Gde su, šta rade...?

Vaša sećanja na utakmice, bivše igrače, legende...
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Neleteo sam na ovo... Jel batalio fudbal?

p.s. Šta reći za stajling sve trojice...

Image
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

http://www.realmurcia.es/mur00/press_no ... bi=0&sop=0

Ranko Despotovic proglasen za igraca sezone u Mursiji!!!

CESTITAM!!!
Image
max
Posts: 608
Joined: Tue Mar 22, 2005 12:03 am

Post by max »

Voja wrote:http://www.realmurcia.es/mur00/press_no ... bi=0&sop=0

Ranko Despotovic proglasen za igraca sezone u Mursiji!!!

CESTITAM!!!
Cestitke i od mene,svaka cast Despote!!!
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Post by Zeljafcv »

Voja wrote:http://www.realmurcia.es/mur00/press_no ... bi=0&sop=0

Ranko Despotovic proglasen za igraca sezone u Mursiji!!!

CESTITAM!!!
СВАКА ЧАСТ ЗА НАШЕГ ДЕСПОТА :!: Мајсторе само тако настави па да те гледамо у репрезентацији на Светском првенству :!:
- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Zeljafcv wrote:
Voja wrote:http://www.realmurcia.es/mur00/press_no ... bi=0&sop=0

Ranko Despotovic proglasen za igraca sezone u Mursiji!!!

CESTITAM!!!
СВАКА ЧАСТ ЗА НАШЕГ ДЕСПОТА :!: Мајсторе само тако настави па да те гледамо у репрезентацији на Светском првенству :!:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Image
Image
ssnigd
Posts: 3439
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Post by ssnigd »

Kako bi dobro bilo da sada predje u neki jaci klub i da zapadne u oko Anticu, a onda uopste ne sumnjam da ce ga ovaj pozvati u repku. I onako smo deficitarni na toj poziciji napadaca...
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
limanfkv
Posts: 2861
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

Nije me bilo neko vreme pa ajd da napisem od ovih zanimljivijih stvari sta se desavalo...

Krajem maja, Krasic je uzeo jos jedan trofej.U pitanju je superkup, savladan je sampion Rubin iz Kazanja sa 1:0.
Image

CSKA je pao malo na tabeli,u poseldnjoj utakmici izgubili su od gradskog rivala Moskve koja je tom pobedom izbila na celo tabele.Vrlo dobar tim Moskve,cini mi se da ce biti jedan od konkurenata za titulu.

Dinamo i Joca Tanasijevic fino gaze, nalaze se na 3. mestu,a Joca s vremena na vreme odigra po koje poluvreme.

Predrag Sikimic dobija sve vecu minutazu u Amkaru,ali se i oduzuje treneru.U poslenjem kolu, na gostovanju Tomsku, postigao je pobedonosni pogodak. 8)

Nenad Nastic odigrao je 9 od 13 utakmica ove sezone za Himki.

Ne znam sta se desava sa Milanom Vjesticom?Da li zna neko? Al` kad je vec bio kod patlidzana, ne treba ni zaliti...

Darko Suskavcevic je sredinom drugog dela sezone obnovio povredu cini mi se.Mislim da je to bio razlog njegovog neigranja.Moguce da je ovo bila i poslenja sezona za 35-ogodisnjeg kapitena Sigme!Sigma je zavrsila na odlicnom 4. mestu.

Krimpetelnica Ser Sase Todica zavrsila je sezonu na 6. mestu II ukrajinske lige.Svakako bi voleo kada bi Sasa dobio mesto u nasem FK na kraju svoje karijere...

Sto se tice Madjarske,Debrecin Loranta Olaha i Igora Bogdanovica uzeo je titulu.Olah je prvenstvo zavrsio sa 12 golova,dok na drugoj strani Bogdanovic gotovo da nije ni igrao.Treba istaci i da je Fehervar Ilije Radovica uzeo jedan od kupova!

Jos jedan nas igrac se okitio titulom.A to je Zarko Belada sa budvanskim Mogrenom u crnogorskom sampionatu.Izuzetno mi je drago zbog Belade 8)

Vlado Smit i njegov Trevizo preselili su se u seriju C. Ne znam kako trenutno igra Smit, ranije je po meni bio vrlo dobar igrac, i mozda sansa za nas klub da ga vrati.Sto se tice Vlade Avramova spominje se njegov prelazak u razne klubove sto se, nadam se, i ostvariti...Proveo covek pola karijere na klupi.Steta.

Jos jedan nas "sampion" se spominje u transferima (neki ga spominju i kod nas u klubu) a to je Milan Stepanov kome je ovo, nadam se, bila poslednja titula sa Portom.

Sasa Cilinsek gura sa Venspilsom, tamo je u toku prvenstvo.
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Jovanović potpisao za Štutgart?
Fudbalski reprezentativac Srbije Milan Jovanović potpisao je ugovor sa VfB Štutgartom, tvrde mediji u Francuskoj.

Radio Kontakt je preneo informaciju da je Jovanović postigao dogovor sa "Švabama", koje su osvojile treće mesto u Bundesligi i igraće u kvalifikacijama za Ligu šampiona. Jovanović je prethodne tri sezone igrao za Standard iz Liježa i značajno doprineo da taj klub osvoji dve uzastopne titule šampiona Belgije.

Jovanović je posle Vojvodine nastupao za Šahtjor Donjeck i moskovsku Lokomotivu, a u crvenom dresu valonske ekipe je na 90 mečeva dao 42 gola.

Radio Kontakt prenosi da je Jovanović potpisao trogodišnji ugovor sa Štutgartom i nagoveštava da potpisivanju nije prisustvovao njegov agent Cvijan Milošević.

Nije poznato koliko je obeštećenje dobio Standard, s obzirom na to da je Štutgart nudio 4 miliona evra, a belgijski klub je tražio milion više.

Jovanovićev ugovor sa Standardom isticao je sledećeg leta, pa je klub iskoristio poslednju priliku da zaradi na njemu.

Jovanović ima 28 godina, a za Srbiju je odigrao 17 mečeva i dao 7 golova, igrajući ključnu ulogu u pohodu Antićeve selekcije na Svetsko prvenstvo.
Vojo, komentar :wink:
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Post by Mare »

Vlado Šmit - bivši mladi reprezentativac Srbije, igrač koji kod nas godinu dana nije imao mesta ni na klupi, i onda bez obeštećenja ode kod Ace Bulića u Železnik i posle čini mi se jedne sezone pravac Italija-Bolonja!Čovek je bio dobar za Italijansku seriu A (Bolonja, Atalanta...), ali nama nije! Ruku na srce pola svoje karijere u Italiji je proveo u seriji B, ali i to je jača liga od naše. Igrač koji pokriva celu levu stranu, odlikuje ga takođe precizan i snažan udarac. Ukoliko Kiza ode bio bi dostojna zamena za njegovu poziciju, imam informaciju da napušta Trevizo, ali isto tako da mu je cilj inostranstvo, pa sigurno već 4-5 godina igra u Italiji. Iskreno voleo bih da ga vidim ponovo u našem drasu, ne samo zbog igračkih kvaliteta nego i zbog činjenice da je on Vošino dete, ponikao u mlađim kategorijama!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Dejan wrote:
Jovanović potpisao za Štutgart?
Fudbalski reprezentativac Srbije Milan Jovanović potpisao je ugovor sa VfB Štutgartom, tvrde mediji u Francuskoj.

Radio Kontakt je preneo informaciju da je Jovanović postigao dogovor sa "Švabama", koje su osvojile treće mesto u Bundesligi i igraće u kvalifikacijama za Ligu šampiona. Jovanović je prethodne tri sezone igrao za Standard iz Liježa i značajno doprineo da taj klub osvoji dve uzastopne titule šampiona Belgije.

Jovanović je posle Vojvodine nastupao za Šahtjor Donjeck i moskovsku Lokomotivu, a u crvenom dresu valonske ekipe je na 90 mečeva dao 42 gola.

Radio Kontakt prenosi da je Jovanović potpisao trogodišnji ugovor sa Štutgartom i nagoveštava da potpisivanju nije prisustvovao njegov agent Cvijan Milošević.

Nije poznato koliko je obeštećenje dobio Standard, s obzirom na to da je Štutgart nudio 4 miliona evra, a belgijski klub je tražio milion više.

Jovanovićev ugovor sa Standardom isticao je sledećeg leta, pa je klub iskoristio poslednju priliku da zaradi na njemu.

Jovanović ima 28 godina, a za Srbiju je odigrao 17 mečeva i dao 7 golova, igrajući ključnu ulogu u pohodu Antićeve selekcije na Svetsko prvenstvo.
Vojo, komentar :wink:
Jovanovic je demantovao da je bilo sta poptisao!!!
Image
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2694
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Post by Grof Žekula »

Koliko se može čitati po ozbiljnim sajtovima,Lane potpisuje od nedelje i uspeo je da dogovori 8,7 miliona evra za 3 godine!Fixno,naravno...još i premije dodajte na to!
Lepe pare,ali i vredi toliko.U prestonici Mercedesa će on i igrati jednu od važnijih uloga!Gomez je prodat Bayernu,pa će Lane biti prvi izbor u napadu!Štutgart čekaju i kvalifikacije za LŠ,pa bi Laneta trebali gledati na jesen i u ovom takmičenju!

Jutros čitam «kod Italijana» da će Igli Tare (sećate se ovog albanskog napadača),sportski direktor SS LAZIA,ponuditi vrlo brzo,jer čekaju da prodaju Pandeva,7 miliona evra Herti za Gojka Kačara!Ne kažem ni da je Lazio «mali klub»,ni da je Serija A «mala liga»,ali kažem da je 7 miliona «malo para» za Gojka!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Mene licno polako vec pocinu nervirati ti Lanetovi prelazni rokovi,pocelo da traje kao spanske serije :lol: jedino sto mi se dopada je to sto Lane izgleda savrseno dobro zna sta hoce u zivotu,jer je odbio ponudu Panatenaikosa o kojoj mnogi igraci sanjaju,a kako ju je odbio!?Nije se neckao,vec je rekao: "grcka liga me ne zanima" i tu je svim pricama kraj.PSV je prosle godine hteo malo da izigra Laneta i sad kad su se ukljucili opet u igru,ovaj bez osvrta na finansije,samo prozborio: "Hvala".Real mu nudio transfer,ali u fazonu prvo dokazivanje,opet je odbio i rekao da zeli da igra,da ne zeli biti samo deo Reala,kao nekada Ognjenovic.Engleze je isto odbio u startu,covek izgleda tacno zna svoje mogucnosti i zna gde mu je mesto.Licno mislim da je Bundesliga raj za takvog igraca,i da je Stutgart prava ekipa za njega,ali samo pod uslovom da ga ostave na mestu krila,jer mislim da je Lane za Bundesligu na poziciji centarfora samo prosecan igrac.Moje licne zelje su da Lane ode u Stutgart,da tamo igra na krilnoj poziciji,da Ribery ostane u Bajernu,pa da vidim na kraju da li bi bio (Ribery naravno) najbolji igrac bundeslige :wink:

A sto se ovog za Lazzio-Kacar tice,daleko bilo.... Odlaskom u Seriju A,Kacar a i bilo koji drugi Vosin igrac za mene postaju fudbalski mrtvi,jer jednostavno ne volim italijansku ligu i ne umem je gledati.Tako da se nadam,da Kacar nikad nece preci u neki italijanski tim

p.s.Lane kroz sve svoje izjave spominje Stutgart,Panatenaikos i jos jedan klub.Iz pouzdanih izvora sam cuo da taj klub nosi crvene dresove.E sad,gde je ono Cristiano R. igrao!? :lol:
Image
vladans
Posts: 548
Joined: Tue Sep 18, 2007 2:55 pm
Location: novi sad

Post by vladans »

Lanetova najveca "mana" su njegove godine jer da kojim slucajem ima 22-23 ne bi bilo nikakve dileme gde bi nastavio karijeru,cast Stutgartu ali je on definitivno bio predodredjen za neki mnoogo veci klub!
max
Posts: 608
Joined: Tue Mar 22, 2005 12:03 am

Post by max »

Lane kanda ceka da mu istekne ugovor,da postane slobodan igrac pa da sam pokupi sav kajmak
Post Reply