Prvi tim

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Duplof
Posts: 931
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: Prvi tim

Post by Duplof »

Deep Purple wrote: Mon May 13, 2024 11:14 pm
Duplof wrote: Mon May 13, 2024 11:01 pm Ako gledamo celu istoriju FKV, da li je neki igrač uzeo dva trofeja u našem dresu? Npr. mislim da nije bilo igrača iz 2014. u finalu 2020.

Ako je to istina, onda će pobedom u Loznici Zukić i Đorđević postati prvi kojima je to pošlo za nogom :)
Rockov je bio u timu i 2014 i 2020.

Samo ne znam koliko mu se računa taj prvi trofej.
Pitanje je jer je prve nastupe u seniorskom fudbalu beležio na pozajmicama koje su bile nakon našeg osvajanja Kupa. Hvala svakako :cheers:
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4062
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Prvi tim

Post by Rabba »

Zanimljivo, ne mogu nigde da nađem pune sastave ekipa za to finale 2014. Startnih 11 i izmene nisu problem, ali ostatak klupe nigde ne mogu da nađem.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1186
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Prvi tim

Post by Mare_Liman »

Rabba wrote: Tue May 14, 2024 10:29 am Zanimljivo, ne mogu nigde da nađem pune sastave ekipa za to finale 2014. Startnih 11 i izmene nisu problem, ali ostatak klupe nigde ne mogu da nađem.
Имам ја онај "стрип" са последњег кола против цигана те сезоне где имају слике са дочека, имена и слике играча и стручног штаба што су били чланови тима кад се освојио куп.
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Turija
Posts: 10828
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Prvi tim

Post by Turija »

Pre nekog vremena @Voja mi je postavio, ovde na Forumu, pitanje na koga me potseca Carevic iz Sampionske 1989, pa bi mogli vec da formiramo pocetni niz odgovora po tom pitanju naseg sadasnjeg tima.

Po meni:
- Carevic - Maras
- Bekovi fale. Lazarevic, Bjekovic, Giorbelidze, Djordjevic nisu na nivou Mijica i Vujacica. Samo u nekom segmentu potsete.
- Njegos Petrovic - Sapuric
- Korac prvi stoper - po kvalitetu da, ali nema vizuelnog copy- paste sa Tanjgom ili Milovcem. Mozda vise Milovac
- Crnomarkovic - delimicno potseti na Tanjgu. Vizuelno pre Jelicic, medjutim, slab je sa loptom.
- Radulovic - nije Mihajlovic, ali ima dobru levu nogu.
- Zukic - Punisic
- Ivanovic - Vorkapic ili Joksimovic
- Seri - Sestic, iako je u Vosi sada kao levo krilo, pa moram Savicevica da pomerim iz veze na levo krilo
- Savicevic - Jokanovic, ali malo razlicit.
Mijucic je bio cisto levo krilo, pa delom potseca i Seri, na krilu, na Mijucica.

Dakle, treba nam popuna od 3-4 igraca, da imali prvu postavu za ozbiljan domaci fudbal i evropski nastup. Sadasnje igrace, izvan izvrsenog poredjenja, na klupi za rezerve. Tako, po mom misljenju, izgleda danas Vosin sastav.
Kakvo je vase misljenje, gde nam fale pojacanja?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 2290
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: Prvi tim

Post by Grbavica.021* »

User avatar
Grbavica.021*
Posts: 2290
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: Prvi tim

Post by Grbavica.021* »

ВОЈВОДИНА ПРОДАЈЕ РАДУЛОВИЋА, звезди 1.25 милиона

https://www.dnevnik.rs/index.php/sport/ ... 16-05-2024
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9934
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Prvi tim

Post by Voja »

Grbavica.021* wrote: Thu May 16, 2024 10:35 pm ВОЈВОДИНА ПРОДАЈЕ РАДУЛОВИЋА, звезди 1.25 милиона

https://www.dnevnik.rs/index.php/sport/ ... 16-05-2024
:mrgreen:
Image
VošaNS
Posts: 892
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Prvi tim

Post by VošaNS »

Videlo se da smo mu mi samo usputna stanica, ne žalim previše. Ima možda i najbolju levu nogu u ligi, ali zato desnu ne poseduje. Blizu je i dabl-dabl sezone, a na nama je da pronadjemo Serija sa desne strane :mrgreen:
lapo-lapo
Posts: 249
Joined: Fri May 20, 2022 11:47 am

Re: Prvi tim

Post by lapo-lapo »

Grbavica.021* wrote: Thu May 16, 2024 10:35 pm ВОЈВОДИНА ПРОДАЈЕ РАДУЛОВИЋА, звезди 1.25 милиона

https://www.dnevnik.rs/index.php/sport/ ... 16-05-2024
Nekako ocekivano, a i jedan zvezdas manje u ekipi :)
Nevernik II
Posts: 469
Joined: Fri Jun 10, 2022 3:29 pm

Re: Prvi tim

Post by Nevernik II »

Smejurija od kluba. Kao neki fudbalski kupindo, u svakom trenutku može neko da nam kupi igrača.

Sve što imamo u klubu je tu samo zato što još niko nije kliknuo Kupi dugme.
ssnigd
Posts: 3438
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Prvi tim

Post by ssnigd »

Ja bih prihvatio ovu ponudu. Mi da prodajemo moramo, bitno je samo koje igrace. A Radule itekako deluje kao neko, za koga mozemo da nadjemo zamenu napolju. Iako je statisticki nas najefikasniji igrac.
Veci je problem sto jako malo stvaramo igrace.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9934
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Prvi tim

Post by Voja »

Nevernik II wrote: Thu May 16, 2024 11:24 pm Smejurija od kluba. Kao neki fudbalski kupindo, u svakom trenutku može neko da nam kupi igrača.

Sve što imamo u klubu je tu samo zato što još niko nije kliknuo Kupi dugme.
I posle kazu nemamo online shop? :mrgreen:
Image
CRD FCV
Posts: 1726
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Prvi tim

Post by CRD FCV »

Радуловић, играч кога често заборавим да имамо у тиму. Делује ми као да главом није ту још од зимус. Убојита левица и не много тога више. Мислим да код нас неће успети да се развије а ми нећемо моћи више од овога да зарадимо.

Те паре уложити у бољег играча на тој позицији или пустити ту Јовановића, Бутраковића па чак и Букинца.

Мали Букинац као што смо видели је више офанзивно орјентисан а дефанзивно га нема, немамо тај луксуз да дозволимо себи да имамо рупу у одбрани. Може то да се некако закрпи са овом ротацијом на позицијама што Бандовић форсира, као што Лазаеревића чести можемо видети и на средини терена.
Можда би прекоманда на крило Букинцу а и нама годило.

Бекове свакако морамо нове пронаћи и то већ јуче.
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1483
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Prvi tim

Post by Neizlecivi »

Ovo je idealna prilika za upravu. Ne znam dal pare lezu na racun nama, pa mi prosledjujemo dalje, taman da naplatimo musavog Kabica. Da li smo ikada dinar za taj transfer videli?

Za Radulovicai deluje moze da se nadje zamena. Ono sto nam je HITNO je desni bek.
User avatar
N13
Posts: 2111
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Prvi tim

Post by N13 »

Nisam siguran da li je ovo pametno?
Na prvu mozda jeste, jer da bismo opstali sa ovalvim budzetom, mi svako leto moramo praviti milionske transfere.
Ali, ne zaboravimo pravilo bonus igraca.

Radulovic bi, ako se ne varam, i sledece sezone trebao biti bonus. A mozda je jedini kojeg imamo, a da ima kvalitet za prvih 11 i svih 90 minuta. Pored njega tu je jos samo Mihailo Ivanovic. Ali on je napadac. Retko kad napadaci igraju svih 90 minuta. Jednostavno moraju se rotirati.
Ako ode Radule, mi cemo morati traziti novog bonus igraca na desnom krilu. Ne znam da li bi mogao mali Lane tu poziciju pokriti.
Post Reply