22. kolo: Vojvodina-Zeta 2:2

Radoye_na_poslu

Post by Radoye_na_poslu »

Ja sam ponavljam,obican navijac Vojvodine kome tesko padaju trenutni rezultati i koji za njih okrivljuje najveceg trenerskog nestrucnjaka u istoriji kluba.
PRIJATELJu,
Oko razloga za trenutne rezultatske neuspehe mozhemo raspravljati, ali meni je prosto neverovatno da jedan, kako ti za sebe kazhesh "obichan navijach Vojvodine" poseduje ochigledno insajderske informacije poput onih koje si u nekoliko navrata vec podelio sa nama ovde. Ne samo obichan, nego chak ni vrlo dobro obaveshten navijach Vojvodine ne bi mogao da dodje do takvih informacija osim ako je 1.) zaposlen u klubu 2.) ima poslovne, rodbinske ili bliske prijateljske veze sa nekim ko je zaposlen u klubu - odabrati po zhelji.

Ne znam ko si i shta si ali "obichan" nisi - nikako :wink:
PRIJATELJ

Post by PRIJATELJ »

Radoje,naj obicniji koji moze postojati.Sigurno manje znacajan od tebe.Nikad zaposlen,niti cu biti.Nikakvih rodbinskih veza nemam sa nikim u klubu.Ali ovo je mali grad i medjusobno se poznaje mnogo ljudi.I ja spadam u te koji poznaju i druze se,sto privatno,sto poslovno sa mnogo ljudi.Medju njima ima ljudi koji su radili,koji rade sada a verovatno i koji ce raditi u nekoj buducnosti.Vidis nisam odabrao po zelji vec po istini.Pozdrav.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9780
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

VARVAR wrote:Zeta u evropu...pa naravno kad namjestate 90% utakmica,ali zavrsit ce se i karijera jednog covjeka...pa me interesuje dje ce onda biti Zeta...

Evo vec zamisljam kup-uefa Zeta-Palermo :lol: igraci Palerma bi odustali od daljeg takmicenja u kupu-uefa iz pezbjednosnih razloga... :lol: Samo me interesuje kako ce te proc u evropi bez sudiske pomoci i bez starijeg brata Partizana :wink: Sve vase utakmice u evropi ce biti zanimljive iz razloga sto se svakog casa biti promjena "CAS GA ZETA PRIMI CAS GA PROTIVNIK DA"
Jedan post sa foruma FK Zeta :lol:
Image
dukes 1998

Post by dukes 1998 »

Pozdravljam sve nase momke koji su u subotu stali protiv svih lopova i tzv. mafijasa tako sto su usli na teren,i tako svima njima postali trn u oku :!: Prvi put se veceras javljam na forumu,pa bih zeleo da napisem par reci o tzv. prijatelju :!: E, ovako moj tzv. prijatelju,da je manje takvih kao sto si ti ovaj klub bi bio na pravom putu. Kada si toliko upucen stanje u nasem klubu,a kazes da nisi iz kluba i da si samo obican navijac,da ne kazem tzv.prijatelj kluba,kako si tako dobro informisan o svemu sto je usko vezano za samu strukturu treninga (tj. samo mislis da znas nesto o fudbalu),za sve detalje koji se desavaju na treninzima,u svlacionici,autobusu :?:
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post by Djumi »

PRIJATELJ wrote:Neznam da li ste gledali tv Jesenjin gde su pokazali sta se radi sa nasom decom i trenerima na slucaju Milana Jovanica,kojeg je Panta pustio kao ne talentovanog a on iz Veternika otisao u Pert,prvaka Australije i za koga Ferika Arok tvrdi da ce braniti u Premijer Engleskoj ligi.A odrastao je u Vojvodini i igrao za neke omladinske reprezentacije i normalno otisao bez dinara obestecenja.
Pavlovic,Kacar,Djurovic,Vukobratovic,Kovacevic,Tadic a bogami bice ih jos :!: :!: :!:
Kad bi se porez na gluposti placao-mnogi bi cutali :!:
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8878
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

PRIJATELJ wrote:Radoje,naj obicniji koji moze postojati.Sigurno manje znacajan od tebe.Nikad zaposlen,niti cu biti.Nikakvih rodbinskih veza nemam sa nikim u klubu.Ali ovo je mali grad i medjusobno se poznaje mnogo ljudi.I ja spadam u te koji poznaju i druze se,sto privatno,sto poslovno sa mnogo ljudi.Medju njima ima ljudi koji su radili,koji rade sada a verovatno i koji ce raditi u nekoj buducnosti.Vidis nisam odabrao po zelji vec po istini.Pozdrav.
PRIJATELJu, ja nemam nachina da potvrdim da li je to tako kao shto ti prichash ili ne. Ovde smo svi manje-vishe anonimni, a narochito oni koji su odluchili da se kao ti ne registuju. Jedini sud koji o tebi mogu da donesem je na osnovu onoga shta govorish. Da je Novi Sad bash tako mala varosh onda bi te tvoje "ekskluzivne" informacije do mnogih doshle, ne bi ti bio prvi i jedini koji bi ih lansirao. Ovako izgleda (bar meni, mozhda greshim) da si ti ipak mnogo bolje ushemljen nego shto tvrdish.
Guest

Post by Guest »

danas je repriza emisije total soker na SOS-u u kojoj je gostovao DJUMI.Repriza pocinje u 15 h.
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Iz novosti:
Po džepu ili "katanac"
S. B. 18.04.2005, 17:50:09

VOJVODINA će biti vrlo brzo kažnjena zbog upada navijača na teren posle drugog pogotka Zete. Novčano ili igranjem utakmice bez prisustva publike - odlučiće disciplinski sudija Prve lige Nikola Latinović.
- Vojvodina do četvrtka mora da dostavi izveštaj o svemu što se dogodilo, a onda će Latinović da odredi kaznenu meru - prenosi generalni sekretar Zajednice prvoligaša Miodrag Janković. - Moguće kazne su opomena, novčana, igranje bez publike ili najmanje 30 kilometara od grada u kojem je klub prijavljen.
Janković je naglasio da ovo nije prvi put da navijači Vojvodine prave probleme, a pohvalio je predsednika Zete Radojicu Božovića, koji je "insistirao u razgovoru sa svojim igračima da nastave meč, iako je bio prisutan strah posle upada navijača Novosađana na teren".

STVAR SUDA I POLICIJE
KAKO se primenjuje Zakon o sprečavanju nasilja na sportskim borilištima? Primer je Novi Sad, gde je na teren upalo stotinak navijača, od kojih je 17 privedeno kod sudije za prekršaje i odmah im je određen pritvor.
- Fudbalska organizacija nema veze s primenom zakona. Sve je, isključivo, stvar policije i sudskih organa - ističe generalni sekretar Zajednice prvoligaša Miodrag Janković.

NIŠTA SE NIKOME NIJE DESILO!?
NOVI SAD - U Vojvodini veruju da neće biti drastično kažnjeni zbog ulaska njihovih navijača na teren i prekida susreta priotiv Zete koji je trajao 15 minuta.
- Ne verujem da će nam "odrezati" kaznu igranja utakmica bez prisustva publike jer nam za dva kola dolazi Partizan, a njihovo gostovanje je uvek bio praznik fudbala u Novom Sadu - smatra direktor Vojvodine Cvetko Riđošić.- Ekscesi su izostali. Navijači su ušli, izašli, tuče nije bilo i to vidimo kao olakšavajuću okolnost. Ne bežimo od onoga što se dogodilo, ali isto tako činjenica je da se nikom ništa nije desilo. To je bio navijački protest bez posledica.

Cvetko je mogao da spomene i da su mafijasi iz zete upali na teren i da to nije sankcionisano :!: :!: :!:
PRIJATELJ

Post by PRIJATELJ »

Bravo Dukes 1998,napokon si nam otkrio ko stoji na dobrom i pravom putu F.K.Vojvodine.Stoje oni koji napisu ISTINU.A treneru ti kad bi naplacivao propala i lazna obecanja i maglu koju prodajes bio bi u rangu sa Karicima,Miskovicem i Koletom.Alo,majstore fudbalske igre,koliko si osvojio bodova od koliko mogucih i koliko si utakmica dobio od koliko odigranih sa ovim klubom.Mene bi bilo sramota da pisem ovde.Ali ti ces opet pisati da ti nedaju da radis,da su sudije krive,verovatno ti i protivnicke golove smanjuju a tvoje povecavaju.A majstore fudbalske vestine,za ono sto kazes da neces uzeti pare za ugovor.Pa zar te ne bi bilo sramota da trazis pare za ovu mizeriju od rezultata.Pa zar stvarno mislis da si pare zaradio?Da li si nekad cuo za firme,Medijapan ili Feronikl iz Glogovca.E to su najvece promasene investicije u staroj Jugi.Da znas kako su lepo obecavali kada su ih otvarali.Njih su nastojali dugo da odrze u zivotu pa su upali u takvu bulu da je bilo uzasno.E ti si nas Feronikl.Pozdrav.
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post by Djumi »

PRIJATELJ wrote:I ja spadam u te koji poznaju i druze se,sto privatno,sto poslovno sa mnogo ljudi.Medju njima ima ljudi koji su radili,koji rade sada a verovatno i koji ce raditi u nekoj buducnosti...
Koga li sam sklonio :?:
Daj sad onog drugog(psihologa) :!:
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Post by Djumi »

PRIJATELJ wrote:Ali ti ces opet pisati da ti nedaju da radis,da su sudije krive verovatno ti i protivnicke golove smanjuju a tvoje povecavaju.

Psiholog mnogo mudrije pise :!:
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

:lol:
Skidaju se maske.
PRIJATELJ

Post by PRIJATELJ »

Kakve crne maske Red-firm.Covek u obliku kolaterane trenerske greske nema pojma.Koga je on sklonio bas me zabole.To je njegovo pravo.Ali ne vidim da je bolje icijim sklanjanjem.A mene moze da skloni samo pobedjivanjem ali za to on nije sposoban jer je fudbalska neznalica.Mozda si primetio Red firm da se nisam javljao u negativnom kontekstu posle Zeleznika i boda protiv Zemuna.Normalno nisam imao razloga i iskreno sam mislio da nam je krenulo.Ali nama sa ovim trenerom moze krenuti jedino ako se uhvatimo u vrzino kolo namestanja.A za one koji vole da slusaju pricu Milana Djuricica imam dobar predlog.Neka ga predloze za potparola kluba pa nek prica do mile volje.Samo da se skloni sto dalje od terena.A treneru porucujem,koliko si dosad puta pogodio ko sam imas samo jednu pobedu vise.Znaci nijednom.Pozdrav za Red firma.
Locked