Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1164
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Transferi

Post by Mare_Liman »

srkins wrote: Sun Jan 14, 2024 1:48 pm https://www.zurnal.rs/scc/clanak/173093 ... i-procenti po meni los posao
Очекивано, шта ће да труне овде без минута... Дај Боже да буде још један у низу грешака и да се наметне и достигне потенцијал...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
1892
Posts: 1090
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by 1892 »

Mare_Liman wrote: Sun Jan 14, 2024 1:51 pm
srkins wrote: Sun Jan 14, 2024 1:48 pm https://www.zurnal.rs/scc/clanak/173093 ... i-procenti po meni los posao
Очекивано, шта ће да труне овде без минута... Дај Боже да буде још један у низу грешака и да се наметне и достигне потенцијал...

Za razliku od Neškovića, Novevskog, Aksentijevića mali Miletić baš ništa nije pokazao u našem dresu, a imao je i užasna izdanja poput crvenog kartona protiv Čuke prošle sezone itd..
Come on you Reds!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9912
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

1892 wrote: Sun Jan 14, 2024 2:39 pm
Mare_Liman wrote: Sun Jan 14, 2024 1:51 pm
srkins wrote: Sun Jan 14, 2024 1:48 pm https://www.zurnal.rs/scc/clanak/173093 ... i-procenti po meni los posao
Очекивано, шта ће да труне овде без минута... Дај Боже да буде још један у низу грешака и да се наметне и достигне потенцијал...

Za razliku od Neškovića, Novevskog, Aksentijevića mali Miletić baš ništa nije pokazao u našem dresu, a imao je i užasna izdanja poput crvenog kartona protiv Čuke prošle sezone itd..
Rekao bih da nijedan od nabrojanih nije pokazao ono sto sam od njih ocekivao, ali od Miletica kada sam gs video prvi put na terenu posle i nisam ocekivao nesto posebno, jer mislim da nije kapacitet koji navodite
Image
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1164
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Transferi

Post by Mare_Liman »

1892 wrote: Sun Jan 14, 2024 2:39 pm
Mare_Liman wrote: Sun Jan 14, 2024 1:51 pm
srkins wrote: Sun Jan 14, 2024 1:48 pm https://www.zurnal.rs/scc/clanak/173093 ... i-procenti po meni los posao
Очекивано, шта ће да труне овде без минута... Дај Боже да буде још један у низу грешака и да се наметне и достигне потенцијал...

Za razliku od Neškovića, Novevskog, Aksentijevića mali Miletić baš ništa nije pokazao u našem dresu, a imao je i užasna izdanja poput crvenog kartona protiv Čuke prošle sezone itd..
За Новевског се не бих сложио искрено, Антонијевић је на позајмици свакако, не знам да л уз право откупа, ал је показао нешто мало потенцијала, Нешковић је сигурно био бољи од Бастајића, али да се Милетићу давала шанса ко Нешковићу ко зна каква би прича била, па не можеш ти да не играш целу сезону ил добијаш мунуте на кашичицу и у једној утакмици покидаш, можеш ако си калибар лиге петице, мада некад ни они, али свакако мислим да уопште није добио праву прилику, после циганске прошао је нашу омладинску школу заслужио је бар неку прилику да покаже да л може бар да се намеће, дечко је овако скроз океј, сваки пут је дао 100% и заслужио је да му се пожели сва срећа и да буде имао много више минута него код нас, сад да л треба жалити време ће показати...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
ernesto
Posts: 1221
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post by ernesto »

Bila je komplikovana situacija oko Miletica, Nije ga Gat hteo na dvojnu ...agenti prepotentni itd... dobicemo neke procente i cao
Koral
Posts: 418
Joined: Tue Jun 09, 2009 2:54 pm

Re: Transferi

Post by Koral »

Mare_Liman wrote: Sun Jan 14, 2024 2:05 am Претходних дана се озбиљно преговарало и наводно трансфер Сисеа зависи само од њега, изјавио је да жели да остане у Пазару до краја сезоне да помогне клубу да оствари своје циљеве... Видећемо шта ће нам донети наредни дани


ООФ ТОПИК : Срећна свима Православна Нова година !
Kakav bre Sise, jel oni prate bilo sta? Lik je najviše kikseva napravio i koštao Pazar mnogo bodova ove zime. Sa druge strane treba probati Izuchuckwu Anthony koji je imao odličnu polusezonu u Kragujevcu, ali ih je upravo napustio! Dovesti njega pre nego što pronađe klub, igrač odličan jak i brz

Image
User avatar
021
Posts: 859
Joined: Fri Jan 21, 2005 6:46 pm

Re: Transferi

Post by 021 »

Minutaža Miletića u prvom timu Vojvodine u zvaničnim utakmicama (izvor Transfermarkt):
23/24: 270 minuta, 6 utakmica
22/23: 486 minuta, 12 utakmica
21/22: 338 minuta, 11 utakmica
20/21: 104 minuta, 2 utakmice (veći deo sezone igrao je za omladince)

Još jedan u nizu mladih fudbalera koji napuštaju klub, a da nisu dobili priliku. U ovo malo utakmica što je igrao, nagovestio je potencijal, ali klub jednostavno nije bio voljan da ga isforsira. Želim mu sreću u nastavku karijere. Voždovac je napravio odličan posao, uopšte se ne bih iznenadio ako na kraju završe ispred nas.

Klubu koji poklanja mlade igrače, a novce troši na vedete poput Malbašića i Kajevića, ni Bog ne može pomoći...
User avatar
Deep Purple
Posts: 3993
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

@021

Miletića je pojeo pritisak i tjt. Vidi se da zna ali se i vidi da je stegnut i ne deluje mi da je on igrač za ekipe koje pretenduju visoko. Voždovac stoji visoko ali nema tu vrstu pritiska. Naravno još je rano pričati o njegovom plafonu ali mi nije delovalo da je trenutno za nas.

Nije istina da Sisse želi da ostane u Pazaru, što ne znači da će doći kod nas nego generalno od sld sezone će on tražiti drugi klub.
User avatar
N13
Posts: 2101
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Transferi

Post by N13 »

021 wrote: Sun Jan 14, 2024 9:03 pm U ovo malo utakmica što je igrao, nagovestio je potencijal
Po cemu konkretno?

Meni je Miletic zapravo najveca misterija u timu. Ne mogu reci da je igrac koji je promasio profesiju (kao sto tvrdim za Bjekovica), ali nisam bas nista video kod njega sto bi ga izdvajalo. Verovatno nije losiji od Milosavljevica, ali nije ni bolji. Cetvrtu sezonu je u prvom timu, promenio gomilu trenera, a napredovao nije ni malo za te 4 sezone (a u godinama je kad se najvise napreduje). Ono sto sam primenio kod njega jeste da trci, ima ga svuda, solidno se krece, ali sa loptom je katastrofa. Subjektivan osecaj mi je da mu je uspesnost pasova ispod 50%. A to je prilicno iritantno ako se uzme u obzir da smo gotovo svaku utakmicu u rezultatskoj neizvesnosti. Previse je to prodatih lopti za poziciju na kojoj igra. Zato necu unapred da tvrdim da je promasaj, da nece mrdnuti nikad iz ove lige, ali potencijal koji spominjes stvarno ne znam gde si video.

Na primer Radoja i Poletanovic ( :shit: ) su mi u tim godinama, neuporedivo bolje izgledali na terenu, na istoj poziciji. Odma se video instant kvalitet i odma se moglo videti da ce brzo da prevazidju nivo Vojvodine. Cak i Topic je mnogo bolje izgledao kad je zaigrao za prvi tim. Kod Miletica, nazalost, to se ne vidi. Zato je bolje i za njega samog i nas kao klub da ode tu gde je otisao, pa proba tamo nesto da postigne.

Sa ostatkom tvoje poruke bih se slozuo, zelim mu svu srecu, da me demantuje, da ode u neku jacu ligu i napreduje :cheers:


Nevezano za ovo, mene jedna cinjenica jako brine. Nadam se da u upravi razmisljaju o tome.
Bonus igraci. Nama je trenutno jedino Radulovic standardan bonus igrac. A sta cemo kada ode ili ne bude vise ispunjavao uslov za bonus igraca? A bonus pravilo ce da vazi i narednih sezona.
Da stvar bude gora, omladinski tim nam je verovatno najlosiji u istoriji (nalaze se na DONJOJ polovini tabele u svojoj ligi). Cak i u godinama kada su omladinci dominirali u svojim ligama, nije se moglo vise od 2-3, eventualno 4 igraca po generaciji naci da se prikljuce prvom timu i budu tamo od koristi. Sada kada smo blizi dnu, nego vrhu tabele u omladinskoj ligi, mozemo odma reci da sledece 2 godine ne mozemo racunati ni na jednog novog talentovanog klinca. Tek u katedskoj ekipi se moze naci po koji talenat koji odskace (mada i tamo blizanci dominiraju u odnosu na nas). Nasa omladinska skola mora pod hitno da napravi reorganizaciju, da skautira sve skole u celoj pokrajini i dovede sve najtalentovane klince u pokrajini na Vujadina. Znaci detaljno analizirati sve klince iz Subotice, Sombora, Kikinde, Zrenjanina, Beceja, Jarka (nekako tamo se uvek nadje neki talenat), Indjije, Rume, Mitrovice, Vrsca i dovesti ih kod nas. To blizanci uveliko rade (povezani su sa privatnim fudbalskim skolama u raznim gradovima, gde im ovi daju peporuke). Moramo ih preduhitriti, i cak ponuditi i jace stipendijske ugovore od blizanaca. Pa 20 stipendijskih ugovora ce visestruko automatski isplatiti ako ce makar jedan od tih 20 klinaca da uspe u prvom timu.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4049
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

@N13 od igrača koji su igrali u prvom delu sezone, Radulović, Ivanović, Bukinac, Jovanović i Butraković su bonusi. Radulović ima da se naigra dok se boje ne rastope. Zaboravio sam da dodam, ne samo da će bonus pravilo da važi i narednih sezona, već ga pooštravaju od sledeće sezone. Pisao sam već ranije negde, ove sezone bonusi su igrači rođeni posle 1.1.2002. Sledeće sezone dodatna generacija izlazi iz bonusa, 2003. godište, pa su bonusi rođeni posle 1.1.2004.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9912
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

N13 wrote: Sun Jan 14, 2024 11:10 pm Ne mogu reci da je igrac koji je promasio profesiju (kao sto tvrdim za Bjekovica),
Bjeku mi ne diraj
Image
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4866
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Rabba wrote: Mon Jan 15, 2024 12:11 am Pisao sam već ranije negde, ove sezone bonusi su igrači rođeni posle 1.1.2002. Sledeće sezone dodatna generacija izlazi iz bonusa, 2003. godište, pa su bonusi rođeni posle 1.1.2004.
Je l' se zna razlog tome? Posto je ta promena po meni potpuno imbecilna i dodatno nas gura u pravcu toga da smo trziste sirovina (talenata), a ne fudbalera. Zapravo, sam sebi sam dao odgovor na to pitanje, hah.
User avatar
slanobarac
Posts: 3626
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by slanobarac »

Voja wrote: Mon Jan 15, 2024 12:25 am
N13 wrote: Sun Jan 14, 2024 11:10 pm Ne mogu reci da je igrac koji je promasio profesiju (kao sto tvrdim za Bjekovica),
Bjeku mi ne diraj
Slažem se.
Taj će u Omoniju na Kipar. :mrgreen:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
1892
Posts: 1090
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by 1892 »

gospodinFKV wrote: Mon Jan 15, 2024 11:49 am
Rabba wrote: Mon Jan 15, 2024 12:11 am Pisao sam već ranije negde, ove sezone bonusi su igrači rođeni posle 1.1.2002. Sledeće sezone dodatna generacija izlazi iz bonusa, 2003. godište, pa su bonusi rođeni posle 1.1.2004.
Je l' se zna razlog tome? Posto je ta promena po meni potpuno imbecilna i dodatno nas gura u pravcu toga da smo trziste sirovina (talenata), a ne fudbalera. Zapravo, sam sebi sam dao odgovor na to pitanje, hah.
Negde sam čuo/pročitao (ali uzmi s rezervom) da je ta promena napravljena da bi igrači U21 bili bonusi. Po ovom sadašnjem principu bonusi su već prešli starosnu granicu za U21 reprezentaciju.
Come on you Reds!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4866
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

1892 wrote: Mon Jan 15, 2024 12:10 pm
gospodinFKV wrote: Mon Jan 15, 2024 11:49 am
Rabba wrote: Mon Jan 15, 2024 12:11 am Pisao sam već ranije negde, ove sezone bonusi su igrači rođeni posle 1.1.2002. Sledeće sezone dodatna generacija izlazi iz bonusa, 2003. godište, pa su bonusi rođeni posle 1.1.2004.
Je l' se zna razlog tome? Posto je ta promena po meni potpuno imbecilna i dodatno nas gura u pravcu toga da smo trziste sirovina (talenata), a ne fudbalera. Zapravo, sam sebi sam dao odgovor na to pitanje, hah.
Negde sam čuo/pročitao (ali uzmi s rezervom) da je ta promena napravljena da bi igrači U21 bili bonusi. Po ovom sadašnjem principu bonusi su već prešli starosnu granicu za U21 reprezentaciju.
Pa ja mislim da je trenutno pravilo upravo vezano za to, jer je igrac bonus sa 21 godinom. Isto kao sto na pocetku kvalifikacija za Euro moraju imati 21 (ako se ne varam, sa istim pravilom o najranijem datumu rodjenja), pa do kraja ciklusa neki nastupe i s 23 na takmicenju. Jedino sta mi tu ima smisla je to da imamo kompletnije igrace od po 20ak godina, da kad udju u tu poslednju godinu gde mogu da igraju za U21 reprezentaciju budu kompletniji i spremniji.
Post Reply