Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Cane
Posts: 1043
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Uprava

Post by Cane »

Ako se potvrdi ovo za Mandarića, sve pohvale. Zaista lepa vest. Trebaju nam takva imena u klubu, nadam se da će ih biti još.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9755
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Uprava

Post by Voja »

Nadam se samo da nije malo rano
Image
User avatar
Turija
Posts: 10717
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Turija »

U svakom slucaju, pozdravljam dolazak gospodina Mandarica u Vojvodinu :lala:

Nadam se da moze, bar malo, pomeriti stvari nabolje u Klubu svojim velikim iskustvom i savetima. Lepo se, bar pod stare dane, vratiti u Novi Sad, zbog mladalacke zaljubljenosti u Vosu i grad. :cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Duplof
Posts: 878
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: Uprava

Post by Duplof »

Pre neki dan sam gledao njegovo gostovanje u jednom podkastu (odlične goste su imali svaki put) i dosta toga je pričao lepog i, deluje mi, iskreno o našem klubu. Čak je i sam nagovestio da je "sve moguće" oko njegovog dolaska u FKV. Koga zanima, taj deo razgovora je pred kraj podkasta.



Iskreno, raduje me što je jedna svetska ličnost došla u klub, ali opet pitanje je koliko će on imati tu neki uticaj. Nadam se da grešim i da će svojim iskustvom i znanjem nešto doneti, makar to bilo minimalno.

Edit: O celom njegovom životu, pogotovo u fudbalskim vodama bismo pozavideli svi mi istinski zaljubljenici u ovaj sport. Ej, pa vlasnik Portsmuta, Lestera (prodao klub koju godinu pre njihovog osvajanja PL), Nice, Standarda... Svaka čast! :cheers:
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
User avatar
Salvador
Posts: 1078
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: Uprava

Post by Salvador »

Odlična vest, ali živo me interesuje kako će takav jedan čovek, koji je obično bio vlasnik klubova gde je lično odlučivao o većini stvari, funkcionisati sa ovom naprednjačko-mafijaškom hidrom od kluba, lige i države.
vdn slaninar
Posts: 1014
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Uprava

Post by vdn slaninar »

Кад га ови наши муљатори измузу,кад види како функционише систем,комбинација,менаџерски играчи,побећи ће у Тунгузију.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8865
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Uprava

Post by Radoye »

Covek ima 85 godina. Kasnimo jedno 15-20 godina s njegovim angazovanjem...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3861
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Uprava

Post by Red Marquis »

Radoye wrote: Sun Mar 24, 2024 9:42 pm Covek ima 85 godina. Kasnimo jedno 15-20 godina s njegovim angazovanjem...
Ne kasnimo, jer ovde je situacija takva da normalnima ovde nije ni mesto. I sad mi se čini da on ovde nema šta da traži. Ali hej, možda čovek u zenitu života želi da ipak da se i ovde oproba. Koliko izdrži, videćemo.
Io odio Belgrado
User avatar
N13
Posts: 2054
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Uprava

Post by N13 »

Covek je toliko veza i konekcija stekao za svoj zivot. Dovoljno je da dovede jednog ozbiljnog sponzora, i uradice za klub vise nego sve uprave poslednjih 15 godina.
User avatar
slanobarac
Posts: 3532
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by slanobarac »

Ozbiljna smo paljevina. :)
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Milan
Posts: 4188
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Milan »

Makar bilo samo protokolarno, mene ova vest raduje. Jeste, kao što je Radoye napisao, sa velikim zakašnjenjem, ali je meni lično lep osećaj izazvala. Nekako mi se i čini da se od njega ne očekuje neki direktni angažman, već da će imati savetodavnu ulogu.
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
slanobarac
Posts: 3532
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by slanobarac »

Овога пута, актуелна управа, са председником Драгољубом Збиљићем на челу, договорили су детаље његовог ангажмана у пола белом, пола у црвеном, тако да је бизнисмен светског гласа и велики заљубљеник у фудбал прихватио улогу потпредседника ФК Војводина, што би требало да буде обелодањено на седници Скупштине клуба, заказаној за уторак, 26. марта.
U jednoj rečenici objašnjeno kako funkcioniše klub. Srećna nova 1949.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9755
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Uprava

Post by Voja »

Duplof wrote: Sun Mar 24, 2024 8:28 pm Pre neki dan sam gledao njegovo gostovanje u jednom podkastu (odlične goste su imali svaki put) i dosta toga je pričao lepog i, deluje mi, iskreno o našem klubu. Čak je i sam nagovestio da je "sve moguće" oko njegovog dolaska u FKV. Koga zanima, taj deo razgovora je pred kraj podkasta.



Iskreno, raduje me što je jedna svetska ličnost došla u klub, ali opet pitanje je koliko će on imati tu neki uticaj. Nadam se da grešim i da će svojim iskustvom i znanjem nešto doneti, makar to bilo minimalno.

Edit: O celom njegovom životu, pogotovo u fudbalskim vodama bismo pozavideli svi mi istinski zaljubljenici u ovaj sport. Ej, pa vlasnik Portsmuta, Lestera (prodao klub koju godinu pre njihovog osvajanja PL), Nice, Standarda... Svaka čast! :cheers:
Podcast za Turiju, Mandaric lepse i vise pricao o Vosi nego o Peleu :mrgreen:

Sta tek reci za zavrsnu recenicu :cheers:
Image
ultra komsa
Posts: 413
Joined: Fri May 03, 2013 9:37 pm

Re: Uprava

Post by ultra komsa »

Pričao sam sa Slovencima ( navijačima Olimpije ). Kažu da je matori izlapeo, i da nemaju reči hvale. Dodao bi da su rekli ni da nema više para kao nekada. Ovo su samo njihove reči, daj Bože da nije istina. Najpametnije bi bilo da bude bez euforije ova vest.
Post Reply