i prezimena evo napisacu (ako omanem neko slovo u imenu i prezimenu ne zameri)

Mihajlo Katanic pobegao u zvezdu od gruje i laneta sad je mislim u Olimpiji nesto povredjen(tako sam cuo), prednji vezni strasan tehnicar, lucidan prava 10

Veljko Jocic u Spartaku igra za prvi tim krilo ili prednji vezni, levonog, brz , daje golove i pakuje neverovatan dribler u punom trku

Milos Vlajkov zadnji vezni, masina, motor ekipe, sve vidi i sve zna na terenu sad je u Backoj u prvom timu taj im je bio kapiten

Svi reprezentativci

Da su ta deca imala 10% paznje u klubu kao lane za godinu dana klub ne bi morao da misli o kupovini igraca,naprotiv

ima ih jos samo moram da pitam za imena i gde su sada, ne mogu da se setim svih
User avatar
slanina
Posts: 812
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: Transferi

Post by slanina »

100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
Post Reply