Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Stexman
Posts: 2570
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Transferi

Post by Stexman »

Rabba wrote: Wed Apr 24, 2024 4:01 pm Još jednom:
1. Mateus Indio zadnji vezni.
2. Njegoš osmica.
3. Zukić prednji vezni.
4. Vukana vratiti u drugu tursku ligu.

Ne znam šta tu tačno nije jasno ili je nelogično?
Tacno tako!
1892
Posts: 1056
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by 1892 »

Stexman wrote: Wed Apr 24, 2024 4:19 pm
Rabba wrote: Wed Apr 24, 2024 4:01 pm Još jednom:
1. Mateus Indio zadnji vezni.
2. Njegoš osmica.
3. Zukić prednji vezni.
4. Vukana vratiti u drugu tursku ligu.

Ne znam šta tu tačno nije jasno ili je nelogično?
Tacno tako!
Vukan je izmislio fudbal za Mateusa
Come on you Reds!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3854
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Transferi

Post by Red Marquis »

Ne znam šta je bilo ko od vas video dobro kod tog Vukana...
Io odio Belgrado
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3976
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

1892 wrote: Wed Apr 24, 2024 4:36 pm Vukan je izmislio fudbal za Mateusa
Uticaj na ekipu Mateusa Indija na zadnjem veznom i Vukana Savićevića na 8 ili prednjem veznom nisu za poređenje. Što se tehnike tiče, Vukan je sigurno bolji. Ali praviti odluku u odnosu na tehniku igrača na različitim pozicijama je kao da kažeš da je Rosić loš igrač jer je dao značajno manje golova od Ivanovića.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
1892
Posts: 1056
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by 1892 »

Rabba wrote: Wed Apr 24, 2024 4:53 pm
1892 wrote: Wed Apr 24, 2024 4:36 pm Vukan je izmislio fudbal za Mateusa
Uticaj na ekipu Mateusa Indija na zadnjem veznom i Vukana Savićevića na 8 ili prednjem veznom nisu za poređenje. Što se tehnike tiče, Vukan je sigurno bolji. Ali praviti odluku u odnosu na tehniku igrača na različitim pozicijama je kao da kažeš da je Rosić loš igrač jer je dao značajno manje golova od Ivanovića.
Slažem se sa tobom generalno. Ovde sam pre svega mislio na Vukanov doprinos. Što je srećom i danas pokazao.
Come on you Reds!
User avatar
churguzijanac
Posts: 2049
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post by churguzijanac »

Mateus u ovakvoj ekipi mora da ima mesta. Ako ćemo da dovedemo bolje onda daj da vidimo to bolje. Realno moze da igra štopera, u vezi, može i beka da krpi, a ume i gol da da. Nije posvadjan sa loptom, a mi takvih imamo kolko oćeš.

Evo vam bek iskusan i ume da centrira :D
https://www.transfermarkt.com/luis-rodr ... ler/141103

A evo i junoša:
https://www.transfermarkt.com/jahkeele- ... ler/640852
hvylarn
Posts: 402
Joined: Thu Jan 20, 2022 10:54 am

Re: Transferi

Post by hvylarn »

Matheus je neophodan ekipi. Gore pomenute pozicije su tačne, ima kvalitet za startera i još bolji igrač za rotaciju. Vukana nipodaštavati, posle solidnih igara poslednjih utakmica i ovog centaršuta za pobedu jednostavno nema smisla. Isto igrač koji može da pravi razliku. Dugo nismo imali ovako kvalitetan vezni red. I sam Zuka je digao svoju formu kako su ovi momci došli jer ima sa kim da igra i konačno igra na poziciji koja mu više odgovara.

Nama trebaju bekovi i rekao bih još jedan napadač, ali formom u kojoj je Ivanović, treba ga isforsirati. Nisam ni sumnjao u njegov talenat, samo su mi igre dosta varirale. Opet tu je potencijalno Bolingi, ako može da nastavi sledeće sezone. Naravno i Vukanović koji može da igra i krilo.

Guram mi se jednostavno nije snašao, Đorđević jednostavno nema tu agilnost, pre bi ga probao na levog štopera. Ne znam što je Bukinac toliko skrajnut, mlad je, treba mu dati šansu. Desna strana, Bjeka je za neviđeno čudo odigrao vrhunski par utakmica do povrede, dok Lazarević mi jednostavno nije dovoljno hitar i prodoran.. igra sa srcem, svaka mu čast ali bi tražio dalje.

Dalje je pozicija štopera, treba nam treći i da je Jeličić četvrti, pa možda čak i igrač kalibar startera.

Uzdam se da će Radule dići dodatno formu sledeće sezone, ali i tu poziciju treba razmotriti ukoliko se nađe kvalitetno rešenje. Jer recimo sa Serijem dugo nismo imali bolji transfer i treba nam još jedan takav igrač na drugoj strani pa da se on malo rastereti ako mu ne ide.
User avatar
ernesto
Posts: 1210
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post by ernesto »

Jelicic je za Mladost Gat.
Sa njim nikad ne znas na cemu si, uvek strepis da li ce napraviti penal ili dobiti crveni karton.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3976
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

ernesto wrote: Fri Apr 26, 2024 12:44 am Sa njim nikad ne znas na cemu si, uvek strepis da li ce napraviti penal ili dobiti crveni karton.
Kao u ostalom i sa Crnomarkovićem. Jeličića treba ostaviti, sa klupe može u slabijim utakmicama da menja Seida, ako želi da ostane. Mene i dalje Crnomarković frustrira, nemam pojma zašto ali dečko mi je strašno antipatičan, što je valjda ovde svima već jasno. Čekam neko sranje da napravi, onako epskih razmera... Voleo bih drugog levog štopera, nekog stabilnijeg mentalno, ali nemam ideju ko bi to mogao biti.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
N13
Posts: 2046
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Transferi

Post by N13 »

https://sportal.blic.rs/fudbal/srbija/c ... 0265398094
Pored toga, Sportal je došao do informacije da Zvezda želi da dovede Lazara Jovanovića, vunderkinda iz Vojvodine i sina bivšeg reprezentativca Srbije Milana Jovanovića.

Ovaj momak ima samo 17 godina, a svi smo ga upoznali kada je Stara dama savladala ekipu Voždovca rezultatom 2:1. Junak tog susreta bio je upravo mladi Lazar Jovanović, koji je u sudijskoj nadoknadi postigao svoj prvenac u seniorskoj konkurenciji i nagovestio da bi mogao da pođe stopama svog oca.
Hah, pa ovo bi bio vrhunac ludila. Igrac Vojvodine, grobar, pojacava zvezdu :shock:
fkvtelep89
Posts: 59
Joined: Tue Oct 31, 2023 1:36 pm

Re: Transferi

Post by fkvtelep89 »

Uf, ako dobijemo ponudu za "Lakinjosa" nema potrebe o razmišljanju! Nek spakuje kofere i da mu je sigurno putovanje odavde!

Stvarno ne vidim ništa baš specijalno u ovom detetu osim njegovog imena, i sad ovo što je grobar? Može se napraviti laka para u njegovoj prodaji. :mafia:
djoks
Posts: 79
Joined: Fri Jul 28, 2023 12:25 pm

Re: Transferi

Post by djoks »

fkvtelep89 wrote: Fri Apr 26, 2024 1:46 pm Uf, ako dobijemo ponudu za "Lakinjosa" nema potrebe o razmišljanju! Nek spakuje kofere i da mu je sigurno putovanje odavde!

Stvarno ne vidim ništa baš specijalno u ovom detetu osim njegovog imena, i sad ovo što je grobar? Može se napraviti laka para u njegovoj prodaji. :mafia:
Ја код њега видим доста велики потенцијал, технички је један од бољих у екипи по мени и има само 17 година. Требало би му давати шансу од следеће сезоне да игра сваку утакмицу бар 30 минута, али ако он сам хоће да иде и то у звезду или партизан нека они пошаљу милион и 20% од следеће продаје и ћао
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3854
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Transferi

Post by Red Marquis »

Ako ne nabaci neku kilu, otresaće ga svaki ozbiljniji štoper.
Io odio Belgrado
User avatar
slanobarac
Posts: 3520
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by slanobarac »

Sa blizancima ispod 50% ne počinjati razgovor +€. Neka im se vođa otvori dok je još u mogućnosti. Da mu zbiljić pokaže zube. Ako sme? Da ga i ja pohvalim. :mrgreen:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3976
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

zvezda demonstrira huliganizam po srpskom fudbalu. 2 miliona su dali za onog Sremčevića iz Lučana, obzirom da žele od nas da uzmu igrača a da mi spremamo napad na titulu, sve ispod 5 miliona i 20% od naredne prodaje je valjda nekako logično da se odbije kad konkurent nudi.

Samo da primetim da je forum izgoreo kad se potegnula priča o Kabiću, ovde prvih 5-6 komentara potpuno ravnodušno... Šteta za dečka, samo na ćaleta je ovde mogao dobiti nepodeljene simpatije navijača, a uspeo je sam to da sjebe...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Post Reply