22. kolo: VOJVODINA - Spartak 0:0

User avatar
N13
Posts: 2070
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 22. kolo: VOJVODINA - Spartak, nedelja 18.30

Post by N13 »

Bojkotovanje odlaska na stadion nista dobro ne moze doneti.
Vidimo se na Karadjordju u nedelju.
User avatar
slanobarac
Posts: 3584
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 22. kolo: VOJVODINA - Spartak, nedelja 18.30

Post by slanobarac »

Ima li neke kladioničarske kvote na crveni za Lalatovića? Pitam za druga iz uprave. :mrgreen:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Maki
Posts: 1154
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 22. kolo: VOJVODINA - Spartak, nedelja 18.30

Post by Maki »

Kad je o Bukincu reč, njegovo stagniranje je najveća bruka kluba. On treba da bude centar oko koga će se okretati taktika, trenar i saigrači. Njegov U19 parnjak na desnoj strani Nedeljković je posle iole prave šanse prodat Aston Vili za 6,5 miliona.
Stalno se na forumu neistinito potencira kako nam je omladinska škola loša, ali hajde da vidimo koje su bolje.
U nacionalnom timu do 19 god. smo na prošloj utakmici izveli tim od igrača poteklih u ovim omladinskim školama:

4 Dijaspora (Vasiljević, Simić, Stanković, Mladenović)
4 Zvezda (Nedeljković, Mijatović, Šljivić, Vukičević (počeo u Voši!))
2 Voša (Bukinac, Milošević)
1 Lijeskić (Brodarac)
User avatar
slanobarac
Posts: 3584
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 22. kolo: VOJVODINA - Spartak, nedelja 18.30

Post by slanobarac »

Maki ne možeš porediti Bukinca sa Nedeljkovićem. Onaj dečko je odigrao par ozbiljnih mečeva i pokazao klasu. Bukinac još uvek luta i bojim se da mu talenat neće biti dovoljan da ostvari takav transfer. Ili se sa njim ne radi dobro ili on sam ne trenira dovoljno. Ako je takav potencijal kao što je bilo govora. Za sada je samo ostalo na tome. Možda će samo jednom eksplodirati a možda postane novi Jeličić ili Bjeković. Želim mu da uspe i nadam se tome.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Savcic Luka
Posts: 374
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: 22. kolo: VOJVODINA - Spartak, nedelja 18.30

Post by Savcic Luka »

@Slanobarac
Ja bih se ovde složio sa Makijem. Bukinac, kao niti bilo koji mlad igrač, teško da može napredovati ako ne igra konstantno.
Gruzijac je dobijao prednost, a da pri tome ekipa nije osetila razliku u kvalitetu.
Šta više imao je nekoliko katastrofalnih kikseva.
U takvim slučajevima obaveza je gurati i davati podršku Vošinom detetu.

Što se tiče dolaska ili ne na stadion za mene je to lična odluka uvek bila i biće.
Nisam popizdeo na igrače uopšte, a imam obavezu i prema klincu svom, tako da se vidimo u nedelju.
Nadam se da će na početku opet ići "Vojvodino ja te volim..."

Ono na šta sam popizdeo lažna obećanja, prazne fraze i floskule skupljača glasova.
Sve više sam uveren da veliki deo ljudi ne zna ili neće da radi svoj posao.
User avatar
Milan
Posts: 4232
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 22. kolo: VOJVODINA - Spartak, nedelja 18.30

Post by Milan »

Meni je nepojmljiv nedolazak na stadion i nikad nisam bojkotovao utakmice, ma koliko razočaran bio. Jedini period kad me nije bilo (mada sam i onda znao da dođem samo zbog tekme) je kad sam živeo u inostranstvu. Jedino se kod mene promenilo što više ne padam u očaj ako sam zbog nečeg sprečen da gledam, što se ne lomim da odem na svako gostovanje i što se sve manje nerviram. A to je jasan znak šta su nam šibicari napravili od kluba u zadnjih xy godina. A kad čovek malo bolje razmisli, i ovima je, kao i političarima, cilj da nas dovedu u stanje ravnodušnosti...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Savcic Luka
Posts: 374
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: 22. kolo: VOJVODINA - Spartak, nedelja 18.30

Post by Savcic Luka »

Meni je pojmljiv.
Nisam dolazio godinama da gledam sklanjalice ciganima.
Meni dolazak znači i davanje legitimiteta onome što se radi.
A da ne kažem kupovina sezonske ili odlazak na gostovanje.
Kao što rekoh, ovi igrači, pored svih mana, mi se čine da se trude.
Trenutno je problem na drugom mestu.

Ovaj klub pripada ljudima ovog grada i onima koji ga vole i poštuju.
vdn slaninar
Posts: 1027
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: 22. kolo: VOJVODINA - Spartak, nedelja 18.30

Post by vdn slaninar »

Селективни бојкот нема ефекта код управе,бојкот би требао да покрене Север,па кад буде празан Север и Исток а на Западу буде шака људи онда може нешто да се постигне.Не видим сврху бојкота,сем личног осећаја, данас се управе мењају на парламентарним и локалним изборима у Србији.
Што се тиче наше школе,да много је слабија у односу на нашу школу ранијих година,не интересује ме у односу на друге.Да упоредимо играче пре Батиног времена,када смо били клуб распад,са сталним потресима,и у таквој ситуацији смо избацивали много боље играче него данас.Тада мало пола сезоне улази са клупе следеће игра,сетимо се Белића,Батака,Степанова....данас вуцарамо играче годинама по клупама,позајмицама,никаква улога,много лошије радимо тај прелаз омладинци у први тим.Милетић,Нешковић,ево сад Ивановић,слабо јако.
Да не поредимо школу из Батиног времена,ово данас испада смешно.Иначе пуна подршка нашој деци,Букинац мора да игра,има подршку у Ђорђевићу а Грузина се требало решити,као и Кембела.Бутраковић,Ковачев,Лане морају више да играју,не видим разлог за страх да им се да део одговорности,а имали би јасан увид у њихове могућности.
Већи проблем је где би Букинац завршио кад би показао нешто,као и Савићевић,убеђен сам код црвеног близанца.
VošaNS
Posts: 816
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: 22. kolo: VOJVODINA - Spartak, nedelja 18.30

Post by VošaNS »

Rosić-Lazarević-Korać-Crnomarković-Bukinac-Mateus-Njegoš-Radulović-Zukić-Seri-Vukanović
U ovom sastavu izaći. Bukinac treba da igra, treba mu još vremena, Korać mora pre Jeličića koji nije kvalitet za Vošu. Zukić na svoje mesto, Seri pre Malbašića i po pobedu.
Savcic Luka
Posts: 374
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: 22. kolo: VOJVODINA - Spartak, nedelja 18.30

Post by Savcic Luka »

VošaNS wrote: Fri Feb 23, 2024 9:55 pm Rosić-Lazarević-Korać-Crnomarković-Bukinac-Mateus-Njegoš-Radulović-Zukić-Seri-Vukanović
U ovom sastavu izaći. Bukinac treba da igra, treba mu još vremena, Korać mora pre Jeličića koji nije kvalitet za Vošu. Zukić na svoje mesto, Seri pre Malbašića i po pobedu.
:cheers:
User avatar
rykerfcv
Posts: 826
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: 22. kolo: VOJVODINA - Spartak, nedelja 18.30

Post by rykerfcv »

VošaNS wrote: Fri Feb 23, 2024 9:55 pm Rosić-Lazarević-Korać-Crnomarković-Bukinac-Mateus-Njegoš-Radulović-Zukić-Seri-Vukanović
U ovom sastavu izaći. Bukinac treba da igra, treba mu još vremena, Korać mora pre Jeličića koji nije kvalitet za Vošu. Zukić na svoje mesto, Seri pre Malbašića i po pobedu.
+1
najbolja moguca postava i to ubedljivo.
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9856
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 22. kolo: VOJVODINA - Spartak, nedelja 18.30

Post by Voja »

Jbt ovaj je i mene nalozio... evo vec sat trcim u mestu i spreman sam maksimalno, ko zapeta puska. Verujem u ubedljivu pobedu



A cek, koliko Super liga ima timova? Kako to da svima odgovaraju ovi tereni, a samo nama ne? :mrgreen: Kaze covek da smo na Kipru leteli... steta sto nije bilo prenosa, garant su igraci bili prebrzi za kamere
Image
User avatar
Stexman
Posts: 2591
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 22. kolo: VOJVODINA - Spartak, nedelja 18.30

Post by Stexman »

Ja sam prestao da slusam posle cestitanja nasem klubu 110 godina. Pa majku mu jel moguce da niko u klubu ne zna kad nam je rodjendan!? Kako ispadamo smesni na banalnim stvarima... prosto me je sramota.
Firma kej
Posts: 179
Joined: Tue Apr 04, 2023 12:34 pm

Re: 22. kolo: VOJVODINA - Spartak, nedelja 18.30

Post by Firma kej »

Ništa od pokušaja sa 4 štopera i povratka Đorđevića kao centralnog beka
Locked