26. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar 1:0 (0:0)

Locked
User avatar
Deep Purple
Posts: 3940
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 26. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, subota 20.00

Post by Deep Purple »

Ajdeeeeee breee !
lapo-lapo
Posts: 234
Joined: Fri May 20, 2022 11:47 am

Re: 26. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, subota 20.00

Post by lapo-lapo »

Vukanović je igrač utakmice! Neće ga gol ali se bori i tuku ga na svakoj utakmici a i večeras je bio najborbeniji.
User avatar
rykerfcv
Posts: 822
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: 26. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, subota 20.00

Post by rykerfcv »

ДушанФ89 wrote: Sat Mar 16, 2024 10:48 pm
rykerfcv wrote: Sat Mar 16, 2024 10:39 pm Petrovicevi sutevi :frown:
Ево ти Петровић,😄
kako mi drago sto sam ga ispusio sad :greenbutt:
Vukanovic mi je toliko prirastao srcu zbog borbe na svakoj jebenoj utakmici da to ne moze da se opise.
Seri je majstor fudbala,Bjekovic se mora pohvaliti,ozbiljna je glava Bjeka :mrgreen:
U svakom slucaju 6 mesto od 4 smo udaljeni samo 1 bod,za 2 nedelje Surdulica IDEMO DALJE :dance2:
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3940
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 26. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, subota 20.00

Post by Deep Purple »

Sery zaboravi da smo pisali da treba više da dodaješ, šutiraj :mrgreen:
User avatar
Srbendinho
Posts: 92
Joined: Thu Aug 08, 2013 10:56 pm

Re: 26. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, subota 20.00

Post by Srbendinho »

Много важна и прије свега заслужена побједа.

Његош добру партију крунисао голом.

До краја више не смије бити киксева на малим утакмицама.

И када се враћа Грузин?
draganas
Posts: 199
Joined: Thu Sep 15, 2016 2:44 pm

Re: 26. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, subota 20.00

Post by draganas »

Vukanović izuzetan. :cheers:

Radnik pa Čuka za 5 u nizu. :beg:
User avatar
Turija
Posts: 10764
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 26. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, subota 20.00

Post by Turija »

,,Rezervisti" uneli zivost i preokret. Drugo poluvreme mnogo bolje, kao i Petrovic. I Kembel proradio. Zasluzan za gol, kao i Vukanovic i Jovanovic YR, sto je propustio loptu do Petrovica ( poucen time sto je 2 puta upropstio dve sanse).

Seri odlican. Takav prijem lopte i beg, niko nema u Vosi( tehnicki najblizi mu je Savicevic).
Bjekovic napredovao. Dobar i Djordjevic i borbeni Korac.
Zukic ne moze da veze dve dobre utakmice. UN nikako da se snadje u igri.

Sramotno prvo poluvreme. Kako je @Radoye napisao, zonski fudbal. Samo 3 boda vrede sa ove utakmice.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
fare
Posts: 2830
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 26. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, subota 20.00

Post by fare »

Čista pobeda da čistija ne može biti i napokon klin šit, šansi za 3 utakmice, ovo je neki drugi Bjeka Vukanović me sve više podseća na Mrđu i on je igrao za cigane pa je grizao za nas Seri igračina Korać napokon štoper kakav nam treba ne j**e živu silu ima tu i par kikseva ali sve u svemu ok. Cara ne bi sklanjao sa gola do nekog prvog većeg kiksa mali Lane ponovo pokazao klasu nekako sam ubeđen da ćemo skupiti još pobeda u nizu :D
User avatar
Deep Purple
Posts: 3940
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 26. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, subota 20.00

Post by Deep Purple »

Izgleda da imamo neki problem u najavi. Pogledajte story India na instagramu, vidim i da nas je sa instagram otpratio, slučajno sam primetio.
Nema mira u ovom klubu definitivno, ako ga je pogodilo to što je ostao na klupi a njegova konkurencija na poziciji postigla gol onda stvarno…
User avatar
Turija
Posts: 10764
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 26. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, subota 20.00

Post by Turija »

Deep Purple wrote: Sat Mar 16, 2024 11:24 pm Izgleda da imamo neki problem u najavi. Pogledajte story India na instagramu, vidim i da nas je sa instagram otpratio, slučajno sam primetio.
Nema mira u ovom klubu definitivno, ako ga je pogodilo to što je ostao na klupi a njegova konkurencija na poziciji postigla gol onda stvarno…
Nije ga Bandovic trebao staviti na klupu, bas zbog tog raskoraka.

Inace, Petrovic je jako lose odigrao prvo poluvreme i iscupao ga je dati gol iz zicer pozicije.
Trebao je Mateus dobiti jasnu podrsku trenera, zbog svega sto je do sada dobro uradio u Vosi. Ipak je momak emotivni mladi Brazilac. Ja mogu da ga razumem. Kad se malo smiri, vratice .

Mislim da je Bandovic trebao biti bolji psiholog u nastaloj situaciji.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1092
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 26. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, subota 20.00

Post by Mare_Liman »

Божа Дунстер руши клетву након 4 године, 3 узастопна !!!
Играч утакмице - ЗАПАД !
Што се тиче утакмице јебем ли га, мало по мало, изгледало је океј, не претерано добро, доста шанси, Његош од очаја до сјаја, мало утисци да се слегну па ћу свкако нешто више о самој утакмици, ал свакако сигурно заслужена победа, оно што је фасцинантно да су голмани само против нас на неким добрим дрогама, опет нас је то могло коштати бодова, али нека драго ми је због Његоша и огромног самопоуздања нестварно је одиграо након гола, мада и само друго полувреме је био одличан након што је по мени у првом полувремену поред пар појединаца био најгори, Сери играчина то не треба уопште ни спомињати више, сјајно се уболо са њим, ЈОВАНОВИЋ МОРА ИГРАТИ ИЛИ ОД ПОЧЕТКА ИЛИ ДОБИЈАТИ ВИШЕ МИНУТА !!! Мада и да почне поред Николића у оваквој форми не би нико ништа Божи замерио.

АТМОСФЕРА - 10
35 година Фирме, прво полувреме много јаче, али запад оставио највећи утисак, и ако су "најватренији" са запада били данас на северу нестварна атмосфера, стална подршка, хајп, последњих 15 минута нешто што мора чешће да се практикује и што је свима нама обележило утакмицу , да се повело навијање са запада, да цео запад стоји, навија, невероватно, сви су били сјајни данас, оно једино што се може приметити је заједништво, загрљај пред почетак текме, борба и жеља никад не изостану, још да нам је знање и квалитет на том нивоу...

ПАЗИ ВОША ГАЗИ !

ЕДИТ : Да се надовежем на ово за Деепа, сигурно, јако мало минута и скроз оправдано, није ми се од почетка свиђало што нема ни једну објаву у нашем дресу, а генерално је стално качио у остлаим клубовима, сад на крају кад се ишло код Фирме он је једини остао позади док га остали нису намолили и сав је преко оне ствари дошао са екипом, ем је пао после грешке, ем ни пре тога није играо, штета за таквог играча...
Last edited by Mare_Liman on Sat Mar 16, 2024 11:40 pm, edited 1 time in total.
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Stexman
Posts: 2586
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 26. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, subota 20.00

Post by Stexman »

Meni Zukic, Nikolic i Petrovic ubedljivo najslabiji prvotimci danas. Nikolic bise nema sta da trazi u ovoj ekipi.
Seri Bogotac za sve ovde. Motor ekipe, covek nema pogresan pas odkako je dosao.
Jovanovic mora biti starter. Ne znam zasto Mateus nije igrao.

Sve u svemu tri boda lepa.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9839
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 26. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, subota 20.00

Post by Voja »

rykerfcv wrote: Sat Mar 16, 2024 11:00 pm Bjekovic se mora pohvaliti,ozbiljna je glava Bjeka :mrgreen:
Davno je neko ovde napisao "ne dirajte mi Bjekovica" :mrgreen:
Image
Minja
Administrator
Posts: 1906
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Re: 26. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, subota 20.00

Post by Minja »

Реално, Пазар нас је тотално пореметио у првих 15 минута. Играли су офанзиву па онда као офанзиву и ови наши нису знали шта да играју, па на крају нису ништа. Први део чиста рекреација групе грађана. Други део је био далеко бољи. Јовановић је унео потребну енергију и поприлично погубио одбрану гостију, то се јасно видело. Пазар је извадио (по мени) веома корисне играче и направио сам себи рупу коју смо на крају успели да искористимо. У нападу их више није ни било. Ако не рачунамо нај промашај :) беше Шћеповића (додуше и заставица је ишла горе). Сери јесте био одличан, нема дилеме.

Распоред је одличан и ништа нисмо урадили без још једне добре утакмице. Нема простора за пуно славља.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9839
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 26. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, subota 20.00

Post by Voja »

Minja wrote: Sat Mar 16, 2024 11:50 pm Ако не рачунамо нај промашај :) беше Шћеповића (додуше и заставица је ишла горе).
Sto je najcrnje nije bilo ofsajda. Laneta treba drzati minimum poluvreme, ako ne i ceo mec, i dati mu potpunu slobodu, a ostali neka rade za njega. Mislim da bi tako svi profitirali.
Image
Locked