21. kolo: Zemun-Vojvodina 0:0

User avatar
budababa
Posts: 4013
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Turija wrote:Pet žutih, jedan kontra crveni karton i poništen regularan gol, sumnjivi slobodnjaci u zoni šuta, u fer utakmici, bilo bi mnogo i za Čelzi, a ne uzdrmanu Vošu.Ne znam koji još klub ima ovako suđenje?
Sto rece podbara, prvo gol koji nam je OFK beograd dao u Novom Sadu posle ociglednog igranja rukom, zatim ponisten gol u Cacku pri rezultatu 0:0 i sad ova farsa od sudjenja (ponisten cist gol - vidjeno na SOS-u, nije sviran penal za nas, iskljucen nas igrac umesto njihovog), plus da dodamo Bastinu igru rukom pre drugog Zvezdinog gola na Marakani (ko je bio, video je). To vise nije slucajnost, to je otvorena kradja, ciji je krajnji cilj da se Vojvodina nadje u drugoj ligi sledece sezone. U jednom trenutku nam se cinilo da ce ispasti cetiri beogradska kluba, ali koliko smo bili naivni! Zeleznik je u prvih 6 kola nastavka osvojio vise bodova nego u citavom prolecnom delu prvenstva, a Radnicki JP igra ko sumanut. Od potencijalna 4 koja ce ispasti, ostao je samo hajduk Lemic, a za ostale pozicije ce se kanda boriti Smederevo, Vojvodina, Sutjeska, Zeleznik i Cukaricki. Kako je krenulo, sledece sezone cemo umesto "tramvaj lige" imati "prdez ligu", tj. svi ucesnici ce biti tu na vetromet jedan od drugoga...
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

[/quote]
Sto rece podbara, prvo gol koji nam je OFK beograd dao u Novom Sadu posle ociglednog igranja rukom, zatim ponisten gol u Cacku pri rezultatu 0:0 i sad ova farsa od sudjenja (ponisten cist gol - vidjeno na SOS-u, nije sviran penal za nas, iskljucen nas igrac umesto njihovog)[/quote]

Ako na sve to jos i dodamo da je sudija juce bio iz Podgorice,a mi igramo sledece kolo sa Zetom,dal je iskljucenje Belica i deljenje zutih kartona,bilo slucajno :?: :!: :!: :!:

Jedan nabedjeni fudbaler iz zvezde je plakao na konferenciji za stampu proslo kolo,sta bi mi trebali da radimo kad nas kradu iz kola u kolo :?:

Mislim da je stvar vise nego ocigledna!!!

Pitanje za sve nas>STA AKO NAM TI BODOVI BUDU FALILI NA KRAJU ZA OPSTANAK(mislim fale nam i sad,ali ne daj Boze da ispadnemo)?!
DUB
Posts: 775
Joined: Thu Feb 03, 2005 7:49 pm
Location: Kafana

Post by DUB »

Pa zar niko u FK Vojvodina nije u stanju da napise neko zvanicno saopstenje za medije o tome kako nas tretiraju ljudi iz fsscg! Kradu nas i za aute a ne za golove i kartone a klub zvanicno ne reaguje! Pa ljudi treba dici larmu na sva zvona kako i koliko nas kradu, platiti novinare ako treba, makar nista nemali od toga al bar da pocne o tome da se prica i da se ta tema provlaci kroz medije. Novinske izvestaje necu ni da komentarisem, pogotovo dnevnik, kao novosadski list...SRAMOTA! Ispade jos sos kanalizacija najobjektivnija.
Seti se kako se provuk'o Sisley, seti se kako se provuk'o Werder!
limanfkv
Posts: 2842
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

DUB wrote:Pa zar niko u FK Vojvodina nije u stanju da napise neko zvanicno saopstenje za medije o tome kako nas tretiraju ljudi iz fsscg! Kradu nas i za aute a ne za golove i kartone a klub zvanicno ne reaguje! Pa ljudi treba dici larmu na sva zvona kako i koliko nas kradu, platiti novinare ako treba, makar nista nemali od toga al bar da pocne o tome da se prica i da se ta tema provlaci kroz medije. Novinske izvestaje necu ni da komentarisem, pogotovo dnevnik, kao novosadski list...SRAMOTA! Ispade jos sos kanalizacija najobjektivnija.
Slazem se 1000%.Ajde jos i nekako da izdrzimo ovu sezonu u prvoj ligi (mada nisam neki optimista),sledece sezonu u 1. tramvaj ligu ucice jos jedan mafijaski klub - Bezanija.I sta onda?
Mislim da bi i mi navijaci mogli nesto da uradimo povodom toga...Sansu imamo vec u subotu - dolazi klub SVETSKOG ranga - ZETA iz Golubovaca. :evil:
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Stvarno sam vec i ja iritiran sa tom anti-propagandom sudjenja!
Pa to je sramota,bagra ona jedna,zelim im sve najgore,ali stici ce ih zasluzena kazna kad-tad.
SOS kanal je konstatovao ponisteni gol,ali im je ipak vise smetao nedosudjeni penal za Rad(pazi sad ovo,a oni u drugoj ligi).
Kakav je tek bezobrazluk bio na konferenciji za stampu kad je neki novinar pitao Mijica ko je on.
Ma nemam vise snage ni da se nerviram,treba ih sve............
Mogu samo jedno da kazem da sam se napalio kao nikad da sad dobijemo trenutno PRVI mafijaski klub u zemlji,a to je Zeta.Takodje treba posteno docekati i ono go**o Trajkovica.
Svi na Zetu i spremimo im vreo docek,ne treba ih nimalo stedeti,to je najgora bagra.
Locked