Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9834
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Rabba wrote: Mon May 06, 2024 11:16 pm
Voja wrote: Mon May 06, 2024 11:08 pm Meni je zanimljivije sto se pise da smo trznuli na Karikarija
Nema od toga ništa. Dok portal objavi "interesovanje", transfer se izvesno ne desi. Dodatno, Nemanja Matić je persona non grata za fss->vladajuću strukturu, samim tim teško da će on ulaziti u neke pregovore sa Zbiljićem.
A da smo na vreme capili Zubairua sad bi imali milion u dzepu... a ako se ne varam, kada sam ga primetio, cena na TMu mu je bila 50 000. I on kao krilo je mislim dao sam 2 gola manje od Karikarija, a o asistencijama da ne pricam(o)

Image
User avatar
Deep Purple
Posts: 3937
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

Rabba wrote: Mon May 06, 2024 11:16 pm
Voja wrote: Mon May 06, 2024 11:08 pm Meni je zanimljivije sto se pise da smo trznuli na Karikarija
Nema od toga ništa. Dok portal objavi "interesovanje", transfer se izvesno ne desi. Dodatno, Nemanja Matić je persona non grata za fss->vladajuću strukturu, samim tim teško da će on ulaziti u neke pregovore sa Zbiljićem.
Ne znam koliko je persona non grata pogotovo ako se uzme u obzir da je svevišnji šutirao penale na stadionu u Ub-u prošle sezone ako se ne varam u nekoj stranačkoj reklami. Plus ako se malo pažljivije pogledaju Matićeve izjave to što je on bio za Vidića ne znači i da je automatski protiv svevišnjeg.

Ja sam za Matića ubeđen da je stranački kadar.

A sa Zbiljićem će ući u pregovore ako mu se ponuda sviđa i zadovoljava apetite.
Svi oni posluju na kojoj god i kakvoj strani bili da se mi ne zavaravamo.

Kada smo se već dotakli Matića:

OGLASIO SE I NEMANJA MATIĆ! "Pozivam predsednika Vučića da ubedi Vidića da preuzme odgovornost i spasi srpski fudbal!"
https://sportal.blic.rs/fudbal/evropski ... 9364014211

EDIT: Da se ispravim šutirao je penale na stadionu ekipe Vrela a ne Jedinstva.
Last edited by Deep Purple on Tue May 07, 2024 12:03 am, edited 1 time in total.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4007
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Hm, očigledno ovde obraz nema preveliku cenu. Možda onda i bude Karikarija.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3937
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

Rabba wrote: Tue May 07, 2024 12:03 am Hm, očigledno ovde obraz nema preveliku cenu. Možda onda i bude Karikarija.

Podršku Vučiću potpisali su i nekadašnji fudbaleri Dragan Džajić i Vladimir Petrović Pižon, odbojkaš Vladimir Batez, automobilista Dušan Borković, predsednik Odbojkaškog saveza Zoran Gajić, košarkaši Goran Grbović, Nebojša Ilić, Nikola Peković, Boban Marjanović, Zoran Jovanović i Milan Gurović, fudbalski trener Boško Đurovski, atletičari Asmir Kolašinac i Dragan Životić, kapiten fudbalske reprezentacije Branislav Ivanović, fudbalski trener Aleksandar Janković, fudbaleri Ivica Kralj, Vladan Lukić, Nemanja Matić, karatista Dragoljub Kočović, rvač Viktor Nemeš, kajakaš Mirko Nišavić, sportski direktor fudbalske reprezentacije Goranj Bunjevčević, rukometaši Nenad i Predrag Peruničić, nekadašnji reprezentativac Ratko Radovanović, odbojkaš Željko Tanasković, karatista Dragoljub Kočović, rvač Davor Štefanek, reli vozač Gabor Sagmajstor.

Doduše ovo je iz 2017 godine.

Bio sam ja ubeđen da je Matić njegov čovek i bez provere na način na koji daje izjave i kakav utisak ostavljaju a eto posle tri četiri klika mogao sam da se i uverim u to.
User avatar
Maki
Posts: 1148
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Transferi

Post by Maki »

Kada je reč o starosti naših povratnika, to me uopšte ne zanima, samo da ih jednom više dovedemo. Naravno da bih doveo Aleksića. On je mlađi godinu dana od Kajevića koji ima ugovor sa Vošom do maja 2025. kada će imati 35. Meda je isto godište kao Asmir. Vratiti ga po svaku cenu!
Tadić puni ove godine 36, a Luka Modrić koji igra u najjačem timu sveta 39. Doveo bih Duću po cenu da moramo prodati Koraća, Serija, Ivanovića i Zukića zajedno, koje najviše volim na svetu trenutno. Oni su svi zamenljivi, a Duća Tadić je jedan.
User avatar
Turija
Posts: 10763
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Ne mogu se porediti Modric i Tadic. Modric moze da igra u svakom timu ( pa i u Realu, iako su neki pisali, na nasim portalima, kod tog transfera u Real, da ce biti najskuplji grejac klupe). Tadic je pokusao na Ostrvu, pa se vratio u Holandiju i sad u Tursku.
Licno ne verujem da ce se Tadic ikad vrati u Vosu. Ne zanima njega mnogo Vosa, a vec ima teren za drugi biznis.
Tako da, bolje se fokusirati na nesto realno.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Maki
Posts: 1148
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Transferi

Post by Maki »

Možda Tadića ne zanima Voša, ali Vošu zanima Tadić.
Kao da je ijednog od ovih pridošlih ciganskih i grobarskih otpadaka poslednjih n godina zanimala Voša, pa su ipak došli iz nekog razloga. Nikome nije bio motiv ime kluba, jer su već igrali u većem, nego su hteli da spasu karijeru ili da uzmu dobar novac.
Tadiću ni jedno ni drugo ni treće ne može biti motiv, ali neka emocija bi mogla da ga prelomi. Možda ta nostalgična milina koja nas sve prožme kada prolazimo pored Karađorđa? Ako to radi Mandarića, zašto ne bi i Tadića?
User avatar
Deep Purple
Posts: 3937
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

Mi treba da se fokusiramo na Gaćinovića i Radoju. Ako jedan Seid može Mls ekipu da dobije da bi došao kod nas zašto ne bi mogao i naš Radoja iz te Amerika da se vrati?

A i Gaćinović iz Grčke može samo kod nas i tako treba da se postave stvari. A pre njih da se vrati Medojević i bude začetnik povratka i primer svima njima a i da dodatno uvede reda u Vojvodinu.
CRD FCV
Posts: 1676
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Transferi

Post by CRD FCV »

Уколико је могуће, ја бих довео Чумића на позајмицу. Могуће да би Рубин пристао на то, код нас се играчи успешно рехабилитују како смо набавили нову медицинску опрему.
Сери и он на боковима, па да се играмо фудбала са свима.
User avatar
Turija
Posts: 10763
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

@Deep
Kakvo imas misljenje o Bosicu? Nekako sam ga primetio u tom prenosu?
Ali, ako ce nam Seri, Korac i Njegos biti kriterijum, onda tesko da cemo naci igraca u nasoj ligi?

PS
Ne znam, mene Radulovic na krilu sve vise potseca na Tadica u Vosi. Ceka loptu, ne trudi se bas nesto, ima dobar sut i centatsut levom nogom, slicno dribla u mestu...i stalno ocekujem vise od njega, a nikako da to docekam ( mozda dok ne ode u Groningem :mrgreen: ).?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
hvylarn
Posts: 410
Joined: Thu Jan 20, 2022 10:54 am

Re: Transferi

Post by hvylarn »

Aleksić bi nam odlično legao, koliko je realno.. i ne baš mnogo dok mu ne istekne ugovor ili ga ne raskine ranije, pritom da se zasitio inostranstva i poželi kući.

Radulović bi mogao da bude isti tip kao Seri, obzirom kakvu brzinu i tehniku ima, ali mu fali nekad te prodornosti i pravi potez više bespotrebno. Serija dok gledam, on uglavnom reši protivnik jednom varkom nogom ili telom i već se oslobodio. I više se okreće licem ka golu sa loptom.
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1081
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Transferi

Post by Mare_Liman »

Turija wrote: Tue May 07, 2024 9:59 am @Deep
Kakvo imas misljenje o Bosicu? Nekako sam ga primetio u tom prenosu?
Ali, ako ce nam Seri, Korac i Njegos biti kriterijum, onda tesko da cemo naci igraca u nasoj ligi?

PS
Ne znam, mene Radulovic na krilu sve vise potseca na Tadica u Vosi. Ceka loptu, ne trudi se bas nesto, ima dobar sut i centatsut levom nogom, slicno dribla u mestu...i stalno ocekujem vise od njega, a nikako da to docekam ( mozda dok ne ode u Groningem :mrgreen: ).?
Босић по мени страшан играч, али мислим да нам је доста појачања из Јавора, требали би довести новог Серија, а не да се појачавамо из наше лиге
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
CRD FCV
Posts: 1676
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Transferi

Post by CRD FCV »

Шта мислите о Флемингсу из Вождовца? Данас је спаковао два комаду Железничару, а и нама је у Децдмбру. Ове сезоне има 9 голова и две асистенције.

Такође мишљење о Хајдину дао данас, укупно 6 голова и 7 асистенција ове сезоне.

Да ли би они били појачања на позицијама где смо танки?

Овде можете погледати како је то деловало, Флемингс има опасно прецизну левицу, Хајдин закувао други гол Железничара са прецизним центаршутом и веома леп трећи гол за победу.

User avatar
gospodinFKV
Posts: 4824
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

CRD FCV wrote: Tue May 07, 2024 9:36 pm Шта мислите о Флемингсу из Вождовца?
Bukvalno sam se zbog njega ulogovao na forum sad. Voleo bih da ga vidim jedino ako bismo Kembela prodali. Ne bih dovodio Flemingsa samo zato sto moze i na spicu, jer takvih igraca imamo. Flemings bi se uklopio u rotaciju jedino.
Sto se Hajdina tice, par puta nas je odjavio, pa bih se mozda poveo malo Makijevom politikom, pogotovo jer imamo Bukinca i njega treba isforsirati.
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1478
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Transferi

Post by Neizlecivi »

Utakmicu na krovu koju su nas dobili 3:2 sam gledao uzivo i iskreno nisam jako dugo video da nas je neko tako ubio kao Flemings taj mec. Covek je dobio svaki duel, svaki dribling je prosao, dao dva gola... Bas je zgazio Gurama na beku, cak je ovaj fasovao i crveni. Deluje kao ozbiljan igrac.
Post Reply