Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Salvador
Posts: 1082
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: Uprava

Post by Salvador »

ultra komsa wrote: Tue Apr 30, 2024 9:48 am Opet ovde se pise mi nemamo kapacitet. Ko nema kapacitet???Kapacitet nema onaj koji sumnja. Tu sumnju zadrzite za sebe, kontramarketing radite. Hranite bg bragru, dajete sumnju našim ljudima. Vojvodina ima kapacitet da napuni 3 Loznice buđave. Samo je poenta raditi pravi marketing. Jako me razočarate ljudi, ko god da ste. Nekada razmišljam da li sa vama i želim da delim tribinu!
+1

Novi Sad ima jako puno pasivnih Vojvodinaša koji su kao i mnogi Novosađani lako otpaljivi i lako zapaljivi (prate se samo trenutno popularne stvari, što je inače neki oblik malograđanštine).
Setimo se velike brojnosti i popularnosti Firme i Vojvodinaštva u periodu otrpike od 2007 do 2012. koja je došla kao iznenađenje mnogima, a lako se može ponovo desiti kada klub malo stane na noge i pokaže dobre rezultate.
Ne znam koliko će nas tačno ići na finale, ali ne bi me iznenadila veća brojka nego što skeptici misle, a siguran sam da će situacija biti sve bolja kako klub bude napredovao.
User avatar
Turija
Posts: 10742
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Turija »

ultra komsa wrote: Tue Apr 30, 2024 9:48 am Opet ovde se pise mi nemamo kapacitet. Ko nema kapacitet???Kapacitet nema onaj koji sumnja. Tu sumnju zadrzite za sebe, kontramarketing radite. Hranite bg bragru, dajete sumnju našim ljudima. Vojvodina ima kapacitet da napuni 3 Loznice buđave. Samo je poenta raditi pravi marketing. Jako me razočarate ljudi, ko god da ste. Nekada razmišljam da li sa vama i želim da delim tribinu!
Nije to losa taktika, sa sumnjom u nasu snagu. Kad god smo se ,,petlili" i ,,pretili", oni su se bolje spremali protiv nas i van terena.
Tako da, bolje kad misle da smo slabi pre tih utakmica sa njima.
Poznato je i kako je bilo u Finalu 2011, kad smo bili vidjeni kao preteca opasnost.

Raspolozenje navijaca Vose, vrlo malo zavisi od marketinga, a vrlo mnogo od igre, rezultata i odnosa Kluba i u Klubu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
slanobarac
Posts: 3561
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by slanobarac »

ultra komsa wrote: Tue Apr 30, 2024 9:48 am Opet ovde se pise mi nemamo kapacitet. Ko nema kapacitet???Kapacitet nema onaj koji sumnja. Tu sumnju zadrzite za sebe, kontramarketing radite. Hranite bg bragru, dajete sumnju našim ljudima. Vojvodina ima kapacitet da napuni 3 Loznice buđave. Samo je poenta raditi pravi marketing. Jako me razočarate ljudi, ko god da ste. Nekada razmišljam da li sa vama i želim da delim tribinu!
+1
Samo na jednake delove da prihvatimo ili ništa! Ostaviti mogućnost da neprodate karte(a toga neće biti) klubovi vrate 5 dana pre meča u slobodnu prodaju. Eto takav kompromis bi mogli prihvatiti.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3991
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by Rabba »

Sve da niko ne ide u Loznicu, opet 50-50 ili ništa.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
churguzijanac
Posts: 2057
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Uprava

Post by churguzijanac »

Od bojkota se leba nećemo najesti.Boli njih kita...Još će im leći bojkot.
Cane
Posts: 1056
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Uprava

Post by Cane »

Ma kakav bojkot, to bi jedino imalo smisla da su ovi silom prebacili finale na svoj stadion. Pošto je ostala Loznica sada jedina tema treba da nam je podizanje atmosfere i postizanje što veće masovnosti. Još uvek čekamo info iz kluba ali nezavisno od toga treba animirati ljude za odlazak tamo.
User avatar
slanobarac
Posts: 3561
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by slanobarac »

Pitanje za sve:
Treba li pristati i na jednu tribinu u stilu daj šta daš ili istrajati na pola-pola?
Ja ne bih prihvatio jednu tribinu i ako tako bude prijavljujem 2 slobodna mesta iz kuće.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4820
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Uprava

Post by gospodinFKV »

Bojkot da bismo samo sedeli i durili se nema smisla. Tako mozemo sedeti i duriti se na jednoj tribini.

Ja jesam za bojkot, ali klub mora zauzeti jasan stav - na ravne casti ili nista, uz ogroman kaveat da, ako je nista, cela Srbija zna zasto nas nema. Da se u svakom intervjuu potencira, da se iskoristi volja opozicionih medija da se ceprka po srpskom fudbalu i zvezdi, koja im je takodje na meti zbog svega sto se desava i veze sa zvalavim. Ako oni ne biraju sredstva, ne bismo trebali ni mi. Na sva moguca zvona se taj potencijalni bojkot mora najaviti. Ako ce biti bojkot, neka to bude bojkot koji ce otvoriti pandorinu septicku jamu zvanu srpski fudbal i crvena zvezda. Da se sva go**a iznesu na povrsinu i da ih razmazemo po celoj Srbiji, a i sire ako treba.

Da samo sedimo kod kuce i slusamo one polupismene mentole s Arene kako trabunjaju o tome kako nema navijaca Vojvodine, bez da pricaju o pravim problemima - to mi nema smisla i samo me vise razjaruje pomisao na potencijalnu nepravdu povodom koje ne cinimo nista.

Ili cemo (konacno) kao klub i kao uprava pokazati modikum principa, obraza i integriteta, ili cemo prihvatiti sta nam se da i plesati kako rezimska (kozna) frula svira.
Zbiljicu, pokazi vec jednom da li si nindza ili mindza i da vidimo cemu mozemo da se nadamo.
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1396
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Uprava

Post by Uvek sa tobom »

Па глупо је искрено очекивати да фсс неће пустити нешто карата у слободну продају, е сад што ће те карте већински цигани купити, то је други пар чарапа...

Ал надам се да неће превелик број бити у слободној продаји и да ће оба тима имати приближну бројчану подршку, исто тако очекујем од свих наших навијача (исток и запад) који оду да навија од почетка до краја и да одржимо час навијања циганима, као што се могло приметити и сада кад су били на Карађорђу навија само њихова средина- језгро, видело се сад и на маракани по киши колко их је у копу, тако да очекујем да ћемо их у навијању одувати, тачније да ће Војводина са тим условима имати доста бољу подршку.
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1048
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Uprava

Post by Mare_Liman »

Биће нешто другачије у Лозници јер све карте што ће добити отићи ће вероватно на групу, те у копу неће имати толико симпатизера у копу, против нас је било превише људи који су симпатизери пола њих је само стојало и гледало утакмицу, има баш на њиховом снимку они певају "Нови сад је наш пуши га фирмаш" у једном тренутку наш запад надјачава читав њихов југ са "ти то добро знаш пуши га звездаш" и од срамоте се ту прекида снимак, опет свакако би нам и фино леглоо да се добије исти број карата и да остатак оде у слободну продају у том случају сигурно навијање иде на нашу страну, ми саамо неку контру да покренемо код нас иде транс што се видело на текми против њих, јако лако подигнемо атмосферу, најбитније је пре свега да ми подигнемо атмосферу у граду и да се без проблема напуни пун капацитет карата које будемо добили, за даље ћемо лако, ја не видим проблем да симпатизери стану у коп и навијају од почетка до краја, имамо цигане са друге стране, бићемо равноправни колко толко бројчано, а ми коначно играмо фудбал, по мени већи мотив не постоји да се изгрми тих 90 или ако буде потребно више минута и да се освоји никад слађи куп...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8878
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Uprava

Post by Radoye »

Problem sa bojkotom je to sto oni nonstop tvrde da nas nema, da nas je malo i da zato i ne treba nam davati ulaznice jer zvrji prazan stadion. Mislim da najbolje sto mozemo da uradimo je da se iscimamo i napunimo sve sto nam je dodeljeno i da se jos trazi i karta vise. I naravno medijska ofanziva za neravnopravan tretman.

Ne zbog ovog finala nego zbog svakog sledeceg. Inace cemo i sledeci put bojkotovati iz istih razloga...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
churguzijanac
Posts: 2057
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Uprava

Post by churguzijanac »

Radoye wrote: Mon May 06, 2024 1:31 pm Problem sa bojkotom je to sto oni nonstop tvrde da nas nema, da nas je malo i da zato i ne treba nam davati ulaznice jer zvrji prazan stadion. Mislim da najbolje sto mozemo da uradimo je da se iscimamo i napunimo sve sto nam je dodeljeno i da se jos trazi i karta vise. I naravno medijska ofanziva za neravnopravan tretman.

Ne zbog ovog finala nego zbog svakog sledeceg. Inace cemo i sledeci put bojkotovati iz istih razloga...
:cheers:
1892
Posts: 1068
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by 1892 »

Bojkot je potpuno suludo rešenje. Već je to probano u Nišu i prošlo je kako je prošlo.

Ne razumem momenat slobodne prodaje. Pa valjda i ako mi i oni dobijemo po pola, te karte svakako idu u slobodnu prodaju, neće se deliti. Sa druge strane ukoliko se karte budu prodavale na gigtixu, sta nas sprečava da se organizujemo i pokupujemo iste. Čak i blagajna u Loznici nije na kraj sveta.
Come on you Reds!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4820
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Uprava

Post by gospodinFKV »

Ponovicu, posto vidim da se slabo cita.
Bojkot radi bojkota je apsolutno debilna stvar, i mislim da niko na forumu to ne zagovara. Bojkot radi promene, sto podrazumeva aktivnu promociju istog i medijski pritisak koliko god je to moguce, je vec druga prica.

Zato smo tu gde jesmo, kao klub, kao drustvo, kao drzava. Zato sto se sve radi sa pola snage i nista van zone komfora.

Niko se ni ne poziva na bojkot prethodnog finala, jer je to bio jedan od gorepomenutih fejlova. Ako ces ti kao klub samo reci ''mi necemo'' i to je to, u situaciji gde ti na celu drzave i fudbala stoje ljudi koji bi te preskocili na ulici da im se srusis pred noge, ti cinis tacno 0 (nula) stvari za sebe i boljitak. S druge strane, ako im pripretis bojkotom i mazanjem go**ima preko svakog nezavisnog medija koji ce da saslusa, a kao sto rekoh, saslusace onima kojima je u interesu da ukazu na ovaj kancer prerusen u politicku strukturu, ti ces stvoriti pritisak na FSS, kojima je los press trenutno najmanje potreban. U takav bojkot bismo morali da ukljucimo i upravu, i igrace, i strucni stab. Tu bi svi bili na zadatku da stvore pritisak.

Ja sam svestan da ce deo ulaznica u slobodnoj prodaji privuci dobar deo cigana, ali klub niposto ne sme da odustane od podjednake raspodele ''navijackih'' ulaznica. Na nama je da ulaznice u slobodnoj prodaji preuzmemo.

@Radoye
Pristajanje na mrvice, po mom misljenju, je jos veci dokaz za njihovu tvrdnju da nas nema. Zamisli recimo izbojkotujemo i onda organizujemo gledanje utakmice na stadionu i pojavi se 6-7x vise ljudi od onoga sto nam je dodeljeno potencijalno u toj nepravednoj raspodeli. To je, po meni, mnogo vec uspeh nego da pognemo glavu i prihvatimo da nas neko k**a u usta.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9782
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Uprava

Post by Voja »

Ajd jedno glupo pitanje: gde se uopste sve to desava o cemu vi pisete? Gde se informisete? Odakle je poteklo to da zvezda ne bi Loznicu, da ce njima biti podeljeno vise ulaznica i sl? Cak sam cuo da i predsednik o tome pricao, nista ja od toga nisam ni video ni procitao, a voleo bih da se zna o cemu je rec, ovako bas nisam u materiji (sad ce neko da me poklopi i kaze "a tebi je to toliko bitno") :D
Image
Post Reply