28. kolo: VOJVODINA - Čukarički 1:1 (1:1)

Locked
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1016
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički, utorak 18.30

Post by Mare_Liman »

Бандовић: Честитке играчима и навијачима, жао ми је што им нисмо поклонили победу


https://www.fkvojvodina.rs/bandovic-ces ... J3_VlXqquo
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Milan
Posts: 4189
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički, utorak 18.30

Post by Milan »

https://www.instagram.com/milan_pavkov_ ... A3a21nYWFh


Koga ne mrzi neka uputi koji pozdrav pavkovu na IG. Bez vulgrarnosti i pretnji, moliću.
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
N13
Posts: 2054
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički, utorak 18.30

Post by N13 »

Mare_Liman wrote: Tue Apr 02, 2024 9:17 pm Свако ко је пуштао мајмунске крике упућене Винисиусу пред крај утакмице треба да буде СРАМОТА и да се добро запита да л му је место на западној трибини! Ми смо господски клуб, а не нека багра циганска или она друга још одвратнија !
:!: :!: :!:

Koliko me bilo u tom trenutku sramota sto delim tribinu sa tim idiotima. Jebote, jos nas Kembel bio tu odma ispred njih.
Indijanci, idite navijajte za Rad pa glumite sovinizam, rasizam i ostalo. Nije Karadjordje, a ni Vosa za vas!
User avatar
LIMAN
Posts: 202
Joined: Tue Aug 30, 2016 3:42 pm

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički, utorak 18.30

Post by LIMAN »

Sta je Korac uradio Pavkovu ovu utakmicu, majko moja... Ubio ga je, neverovatno je kako se decko bori, samo njega sam gledao posle utakmice, sa onom izubijanom glavom, dok jedva hoda i sepajuci pozdravlja navijace... Bravo za momka.
Nikolice smo trebali u paru prodati...

Crnomarkovic jako rizican sa onim branjenjem kornera, nije mi jasan taj fudbalerski mozak i nikad mi nece biti, dvaput udara igraca, ovaj mentol od sudije prekida dva, tri puta igru i opominje ga i na kraju mu daje zuti, i posle zutog Crnomarkovic se unosi u facu sudiji i cini mi se da ga i malo dodiruje glavom, gde je mogao za minut da dobije crveni i da nas ukanali do kraja meca. To radi vec koji put. Razumem borbenost, ali ajde malo mozak da se ukljuci. Plus sto bi onakva odbrana rukama i udaranjem u kaznenom tokom protivnickog kornera mozda bila svirana i kao penal da igramo protiv blizanaca.
Само храбро до нове победе, але...
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1016
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički, utorak 18.30

Post by Mare_Liman »



Ево и са официјалног канала
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Forza Voša
Posts: 576
Joined: Fri Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički, utorak 18.30

Post by Forza Voša »

Mare_Liman wrote: Tue Apr 02, 2024 9:30 pm Бандовић: Честитке играчима и навијачима, жао ми је што им нисмо поклонили победу


https://www.fkvojvodina.rs/bandovic-ces ... J3_VlXqquo
Kaze da je prezadovoljan nasom igrom, izgleda da ja ne pojmim fudbal kako treba. Inace, ovo je meni klasican Deja Vu fenomen jer tako je i Batak pricao par utakmica pre smene.
„Hasta la Victoria Siempre!“
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1390
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički, utorak 18.30

Post by Uvek sa tobom »

На страну напа игра, ал како судија мора сваки пут да ми дигне притисак невероватно, голман је цирка узео 10 мин утакмице, продужетак је био 3 и 4, у првом 3 минута где су увијали главе само 5 мин играчима. Срамно суђење и навлачење, навлаче судије против нас као да смо кандидати за титулу.

Нисмо данас били толко лоши имали смо доста шанси и лопту, Савићевић нас коштао гола, испуцај ту лопту у пм, занима ме дал је био црвени за играча Чуке?
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
Wild Srem
Posts: 125
Joined: Mon Feb 21, 2022 7:54 pm

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički, utorak 18.30

Post by Wild Srem »

Korac je doktor za nas klub nema sta,danas po meni perfektan, jos od mene + jer je sa pocepanom glavom do kraja odigrao najborbenije moguce, i sve je zatvorio, dzukelu pavkova strpao u onaj mali dzepic na farmericama, Vukanovic preboreben kao i uvek, kupio me je davno onim sprintovima nazad i otimanjem lopti, i danas je to radio vise puta svaka mu cast.... u sustini ovom timu trebaju dva krstena beka podhitno!
Sto se tice sudije zelim mu sve najgore u nastavku karijere i brzu degradaciju u poslu, sram ga bilo, bar 10tak sitnih faulova i auta, korner ne pusta na kraju prvog poluvremena, samo golman njihov je uzeo 6,7 minuta utakmice na ispucavanja, on produzuje 4. , kod one navodne ruke prekida nam dobru kontru i bacanje iz auta posle 2 minuta i gleda se Var, zasto kod indirekta nije zaustavljeno posle par minuta i gledano? Njihov zadnji igrac obara naseg na 16 metara i to je zuti karton???? Mora klub da se oglasi, inace da se navikavamo kad nas malo krene da ce neko da nas saplice ocigledno!!!!!
Jos jednom, sve najgore mu zelim u nastavku karijere, dabogda mu ovako tendiciozno sudili u tuzilastvu. Cukaricki danas dosao da se izlezava, odugovlaci i da ceka kontru.
milancl
Posts: 477
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički, utorak 18.30

Post by milancl »

Ja sam više zadovoljan nego nezadovoljan...

Krenuću od sudije... Čist crveni, pustite to, nema intenziteta, nije dobro primio loptu, bla bla truć... Crveni ko kuća... Posle toga lagano 4:1, totalno druga utakmica. U takvim situacijama svi igrači moraju da izvrše pritisak na sudiju, zarad daljeg toka utakmice...
Plus onaj indirekt, mada zaista čudna situacija, ali indirekt je... Sisoko trebao dobiti 5 žutih, još se buni, jako iritantan lik skromnog fudbalskog znanja...

Pali smo u poslednjih 15 min, posle stative nismo više ni pritisli, dal je do fizičke spreme, dal je trebalo menjati i koga... Nisam hvalio Bandovića posle 4 pobede, neću ga ni sad kuditi. Od prvog dana sam mišljenja da je trener skromnog znanja, i ni osvojena liga šampiona neće promeniti moje mišljenje...

Igrači borbeni, nema se šta zameriti... Car siguran, uhvatio odlično onaj volej... Bjeku uvek kudim, danas vrlo dobar, asistencija je bio čist balon, ali to je najbolje što može slabije nogom, bravo Bjeko... Đorđević kriv za gol, i dalje tvrdim da je Gruzijac za klasu bolji, ali mu se baš ne da... Korać i Crnomarković odlični... Koliko god Korać se bori i daje energije, u stopu ga prate Vukanović i Njegoš. Njegoš odličan i opet jedna glupost, umalo da nas košta... Savićević ispod svog nivoa, Zuka onako, za moj ukus mlak što kaže Čvarkov... Ivanoviću treba utakmica, samo nastavi mali... Seri klasa iznad svih u ovoj ligi...

Nije bilo toliko loše, samo olako primljen gol... A nas gol nije hteo. Da smo ga dali u nadoknadi sad bi bili hvalospevi... Tanka je nit... Treba biti realan...

Tvrdim da smo za klasu kvalitetniji od Čuke. Oni su seljačka ekipa, padanje, foliranje, odugovlačenje, ekipa koja ne znam kome uopšte treba ne u Superligi, nego i u Bgd zoni...

Šta tek reći za Pavkova, najbolje ga ne komentarisati... A neki ga priželjkuju...

Isto tako ogromne kritike za majmunske krike, malo je reći da sam zgrožen...

P. S. Neko reče za Crnomarkovića i branjenje kod kornera... Ne znam dal se neko seća, ne sećam se ni ja sa sigurnošću, mislim da je protiv Voždovca na krovu na kraju meča sa igračem više držao igrača sa obe ruke kod prekida, ovaj pao, imali smo sreće što nije sviran penal.
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1016
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički, utorak 18.30

Post by Mare_Liman »

Довољно показује понашање њихове целе екипе, поготово тренера, лопта иде у аут играчи тражи да се брзо изведе тренер скаче на њега да стану, толико одуговлачење, падање, излежавање, довољно показује каква су екипа, генерално ништа нису имали сем оног волеја Павкова и тог постигнутог гола, из корнера су опасни и то је то, ко што је неко рекао за класу изнад њих смо без неког претеривања, имају Тсц у гостима и партизан кући, ми жељу у Панчеву где морамо освојити сва 3 и долази нам тсц ... Затим плеј оф...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
LIMAN
Posts: 202
Joined: Tue Aug 30, 2016 3:42 pm

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički, utorak 18.30

Post by LIMAN »

milancl wrote: Tue Apr 02, 2024 10:12 pm
P. S. Neko reče za Crnomarkovića i branjenje kod kornera... Ne znam dal se neko seća, ne sećam se ni ja sa sigurnošću, mislim da je protiv Voždovca na krovu na kraju meča sa igračem više držao igrača sa obe ruke kod prekida, ovaj pao, imali smo sreće što nije sviran penal.
Kad sam pisao za to, vise mi je u glavi neka utakmica koju su cigani igrali, a gde im je sudija dunuo penal dok je lopta jedva izvedena iz coska, zbog povlacenja u kaznenom, a kad pogledas usporen snimak, najobicnija borba za skok tokom kornera. Za taj faul, ovo sto radi Crnomarkovic, dunuli bi 2 penala. Srecom, nismo danas igrali protiv zvezde, samo kazem da na to treba obratiti paznju jer jednom ce mu neko od ovih maestealnih sudija to i svirati, a onda ce biti kasno.
Само храбро до нове победе, але...
CRD FCV
Posts: 1653
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički, utorak 18.30

Post by CRD FCV »

Што рече колега изнад, више задовољан него незадовољан.

Бандовић чекао са изменама из страна чино ми се. Плашио се да мења било шта јер ми немамо клупу да мењамо позицију за позицију а да буде исти или виши квалитет.
Велику је грешку кад је извадио Вукана. Њега је требао на место Зукића а Кембел тамо где је био. Касније чак Вукана у шпиц, Ивановић напоље а Јовановић мали у средину.
Од Вукана су се противници одбијали. Има снаге и знања. Он нам је фалио да се реши ова утакмица. Урош Николић може да уђе када водимо 4:0 да диже самопоуздање, не у оваквим преломним тренуцима.

Жао ми је што се скандирало "П**ко циганска" јер ко што неко рече, ми имамо таквих четворицу.
Пропустила се прилика да се скандира "Силово те Кораћ мајмуне", јер се то заиста и догодило.

Судија невероватна особа. Да се онакав индирект не свира, да се не дозволи онај корнер, да се свира крај онако, да се продужи само 4 минута.
Дај човече или не знаш или ти је неко рекао да нам зауставиш овај узлет.

Идемп даље, један испит полуположен, остала још 3 минимум.
milancl
Posts: 477
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički, utorak 18.30

Post by milancl »

LIMAN wrote: Tue Apr 02, 2024 10:21 pm
milancl wrote: Tue Apr 02, 2024 10:12 pm
P. S. Neko reče za Crnomarkovića i branjenje kod kornera... Ne znam dal se neko seća, ne sećam se ni ja sa sigurnošću, mislim da je protiv Voždovca na krovu na kraju meča sa igračem više držao igrača sa obe ruke kod prekida, ovaj pao, imali smo sreće što nije sviran penal.
Kad sam pisao za to, vise mi je u glavi neka utakmica koju su cigani igrali, a gde im je sudija dunuo penal dok je lopta jedva izvedena iz coska, zbog povlacenja u kaznenom, a kad pogledas usporen snimak, najobicnija borba za skok tokom kornera. Za taj faul, ovo sto radi Crnomarkovic, dunuli bi 2 penala. Srecom, nismo danas igrali protiv zvezde, samo kazem da na to treba obratiti paznju jer jednom ce mu neko od ovih maestealnih sudija to i svirati, a onda ce biti kasno.
Apsolutno. Cigane ne smeš popreko ni da pogledaš... Ali ovo na krovu je bilo 100%
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 1985
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički, utorak 18.30

Post by Grbavica.021* »

Пикси у ложи поред Мандарића

https://www.zurnal.rs/scc/clanak/180547 ... -mandarica
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 1985
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički, utorak 18.30

Post by Grbavica.021* »

Бандовић: Жао ми због навијача; Станић: Драгоцен бод

https://www.zurnal.rs/scc/clanak/180549 ... agocen-bod
Locked