Super Liga - sezona 2023/24

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Deep Purple
Posts: 3874
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Deep Purple »

Mare_Liman wrote: Tue Apr 23, 2024 10:36 pm Тад је била акција са картама ко је ишао на финале купа имао је бесплатну улазницу за запад, нешто слично имамо и сад, цигани се јако тешко могу дочепати карата, а ми имамо озбиљну привилегију, само што ће сад и исток коначно бити наш, самим тим нешто сличне околности и мислим да је време и за ту победу, циганима ништа не значи свакако су освојили титулу реално гледано, ваљда им се не треба толико навлачити, мада би и реми био премија :cheers:
U mojoj knjizi utisaka priznajem samo pobedu nad ciganima u finalu kupa. Ne znam zašto ali nešto verujem u ovu grupu igrača koliko god da me nerviraju mislim da imaju to nešto da iznesu sve do kraja, da ih ne ureknem neka nova serija pobeda krene sutra iz Kragujevca, ja verujem.
CRD FCV
Posts: 1630
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by CRD FCV »

"Na jednoj televiziji gde sam juče gostovao rekao sam: evo argumenata za skraćenje lige. To su ove prve tri utakmice plej-ofa, što su se igrale u subotu, pa i četvrta u Lučanima. Koliko je palo u golova u plej-ofu za titulu, a koliko u plej-ofu za opstanak. Vidite kakav fudbal može da se igra i o kakvom fudbalu se radi", poručio je Dudić predstavnicima medija na Čika Dači

https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... gra/480436
fcvisart
Posts: 57
Joined: Wed Jul 13, 2022 12:04 pm

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by fcvisart »

Ne znam zašto mislite da neće doći do karata. Od četvrtka su karte već u slobodnoj prodaji. Mi nema šanse da podelimo sve karte do tada, tako da očekujem ih dosta na zapadu.
Najveća ljubav, jedina moja, Vojvodina!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3853
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Red Marquis »

fcvisart wrote: Tue Apr 23, 2024 11:31 pm Ne znam zašto mislite da neće doći do karata. Od četvrtka su karte već u slobodnoj prodaji. Mi nema šanse da podelimo sve karte do tada, tako da očekujem ih dosta na zapadu.
Brdo puta smo imali neke taktike, i uvek ih je bilo i mi se uvek iznenađivali. Sve do trenutka dok mi ne dođemo do situacije da konstantno punimo naš stadion će tako biti. A taj dan nije nimalo blizu. Bude uvek puštaju panduri, puštaju redari...bila je pre koju godinu neka velika kiščina sa grobljem, dolaze neki grobari kojima se nije kisnulo na jugu i puštaju ih na moje oči sa sve kartama za jug. Ko zna koliko ih uđe na neke šeme.

Cena je odgovarajuća, ali ne sumnjam da su oni i spremni je platiti jer im cirkus dođe u grad jednom, max dva puta godišnje.
Io odio Belgrado
CRD FCV
Posts: 1630
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by CRD FCV »

Видим неколико опција:

1. Ми поделимо све карте;
2. Објавимо да смо поделили све карте а нисмо па свакако нема у продаји;
3. Пустимо нешто у продају.

Ако буде последња опција не могу да замислим да ће неки велики број њих дати 20 еура за карту.
Више им се исплати да купе неко наше обележје и уђу на исток, још могу приде да се хвале како су то поскидали некоме.

Сад нешто размишљам, пошто је клуб рекао да није дозвољено уношење циганских обележја, рецимо да неко од нас то примети, да ли може да тражи од редара/полиције да га уклоне?
И ако то одбију да ли можемо да им претимо тужбом за кршење правила организатора догађаја?
Надам се да неко ко је упознат са правом може да каже нешто о томе.
Ред је да и ми обратимо пажњу на то ко нам се креће по трибини и да реагујемо на то.
Cane
Posts: 1034
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Cane »

Koliko ja shvatam nije ovde poenta da mi glumimo policajce ili redare pa da bilo koga izbacujemo s tribine na koju je došao iako ne pripada tu nego je poenta ove akcije da što više nas dođe do karata po extremno povoljnim uslovima. Tako da kako god da prođe to u nedelju, niko od nas više neće imati nikakvog osnova da bilo šta u organizacionom ili nekom drugom smislu zameramo klubu. Jednostavno oni su poslušali pretpostavljam i glasove s ovog foruma (što je svakako za pohvalu) i napravili su ovu akciju s kartama, a sve ostalo je do nas.
Ako svako učini taj "strašni" napor i dovede bar još ponekog sa sobom na tribinu, a što sada može učiniti bukvalno za 0 dinara troškova, onda uopšte neće biti važno da se recimo 10% cigana nekako prošvercovalo tamo gde im nije mesto. Ponavljam, ovaj put je sve do nas.
ДушанФ89
Posts: 60
Joined: Thu Nov 16, 2023 6:46 pm

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by ДушанФ89 »

Јел се неко сећа кад је Никола Џомба наплаћивао циганима 3000 улазнице :D
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 1939
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Grbavica.021* »

CRD FCV
Posts: 1630
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by CRD FCV »

@Cane

Причам независно од ове акције. Рецимо да су карте у слободној продаји и да је клуб рекао да нема туђих обележја на трибинама, да ли можемо да тражимо реакцију редара/полиције уз претњу тужбом ако неће да реагују?

Можда ће ова акција изазвати реакцију централе па нам забранити да помислимо на то следећи пут.

А ми би требали да будемо и редари и полиција и чистачи и надзорни орган, јер то је наша друга кућа.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3853
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Red Marquis »

Nikog, pa ni mene, ne interesuju izjave ciganskog trenera, ali ovaj deo mi upao. Sa Mozzarta:
https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... cas/480558
Nije ova Milojevićeva konferencija prošla kao osvrt polufinala. Osvrnuo se Vladan Milojevič i na izjavu trenera Radničkog Feđe Dudića o tome da navijači Crvene zvezde nisu zadovoljni kako srpski šampion pobeđuje, aludirajući na meč u Beogradu završen rezultatom 5:0.

"Nijedan navijač Zvezde nije zadovoljan kada njegov tim pobeđuje na način na koji pobeđuje i time sam rekao sve, bez obzira na ubedljivu pobedu", rekao je tada Dudić, a večeras mu je replicirao kolega sa klupe šampiona Srbije:

„Pokazali su mi tu izjavu. Sve razumem, sve je deo fudbala. Iskreno, mnogo mi to smeta. Bio sam stranac i nikada nisam pričao na taj način. Znate, ja sam izgubio titulu sa Apoelom u poslednjem kolu. Trebalo je da je osvojim. Nikada nisam pričao o tome kako je na Kipru, nisam želeo da uvredim kiparski narod. Moraju ljudi da povedu računa šta pričaju. On je stranac, radi ovde, prima platu ovde. Poruka svima je da ne uzimaju Zvezdu u usta. Neka mene vređaju. Neka ne uzimaju ni Partizan, ni Vojvodinu... On se sad bori za Evropu. Da li bi bio u toj borbi, da Zvezda nije donela te bodove. Ili Partizan“.
Odvratno. Uvrediš stub srbstva = uvredio si srpski narod. Mamu vam svima ogavnu.
Io odio Belgrado
Cane
Posts: 1034
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Cane »

Odvratno pokvareno cigansko ...
Nigde napolju gde je radio ništa nije ostvario nego samo u ovoj našoj dirigovanoj ligi niže uspeh za uspehom :frown:
Upravo ga je ovaj isti Dudić izbacio iz Evrope s Veležom pa mu valjda i to zamera i ovako džukački proziva da mora ćutati jer je stranac.
Evo majmunčino mi smo domaći pa ti kažem da si i ti i tvoj šugavi "šampionski" klub najveća sramota za svakog normalnog građanina Srbije i o tome treba uvek i svuda govoriti.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4804
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by gospodinFKV »

Klasicna naprednjacka nacional-populisticka prica i prebrojavanje krvnih zrnaca.
Seljacina, koju makar sa tribina treba spustiti na zemlju. Igraci na terenu - svako prema savesti. :lala:
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8855
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Radoye »

I centRIsi DraGIsa Binic je imao neku veoma slicnu izjavu upucenu Natku ovih dana povodom dogadjanja na prethodnoj utakmici blizanaca, kao "ovo je Srbija, nasa zemlja nasa pravila, ako ti se ne svidja vrati se u Izrael pa tamo komentarisi"... Oni su potpuno u fazonu da mogu da rade sta hoce i kako hoce, da su vlasnici cele drzave i da za njih nikakva pravila ne vaze.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
LIMAN
Posts: 198
Joined: Tue Aug 30, 2016 3:42 pm

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by LIMAN »

Temu za zvezdu, hocemo temu za zvezdu, temu za zveezdu... :twisted:
Само храбро до нове победе, але...
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 1939
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Grbavica.021* »

Председник Напретка отерао шесторицу првотимаца

https://www.zurnal.rs/scc/clanak/182621 ... prvotimaca
Post Reply