23. kolo: Javor - VOJVODINA 2:2 (0:1)

User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1391
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: 23. kolo: Javor - VOJVODINA, subota 14.00

Post by Uvek sa tobom »

Сутра се искрено надам победи, а и играо сам двојку лепа је квота на нас, а ред би био да некога и победимо :mrgreen:
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
CRD FCV
Posts: 1657
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 23. kolo: Javor - VOJVODINA, subota 14.00

Post by CRD FCV »

Нек од сутра крене наш низ 9 од 9. Победа, не бодова.
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1028
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 23. kolo: Javor - VOJVODINA, subota 14.00

Post by Mare_Liman »

Што се очекивања тиче, очекујем Малбашића ван протокола :cheers:
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
lazarr
Posts: 817
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: 23. kolo: Javor - VOJVODINA, subota 14.00

Post by lazarr »

Malbašić nije u protokolu. Nema ni Crnomarkovića. Jeličić je starter.
User avatar
Turija
Posts: 10728
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 23. kolo: Javor - VOJVODINA, subota 14.00

Post by Turija »

Da li to Crnomarkovic ,,odradjuje" zute kartone?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
VošaNS
Posts: 780
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: 23. kolo: Javor - VOJVODINA, subota 14.00

Post by VošaNS »

Rosić-Lazarević-Korać-Jeličić-Giorbelidze-Petrović-Milosavljević-Zukić-Radulović-Vukanović-Seri

Crnomarković van protokola- moguće da je neka povreda
Malbašić van protokola :cheers:
Savcic Luka
Posts: 360
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: 23. kolo: Javor - VOJVODINA, subota 14.00

Post by Savcic Luka »

VošaNS wrote: Sat Mar 02, 2024 2:08 pm Rosić-Lazarević-Korać-Jeličić-Giorbelidze-Petrović-Milosavljević-Zukić-Radulović-Vukanović-Seri

Crnomarković van protokola- moguće da je neka povreda
Malbašić van protokola :cheers:
Ne znam kako, ali bih voleo da se napravi mesto za Mateusa. Čak bih ga voleo videti pre Njegoša.
User avatar
Turija
Posts: 10728
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 23. kolo: Javor - VOJVODINA, subota 14.00

Post by Turija »

Savcic Luka wrote: Sat Mar 02, 2024 2:20 pm
VošaNS wrote: Sat Mar 02, 2024 2:08 pm Rosić-Lazarević-Korać-Jeličić-Giorbelidze-Petrović-Milosavljević-Zukić-Radulović-Vukanović-Seri

Crnomarković van protokola- moguće da je neka povreda
Malbašić van protokola :cheers:
Ne znam kako, ali bih voleo da se napravi mesto za Mateusa. Čak bih ga voleo videti pre Njegoša.
I ja.
Mislim da nam Mateus ubrzava igru i pravi je tecnijom.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3984
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 23. kolo: Javor - VOJVODINA, subota 14.00

Post by Rabba »

Mateus Indio - Petrović, nacrtana sredina. Ne znam šta izigrava ovaj kvazi stručnjak već 4. utakmicu.

Crnomarković ne odrađuje kartone.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 23. kolo: Javor - VOJVODINA, subota 14.00

Post by gospodinFKV »

Trougao Mateus - Zukic - Petrovic bi bas bio odlican, ali bi to znacilo da jednog od te dvojice moramo prekomandovati na osmicu. Cini mi se da bi obojica to odigrali sasvim solidno, Mateus mozda malo bolje.
User avatar
Maki
Posts: 1131
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 23. kolo: Javor - VOJVODINA, subota 14.00

Post by Maki »

Ovo je najbolji tim koji može da se izvede u ovom trenutku. Razlika između Ranka Popovića, za koga smatram da je naneo neopisivu štetu klubu (loši rezultati, demagogija Ala-la Zbiljić, Malbašić i Rosić kapiteni...), i Bandovića je umešnost u kadriranju. Obojica su neviđeni baksuzi, ali očekujem danas Bož(j)idar u vidu 5-6 golova u mreži protivnika i gol razliku na plusu. :cheers: .
Na_3_boda
Posts: 81
Joined: Thu Aug 03, 2023 12:05 pm

Re: 23. kolo: Javor - VOJVODINA, subota 14.00

Post by Na_3_boda »

Gledao sam na televiziji kratku reportazu o porodici Krstic, ti ljudi ziveo u velikom siromastvu i voleo bih da i sledeca nasa utakmica bude humanitarnog karaktera jer nismo uspeli da skupimo neki malo veci novac...Danas ocekujem tri boda, dugo nismo slavili u Ivanjici :cheers: ... Izvinjavam se administraciji jer post nije direktno vezan za utakmicu.
CRD FCV
Posts: 1657
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 23. kolo: Javor - VOJVODINA, subota 14.00

Post by CRD FCV »

Делује да ће овај линк радити

https://livetv765.me/rs/eventinfo/19601 ... jvodina/#_
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1028
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 23. kolo: Javor - VOJVODINA, subota 14.00

Post by Mare_Liman »

Maki wrote: Sat Mar 02, 2024 2:51 pm Ovo je najbolji tim koji može da se izvede u ovom trenutku. Razlika između Ranka Popovića, za koga smatram da je naneo neopisivu štetu klubu (loši rezultati, demagogija Ala-la Zbiljić, Malbašić i Rosić kapiteni...), i Bandovića je umešnost u kadriranju. Obojica su neviđeni baksuzi, ali očekujem danas Bož(j)idar u vidu 5-6 golova u mreži protivnika i gol razliku na plusu. :cheers: .
Један је победио ТСЦ у Тополи (нико не зна како), уништио Чуку на Брду уз никад познато како просута два бода, одиграо једну од најбољих утакмица против цигана на Карађорђу у последњих пар година где се пола утакмице најскупљи звездин тим бранио итд. , док други не може да надигра Младост из Лучана на Карађорђу и буде без праве прилике за 70 минута у Крагујевцу, ал свакако што се играчког кадра и измена тиче Божи се нема шта замерити. Код Ранка је било лоших ствари не могу да кажем, ал је успевао у многим стварима који до сада ни Божа, ни Мима, а ни Батак нису успевали...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
Locked