Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
slanobarac
Posts: 3569
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by slanobarac »

Voja wrote: Sat May 04, 2024 8:17 am Mislim da nismo ni svesni kakvu smo osnovu tima napravili. Sad posto imamo igru kakvu navijaci vole i po kojoj smo vec prepoznatljivi u Srbiji pravi bi potez bio krenuti od nule i napraviti SISTEM u kojem bi se recimo donela odluka da Vosa narednih 20-30 godina mora da igra ovakav fudbal, i onda birati i igrace i trenere koji mogu da se uklope u taj sistem. Smatram da bi to bio pravi put. A ne recimo da posle Bandovica i njegove "rapsodije" dodje neko poput Psiha i uvede neki svoj sistem u tim i resetuje sve na pocetak.
+1
Ovo je jedino što nam je potrebno uz novi stadion.Tada će doći i publika i rezultati.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1064
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Mare_Liman »

rykerfcv wrote: Sat May 04, 2024 2:08 pm
Mare_Liman wrote: Wed Mar 13, 2024 8:05 pm Само се ви зајебавајте, кад Божда Дунстер донесу јесен у Европи у Нови Сад (или Бачку Тополу) пошто од овог реновирања нешто видећемо ми... Човек кадровски идеалан, тахтички нисмо још видели, али видећемо, на њему је да нас разувери...
Маре је предвидео целу ситуацију,а тога нисмо били ни свестни :cheers:
Како га извуче рајкер, свака ти част :cheers:
Има у истом топику још бољи пост где сам и анализирао ситуацију, нисам ни ја био никакав оптимиста, чак шта више супротно, против Младости на Карађорђу нисам имао снаге да гледам утакмицу, невероватно који успон се догодио, мене лично од почетка одушевљава његов карактер, ко што је у самом тексту написано терали смо га после Ивањице, нико није веровао, он је рекао да ће успех доћи и на добром је путу за сад, неко је горе писао да смо добијали утакмице на карактер, баш тај карактер екипе долази од ТРЕНЕРА. Ти кад владаш свлачионциом, играчима, позитивна атмосфера, генерално све то најбоље описује групни загрљај пред сваку утакмицу што је све Божино дело, човек је у једном тренутку "ратовао" са врховима чак 2 државе, није јебао живу силу ко што сам написао у једном од постова пре месец- месец ипо дана, ал то није за форум... Опет кажем има већих стручњака сигурно, ал ко што има у чланку Батак је имао летњи прелазни рок, припреме, познавао је екипу тад већ 4-5 месеци, Божа је дошао и започео припреме, видећемо на лето какво стање буде, ал чињеница је да уживамо, има и то индивидуалног квалитета, али мислим да смо коначно ЗАЈЕДНИШТВО што је најбитније за један фудбалски клуб и то је све дошло преко Боже и самим тим су дошле и те сјајне партије, победе и голови у последњим минутима... Нас је газио ко како стигне, а против цигана нисмо овако били доминантни од наше последње победе на Карађорђу 2013. , а против црних смо на полувремену имали посед 68% , мени је у хајлајтовима акција из 10. минута била акција сезоне, која мирноћа, прелепа игра, центаршут, ударац главом ал нажалост само у Јовановића, у каквом год да су стању они су други на табели, скупљи су од нас и имају сјајне странце, а ти их прегазиш... Кажем опет није ово бајка, није ово савршено, ал дајте човеку времена, пред сваку утакмицу човек оде у цркву, максимално је посвећен свом послу, заиста невероватан карактер има, разуверио нас је све после Ивањице, финале Купа, ако Бог да и Европа, човеку се мора дати шанса, са било ким новим идемо јово на ново... Дајте му прелазни рок, припреме па како буде ишло, заслужио је... "тренерчину" поредити са његовим претходницима, човека који је сланинар и који се свађа са навијачима, Раставцем који је имао и летње и зимске припреме и прелазне рокове и ми смо били временом гори и гори заиста не вреди поредити, а о претходницима не вреди ни дискутовати стање на табели из тих сезона довољно говори...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Turija
Posts: 10753
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

Ja sam pisao i ranije, da necu donositi zakljucak o treneru Bandovicu, dok on ne upozna igrace.

Taj period je prosao i vidimo rezultat rada trenera i ekipe. Istina je da je dobio 3-4 veoma kvalitetna igraca, koje prethodnici nisu imali, ali je i cinjenica da ih je odlicno uklopio u zamisli igre.
Znaci, nista nije pokvario, vec unapredio. Kapa dole.

Istina je i da ne znamo sta bi prethodnici uradili sa ovoim igracima? Mozda bi napravili nesto, mozda ne bi ( mada mi je verovatnije ovo drugo).? Bandovic jeste. Sad samo treba da odrzi i unapredjuje tim i igru.

Na kraju, mislim da je jos uvek rano za donosenje pouzdanog zakljucka, sve do kraja ovog meseca. Takodje, mislim da ce i dalje biti sve kako treba.
Kako god bude, Bandovicu svaka cast za dosadasnji rad i koncepciju igre Vojvodine, takodje i za hrabrost da preuzme odgovornost i istrajnost u zamislima, kako Vosa treba da igra. :lala:
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
hvylarn
Posts: 410
Joined: Thu Jan 20, 2022 10:54 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by hvylarn »

https://sportklub.n1info.rs/fudbal/srbi ... ezdi-video
Trener u žiži: Bandović za SK o Rivaldu, Zvezdi… (VIDEO)
User avatar
slanina
Posts: 810
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by slanina »

Intervju sa našim trenerom a najmanje se spominje Vojvodina,ovi džiberi blizanački n(g)ovinari svuda su isti,bitan je kup zvezde iz 90 i koje e jbt koji paćenici pa ni ovaj se ne seća toga jbt...
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
masterNS
Posts: 577
Joined: Fri Dec 23, 2011 4:05 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by masterNS »

Moje skromno misljenje je da mu nije trebao ovaj intervju sad. Zna gde je dosao, zna odnos pre bivsem klubu, mogao je taj deo i da preskoci u dogovoru sa novinarom.
Nije kao da je ostavio neki trag tamo, pa je to bitan deo tog kluba. Mogao je vise o klubu gde je dosao, kako je dosao, kako su doveli igrace koje su doveli, sta je sa Bolingijem, ....
Mozda su to samo moji kompleksi, ali stvarno mi je muka.
Cane
Posts: 1071
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Cane »

Svaki intervju se odvija tako što intervjuisani odgovara na pitanja novinara a ne obratno.
Ovo s Bandovićem samo odslikava koje su profesionalno dno sportski novinari ovde, bez razlike da li su u pitanju režimski ili tzv opozicioni mediji. Pitanja na nivou učenika osnovne škole, dobro ga još nije pitao šta misli o Bariju 1991, sramota je takve i nazivati novinarima jer su to obični blizanački propagandisti, po pravilu ograničeni i tupavi pa su im takvi i tekstovi koje nabadaju i nazovi intervjui.
ДушанФ89
Posts: 80
Joined: Thu Nov 16, 2023 6:46 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by ДушанФ89 »

Новинарство нам је катастрофално а најгоре од свих је спортско новинарство. То се најбоље види на овим спортским порталима где се ,,новинари" понашају као скаути близанаца. Довољно је само погледати наслове ,, Звездо реагуј, Одлична прилика за шампионе, Црно бели траже појачања у Крагујевцу, Овај играч би могао да обуче црвено бели дрес, Звезда доводи најбољег играча Норвешке лиге, Партизан пазари у Пазару , капитен Војводине на мети црно белих и тако...
User avatar
Turija
Posts: 10753
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

Sad svako moze da bude ili da se proglasi novinarom. Skolovani ili neskolovani za taj posao, uglavnom, budu isti.
Nikad nije bilo lako biti novinar. A, vrlo opasno je biti novinar od stava, novinarskog kritckog misljenja i integriteta. Zato i ima jako malo kvalitetnih novinara. Najprofitabilnije i najlagodnije je biti podobni novinar. Naskrabas nesto, pa u kafanu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
masterNS
Posts: 577
Joined: Fri Dec 23, 2011 4:05 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by masterNS »

Cane wrote: Mon May 06, 2024 10:56 pm Svaki intervju se odvija tako što intervjuisani odgovara na pitanja novinara a ne obratno.
Ovo s Bandovićem samo odslikava koje su profesionalno dno sportski novinari ovde, bez razlike da li su u pitanju režimski ili tzv opozicioni mediji. Pitanja na nivou učenika osnovne škole, dobro ga još nije pitao šta misli o Bariju 1991, sramota je takve i nazivati novinarima jer su to obični blizanački propagandisti, po pravilu ograničeni i tupavi pa su im takvi i tekstovi koje nabadaju i nazovi intervjui.
Ne mogu da garantujem kako se ovaj odvijao, ali najcesce ovaj tip intervjua funkcionise tako sto novinar zada neke teme, pa onda kuda ih prica odvede. Ono sto mi procitamo je preradjeno i pretvoreno u formu: pitanje - odgovor.
Tesko mi je da poverujem da je novinar spremio 7 pitanja o Buriramu.
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 2088
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Grbavica.021* »

ВОЈВОДИНА РЕШИЛА ПИТАЊЕ ТРЕНЕРА У НАРЕДНЕ ДВЕ ГОДИНЕ Бандовић остаје на челу Вошиног стручног штаба

https://www.dnevnik.rs/index.php/sport/ ... u-strucnog

Image

Шеф стручног штаба ФК Војводина Божидар Бандовић (54) предводиће тим још две године, како је Дневник и најавио у разговору са председником клуба Драгољубом Збиљићем пре три дана.
Наиме, док се уторак пред средом повлачио, касно у ноћ, две стране су постигле договор о наставку сарадње, тако да би Бандовић са сарадницима остао на челу стручног тима и у сезони 2025/26. године за када је Збиљић и најавио напад на шампионску титулу.

Бандовић је Војводину предводио на два фронта, у 18 такмичарских утакмица, 16 првенствених и две у Купу Србије. Тим је у тих 18 мечева 10 пута победио и пет пута одиграо нерешено. Пласманом у финале Купа план у том такмичењу је реализован, док у доигравању суперлигашког такмичења Војводина зависи од сопственог учинка у преостале две утакмице, у којима има реалну шансу за освајање визе за учешће у квалификацијама УЕФА Лиге конференција.

Захваљујући начину игре и позитивном пролећном резултатском низу навијачи су поверовали у Вошин препород са Бандовићем на челу. Њихов повратак на трибине Карађорђа могао је да наслути епилог разговора двојице одговорних људи који је ноћас и уследио.

Одредбе уговора о наставку сарадње Збиљић и Бандовић су прецизирали непосредно пред једну од најважнијих утакмица у сезони на измаку, пред пут у Крагујевац и сусрет са европским предзнаком против Радничког. Сам чин потписивања уговора уследиће после седнице Управног одбора клуба, у петак, 17.маја. Тим чином, растерећени било каквог нагађања у погледу струке у будућности, чланови новосадског колектива у пола белом, пола у црвеном, са Божидаром Бандовићем на челу, максимално фокусирани дочекаће и финале Купа Србије са црвеном звездом у Лозници, 21. маја.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3936
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Deep Purple »

Odlično da uđemo makar u neki kontinuitet i da se manemo priča rekla kazala tokom leta, da li ostaje, odlazi i ko dolazi, pregovara se sa ovim, onim i ostalo.

Treba nam mir u ekipi i nadam se da će nas Bandović sve dodatno demantovati rezultatima i izgledom ekipe.

Nisam 100% za njega ali mislim da je ovo u ovom trenutku pravi potez, da i on može da radi bez stresa i razmišljanja o budućnosti i da bude skroz fokusiran na ekipu i teren.

Sutra pobedom da obezbedi evropu i sledeće nedelje da se pobije za trofej, srećno !
User avatar
Milan
Posts: 4213
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Milan »

Ja sam bio za to da se sačeka rasplet sezone i onda vidimo šta ćemo dalje, al' dobro...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Maki
Posts: 1146
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Maki »

Čime se oni bave uoči sudbonosnog finiša prvenstva... :roll:
Bandović se odlično pokazao, ali računi se svode tek za desetak dana, kada možemo ostati i bez Evrope. Ako opet imamo neograničen budžet mogli smo uzeti nekog boljeg i perspektivnijeg, tipa Feđe Dudića, ili Lazetića , ili pucati na neko veće ime, tipa Jokanović ili čak Paunović, koji bi nam mogli privući igračka pojačanja. Ovako, imamo anonimusa za trenera koji nam sigurno neće doneti titulu.
Daj Bože, da grešim i da nam Bož(j)idar donese Kup i grupe u Evropi, ali i tada nam tek treba dobar trener. Za ovakve ambicije (4. mesto i finale kupa) je i više nego dobar.
1892
Posts: 1073
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by 1892 »

Čovek je apsolutno zaslužio produžetak ugovora. Smatram i da je odličan momenat da se to objavi. Daje mu integritet. Čovek je imao ozbiljne rezultate ovu polusezonu. Ekipa je kliknula, igramo sjajno. Svaku utakmicu koju bi mi prethodnih 5-6 godina izgubili on je dobio. Četvrtfinale i polufinale Kupa u gostima, pobeda na JNA, nadigrao zvezdu u NS, pobedio TSC. Jedina mrlja je poraz od Čuke.
Antipatičan mi je pomalo, i definitivno nije harizmatičan ali suludo bi bilo menjati ga sada, za neki novi početak svakih 6 meseci.
Come on you Reds!
Post Reply