Odnos članova kluba prema Voši

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Deep Purple
Posts: 3926
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Deep Purple »

User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1396
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Uvek sa tobom »

Deep Purple wrote: Mon Jan 15, 2024 10:45 pm
Може много да покаже овај мали, скроз коректан за сада и на терену, а и овде, само се надам се да оно сан ми се остварио није изречено реда ради. :cheers:
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
Milan
Posts: 4205
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Milan »





Jbt, pa nama 90% igrača u ovoj pitalici preferira plavi u odnosu na crveno-beli dres… :rage:
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9780
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Voja »

Milan wrote: Sat Feb 03, 2024 12:09 pm Jbt, pa nama 90% igrača u ovoj pitalici preferira plavi u odnosu na crveno-beli dres… :rage:
Vise ih (ipak su u godinama) asocira na Lucane nego crveno beli :mrgreen:
Image
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8878
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Radoye »

Milan wrote: Sat Feb 03, 2024 12:09 pm Jbt, pa nama 90% igrača u ovoj pitalici preferira plavi u odnosu na crveno-beli dres… :rage:
A sta 90% danasnjih igraca Vojvodine danas uopste vezuje za klub osim plate? To je rezultat kad se trazi instant uspeh dovodjenjem gomile igraca sa strane u svakom prelaznom roku koji se onda zadrze 6 meseci do godinu pa idu dalje. Nema tu vremena da se razvije bilo kakva emocija, sve je suv biznis. Dodaj na to i los rad u nizim kategorijama na "propagandno-psiholoskom" planu pa nam odatle izlaze umesto do koske fanaticnih Slaninara navijaci blizanaca i imas kompletiranu tuznu sliku. Tako se garantuje i da ce duh i tradicija kluba biti ubijeni i onda stvarno od kluba nije ostalo nista osim eto tih boja koje jos znace nesto samo nama bolesnicima sa tribina dok su svima u klubu draze neke druge boje bilo one plave ili neka od beogradskih straftastih varijanti. I tako od plate do plate, koju podelis sa menadzerom, koji deo tutne u dzep kome vec treba da bi ti imao garantovano mesto u timu u ligi bez briga gde ce na kraju redosled svakako biti onakav kako Veliki Vodja bude odlucio, ti lazes sebe da si fudbaler, nas lazu da nam klub nije umro, i svi srecni i zadovoljni...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Turija
Posts: 10741
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Turija »

Drago mi je kad ovako nesto procitam i potsetimo se na nase nekadasnje igrace.
Vesko je bio sjajan napadac :lala:

https://www.dnevnik.rs/index.php/sport/ ... 07-02-2024

PS
Dobro bi bilo da se nastavi sa ovakvim pricama.
Treba takve price prezentovati nasim sadasnjim igracima, da shvate u kakvom klubu imaju cast da igraju i da im bude motiv da se jednog dana secamo i njih sa zadovoljstvom i postovanjem.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Milan
Posts: 4205
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Milan »

Kakva je to igračina bila!
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8878
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Radoye »

Vesko i njegova generacija su verovatno bili jaci i od sampionske 88/89... Samo sto nisu imali Seleta, ali meni je to ubedljivo najjaci i najkompletniji nas tim koji sam ikada gledao. Kad bi postojao vremeplov pa ih prebaciti u danasnje doba prosetali bi se ligom ne bi ih ni sudije uspele zaklati. Cigani uzimaju Bari-Tokio a u Novom Sadu pored nasih deluju k'o amateri koji su se prvi put skupili zajedno, potpuna nemoc. Strasna generacija!
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
slanina
Posts: 810
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by slanina »

Radoye wrote: Thu Feb 08, 2024 2:52 am Vesko i njegova generacija su verovatno bili jaci i od sampionske 88/89... Samo sto nisu imali Seleta, ali meni je to ubedljivo najjaci i najkompletniji nas tim koji sam ikada gledao. Kad bi postojao vremeplov pa ih prebaciti u danasnje doba prosetali bi se ligom ne bi ih ni sudije uspele zaklati. Cigani uzimaju Bari-Tokio a u Novom Sadu pored nasih deluju k'o amateri koji su se prvi put skupili zajedno, potpuna nemoc. Strasna generacija!
Upravo to,ko nije gledao ovu generaciju ne bi verovao kako je Vojvodina igrala tih godina.Padali su blizanci sa svim tim igračima(te godine kad je zvezda postala svetski prvak ovde su očetkani sa 3:0 u NS.negde i imam snimak te utakmice na VHS-u).
Ovde ko dođe ako dobije 3 komada dobro je prošao,bilo je i da se mučimo sa nekim ekipama,tih godina Budućnost iz Podgorice je bila po meni ono što sad predstavljaju Javor ,Lučani Surdulice kad daju gol ili 0:0 valjaju se zadnjih pola sata.
Ali i za to je bilo leka,krene ljuti kapiten Šaula od svoje polovine i opizdi prangiju sa 30 metara i rešava dileme :mrgreen:
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
angua
Posts: 244
Joined: Tue Oct 05, 2010 12:07 pm
Location: negde u kosmosu

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by angua »

Ako me sećanje dobro služi posle te utakmice sa žlezdom na naslovnici ružnala bila Veskova slika kako pravi makazice i naslov, makazicama sekao svetskog šampiona.
Vesko i Šaula su mi bili omiljeni igrači. Šteta što Vesko nije duže igrao kod nas.
Duplof
Posts: 887
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Duplof »

Eto, nekad Vesko, Šaula i ekipa, a danas... Deprimirajuće je stanje u klubu i za nas mlađe navijače, mogu misliti kako je vama koji se sećate svih tih utakmica, igrača i njihove borbenosti za dres i navijače.
Ovaj topik "odnos članova" najmanje donosi dobrih priča i komentara, uglavnom se pojedini prisećaju nekih romantičnijih vremena. Za par godina nećemo imati za koga da se vežemo, ne za igrače već za ceo ovaj period kluba. Period kada je efikasnije životariti bez identiteta i hrabrosti za promenama, s razmišljanjima da će dobre stvari same doći. Pa kako će neki novi klinci zavoleti ovaj klub i navijati za njega iz sveg srca? Šta bi na sve ovo rekli ljudi koji više nisu među nama, a živeli su za ovaj klub, neki čak i dali svoj život za njega? Baš tužno...
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
User avatar
Deep Purple
Posts: 3926
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Deep Purple »

@Duplof

Slavko Gavranović je rekao: “Iako je konkurencija mala, danas je teško biti čovek”

Ovo važi za sve pore ovog društva.

“Šta bi na sve ovo rekli ljudi koji više nisu među nama, a živeli su za ovu državu, neki čak i dali svoj život za nju? Baš tužno...”

Evo i ovo sam ti ispravio :cheers:

Bez uređene države nema ni uređenog sporta.

Naša država nije kadra ni da uspostavi uređen srednjoškolski sistem. Da se ljudi spremaju za zanate ili za dalje školovanje onako kako bi trebalo, no to je duga tema o kojoj bih mogao da drvim danima. Žalosno je sve.
Duplof
Posts: 887
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Duplof »

@Deep

Hvala na dopuni, slažem se 100%. Nema se šta dodati.
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
User avatar
Deep Purple
Posts: 3926
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Deep Purple »

User avatar
Turija
Posts: 10741
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Turija »

Deep Purple wrote: Mon Feb 12, 2024 1:14 pm
Bravo za porodicu Milosavljevic :!:
Vrlo korektno i lepo, bas kakav je i tata na terenu. :lala: :cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Post Reply