Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
vladans
Posts: 548
Joined: Tue Sep 18, 2007 2:55 pm
Location: novi sad

Post by vladans »

Jebote,preko noci smo postali zvanicni sajt FK.Vojvodine,nadam se samo da je ona informacija sa naslovnice sajta tacna jer su svi mediji upravo nju potencirali kao svoj izvor!

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.p ... _id=369243
Klokotnicka_bitka
Posts: 85
Joined: Fri Feb 06, 2009 12:00 pm

Post by Klokotnicka_bitka »

vladans wrote:Jebote,preko noci smo postali zvanicni sajt FK.Vojvodine,nadam se samo da je ona informacija sa naslovnice sajta tacna jer su svi mediji upravo nju potencirali kao svoj izvor!
Da da, sajt je ekstra, nemamo ni spisak igraca koji igraju u klubu!

Rigobert Song (* 1. Juli 1976 in Nkanglicock in Kamerun) ist ein kamerunischer Fußballspieler. Er befindet sich derzeit in Verhandlungen mit der serbischen Team FK Vojvodina.
User avatar
Buca
Posts: 753
Joined: Wed Sep 20, 2006 7:50 pm

Post by Buca »

Vlada je mislio na ovaj sajt :wink:
I ako ispali Stojko,barem smo citani 8)
Željko Brkić jedan je od nas!!!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3898
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Post by Red Marquis »

Mi baš privlačimo ove problematične? Napad na hostesu aviona, i pilot nije hteo da poleti dok se Song ne izvini? I svađe se trenerom...I brdo crvenih kartona...
Plusevi su to što nije menjao toliko klubova u novije vreme,za razliku od Stojke koji je promenio 7 klubova od 2005 naovamo, i to što bi bio nesumnjivi autoritet, što našoj odbrani upravo i treba.
Njegova plata ne može biti mala, ako uspemo da dovedemo igrača takvog renomea...pa...zvuči dobro :D
Klokotnicka_bitka
Posts: 85
Joined: Fri Feb 06, 2009 12:00 pm

Post by Klokotnicka_bitka »

Salomon Olembé played for Cameroon at the 1998 and 2002 World Cups, as well as the 2004 African Cup of Nations. He had been with Marseille since 2002, but spent some time on loan with Leeds United in the 2003-2004 season.Olembé spent Summer 2007 on trial at Derby County, where he scored in a friendly match against Burton Albion. However, he was not offered a contract by Derby, and on September 4, he was snapped up by Chris Hutchings at Wigan Athletic. He was seen as an ideal replacement for the recently departed Leighton Baines, signing initially on a one-year contract.[1]In April 2008, Salomon Olembe transferred to Turkish club Kayserispor for next season 2008-2009.[2] He is close to become new player of Serbian club FK Vojvodina.
Djavo ce ga znati sta je ovo. Jel to onav lik sto je kod Bore Milutinovica igrao na svetskom prvenstvu i uvalio Špancima gol za pobedu 3-2?
NUR NOCH RABREN!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3898
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Post by Red Marquis »

E baš su nam takva proigravanja falila kao na poslednjem klipu! A sad zamislite Popa da tako nešto uradi :lol:
kuzma liman
Posts: 545
Joined: Wed Aug 02, 2006 7:42 am

Post by kuzma liman »

Rigobert Song jel to isti onaj sto je igrao u liverpulu krajem devedesetih pre nego sto je dosao sami hipija ?
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

kuzma liman wrote:Rigobert Song jel to isti onaj sto je igrao u liverpulu krajem devedesetih pre nego sto je dosao sami hipija ?
da.
kuzma liman
Posts: 545
Joined: Wed Aug 02, 2006 7:42 am

Post by kuzma liman »

Radoye wrote:
kuzma liman wrote:Rigobert Song jel to isti onaj sto je igrao u liverpulu krajem devedesetih pre nego sto je dosao sami hipija ?
da.
ovo bi bilo odlicno pojacanje ! 8) jos nekog u napadu da nadjemo i ovo ce biti odlicna sezona , sta mislite o York-u ? :D
Brane
Posts: 517
Joined: Wed Jan 26, 2005 5:18 am
Location: Otava, Kanada

Post by Brane »

Evo kako ja vidim tim

Brka

Vule Karan Lovric Kiza

Smiljanic Djura Stoika Maksimovic

Mrdja Aleksic


Rezerve
-------------
Ristic
Drinic

Pavlovic
Pekovic

Djurovski
Mitosevic
Stancetic
Stjepanovic
Tumba

Hucijasvili


Prekobrojni
-----------------
Pop
Makedonac
Jovanovic
Zogovic
Stevanovic


Ima mesta za jos 3 igraca. Po meni fale nam dvojica u odbrani (verovatno bek i stoper) i jedan napadac. Od ovih potencijalnih novajlija jedino bi stoper bio u prvih 11 kao starter umesto Karana (koji je btw, odigrao jako dobro onu jednu tekmu koju sam gledao u Stepanovicevu).
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Post by Mare »

Sve je to lepo samo ne znam ko će sve to da plati, do pre neki mesec se pričalo kako nemamo para, sve se potrošilo od Kačara i Despota, a sad se rasipamo. Samo da ne dođemo u situaciju kao fk katanac, koja je u prethodnim godinama gomilala silne strance pa pukla i rezultatski i finansijski. Nemojte me pogrešno razumeti, i meni je sa jedne strane drago za dosadašnja pojačanja, ali se brinem da za godinu-dve ne bankrotiramo, uprava se pokupi i ode, nas niko neće iščupati ko ove iz BG-a!Lično su mi draža ova dva pojačanja iz Javora nego igrači tipa ovog Stojke. Dečko očigledno ima nekih problema, pogledajte u zadnje dve godine koliko je utakmica odigrao, koliko klubova promenio...Sad se spominje i ovaj reprezentativac Kameruna, on je bar aktivan igarč za razliku od Stojke, samo ne znam odakle nam para za njega.
User avatar
Buca
Posts: 753
Joined: Wed Sep 20, 2006 7:50 pm

Post by Buca »

To je zanimljivo pitanje,a kako se nigde ne spominje mene brine da to ne krpi Brka sa nekim transferom?!
Željko Brkić jedan je od nas!!!
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Post by Mare »

Možda se pored para od prodaje Brke računa i na kintu od prodaje Aleksića, a iskreno više bih voleo da njih dvojica ostanu još koju sezonu pa odu za mnogo veće pare, pa mali Aleksić praktično nije ni uspeo da pokaže koliko vredi! Velika bi šteta bila da sad ode samo zato da bi se dovodili igrači tipa Stojke - velika mačka u džaku, daj Bože da grešim i da se čovek preporodi kod nas! Mislim da nas čeka dosta odlazaka, e sad samo je pitanje ko će sve da se proda, nekima je stvarno vreme da idu dok kod drugih poput Aleksića bi to bila greška.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4071
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Post by Rabba »

Sve je to super, ali samo da ne citamo naslove sledece sezone "Stojka potonuo u Gornjem Milanovcu" ili "Vosa nemocna na Karadjordju protiv hrabrih Borcana, "veliko pojacanje" Alin Stojka izgledao kao amater koji je promasio zanimanje"...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Post Reply