28. kolo: VOJVODINA - Čukarički 1:1 (1:1)

Locked
CRD FCV
Posts: 1612
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički 1:1 (1:1)

Post by CRD FCV »

Неко је приметио да смо пали у 75. минуту и постоји јасан ратлог због тога.
Чука је извршила троструку измену у 70. минуту и унела свежину а нама ушао Кембел у 58. и све до 83. није било измена.
Добрих 13 минута су они играли освежени а наши на последњим атомима снаге.
И то је оно што сам писао, Банда се изгледа плашио да мења јее није знао шта да мења. Направио је грешку вађењем Савићевића јер је тиме смањио опције. Савићевић је требао у средину а Зука напоље и после Савићевић напред, Ивановић напоље и Јовановић у средину.
User avatar
Turija
Posts: 10674
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički 1:1 (1:1)

Post by Turija »

CRD FCV wrote: Thu Apr 04, 2024 9:21 am Неко је приметио да смо пали у 75. минуту и постоји јасан ратлог због тога.
Чука је извршила троструку измену у 70. минуту и унела свежину а нама ушао Кембел у 58. и све до 83. није било измена.
Добрих 13 минута су они играли освежени а наши на последњим атомима снаге.
И то је оно што сам писао, Банда се изгледа плашио да мења јее није знао шта да мења. Направио је грешку вађењем Савићевића јер је тиме смањио опције. Савићевић је требао у средину а Зука напоље и после Савићевић напред, Ивановић напоље и Јовановић у средину.
Delim misljenje.

Do sada nisam rec kritike uputio Bandovicu, ali sad je vec morao ,,upoznati" igrace i sta ko od njih moze. Do prekjuce je pravio dobre izmene i tajming istih, ali protiv Cukarckog je potpuno podbacio i otstupio od ranijih principa.

Nas vezni red i napadaci ne mogu fizcki izdrzati 90+ minuta na utakmici i trener mora izvrsiti svih 5 zamena da bi odrzali ritam ( nedovoljan, ali daleko bolji, nego da niikog ne menja).

Morao je uci Jovanovic i Mateus ( i sto je napisao Voja, nedostaje nam Milosavljevic). Bjekovic i Lazarevic moraju deliti minute, kao i Djordjevic i Giorbelidze ili Bukinac. Kembel OK, medjutim, nikako ne sme izvoditi prekide.

Ja mogu da razumem zasto Bandovic uvodi UN. UN i Seri se lepo razumeju i slazu i mogu da odigraju dobar dupli pas ili pas. Isto i Seri i Jovanovic YR.

Sve se ovo vidi i sa tribina i tv ekrana, a tek sa treninga i klupe da ne govorimo. Zasto se ne primenjuje, to mi ne mozemo znati?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3966
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički 1:1 (1:1)

Post by Rabba »

Može se reći da smo bili bolji protivnik na ovoj utakmici, ali tek za nijansu. Samim tim mislim da je rezultat realan. Docić stara kajla vratio za odličnog patuljka Miladinovića, koji dečko igra fantastičnu sezonu(10 golova, 5 asistencija, pritom im je bonus), a to se sve nadovezalo na skandaloznu reakciju Savićevića. Još jednom, mi imamo ekipu koja je prejaka za ove poljane, ali nemamo ko da to uobliči u tim koji će iz nedelje u nedelju da igra. Isti problem kao i Čukarički. Pa i to daje na realnosti ovog rezultata.

Što se dešavanja na stadionu tiče, atmosfera je celo prvo poluvreme bila pozorišna. Firma neoubičajeno tiha. Povici na stadionu zabavni, od "cigani" do "lopovi". Mi puni cigana, a za par diskutabilnih odluka vikati "lopovi", smešno. Nikakvog navlačenja nije bilo, da je bilo lošeg suđenja, to definitivno jeste. Pavkova ne bih previše komentarisao, ne igra dečko kod nas, bio je u zvezdi, nije otišao od nas, a od nas je oteran... Meni i dalje puno više smeta Vukan Savićević, cigansko samoproklamovano čudo od deteta i vedeta nadaleko poznate crnogorske reprezentacije, ispljuvak njihovog sistema kojem se ovde pišu hvalospevi. Čovek kriv za gol. Znači direktno je zaslužan za 2 boda koja su otišla za Beograd. A to što je Radniku poturio dve lopte, nećemo se baš šaliti da je ovosezonski Radnik ekipa na kojoj ćemo zasnivati ocene o kvalitetu. Među najgorima na terenu protiv Čukaričkog, što pre da ga se oslobodimo i njega i Crnomarkovića, pre ćemo napredovati kao tim. Kad se priča o sudijskom navlačenju, niko ne priča da je taj isti Crnomarković morao odmah dobiti drugi žuti za ono džibersko unošenje u facu sudiji. Pa onda i nije baš da je imao neujednačen kriterijum. Samo je bio nedorastao utakmici. To je moje viđenje stvari sa istoka.

Ono što treba reći je da sa Železničarom završavamo jedan period koji je trebalo da nam donese berbu bodova(možda čak i svih 30 u 10 kola, po kvalitetu naše ekipe i kvalitetima protivnika), a da ćemo po svemu sudeći izvući (tek) nekih 19. Kako je krenulo, ispada da ni ovo nije loše. Pravi ispiti tek predstoje, obzirom da nam je u suštini plejof već počeo ovom utakmicom protiv Čukaričkog. Na prvom koraku nismo pokazali puno. Drugi i treći korak vrlo brzo dolaze(Čukarički u kupu i TSC u Novom Sadu), a Bandović i dalje ne deluje ni približno dorastao zadatku.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
1892
Posts: 1053
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički 1:1 (1:1)

Post by 1892 »

Savcic Luka wrote: Thu Apr 04, 2024 8:25 am Čitam, a ne stižem ništa da pišem od utorka, ali sad ću.

Prvo da kažem da bih se složio sa Turijom u 99% napsanog. Naša igra od početka ovog dela sezone ne napreduje ili napreduje vrlo malo. Pre bih rekao da na pojedinim utakmicama pojedincima bude dan, pa se to odrazi na ceo tim. Ova tekma je pokazala opet da mi nemamo rešenja u napadu niti menjamo nešto tokom vremena. Nisam fudbalski znalac, dolazim iz drugog sporta, ali je logika vrlo slična, pa ću uzeti Serija kao primer.

Ljudi niste realni.
Igrali smo protiv Čuke koji za našu ligu po imenima ima veoma ozbiljan tim.
U drugom poluvremenu smo stvorili 4 ili 5 vrhunskih prilika koje do duše nismo realizovali. Bjeković zalamanje, Ivanović stativa, UN promašaj u 93., Đorđević šut sa leve strane i još jedna šansa Ivanovića desno iskosa kada mu je golman odbranio sa metar.
Drugo poluvreme s obzurom na težinu protivnika je bilo sjajno. Jesu nas pritisli na kraju ali nismo mi City da meljemo 90 minuta. Realno smo nadigrali Čuku.
I to već drugi put ove sezone, isti tim koji nas je sezonu pre toga uništio na svakom meču. Pa čak i onom ponovljenom.
Nadam se da će nam se to vratiti u Kupu u sredu
Come on you Reds!
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1368
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički 1:1 (1:1)

Post by Uvek sa tobom »

1892 wrote: Thu Apr 04, 2024 11:11 am Ljudi niste realni.
Igrali smo protiv Čuke koji za našu ligu po imenima ima veoma ozbiljan tim.
U drugom poluvremenu smo stvorili 4 ili 5 vrhunskih prilika koje do duše nismo realizovali. Bjeković zalamanje, Ivanović stativa, UN promašaj u 93., Đorđević šut sa leve strane i još jedna šansa Ivanovića desno iskosa kada mu je golman odbranio sa metar.
Drugo poluvreme s obzurom na težinu protivnika je bilo sjajno. Jesu nas pritisli na kraju ali nismo mi City da meljemo 90 minuta. Realno smo nadigrali Čuku.
I to već drugi put ove sezone, isti tim koji nas je sezonu pre toga uništio na svakom meču. Pa čak i onom ponovljenom.
Nadam se da će nam se to vratiti u Kupu u sredu
Слажем се,
Чука и гол што је дала то је из наше грешке...
Доста смо бољи и то морамо доказати и у купу...
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
Savcic Luka
Posts: 338
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički 1:1 (1:1)

Post by Savcic Luka »

1892 wrote: Thu Apr 04, 2024 11:11 am
Savcic Luka wrote: Thu Apr 04, 2024 8:25 am Čitam, a ne stižem ništa da pišem od utorka, ali sad ću.

Prvo da kažem da bih se složio sa Turijom u 99% napsanog. Naša igra od početka ovog dela sezone ne napreduje ili napreduje vrlo malo. Pre bih rekao da na pojedinim utakmicama pojedincima bude dan, pa se to odrazi na ceo tim. Ova tekma je pokazala opet da mi nemamo rešenja u napadu niti menjamo nešto tokom vremena. Nisam fudbalski znalac, dolazim iz drugog sporta, ali je logika vrlo slična, pa ću uzeti Serija kao primer.

Ljudi niste realni.
Igrali smo protiv Čuke koji za našu ligu po imenima ima veoma ozbiljan tim.
U drugom poluvremenu smo stvorili 4 ili 5 vrhunskih prilika koje do duše nismo realizovali. Bjeković zalamanje, Ivanović stativa, UN promašaj u 93., Đorđević šut sa leve strane i još jedna šansa Ivanovića desno iskosa kada mu je golman odbranio sa metar.
Drugo poluvreme s obzurom na težinu protivnika je bilo sjajno. Jesu nas pritisli na kraju ali nismo mi City da meljemo 90 minuta. Realno smo nadigrali Čuku.
I to već drugi put ove sezone, isti tim koji nas je sezonu pre toga uništio na svakom meču. Pa čak i onom ponovljenom.
Nadam se da će nam se to vratiti u Kupu u sredu
Niko nije rekao da nismo bili dobri u ovoj utakmici. Upis od Rabba najbolje ilistruje:
“ Može se reći da smo bili bolji protivnik na ovoj utakmici, ali tek za nijansu. Samim tim mislim da je rezultat realan. ”

Ono što je moja poenta je opet napisao Rabba:
“ Još jednom, mi imamo ekipu koja je prejaka za ove poljane, ali nemamo ko da to uobliči u tim koji će iz nedelje u nedelju da igra”

Dakle nije omalovažavanje naših igrača, već upravo suprotno. Potencijal ove ekipe, i pored svih infividualnih limita, je daleko veći od 1:1. A pri tome je i Čuka mogla u drugom dati go.
User avatar
Milan
Posts: 4165
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički 1:1 (1:1)

Post by Milan »

Turija wrote: Thu Apr 04, 2024 9:54 am
Delim misljenje.

Do sada nisam rec kritike uputio Bandovicu, ali sad je vec morao ,,upoznati" igrace i sta ko od njih moze. Do prekjuce je pravio dobre izmene i tajming istih, ali protiv Cukarckog je potpuno podbacio i otstupio od ranijih principa.





Posebno mi je zanimljivo ovo boldovano. Identično je bilo sa Rankom na njegovim počecima, ako se sećate. Svi smo hvalili izmene i njihov tajming, da bi se to nakon nekog vremena promenilo. Sad se isto dešava sa Bandovićem.


Što se Pavkova tiče, i on je trebao imati na umu da Vojvodina nisu ljudi koji su se (možda) ogrešili o njega, već nešto mnogo više, te je stoga morao razmišljati o svom ponašanju.

Za grančicu mira upućenu Ivaniću ovde nemam komentar. On mi ulazi u top 3 izdajnika i ne zaslužuje ništa manje od šlajmare u lice pri svakom susretu.
POŠTO OBRAZ ???!!!
Savcic Luka
Posts: 338
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički 1:1 (1:1)

Post by Savcic Luka »

Milan wrote: Thu Apr 04, 2024 11:33 am
Turija wrote: Thu Apr 04, 2024 9:54 am
Delim misljenje.

Do sada nisam rec kritike uputio Bandovicu, ali sad je vec morao ,,upoznati" igrace i sta ko od njih moze. Do prekjuce je pravio dobre izmene i tajming istih, ali protiv Cukarckog je potpuno podbacio i otstupio od ranijih principa.



Što se Pavkova tiče, i on je trebao imati na umu da Vojvodina nisu ljudi koji su se (možda) ogrešili o njega, već nešto mnogo više, te je stoga morao razmišljati o svom ponašanju.

Za nas Vojvodina jeste nešto više. U percepciji klinca ili čoveka koji želi da postane fudbaler možda nije.
Za sebe mislim da imam daleko veću širinu nego Pavkov ili možda bilo koji fudbaler.

Hoću da kažem, da pre osude bilo koga i mi moramo biti svesni da, pored toga što Vojvodina jeste nešto više, Vojvodina su i ljudi koji su određenom momentu u klubu.
Između ostalog i na žalost, Vojvodina su i ljudi koji ispuštaju majmunske krike
ssnigd
Posts: 3369
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički 1:1 (1:1)

Post by ssnigd »

Ne razumem romantizaciju Pavkova. Ne moze da ide u isti kos kao Ivanic i Pankov, logicno. Ali, nemojmo da se salimo i da pravimo od njega zrtvu.
Daleko od toga da smo mi kao slaninari bezgresni i pravedni. Mozda se i ogresismo od Pavkova. Ali, ako je slaninar, neka izadje u javnost i kaze za koga navija. Mozda ce onda i pasti neko "pomirenje".
Do tada, za bezobrazluk je dobio sta je zasluzio.

Sto se tice utakmice, za Evropu smo i mi i Cuka "bulja" ekipe.
Za atmosferu, ljudi moji pa samo sto nismo zaspali u prvom poluvremenu. Kakva crna atmosfera. Na terenu usporeni i monotoni puzevi. Drugo poluvreme je vec bilo dinamicnije i masa se i probudila.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
rykerfcv
Posts: 744
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički 1:1 (1:1)

Post by rykerfcv »

Savcic Luka wrote: Thu Apr 04, 2024 8:25 am Čitam, a ne stižem ništa da pišem od utorka, ali sad ću.



I na kraju, na Firmu nemam nikakve zameraka na ponašanje. Protiv Pazara sportski i navijački, kao i u utorak. Pevaju svo vreme. Bilo bi lepo da je Sever puniji, ali to je već druga tema.
Ono što mi se ne svidja jeste što mi klinac prenosi da se na ulici dešava da neki stariji navataju neke klince (naravo odnosi 5:1) i vade im telefone, maltertiraju itd. Njegov drug je to doživeo. Jbg velika je razlika kada je neko 3. srednje, a neko 8. razred, plus što taj klinci nije u navijačkom fazonu. Da, jeste zvezdaš, ali onaj kog generalno boli ona stvar za ovu priču. Mislim da se tu treba praviti razlika.
Pazi to je nazalost postalo normalno,to je pocelo tako sto su cigani i grobari prvi radili jedni drugima.Pa eto i na nas je krenuo taj ruzan trend.
Iz moje perspektive ozbirom na to da sam 4 godina srednje,vidim to kao dokazivanje starijima da se vidi da oni zavode red malim cigancicima i grobarima.Svi ti sto to rade njih nema na utakmicama,znam par takvih primera pogodi na koje 2 utakmice odu u sezoni :greenbutt: .Takodje daj Boze da znaju 2 igraca.Tuga
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
VošaNS
Posts: 754
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički 1:1 (1:1)

Post by VošaNS »

rykerfcv wrote: Thu Apr 04, 2024 6:55 pm
Savcic Luka wrote: Thu Apr 04, 2024 8:25 am Čitam, a ne stižem ništa da pišem od utorka, ali sad ću.



I na kraju, na Firmu nemam nikakve zameraka na ponašanje. Protiv Pazara sportski i navijački, kao i u utorak. Pevaju svo vreme. Bilo bi lepo da je Sever puniji, ali to je već druga tema.
Ono što mi se ne svidja jeste što mi klinac prenosi da se na ulici dešava da neki stariji navataju neke klince (naravo odnosi 5:1) i vade im telefone, maltertiraju itd. Njegov drug je to doživeo. Jbg velika je razlika kada je neko 3. srednje, a neko 8. razred, plus što taj klinci nije u navijačkom fazonu. Da, jeste zvezdaš, ali onaj kog generalno boli ona stvar za ovu priču. Mislim da se tu treba praviti razlika.
Pazi to je nazalost postalo normalno,to je pocelo tako sto su cigani i grobari prvi radili jedni drugima.Pa eto i na nas je krenuo taj ruzan trend.
Iz moje perspektive ozbirom na to da sam 4 godina srednje,vidim to kao dokazivanje starijima da se vidi da oni zavode red malim cigancicima i grobarima.Svi ti sto to rade njih nema na utakmicama,znam par takvih primera pogodi na koje 2 utakmice odu u sezoni :greenbutt: .Takodje daj Boze da znaju 2 igraca.Tuga
+1
U centar.
User avatar
Stexman
Posts: 2565
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički 1:1 (1:1)

Post by Stexman »

Ja da odem u zvezdu, moj otac me vise ne bi primio u kucu a deda bi mi se prevrcao u grobu. Niti bi ja kao slaninar ikad pristao da odem u blizance. E to je slaninarska porodica.
Manite me price da je Pavkov iz slaninarske porodice.

Niko ko i malo ima postovanja za klub za koji navija ne bi sebi dozvolio ona onakva radovanja posle golova!! Ni jedan cigan se nije toliko radovao golovima protiv nas, tako da o njemu sve najgore.
Locked