Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Rakovac
Posts: 110
Joined: Sun Sep 24, 2023 5:59 pm

Re: Transferi

Post by Rakovac »

Tako je Marko, možda još dva leva beka dovesti da te ispravim od toga jednog iz tajlandske lige(eventualno Kambodže ili Laosa) s obzirom odakle nam je došao kouč.
User avatar
Djisa
Posts: 1208
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Transferi

Post by Djisa »

Rakovac wrote: Mon Jan 08, 2024 11:57 am Tako je Marko, možda još dva leva beka dovesti da te ispravim od toga jednog iz tajlandske lige(eventualno Kambodže ili Laosa) s obzirom odakle nam je došao kouč.
Odatle ce izvuci nekog crnogorca od 31 godine kojeg je trenirao i koji mu satro treba jer poznaje njegove metode, odnosno nema nista protiv ugradjivanja u platu.
Kup je nas!
User avatar
Maki
Posts: 1128
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Transferi

Post by Maki »

Kakva božićna poplava pesimizma u zamišljanju najgorih scenarija u režiji novog trenera, po imenu Božidar. :mrgreen:
User avatar
Djisa
Posts: 1208
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Transferi

Post by Djisa »

Maki wrote: Mon Jan 08, 2024 12:30 pm Kakva božićna poplava pesimizma u zamišljanju najgorih scenarija u režiji novog trenera, po imenu Božidar. :mrgreen:
Nije to pesimizam, to je iskustvo.
Kup je nas!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3979
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

ernesto wrote: Sun Jan 07, 2024 9:49 pm Zasto Crnomarkovic?
Ne znam, otkad je došao mi ne leži, mislim da možemo i moramo bolje uz Rosića. Velike greške sa početka je pravio, iako moram priznati da je podigao kvalitet partija. Ne dovoljno, po mom laičkom mišljenju, ali jeste.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1469
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Transferi

Post by Neizlecivi »

Ja ne mogu da verujem da ovde svi zivi prizeljkuju i kukaju na levog beka, a imamo Bukinca, Gruzijca i Djordjevica, dok niko ne kuka na desnog gde nam je glavna opcija Lazarevic sa backup varijantom Bjekovicem. Bjeke mi je zao, jer deluje kao dobrica, ali je u horor filmu od forme. Lazarevic isto tako. Ima dobrih poteza, borben je za medalju, ali meni je pretanak i tehnicki limitiran bas bas.
User avatar
Turija
Posts: 10708
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Ako ce novi trener igrati sa trojicom u poslednjoj liniji, verujem da ce Djordjevic tu biti u kombinaciji ( Jelicic, Djordjevic i mozda jos neko od pojacanja?)
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Deep Purple
Posts: 3889
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

Trener treba da igra u formaciji koja najviše odgovara timu a ne u formaciji prema kojoj on gaji najviše afiniteta. Slažem se naravno da ako voli da igra sa tri pozadi da to treba probati da implementira ali ne po ceni svega.
Po tome šta se traži u ovom prelaznom roku više verujem da bi on igrao sa pet pozadi ili tri ali sa wing-bekovima.
User avatar
Maki
Posts: 1128
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Transferi

Post by Maki »

Deep Purple wrote: Mon Jan 08, 2024 4:09 pm Po tome šta se traži u ovom prelaznom roku više verujem da bi on igrao sa pet pozadi ili tri ali sa wing-bekovima.
Uz dužno poštovanje, jedva čekam neku vest na Mozzartu i komentar Prijatelja, ovo Tvoje je silovanje mozga. Bolje je da ćutiš, ako već nećeš pisati šta si saznao.
User avatar
Turija
Posts: 10708
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Prvenstveno za @Maki, posto je Tedic bio nase dete :cheers:
A, posto nas malo ko od bivsih igraca spominje, kad ode iz Vose, da prenesem ovde intervju.

https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... iju/471249
Baš tad je Veselinović došao. Imali smo odličan odnos, kod njega sam napravio prve seniorske korake u Vojvodini. Doduše, bio je kratak period, posle toga sam ja otišao na Evropsko prvenstvo, tamo sam doživao povredu, a on je u međuvremenu otišao. Opet smo se sreli u Čukaričkom. Naravno, koliko sam zahvalan Čukaričkom toliko sam zahvalan i Vojvodini, tamo sam proveo više od deset godina, igrao za sve mlađe selekcije, bio kapiten... Klub je iz mog grada i stvarno volim Vojvodinu, ali pri seniorskom timu smo moj agent i ja procenili, pošto nisam dobio šansu, da bih možda u Čukaričkom imao konkretniju priliku da se dokažem. Mislio sam da je to u tom trenutku odlazak na Banovo brdo najbolji potez."
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Maki
Posts: 1128
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Transferi

Post by Maki »

Turija wrote: Mon Jan 08, 2024 4:31 pm Prvenstveno za @Maki, posto je Tedic bio nase dete :cheers:
A, posto nas malo ko od bivsih igraca spominje, kad ode iz Vose, da prenesem ovde intervju.
:cheers:
Ističe mu ugovor u junu, zašto da ne, odmah na pozajmicu?
User avatar
Djisa
Posts: 1208
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Transferi

Post by Djisa »

Neizlecivi wrote: Mon Jan 08, 2024 3:40 pm Ja ne mogu da verujem da ovde svi zivi prizeljkuju i kukaju na levog beka, a imamo Bukinca, Gruzijca i Djordjevica, dok niko ne kuka na desnog gde nam je glavna opcija Lazarevic sa backup varijantom Bjekovicem. Bjeke mi je zao, jer deluje kao dobrica, ali je u horor filmu od forme. Lazarevic isto tako. Ima dobrih poteza, borben je za medalju, ali meni je pretanak i tehnicki limitiran bas bas.
Mislim da je sarkazam u pitanju, jer uvek dovodimo tamo gde nam ne treba.
Kup je nas!
Savcic Luka
Posts: 352
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: Transferi

Post by Savcic Luka »

Neizlecivi wrote: Mon Jan 08, 2024 3:40 pm Ja ne mogu da verujem da ovde svi zivi prizeljkuju i kukaju na levog beka, a imamo Bukinca, Gruzijca i Djordjevica, dok niko ne kuka na desnog gde nam je glavna opcija Lazarevic sa backup varijantom Bjekovicem. Bjeke mi je zao, jer deluje kao dobrica, ali je u horor filmu od forme. Lazarevic isto tako. Ima dobrih poteza, borben je za medalju, ali meni je pretanak i tehnicki limitiran bas bas.
Pisano iznad da treba pojačati konkurenciju na desnoj strani.
Na levoj je Bukinac dobar potencijal i ne treba mu zagorčavati. Mali je već dovoljno stabilan da može da igra ovu ligu i treba ga gurati. Uz ovu dvojicu ne treba levih bekova.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9746
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Turija wrote: Mon Jan 08, 2024 4:31 pm Prvenstveno za @Maki, posto je Tedic bio nase dete :cheers:
A, posto nas malo ko od bivsih igraca spominje, kad ode iz Vose, da prenesem ovde intervju.

https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... iju/471249
Baš tad je Veselinović došao. Imali smo odličan odnos, kod njega sam napravio prve seniorske korake u Vojvodini. Doduše, bio je kratak period, posle toga sam ja otišao na Evropsko prvenstvo, tamo sam doživao povredu, a on je u međuvremenu otišao. Opet smo se sreli u Čukaričkom. Naravno, koliko sam zahvalan Čukaričkom toliko sam zahvalan i Vojvodini, tamo sam proveo više od deset godina, igrao za sve mlađe selekcije, bio kapiten... Klub je iz mog grada i stvarno volim Vojvodinu, ali pri seniorskom timu smo moj agent i ja procenili, pošto nisam dobio šansu, da bih možda u Čukaričkom imao konkretniju priliku da se dokažem. Mislio sam da je to u tom trenutku odlazak na Banovo brdo najbolji potez."
Zanimljivi su i komentari na intervju... :mrgreen:
Image
User avatar
N13
Posts: 2050
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Transferi

Post by N13 »

Turija wrote: Mon Jan 08, 2024 4:31 pm Prvenstveno za @Maki, posto je Tedic bio nase dete :cheers:
A, posto nas malo ko od bivsih igraca spominje, kad ode iz Vose, da prenesem ovde intervju.

https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... iju/471249
Baš tad je Veselinović došao. Imali smo odličan odnos, kod njega sam napravio prve seniorske korake u Vojvodini. Doduše, bio je kratak period, posle toga sam ja otišao na Evropsko prvenstvo, tamo sam doživao povredu, a on je u međuvremenu otišao. Opet smo se sreli u Čukaričkom. Naravno, koliko sam zahvalan Čukaričkom toliko sam zahvalan i Vojvodini, tamo sam proveo više od deset godina, igrao za sve mlađe selekcije, bio kapiten... Klub je iz mog grada i stvarno volim Vojvodinu, ali pri seniorskom timu smo moj agent i ja procenili, pošto nisam dobio šansu, da bih možda u Čukaričkom imao konkretniju priliku da se dokažem. Mislio sam da je to u tom trenutku odlazak na Banovo brdo najbolji potez."
Nekako mi bas los intervju ovaj. Ali tipicni nas balkanski mentalitet. Mnogo izgovora.

Drago mi je da je spomenuo Vojvodinu i rekao da voli taj klub, ali mi nema smisla ovaj izgovor da je otisao iz Vojvodine jer je sa agentom zakljucio da nece igrati u prvom timu. Pa decko, otisao si iz Vojvodine sa 15-16 godina... niko nigde u svetu u tim godinama ne igra u prvih 11.
Pa i u tom Cukarickom je prvu sezonu igrao za omladince, a ne za prvi tim. Tu je u pitanju neka druga sema sa agentom, a ne igranje u prvih 11.

I onda izgovori za promene trenera i povrede. Sve to mozda jeste tacno, ali ubedjivati da je to glavni razlog ako je sezona slaba je tipicno balkanski. Svi se povredjuju, trener kad se promeni promeninse celom timu, ne samo tebi. Ne pricas o tome kao izgovor, vec radis na sebi i boris se.
Post Reply