Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Zakasneli
Posts: 6
Joined: Tue Apr 16, 2024 12:14 am

Re: Uprava

Post by Zakasneli »

Nije taj tu zbog stadiona ili ljubavi prema Voši. Nije toliko bitan ali bi voleo da postane. Dobra stvar je da se ovo pročulo pošto je lik ugasio profil odmah, ne mogu više da ga nađem. Nadam se da će ugasiti i svoje prisustvo na stadionu.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3858
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Uprava

Post by Deep Purple »

@Zakasneli

Pre svega dobro nam došao, nadam se da smo dobili još jednog aktivnog člana :cheers:

@GospodinFKV

Veruj ti meni 70-80% ovih što sede po ložama su sitna riba, mnogo su gori oni koji se ne vide.

Krenuo sam ko oni sa KCN-a “Vreme nekih istina” :mrgreen:
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4790
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Uprava

Post by gospodinFKV »

Deep Purple wrote: Tue Apr 16, 2024 9:39 pm @GospodinFKV

Veruj ti meni 70-80% ovih što sede po ložama su sitna riba, mnogo su gori oni koji se ne vide.
A pa to se zna, vise govorim o karakternim osobinama, nego o ozloglasenosti. :mrgreen:
User avatar
Milan
Posts: 4165
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Milan »

Ako želimo da budemo slaninarski klub, kao što Zbiljić stalno potencira, neka se pročiste i od sitnih i od krupnih riba koje nam plivaju oko kluba i po ložama...

Gledam slike iz Bilbaa i plačem...
POŠTO OBRAZ ???!!!
VošaNS
Posts: 754
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Uprava

Post by VošaNS »

Zakasneli wrote: Tue Apr 16, 2024 12:27 am Pozdrav svima!

Pratim forum već više od deceniju i ovo me je toliko iznerviralo da sam rešio da se konačno i registrujem.

Da li uprava (čitaj - Zbiljić) iole vode računa koga puštaju u ložu i ko sedi odmah do njih? Dotični sa bradom je sekretar u skupštini grada i osvedočeni navijač crvene zvezde. Odjednom je počeo da se pojvljuje kod nas u loži i pozira uz gradonačelnika. Na Instagramu ima lep broj slika sa njegovih poseta zvezdinim utakmicama. Imamo li bar malo dostojanstva ili može svaki izdajnik da nam se šeta ložom?

Image

Image

Image

Слике са приватног Инстаграм налога, без дозволе лица, не смеју се објављаивати на Форуму.
Да остане сачувано да је на њима видно да је именовани присуствовао утакмицама београдског црвеног близанца.
АДМИНИСТРАЦИЈА


Juče na košarkaškoj utakmici. Slika broj 2.
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 1908
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: Uprava

Post by Grbavica.021* »

VošaNS wrote: Thu Apr 18, 2024 7:25 pm
Zakasneli wrote: Tue Apr 16, 2024 12:27 am Pozdrav svima!

Pratim forum već više od deceniju i ovo me je toliko iznerviralo da sam rešio da se konačno i registrujem.

Da li uprava (čitaj - Zbiljić) iole vode računa koga puštaju u ložu i ko sedi odmah do njih? Dotični sa bradom je sekretar u skupštini grada i osvedočeni navijač crvene zvezde. Odjednom je počeo da se pojvljuje kod nas u loži i pozira uz gradonačelnika. Na Instagramu ima lep broj slika sa njegovih poseta zvezdinim utakmicama. Imamo li bar malo dostojanstva ili može svaki izdajnik da nam se šeta ložom?

Image

Image

Image

Слике са приватног Инстаграм налога, без дозволе лица, не смеју се објављаивати на Форуму.
Да остане сачувано да је на њима видно да је именовани присуствовао утакмицама београдског црвеног близанца.
АДМИНИСТРАЦИЈА


Juče na košarkaškoj utakmici. Slika broj 2.
Не вреди коментарисати...
User avatar
slanobarac
Posts: 3502
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by slanobarac »

Skuplja se građa za novu knjigu.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Zakasneli
Posts: 6
Joined: Tue Apr 16, 2024 12:14 am

Re: Uprava

Post by Zakasneli »

Izgleda jako srećan što je tu.
User avatar
slanobarac
Posts: 3502
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by slanobarac »

Koliko sutra bi uprava morala da insistira na polovini karata za naše navijače na finalu u Loznici. I uozbiljiti ove polaske autobusa. Krenuti a i stići na vreme a ne u 30. minutu da se ulazi na meč. Tribina treba da je puna 1 sat pre početka meča.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Milan
Posts: 4165
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Milan »

Obzirom da su cigani drugi finalisti, ne bi me čudilo da krenu sa pritiskom preseljenja finalne utakmice. To im se ne bi smelo dopustiti.

Ono što je još bitnije, mi to finale moramo dobiti kako znamo i umemo ili bukvalno sve pada u vodu i krećemo ponovo iz dubokog minusa.
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Mare_Liman
Posts: 963
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Uprava

Post by Mare_Liman »

Milan wrote: Wed Apr 24, 2024 8:55 pm Obzirom da su cigani drugi finalisti, ne bi me čudilo da krenu sa pritiskom preseljenja finalne utakmice. To im se ne bi smelo dopustiti.

Ono što je još bitnije, mi to finale moramo dobiti kako znamo i umemo ili bukvalno sve pada u vodu i krećemo ponovo iz dubokog minusa.
И ФСС је званичмо окачио да се игра на Лагатору, значи мања шанса да дође до тога
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3843
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Uprava

Post by Red Marquis »

Mare_Liman wrote: Wed Apr 24, 2024 10:05 pm
Milan wrote: Wed Apr 24, 2024 8:55 pm Obzirom da su cigani drugi finalisti, ne bi me čudilo da krenu sa pritiskom preseljenja finalne utakmice. To im se ne bi smelo dopustiti.

Ono što je još bitnije, mi to finale moramo dobiti kako znamo i umemo ili bukvalno sve pada u vodu i krećemo ponovo iz dubokog minusa.
И ФСС је званичмо окачио да се игра на Лагатору, значи мања шанса да дође до тога
Ako su Lagatorili tebe, Lagatoriš nas :D
Io odio Belgrado
User avatar
Mare_Liman
Posts: 963
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Uprava

Post by Mare_Liman »

Image

Image

Прошле сезоне против цигана дошао и сачекао 45 минута са нама да нас пусте са стадиона, испратио цело полуфинале са нама, откупљен Његош за 800.000€ што је била незамисива сума пре пар година, веровао је Божи и ако нико од нас није, исплатило се, акције по школама, породични дани, добра акција са картама против цигана, слуша се форум, имао је доста, доста грешака, има и даље мана, али мора се одати признање кад се заслужи, даће Бог да дође све на своје кроз неки наредни период, лепа слика свакако :cheers:

Едит : коначно имамо и официјалне слике са гостовања :cheers:
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
djoks
Posts: 77
Joined: Fri Jul 28, 2023 12:25 pm

Re: Uprava

Post by djoks »

Mare_Liman wrote: Thu Apr 25, 2024 11:48 am Image

Image

Прошле сезоне против цигана дошао и сачекао 45 минута са нама да нас пусте са стадиона, испратио цело полуфинале са нама, откупљен Његош за 800.000€ што је била незамисива сума пре пар година, веровао је Божи и ако нико од нас није, исплатило се, акције по школама, породични дани, добра акција са картама против цигана, слуша се форум, имао је доста, доста грешака, има и даље мана, али мора се одати признање кад се заслужи, даће Бог да дође све на своје кроз неки наредни период, лепа слика свакако :cheers:

Едит : коначно имамо и официјалне слике са гостовања :cheers:
Рекао сам да треба Збиљи судити тек после целог мандата значи 4 године, да има испаде има али да воли клуб и да му жели добро у то сам сигуран
User avatar
slanobarac
Posts: 3502
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by slanobarac »

Ajde sad jedno pitanje za zbiljićeve poštovaoce. Hoćete li mu se diviti ako popusti i preseli finale u bg ili ne dobijemo polovinu stadiona u Loznici? I ima li opravdanja ako do toga, ne daj Bože, dođe?
PS: U Kg ne postoji loža gde bi se uprava mogla smestiti a i šta im fali da sede na betonu, valjda su poneli "informer" za pod dupe? 8)
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Post Reply