Marketing kluba

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
milancl
Posts: 477
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: Marketing kluba

Post by milancl »

slanobarac wrote: Fri Feb 23, 2024 11:03 am Nemojte samo reći da stalno nešto zanovetam ali ovo što je rekao Turija za on - line plaćanje je primedba na mestu. Aloooooo ljudi, 2024. je godina. Drugo zašto su samo date veličine i skupljanje a ne i stvarne dimenzije. Nismo Kinezi, moramo prilagoditi veličine asortimana našim ljudima. Poradite još malo na tome, bolje da izgleda lepo nego ga otvoriti na brzinu.Kad smo toliko čekali neka još malo al'da liči na nešto.
Ne zanovetaš, u pravu si.
Ovde sam saznao za shop, nisam još ni pogledao ali pozdravljam. Kakva mi je svrha što je on-line ako moram da pređem skoro 200 km da kupim dres na licu mesta jer ne znam koja veličina mi treba. A koliko čujem, za mene ni nema veličine, više sam Lukaku nego Bjeković :thankyou:
Nemojte reći da ja uvek nešto zanovetam - ali nismo iole ozbiljan klub dok ne budemo u mogućnosti on-line da kupimo ulaznicu. Stvarno je 2024. godina, probudite se...
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
CRD FCV
Posts: 1653
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Marketing kluba

Post by CRD FCV »

Uvek sa tobom wrote: Fri Feb 23, 2024 11:52 am
CRD FCV wrote: Fri Feb 23, 2024 11:29 am Вечита борба са људима ван НС, да ли је ператоница или пероница.
Има и перница :mrgreen: ето сад маркетинг тим има све изразе не могу да погреше :cheers:
Е то је трећи назив којег не могу да се сетим, у глави ми била перионица. :cheers:
User avatar
slanobarac
Posts: 3534
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Marketing kluba

Post by slanobarac »

djoks wrote: Fri Feb 23, 2024 11:22 am Пошто нисам из нс......... Висина 187 тежина 82 кг
Ovo mi liči na nalog sa tinder-a. :mrgreen:
Šalim se gari, bez ljutnje. :cheers:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8865
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Marketing kluba

Post by Radoye »

Pohvale za sop, konacno! :cheers:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
VošaNS
Posts: 776
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Marketing kluba

Post by VošaNS »

Konačno da se desilo nešto oko šopa, nadam se da će još mnogo raditi na njemu, pogotovo na tim veličinama i isporukama van Srbije. Što se tiče stvari, malo je, ali tek je početak, videćemo. Mora još mnogo da se radi. :cheers:
CRD FCV
Posts: 1653
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Marketing kluba

Post by CRD FCV »

За мобилни би требао да буде прилагођенији преглед, рецимо када са прелази између слика превлачењем преко њих често уђе у ту слику уместо да је превуче. И детаљи у корпи нису "под конац" за разлику на рачунару због величине екрана.
На енлеској верзији сајта не постоји шоп.
Дизајн је доста једноставан, али је ово свакако прва верзија и временом ће бити боље, само да се не запостави одржавање и унапређивање.
ssnigd
Posts: 3389
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Marketing kluba

Post by ssnigd »

Za sada skromno, ali OK, tek je pocetak. Nadam se da je neko krenuo vise da radi na ovome.

Napomena za sve ljude. Ne kupujte online majice i dresove. Obavezno idite i probajte, zato sto su krojevi razliciti i ako vam neka majica legne XXL, ne znaci da ce i druga. Bela, crvena, siva, plava, sve su razlicitih krojeva.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Milan
Posts: 4188
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Marketing kluba

Post by Milan »

I koja je onda poenta online shop-a? :D
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Turija
Posts: 10719
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Marketing kluba

Post by Turija »

Milan wrote: Fri Feb 23, 2024 6:29 pm I koja je onda poenta online shop-a? :D
Naravno, totalno apsurdno. Online prodavnica, a ne moze platiti online, pa jos onda zbrka sa velicinama dresova.
Daj, sredite to da se ne brukamo. Isto kao i englesku verziju za porudzbine.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
budababa
Posts: 4010
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Marketing kluba

Post by budababa »

Toliko iščekivanja od šopa, da bi na kraju dobili suvi prosek, mnogo podseća na naše prelazne rokove :mrgreen: Veći deo tih proizvoda je u prometu već neko vreme, da se maltene ništa novo ne odradi, stvarno mi nije jasno. Neka, da dočekamo dogodine upaljače i hemijske olovke :?
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3861
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Marketing kluba

Post by Red Marquis »

Ne mogu da verujem da nema antistres loptice. Pa to je ključno.
Io odio Belgrado
djoks
Posts: 85
Joined: Fri Jul 28, 2023 12:25 pm

Re: Marketing kluba

Post by djoks »

slanobarac wrote: Fri Feb 23, 2024 2:57 pm
djoks wrote: Fri Feb 23, 2024 11:22 am Пошто нисам из нс......... Висина 187 тежина 82 кг
Ovo mi liči na nalog sa tinder-a. :mrgreen:
Šalim se gari, bez ljutnje. :cheers:
Хахахаха ма какав тиндер само хоћу да поручим дрес и да се не зајебем око величине 🥲
User avatar
churguzijanac
Posts: 2055
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Marketing kluba

Post by churguzijanac »

djoks wrote: Sun Feb 25, 2024 1:17 pm
slanobarac wrote: Fri Feb 23, 2024 2:57 pm
djoks wrote: Fri Feb 23, 2024 11:22 am Пошто нисам из нс......... Висина 187 тежина 82 кг
Ovo mi liči na nalog sa tinder-a. :mrgreen:
Šalim se gari, bez ljutnje. :cheers:
Хахахаха ма какав тиндер само хоћу да поручим дрес и да се не зајебем око величине 🥲
XL batice
User avatar
Stexman
Posts: 2573
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Marketing kluba

Post by Stexman »

Ma kakav XL to je za ljude do 85 kila. Brojevi su strasno mali.
User avatar
slanobarac
Posts: 3534
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Marketing kluba

Post by slanobarac »

Stexman wrote: Sun Feb 25, 2024 8:21 pm Ma kakav XL to je za ljude do 85 kila. Brojevi su strasno mali.
Čovek ima 82 kg a to je manje od 85. :)
A i obećao je da ide na dijetu. :mrgreen:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Post Reply