Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Deep Purple
Posts: 3889
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 1/4 finala Kupa Srbije: Čukarički - VOJVODINA, sreda u 17h (A1P)

Post by Deep Purple »

Na stranu dve jako dobre prilike Čukaričkog koje su došle posle kontri ovo je Vojvodina koju hoću da gledam. Konstantno sa 4-5 fudbalera na polovini Čukaričkog, konstantno pretimo ali nam je problem što nismo konkretniji. Zukić mora ozbiljnije u drugom delu, zbog njegove nonšalancije odnosno lošeg dodavanja u prostor Sery-u umalo nismo dobili gol.

Pavkov imao dva kontakta sa loptom i to treba dovoljno da kaže koliko smo bili više sa loptom i na njihovoj polovini.

Sery je sigurno u pet igrača lige i nadam se da će u drugom delu malo manje razigravati kolege a više direktno napadati gol.
Last edited by Deep Purple on Wed Apr 10, 2024 5:49 pm, edited 1 time in total.
VošaNS
Posts: 773
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: 1/4 finala Kupa Srbije: Čukarički - VOJVODINA, sreda u 17h (A1P)

Post by VošaNS »

Kembel napolje.
CRD FCV
Posts: 1646
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 1/4 finala Kupa Srbije: Čukarički - VOJVODINA, sreda u 17h (A1P)

Post by CRD FCV »

Доста добро смо размењивали лопту међу играчима. Играчи чуке тврди, зезнуте су њихове лопте измежу играча. Тако су малопре претрчали Лазаревића, срећом Цар је одбранио али је изгледа био и офсајд.
Делује ми да се Радуле загревао у позадини док је Сери изводио корнер, не знам ко је на клупи јер Флешскор не показује ко је код нас на клупи.
Индио делује сасвим добро као десни бек барем дефанзивно. Таман да прошири свој портфолио и са том позицијом.
User avatar
Milan
Posts: 4182
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 1/4 finala Kupa Srbije: Čukarički - VOJVODINA, sreda u 17h (A1P)

Post by Milan »

Koliko već drvim da se Kembel halavi i da ga treba po ušima za toliko soliranja. Aj da zna da šutne, al’…


Previše grešimo u dodavanjima. Bilo bi zanimljivo videti podatak neuspešnih dodavanja.

Možda i najslabija partija Vokanovića do sad. Zukić isto dosta loš. Mateus nije za beka.

Dobra stvar u svemu ovome je da su izgleda svi počeli ponovo da nas respektuju. Čuka baš defanzivna.

Zum na Pavkova i njegovu nemoćno očajnu facu - neprocenjiv!
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3889
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 1/4 finala Kupa Srbije: Čukarički - VOJVODINA, sreda u 17h (A1P)

Post by Deep Purple »

VošaNS wrote: Wed Apr 10, 2024 5:49 pm Kembel napolje.
Ne bih ga ja vadio ni posle dva loša šuta i par lopti koje su mu pobegle, dosta znači u igri i dosta se vraća nazad, vrši presing. Igra dobar meč i pored tehničkih grešaka.

Zukić mora da se opusti i da ne izvodi slobodne udarce.
Last edited by Deep Purple on Wed Apr 10, 2024 5:52 pm, edited 1 time in total.
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1273
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: 1/4 finala Kupa Srbije: Čukarički - VOJVODINA, sreda u 17h (A1P)

Post by MiSmoFKV! »

Za neutralnog pratioca fudbala, rekao bih zanimljivo poluvreme.
Koga imamo na klupi, ne učitava mi se na Sofi?
Ne verujem da možemo 90 minuta ovog tempa.
Ja ne bih dirao Kembela, imam osećaj da ga daje danas. Ili Seri. Stoji visoko njihova odbrana.


Veliko hvala CRD FCV :cheers:
3 boda u glasanju za forumaša sezone :mrgreen:
User avatar
Maki
Posts: 1128
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 1/4 finala Kupa Srbije: Čukarički - VOJVODINA, sreda u 17h (A1P)

Post by Maki »

Deep Purple wrote: Wed Apr 10, 2024 5:50 pm
VošaNS wrote: Wed Apr 10, 2024 5:49 pm Kembel napolje.
Ne bih ga ja vadio ni posle dva loša šuta i par lopti koje su mu pobegle, dosta znači u igri i dosta se vraća nazad, vrši presing. Igra dobar meč i pored tehničkih grešaka.

Zukić mora da se opusti i da ne izvodi slobodne udarce.
Bukvalno jedini uz Zukića želi gol i preti protivniku. Seri već treću utakmicu bez šuta na gol. Od njegove jalove umetnosti nemamo ništa. Mora biti konkretniji, jer jedino on u ovoj ravnoteži snaga može da izvuče nešto neočekivano iz rukava.
User avatar
Turija
Posts: 10708
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 1/4 finala Kupa Srbije: Čukarički - VOJVODINA, sreda u 17h (A1P)

Post by Turija »

milancl wrote: Wed Apr 10, 2024 5:32 pm Ne pamtim kad je neki naš igrač kao Seri bio ovoliko nadmoćniji od protivnika. I to sve radi, reklo bi se sa lakoćom, imam osećaj da može u još jednu višu brzinu da ubaci ako zatreba.

Svaka čast onom ko ga je doveo. A njega da zaobiđu povrede i da ga naši genijalci brže bolje ne prodaju na leto.
Seri pravi razliku u svakom kontaktu sa loptom :lala:

Inace, Zukic i Savicevic ne mogu da naprave akciju i visak na protivnickoj polovini. Najslabija karika danas. Isto i Kembelu treba zabraniti da sutira. Ostali dosta dobro.

Ovaj komentator arene se bas bezobrazno nameracio na Mateusa, bez ikakvog osnova. Mateus Imao jedanu slabijju reakciju i nekoliko sasvim dobrih, a on ne prestaje da ga blati.

Tesko ide u napadu i vezi. Morace nesto da se menja napred.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
fare
Posts: 2803
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 1/4 finala Kupa Srbije: Čukarički - VOJVODINA, sreda u 17h (A1P)

Post by fare »

Zašto Mateus mora igrati beka ako imamo na klupi rezervu?
Radulović i Ivanović moraju odma ući u igru.
User avatar
Forza Voša
Posts: 575
Joined: Fri Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: 1/4 finala Kupa Srbije: Čukarički - VOJVODINA, sreda u 17h (A1P)

Post by Forza Voša »

Deep Purple wrote: Wed Apr 10, 2024 5:48 pm Na stranu dve jako dobre prilike Čukaričkog koje su došle posle kontri ovo je Vojvodina koju hoću da gledam. Konstantno sa 4-5 fudbalera na polovini Čukaričkog, konstantno pretimo ali nam je problem što nismo konkretniji. Zukić mora ozbiljnije u drugom delu, zbog njegove nonšalancije odnosno lošeg dodavanja u prostor Sery-u umalo nismo dobili gol.

Pavkov imao dva kontakta sa loptom i to treba dovoljno da kaže koliko smo bili više sa loptom i na njihovoj polovini.

Sery je sigurno u pet igrača lige i nadam se da će u drugom delu malo manje razigravati kolege a više direktno napadati gol.
Uh, uglavnom sam se slago sa tobom ali sada ..., jedino u cemu se slazemo je da smo da nam ovih 4-5 igraca prelaze na polovinu Cukarickog s tim da u poslednju trecinu ne ulaze. Uzasno prazan fudbal.

Drugo poluvreme je bolje moram priznati.
Last edited by Forza Voša on Wed Apr 10, 2024 6:22 pm, edited 1 time in total.
„Hasta la Victoria Siempre!“
CRD FCV
Posts: 1646
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 1/4 finala Kupa Srbije: Čukarički - VOJVODINA, sreda u 17h (A1P)

Post by CRD FCV »

MiSmoFKV! wrote: Wed Apr 10, 2024 5:51 pm Veliko hvala CRD FCV
3 boda u glasanju za forumaša sezone
Јел да спремам говор? :mrgreen:

Зукићеве играрије умало да нас коштају гола.

ево Вукана, ево гола!

Какав једноставан шут у ближи голманов угао, маестрално.

Јел могуће да је Матеус све оно истрчао да би тако млако шутнуо. Да је да гол био би један од атрактивнијих.
User avatar
Milan
Posts: 4182
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 1/4 finala Kupa Srbije: Čukarički - VOJVODINA, sreda u 17h (A1P)

Post by Milan »

Vrhunski osmišljen šut kod gola! Bravo!


Kakva šteta za ovaj prodor Mateusa. Sad i Vukanovićeva šansa. Obojica šutirali u pogrešnu stranu. Ovo se mora realizovati!
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Turija
Posts: 10708
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 1/4 finala Kupa Srbije: Čukarički - VOJVODINA, sreda u 17h (A1P)

Post by Turija »

Milan wrote: Wed Apr 10, 2024 6:17 pm Vrhunski osmišljen šut kod gola! Bravo!


Kakva šteta za ovaj prodor Mateusa. Sad i Vukanovićeva šansa. Obojica šutirali u pogrešnu stranu. Ovo se mora realizovati!
Tacno tako.
Sutevi u pogresnu stranu iz zicer situacija.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
CRD FCV
Posts: 1646
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 1/4 finala Kupa Srbije: Čukarički - VOJVODINA, sreda u 17h (A1P)

Post by CRD FCV »

Дупла измена Чуке, морамо и ми спремити једну да нам не падне темпо. Видели смо прошли пут како је било ка смо чекали предуго.
ultra komsa
Posts: 413
Joined: Fri May 03, 2013 9:37 pm

Re: 1/4 finala Kupa Srbije: Čukarički - VOJVODINA, sreda u 17h (A1P)

Post by ultra komsa »

Alo bre oćemo bunker, nije ovo naša Voša :dance2:
Post Reply