30. kolo: VOJVODINA - TSC 3:2 (2:0)

User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1416
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: 30. kolo: VOJVODINA - TSC, nedelja 16.30

Post by Uvek sa tobom »

Milan wrote: Sat Apr 13, 2024 11:13 pm Ne znam da li sam nešto propustio/prevideo, ali klub je OPET jako kilavo odradio bilo kakvo promovisanje sutrašnje utakmice. Stvarno mi nije jasno da taj segment (i uopšte marketing) ne mogu da daju nekom čestitom da radi.
Најбоље да дају нама са форума налоге, па да виде шта је маркетинг! Аматери.
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
Mark Renton
Posts: 143
Joined: Wed Mar 22, 2023 9:21 pm

Re: 30. kolo: VOJVODINA - TSC, nedelja 16.30

Post by Mark Renton »

novosadjanin wrote: Sat Apr 13, 2024 6:55 pm Koja ligaska utakmica a da nije protiv blizanaca nam je bila najposecenija? Od 2000-te npr da ne idemo previse u proslost. Pokusavam da se setim kad nas je bilo vise od 6000-7000?
Protiv Spartaka prosle sezone na Karadjordju je bilo 5 hiljada
User avatar
slanobarac
Posts: 3584
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 30. kolo: VOJVODINA - TSC, nedelja 16.30

Post by slanobarac »

Milan wrote: Sat Apr 13, 2024 11:13 pm Ne znam da li sam nešto propustio/prevideo, ali klub je OPET jako kilavo odradio bilo kakvo promovisanje sutrašnje utakmice. Stvarno mi nije jasno da taj segment (i uopšte marketing) ne mogu da daju nekom čestitom da radi.
Zaista. Eto u klubu je zbiljić a čovek em završio marketing em je čestit. :mrgreen:
Gde je zapelo?
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Saki
Posts: 69
Joined: Sun Jan 15, 2023 1:19 am
Location: Liman III

Re: 30. kolo: VOJVODINA - TSC, nedelja 16.30

Post by Saki »

Uvek sa tobom wrote: Sun Apr 14, 2024 9:16 am
Milan wrote: Sat Apr 13, 2024 11:13 pm Ne znam da li sam nešto propustio/prevideo, ali klub je OPET jako kilavo odradio bilo kakvo promovisanje sutrašnje utakmice. Stvarno mi nije jasno da taj segment (i uopšte marketing) ne mogu da daju nekom čestitom da radi.
Најбоље да дају нама са форума налоге, па да виде шта је маркетинг! Аматери.
Ubedjen sam da bi u tom slučaju bio bolji marketing.
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1103
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 30. kolo: VOJVODINA - TSC, nedelja 16.30

Post by Mare_Liman »

Најбитније је да ми од почетка започнемо атмосферу ко последњих 20-30 минута против новог пазара и чукаричког, сад колико буде људи, биће, ништа ново да не зна да се промовише утакмица, прошле сезоне првих пар кола је прштало, еуфорија у граду, само се о утакмици причало, сад скоро да нико ни не зна да се игра, да будемо ветар у леђа свих 90 минута и ако се не дај Боже прими гол и ако не буде ишло, максимална подршка и доћиће и позитиван резултат...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
CRD FCV
Posts: 1686
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 30. kolo: VOJVODINA - TSC, nedelja 16.30

Post by CRD FCV »

Једино питање је да ли доћи у бермудама.
User avatar
rykerfcv
Posts: 826
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: 30. kolo: VOJVODINA - TSC, nedelja 16.30

Post by rykerfcv »

CRD FCV wrote: Sun Apr 14, 2024 12:22 pm Једино питање је да ли доћи у бермудама.
Што се каже на муда,и ако буде хладније издржаће се. :mrgreen:
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4832
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 30. kolo: VOJVODINA - TSC, nedelja 16.30

Post by gospodinFKV »

Simpaticno mi je sto se i dalje ocekuje sposoban i strucan kadar u bilo kojem entitetu koje pociva u raljama srpske napredne stranke, pogotovo u tim ''pomocnim'' departmanima, poput marketinga. Zivo me zanima koliko ljudi je uhlebljeno na taj nacin u nasem klubu.

Svaki normalan klub ima na sajtu odvojenu stranicu za otvorene pozicije, jedino se kod nas samo obrise jedno ime i stavi drugo sa identicnim kompetencijama u vidu porodicno-partijsko-kumovskih veza.

Koliko para - toliko (lose) muzike.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3943
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 30. kolo: VOJVODINA - TSC, nedelja 16.30

Post by Deep Purple »

Svakako ne razumem plač za marketingom po ovom pitanju. Davaoci krvi dobijaju karte, istok je besplatan, svako kome je do kluba zna značaj ove utakmice. U dobrom smo momentumu i seriji rezultata, ako sve to nije dovoljno da dođe barem 5-6k ljudi onda ti džabe i sve marketinške diplome i akcije jer nama ne bi ništa pomoglo.

Neka Firma ide od vrata do vrata i izvlači ljude na stadion, drugi način ne vidim.

Šta kao nijedan simaptizer ili navijač ne zna da je danas utakmica i satnicu odigravanja iste.
Savcic Luka
Posts: 373
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: 30. kolo: VOJVODINA - TSC, nedelja 16.30

Post by Savcic Luka »

@Deep

Imaš donekle pravo, ali plakati, bilbordi itd isto rade posao.

Nije vezano za ovu utakmicu, ali ja bi ovu akciju od Slavije copy-paste…
https://www.slavia.cz/article/21710
ssnigd
Posts: 3407
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 30. kolo: VOJVODINA - TSC, nedelja 16.30

Post by ssnigd »

Kakva crna euforija u Novom Sadu, u nedelju, u pola 5, posle rucka, na Suncu i 30 stepeni.
Kao da ne znamo gde zivimo :mrgreen:
Ako na terenu bude uspavanka, jos cemo da odradimo popodnevnu dremku.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
lapo-lapo
Posts: 236
Joined: Fri May 20, 2022 11:47 am

Re: 30. kolo: VOJVODINA - TSC, nedelja 16.30

Post by lapo-lapo »

Deep Purple wrote: Sun Apr 14, 2024 1:10 pm
Šta kao nijedan simaptizer ili navijač ne zna da je danas utakmica i satnicu odigravanja iste.
Tako je, ko iole prati zna i ne treba mu poseban marketing iako isti moze da se poboljsa. Nekako sam siguran da ce danas biti i dosta gledalaca ali danas zaista ocekujem jedan kvalitetan mec i veliki nam je hendikep izostanak Crnomarkovica, tacnije ne vidim da imamo adekvatnu zamjenu za tu poziciju. Nadam se da cemo to nekako nadomjestiti i da se nece osjetiti i da cemo i ovu seriju bez pobjede kod kuce sa TSC-om prekinuti.
SlaninarIzNS
Posts: 21
Joined: Sun Jan 21, 2024 8:40 pm

Re: 30. kolo: VOJVODINA - TSC, nedelja 16.30

Post by SlaninarIzNS »

Svi na stadion :mafia:
User avatar
Milan
Posts: 4232
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 30. kolo: VOJVODINA - TSC, nedelja 16.30

Post by Milan »

lapo-lapo wrote: Sun Apr 14, 2024 2:09 pm
Deep Purple wrote: Sun Apr 14, 2024 1:10 pm
Šta kao nijedan simaptizer ili navijač ne zna da je danas utakmica i satnicu odigravanja iste.
Tako je, ko iole prati zna i ne treba mu poseban marketing iako isti moze da se poboljsa.

Da, ko iole prati. A ko je prestao, on nema ni pojma da Vojvodina igra bolje, da su krenuli pozitivni rezultati, da igramo derbi utakmicu danas protiv TSC-a... E za takve (a slažemo se da hoćemo Vojvodinu da vratimo ljudima u fokus) ti treba marketing i promocija. A tu smo jadni, da jadniji ne možemo biti...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4013
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 30. kolo: VOJVODINA - TSC, nedelja 16.30

Post by Rabba »

Carević - Mateus Indio, Jeličić, Korać, Lazarević - Petrović, Zukić - Zadi Seri, Savićević, Kembel - Ivanović.

Klupa:
Rosić, Bukinac, Jovanović, Kajević, Kovačev, Radulović, Tanjga, Vukanović, Vukčević, Đorđević.

Vrlo diskutabilan sastav zadnje linije. Takođe i odluka da Kembel krene pre Vukanovića. Ali ajde, videćemo.
Milan wrote: Sun Apr 14, 2024 3:18 pm Da, ko iole prati. A ko je prestao, on nema ni pojma da Vojvodina igra bolje, da su krenuli pozitivni rezultati, da igramo derbi utakmicu danas protiv TSC-a... E za takve (a slažemo se da hoćemo Vojvodinu da vratimo ljudima u fokus) ti treba marketing i promocija. A tu smo jadni, da jadniji ne možemo biti...
Zna taj ko je prestao zašto je prestao. Zna i da su krenuli rezultati i zašto su krenuli ti rezultati. I šta će biti krajnji rezultat. Neće njega marketing vratiti na stadion. Nego Vojvodina.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Locked