32. kolo: VOJVODINA - c.z. 0:0

Locked
User avatar
Deep Purple
Posts: 3921
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 32. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja u 17.30 (A1P)

Post by Deep Purple »

Kakve minijature u drugom delu prvo Serija i Gio-a duplim pasom pola tima zvezde izbacili a onda kasnije Savićević kako je proigrao Radulovića fantastične minijature. Šteta…
Marko93
Posts: 554
Joined: Fri Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: 32. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja u 17.30 (A1P)

Post by Marko93 »

Bravo i za Carevica :thankyou:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9777
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 32. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja u 17.30 (A1P)

Post by Voja »

Marko93 wrote: Sun Apr 28, 2024 7:34 pm Bravo i za Carevica :thankyou:
Novosadski Smajhel (ako osvojimo kup i ofarba se u plavo) :mrgreen: :cheers:

Zaista utakmica u kojoj se nema sta prigovoriti gotovo ni jednom fudbaleru, cak je i Lane Junior bio iznad dosadasnjih partija sto se zalaganja tice :thankyou:
Image
User avatar
rykerfcv
Posts: 787
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: 32. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja u 17.30 (A1P)

Post by rykerfcv »

Апсолутна победа над циганима!
Мислим да би било срамота да си из Новог Сада и кажеш да навијаш за фк пудлицу.
Ако неко има снимак како је Радуловић изломио циганског играча на крају првог полувремена нека пошаље :beg:
Јел Гурам извадио олајинку из џепа,зна ли се?
Одлична партија момака,још једном СВАКА ЧАСТ СВИМА!
КУП ЈЕ НАШ!
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
User avatar
Mark Renton
Posts: 132
Joined: Wed Mar 22, 2023 9:21 pm

Re: 32. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja u 17.30 (A1P)

Post by Mark Renton »

Zgromili smo ih i na terenu i na tribinama, jednom recju-dominacija
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1111
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 32. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja u 17.30 (A1P)

Post by naseljekolumbija »

Свака част на борбености данас! Сви у Лозницу да их згазимо! :cheers:
User avatar
Mark Renton
Posts: 132
Joined: Wed Mar 22, 2023 9:21 pm

Re: 32. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja u 17.30 (A1P)

Post by Mark Renton »

U Kragujevcu je bilo solidno, danas totalna dominacija na tribinama, steta bi bilo da se prekine ovako lep niz zato SVI NA JNA!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9777
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 32. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja u 17.30 (A1P)

Post by Voja »

Image
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1036
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 32. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja u 17.30 (A1P)

Post by Mare_Liman »

Апсолутно тренутак утакмице
цигани : јави се запад устају један човек и муж и жена, цигани у шоку зачуђени, не знају шта ће... Прекида се песма, све...Апсолутна д о м и н а ц и ј а на трибинама!
Ко што сам написао у топику играч сезоне данас су буквално сви, али сви заслужили по 3 бода, Божа, ми, играчи, каква греота што ово није добијено, ал нек се врати све у купу! Свака част свима, посебно бих издвојио Савићевића, најбоља партија од кад је дошао код нас, Гурам и Сери какав дуо... Штета за пропуштене шансе, мислим да би стадион буквално експлодирао, искидали смо на свим пољима, никад тужнија звезда, немоћна звезда ! Буквално без праве прилике сем шута Хванга где је Цар сјајно интервенисао, као и код оне прилике где је био офсајд, Кораћ шта рећи... Презадовољан сам, главу горе и да се карају гробари у следећем колу, пуно ми је срце, СВИ У ЛОЗНИЦУ, ЗАСЛУЖИЛИ СУ !
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
CRD FCV
Posts: 1659
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 32. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja u 17.30 (A1P)

Post by CRD FCV »

По мени нелогична измена Ивановић-Јовановић. Требао је Зука да изађе, није имао више снаге а Ивановић да настави са притиском на задњу линију.

Каснимо са изменама, они освеже пола екипе док ми направимо једну стидљиву измену.

Свеукупан утисак добар, бод ко кућа, сад ће морати други да се боре за њега. Навијачки исто, да ли ме очи варају или је оно пала застава Книн?
User avatar
Turija
Posts: 10739
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 32. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja u 17.30 (A1P)

Post by Turija »

Dobra nasa utakmica. Steta za one propustene sanse i falio je Petrovic za jos vecu dominaciju i bolje suteve sa distance. Falio je i tacniji zavrsni pas.

Svi zasluzuju pohvale za borbenost i prikazanu igru, kao i Bandovic. Ivanovic se sjajno nosio sa zvezdinim stoperima, bivsim internacionalcima.
Verovao sam u Gruzina i danas je pokazao snagu.
Radulovic i Savicevic odlicni u polju, nedostajao je samo taj tacan zavrsni sut.
Izuzetno borben cak i defanzivno Lakinjo. Nadam se da ce takav biti i u Humskoj?

Bravo momci, bravo Bandovicu, bravo Mandaricu ( izgleda da se oseca njegovo prisustvo?). Hajde da kazemo i za Zbiljica i pune tribine. :lala: :cheers:

Malo slabiji, od mog ocekivanja, bio je Zukic ( ocekivao sam brze i tacnije dodavanje) i Seri ( za kojeg sam mislio da ce biti nocna mora za mladog beka cz)? Da je iskoristio one sanse, ne bih ovo spominjao.

Zamerka i za resenja nasih napadaca, kada ulaze sa boka, sto niko ne vrati povratnu loptu na penal ili ivicu 16m ( vec centriraju preblizu golu i golmanu). A, imali smo danas dosta nasih igraca u napadu u tim situacijama i na distanci. Zato je i bilo ljutnje nekih nasih igraca u tim prilikama.

PS
Zaboravio sam da napisem, da prvi put vidim Simovica da solidno sudi citavu utakmicu. To je veliko iznenadjenje za mene.
Last edited by Turija on Sun Apr 28, 2024 8:36 pm, edited 3 times in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1470
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 32. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja u 17.30 (A1P)

Post by Neizlecivi »

Steta, bas su grizli ... Malo pali snagom pred kraj utakmice.
Samo jako momci, ovo vredi gledati :)

P.S. mali Jovanovic je jedini posle utkamice ispalio navijace i sam otisao u svlacionicu. Momak pobogu, sta ti to treba...
ssnigd
Posts: 3394
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 32. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja u 17.30 (A1P)

Post by ssnigd »

Dobra utakmica sa nase strane pada kompletno u vodu, ako ne nastavimo da igramo u kontinuitetu i 90min pod jakim tempom
Cigani su na iskustvo (vise tekmi u Evropi prethodnih X godina) odneli bod.
Ne treba se zanositi i misliti da sada dobijamo Kup zato sto smo danas bili bolji. Cigani su to. Znaju da igraju kada je bitno.
Jna u cetvrtak novi test.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3865
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 32. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja u 17.30 (A1P)

Post by Red Marquis »

Ne znam, ja nisam izašao baš zadovoljan.
Očekivao sam da nam je ovo šansa da ih odvalimo. Oni nezainteresovani, umorni, ali ni to nije dovoljno. Sudija jeste govnario na sitno, ali ništa što nismo navikli niti prelomno za meč. Po meni, Zukić najslabiji, nekoliko potpuno loših dodavanja u odličnim kontrama, Lazarević kakav je inače ovaj put još i podnošljiv. Od Serija uvek imam velika očekivanja pa sam utiska da je morao da više pravi zuluma, ali previše defanzivna zvezda danas pa nije došao toliko do izražaja, u finalu se nadam da će imati više prostora. Kembel kad je ušao...ništa. Ostali dobri. Najpozitivniji utisak je Guram, nadam se da ćemo do kraja sezone barem imati jednog dobrog beka.

Ostaj žal to što po običaju kada nas se toliko pojavi ne dođe barem do tog jednog izliva radosti, zapad je bio gladan, željan da zatutnji, ali nije nam se dalo. Navijački rekao bih očekivano zbog ove akcije slabija poseta na severu, ovi s juga...dugo ih nisam video ovako njonjave.
Obrni okreni, ova akcija sa cenama karata i sezonskim bonusima se pokazala kao dobra, i to možemo da nosimo kao najvažniji utisak za buduće mečeve sa blizancima.
Io odio Belgrado
User avatar
LIMAN
Posts: 207
Joined: Tue Aug 30, 2016 3:42 pm

Re: 32. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja u 17.30 (A1P)

Post by LIMAN »

Odvalili smo rezimsku kopilad, u kom god segmentu da je rec. Steta sto nismo krunisali ovu partiju pobedom.
Само храбро до нове победе, але...
Locked