Marketing kluba

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Milan
Posts: 4219
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Marketing kluba

Post by Milan »

Ja vidim, ali pojma nemam o kome je reč i kad je igrao kod nas... :oops:
POŠTO OBRAZ ???!!!
CRD FCV
Posts: 1676
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Marketing kluba

Post by CRD FCV »

Milan wrote: Tue May 07, 2024 6:55 pm Ja vidim, ali pojma nemam o kome je reč i kad je igrao kod nas... :oops:
Добро је, нисам једини. Гугл каже да је то овај, али не пише да је играо за нас:

https://www.transfermarkt.com/franklin- ... ler/125008
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9831
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Marketing kluba

Post by Voja »

CRD FCV wrote: Tue May 07, 2024 7:06 pm
Milan wrote: Tue May 07, 2024 6:55 pm Ja vidim, ali pojma nemam o kome je reč i kad je igrao kod nas... :oops:
Добро је, нисам једини. Гугл каже да је то овај, али не пише да је играо за нас:

https://www.transfermarkt.com/franklin- ... ler/125008
E to je marketing :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Image
User avatar
slanobarac
Posts: 3578
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Marketing kluba

Post by slanobarac »

Voja wrote: Tue May 07, 2024 6:52 pm
slanobarac wrote: Tue May 07, 2024 6:45 pm
Deep Purple wrote: Tue May 07, 2024 3:45 pm
Ovo nešto za mene?! :evil:
Ajd prepricaj mi sta je u pitanju, posto ja te mreze ne koristim i ne mogu da vidim o cemu je rec
Ti misliš da sam ja video? :D
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
N13
Posts: 2066
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Marketing kluba

Post by N13 »

Evo specijalno za one koji nemaju instagram :)
Ovde je cela emisija, a deo sa instagrama, vezan za Vojvodinu (koji je Deep okacio) je na samom pocetku (oko 0:45, pa neka naredna 2 minuta)



Inace ni ja pojma nemam ko je ovaj link, i sta je radio kod nas :D verovatno neka neuspela proba?
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1406
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Marketing kluba

Post by Uvek sa tobom »

Па како им се јавио није ни чудно :mrgreen:

ПС поздрав за брата Сепују :thankyou:
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9831
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Marketing kluba

Post by Voja »

slanobarac wrote: Tue May 07, 2024 7:30 pm
Voja wrote: Tue May 07, 2024 6:52 pm
slanobarac wrote: Tue May 07, 2024 6:45 pm

Ovo nešto za mene?! :evil:
Ajd prepricaj mi sta je u pitanju, posto ja te mreze ne koristim i ne mogu da vidim o cemu je rec
Ti misliš da sam ja video? :D
N13 wrote: Tue May 07, 2024 8:15 pm Evo specijalno za one koji nemaju instagram :)
Ovde je cela emisija, a deo sa instagrama, vezan za Vojvodinu (koji je Deep okacio) je na samom pocetku (oko 0:45, pa neka naredna 2 minuta)



Inace ni ja pojma nemam ko je ovaj link, i sta je radio kod nas :D verovatno neka neuspela proba?
Sve ludje od ludjeg :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Sto @Deep Purple zakuva to ni Bandovic ne oporavi :mrgreen:
Image
User avatar
slanobarac
Posts: 3578
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Marketing kluba

Post by slanobarac »

Hvala N13.
Vojo, vidiš da se može ako želiš a Deep nas malo... :mrgreen:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9831
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Marketing kluba

Post by Voja »

slanobarac wrote: Tue May 07, 2024 10:23 pm Hvala N13.
Vojo, vidiš da se može ako želiš a Deep nas malo... :mrgreen:
Kako god, odgledah ja ceo video :mrgreen:
Image
User avatar
Milan
Posts: 4219
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Marketing kluba

Post by Milan »

JEBAO VAS BANE SNS KRSTIĆ I ĆIRIBU ĆIRIBA!!!

Kako smo mali i jadni kad dozvolimo da se ovo ikad više pusti na bilo kom sportskom dogadjaju gde učestvuje Vojvodina.

A još jadnije je kad čuješ ljude na stadionu da pevaju.
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Turija
Posts: 10762
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Marketing kluba

Post by Turija »

Milan wrote: Sun May 12, 2024 9:36 pm JEBAO VAS BANE SNS KRSTIĆ I ĆIRIBU ĆIRIBA!!!

Kako smo mali i jadni kad dozvolimo da se ovo ikad više pusti na bilo kom sportskom dogadjaju gde učestvuje Vojvodina.

A još jadnije je kad čuješ ljude na stadionu da pevaju.
Nisu mnogi ljudi informisani. Generalno, i mnogo brzo zaboravljamo :oops:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
N13
Posts: 2066
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Marketing kluba

Post by N13 »

Opustite se ljudi. Cinjenica je sa ta pesma (voleli je ili ne) pali masu. Ni uz jednu pesmu masa ne peva toliko u glas.

To sto je ta budala pevala na nekoj privatnoj svirci nesto o cemu ni sam on nema pojma nista, ne treba da nas zanima. Nebitan lik skroz.
User avatar
Milan
Posts: 4219
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Marketing kluba

Post by Milan »

Jako je bitno što je to pevao. Bitno je i što je režimska podguzna muva, a najbitnije je što olako opraštamo, pa i time gubimo na identitetu.

Da ne pričam kako je pesma bila zanimljiva jedno vreme, a sada je prevaziđena i poselo style.
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Salvador
Posts: 1084
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: Marketing kluba

Post by Salvador »

Milan wrote: Sun May 12, 2024 9:36 pm JEBAO VAS BANE SNS KRSTIĆ I ĆIRIBU ĆIRIBA!!!

Kako smo mali i jadni kad dozvolimo da se ovo ikad više pusti na bilo kom sportskom dogadjaju gde učestvuje Vojvodina.

A još jadnije je kad čuješ ljude na stadionu da pevaju.
+1
Persona i pesma non grata!
User avatar
N13
Posts: 2066
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Marketing kluba

Post by N13 »

Milan wrote: Sun May 12, 2024 10:05 pm Jako je bitno što je to pevao. Bitno je i što je režimska podguzna muva, a najbitnije je što olako opraštamo, pa i time gubimo na identitetu.

Da ne pričam kako je pesma bila zanimljiva jedno vreme, a sada je prevaziđena i poselo style.
Zavisi iz kog ugla gledas. Politicka strana me ne interesuje. A on nije deo kluba, pa da me zanima sta tacno radi na privatnim svirkama. Ovde nije u pitanju on, vec pesma, koja se dobro primila medju nasima.
I verovatno ce uvek biti simpaticna masi, sve dok se ne pusta svaku utakmicu, vec 1-2 puta godisnje. Ako krene vise od toga, brzo ce smoriti.

I opet, nije u pitanju on, vec pesma. A izbaciti pesmu koju smo MI prvi poceli pevati (ovo je jako bitno), samo zato sto je neko drugi tu pesmu uzeo i izmenio reci protiv nas bi po meni bio poraz. Sta vise, licno bih voleo da jednom na Karadjordju nakantamo cigane 3 razlike, i da sve 3 tribine zajedno pocnu pevati tu pesmu... to bi bila pobeda. Ili smisliti trecu verziju pesmu gde se cigani prozivaju, pa onda svi u glas. Ovako izbaciti pesmu zbog jebenih cigana po meni besmisleno.

Zamislite da smo prestali pevati 'jedan klub na svetu volim ja' zbog grobarske verzije 'pola madjar pola ustasa'? Besmisleno... i naprotiv, bas zbog toga treba pevati jos jace.
Post Reply