32. kolo: VOJVODINA - c.z. 0:0

User avatar
Turija
Posts: 10742
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 32. kolo: VOJVODINA - c.z. 0:0

Post by Turija »

Milan wrote: Mon Apr 29, 2024 11:59 am Po Areni je na poluvremenu bilo 54:46 u našu korist, dok su na kraju prikazali 49:51 u korist zvezde.


Nije mi jasno da toliko publike izađe sa stadiona pre kraja utakmice, a pri rezultatu 0:0. :shock:
A, sta se areni moze verovati, kad su blizanci u pitanju? Nista.

Sto se tice ranijeg izlaska sa Stadiona, to je zato, sto ljudi znaju da ce se zakljucati kapije i cekace, ko zna koliko dugo, dok ovi sa juzne tribine ne odu na bezbedno rastojanje.
To samo kod nas ima, da domaci navijaci cekaju zakljucani na tribinama :oops:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3866
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 32. kolo: VOJVODINA - c.z. 0:0

Post by Red Marquis »

Milan wrote: Mon Apr 29, 2024 11:59 am Nije mi jasno da toliko publike izađe sa stadiona pre kraja utakmice, a pri rezultatu 0:0. :shock:
Dobiješ besplatno kartu, a na meču vidiš da neće pasti golovi i odeš da izbegneš gužvu. Polako i ovde stiže taj američki pogled na sport, dobro je da nemamo hrane na stadionu, ljudi bi propustili i 15 minuta drugog poluvremena čekajući na neku pljesku i hotdog.
Io odio Belgrado
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1047
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 32. kolo: VOJVODINA - c.z. 0:0

Post by Mare_Liman »

Видим да се сад скоро једном поменуло, сем тога уопште, а опет вредно је помена, Новак Симовић колико год био циганчина, колико год нас крао у прошлости, јуче је био сјајан, имао је наравно пар пропуста, ал не памтим утакмицу против цигана да се мање негодовало на суђење него јуче, како је сасекао Драговића и Стаменића са жутим картонима у првом полувремену, не памтим да су цигани добили више жутих картона од нас на било којој утакмици (4), а ми 3, рачунајући и Савићевићев након напада на судију са клупе... Похвалио бих још једном целокупну одбрану јуче, буквално без грешке, без икаквих фаулова на нашој половини, без контакта у 16, Гурам је висио првих 15 минута и ако сам исто био један од ретких који га је бранио на форуму и након оног црвеног против Вождовца мислио сам да ће како и због тога што дуго није играо ово бити још један меч на ком неће бити на свом нивоу мада фала Богу како је време одмицало био је најбољи на терену... Али Кораћ како је јуче подигао запад након оних стартова, невероватно...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
VošaNS
Posts: 785
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: 32. kolo: VOJVODINA - c.z. 0:0

Post by VošaNS »

Gioberlidze treba da počinje svaki meč do kraja da vidimo da li i koliko može u Evropi sa jakim ekipama. Juče je pokidao, nisam verovao u njega posebno posle kikseva i čestih povreda, ali juče me je oduševio pogotovo kad je prestigao Bukarija uzeo mu loptu i izborio aut, doktorski.
lapo-lapo
Posts: 228
Joined: Fri May 20, 2022 11:47 am

Re: 32. kolo: VOJVODINA - c.z. 0:0

Post by lapo-lapo »

Interesantno je da nam je odbrana sve bolja, iako je defanziva najlosiji dio ekipe izgleda da se stanje u odbrani popravilo ali ajde vec ce se vidjeti u narednim utakmicama do kraja. Uostalom, kao i za Gurama, nekako sam mu sudio posle par kikseva kojih je imao sto u sustini ne mora nista da znaci a isto i sada, ne moze se zakljucivati posle jedne utakmice. Raduje sto se posle duzeg vremena i povrede vratio i dobro odigrao ali vidjecemo vec.
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1047
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 32. kolo: VOJVODINA - c.z. 0:0

Post by Mare_Liman »

ZAŠTO? Navijači Vojvodine bez razloga vređali bivše igrače!

https://www.maxbetsport.rs/navijaci-voj ... pyXxBekyDE

Катаију је пар појединаца звиждало при изласку, генерално један од ретких који заслужује колико толико "поштовање" , ипак није славио голове итд.
Иванићу све по заслузи
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1047
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 32. kolo: VOJVODINA - c.z. 0:0

Post by Mare_Liman »



Интересантна изјава Владана : Доста пута сам играо у Новом Саду, али сигурно нисам играо у оваквом броју,још једном и браво за навијаче Војводине што подржавају свој клуб
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Milan
Posts: 4206
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 32. kolo: VOJVODINA - c.z. 0:0

Post by Milan »

Mare_Liman wrote: Mon Apr 29, 2024 3:38 pm ZAŠTO? Navijači Vojvodine bez razloga vređali bivše igrače!

https://www.maxbetsport.rs/navijaci-voj ... pyXxBekyDE

Катаију је пар појединаца звиждало при изласку, генерално један од ретких који заслужује колико толико "поштовање" , ипак није славио голове итд.
Иванићу све по заслузи


Koji retardiran članak! Ne, nego ćemo ih dočekati sa cvećem u rukama.
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
rykerfcv
Posts: 792
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: 32. kolo: VOJVODINA - c.z. 0:0

Post by rykerfcv »

Mare_Liman wrote: Mon Apr 29, 2024 3:41 pm

Интересантна изјава Владана : Доста пута сам играо у Новом Саду, али сигурно нисам играо у оваквом броју,још једном и браво за навијаче Војводине што подржавају свој клуб
u NoVoM SaDu sE uVek OsEcAmO KaO dOmAcInI.


Ima i druga strana, da su aktuelni igrači Vojvodine bili u Ljutice Bogdana: Andrija Radulović, Vukan Savićević, Njegoš Petrović i Aleksa Vukanović. Njih gostujući simpatizeri nisu “prozivali”.
Zadnja recenica iz clanka koji si poslao,zamisli ti idiota jebote,ne zvizdacu igracu koji grize i bori se za svaku loptu,a igra za klub koji navijam.
Neverovatno.
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
User avatar
Stexman
Posts: 2576
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 32. kolo: VOJVODINA - c.z. 0:0

Post by Stexman »

Napisao je: ... njih gostujuci navijaci nisu prozivali, znaci mislio na cigane da nisu prozivali svoje bivse... kao oni su eto iznad toga...
User avatar
rykerfcv
Posts: 792
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: 32. kolo: VOJVODINA - c.z. 0:0

Post by rykerfcv »

Stexman wrote: Mon Apr 29, 2024 5:55 pm Napisao je: ... njih gostujuci navijaci nisu prozivali, znaci mislio na cigane da nisu prozivali svoje bivse... kao oni su eto iznad toga...
Au moja greska,zajebao sam se...
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
Cane
Posts: 1056
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: 32. kolo: VOJVODINA - c.z. 0:0

Post by Cane »

Tekst je debilan sam po sebi i pisan je samo da bi se nešto pisalo.
Ako se autor tako silno iščuđava ovome i kao pozitivan primer navodi te izuzetno tolerantne i kulturne gostujuće navijače mogao se recimo kod njih informisati i o tome kako su krajnje učtivo tretirali svog bivšeg golmana kad je onomad prešao kod njihove crne braće.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9782
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 32. kolo: VOJVODINA - c.z. 0:0

Post by Voja »

Stexman wrote: Mon Apr 29, 2024 5:55 pm Napisao je: ... njih gostujuci navijaci nisu prozivali, znaci mislio na cigane da nisu prozivali svoje bivse... kao oni su eto iznad toga...
Zasto da prozivaju svoje bivse kada su za njih igraci samo biznis i potrosna roba. Jeb* se njima za igrace, apsolutno su im nebitni. A mi volimo nas igrace, vezujemo se za njih, evo Korac je najsveziji primer i onda nije isto kada neko umesto umesto da uzvrati ljubav pljune na sve to i izbrise je gumicom kao da nikada nije postojala. Pa 99% navijaca zvezde i ne zna ko je Bandovic... dok mi pratimo i Nemanju Sokovica :mrgreen: Velike su to razlike izmenju njih i nas
Image
User avatar
Milan
Posts: 4206
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 32. kolo: VOJVODINA - c.z. 0:0

Post by Milan »

Voja wrote: Mon Apr 29, 2024 6:29 pm Pa 99% navijaca zvezde i ne zna ko je Bandovic... dok mi pratimo i Nemanju Sokovica :mrgreen: Velike su to razlike izmenju njih i nas


:rolll: :thankyou:
POŠTO OBRAZ ???!!!
CRD FCV
Posts: 1662
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 32. kolo: VOJVODINA - c.z. 0:0

Post by CRD FCV »

Voja wrote: Mon Apr 29, 2024 6:29 pm
Stexman wrote: Mon Apr 29, 2024 5:55 pm Napisao je: ... njih gostujuci navijaci nisu prozivali, znaci mislio na cigane da nisu prozivali svoje bivse... kao oni su eto iznad toga...
Zasto da prozivaju svoje bivse kada su za njih igraci samo biznis i potrosna roba. Jeb* se njima za igrace, apsolutno su im nebitni. A mi volimo nas igrace, vezujemo se za njih, evo Korac je najsveziji primer i onda nije isto kada neko umesto umesto da uzvrati ljubav pljune na sve to i izbrise je gumicom kao da nikada nije postojala. Pa 99% navijaca zvezde i ne zna ko je Bandovic... dok mi pratimo i Nemanju Sokovica :mrgreen: Velike su to razlike izmenju njih i nas
Алал ти вера на овим речима. :lala:
Locked