Stadion "Karađorđe"

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9777
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Hoce li biti i najnoviji postovi forumasa,dok se gleda utakmica da se ne zapostavlja ovo podrucje :lol:

p.s.moramo se malo i opustiti,mada sam ubedjen da cemo praviti zazubice ciganima (u 6.kolu,ako se ne varam) sa semaforom
Image
kuzma liman
Posts: 535
Joined: Wed Aug 02, 2006 7:42 am

Post by kuzma liman »

SIVA EMINENCIJA wrote:Mladi kriticki prijatelju , pre nego sto se odlucis za kritiku / a to vazi za sve / treba prvo znati sve cinjenice .Konkretno , uhvatio si se za stolice i prljavstinu , potpuno se slazem sa tobom , ALI STADION JE DAT NA UPRAVLJANJE SC VOJVODINA /ili SPENS-u /da bi se bolje razumeli . SPENS ubira novac od izdavanja lokala , a duzan je i da se stara o odrzavanju stadiona .
Pitanje za tebe DA LI BI TI CISTIO A DA DRUGI UZIMA LOVU OD LOKALA .
A sto se tice semafora , bice on u redu , bice i sat i slike igraca i animacija i sve sto jedna fudbalska utakmica zahteva , samo malo strpljenja , otprilike do utakmice sa Smederevom .
A da li klub ili spens uzima pare od karata ?
Siva Eminencija
Posts: 287
Joined: Fri Jan 23, 2009 7:00 pm

Post by Siva Eminencija »

A da li znas koliko se karata proda , pa koliko kosta redarska sluzba , GVOZDEN obezbedjenje , struja itd itd .
DUB
Posts: 775
Joined: Thu Feb 03, 2005 7:49 pm
Location: Kafana

Post by DUB »

ice wrote:A spikerku tek da ne spominjem :roll:
ВИШЕ НИШТА НИЈЕ ИСТО...
Вратите човека и дајте му ракије!
Од његових крилатица сам годинама црвенео али и слатко се смејао а ова шипарица не зна ни да чита ко свет, просто иритира да ти дође да повратиш!
Seti se kako se provuk'o Sisley, seti se kako se provuk'o Werder!
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

SIVA EMINENCIJA wrote:Mladi kriticki prijatelju , pre nego sto se odlucis za kritiku / a to vazi za sve / treba prvo znati sve cinjenice .Konkretno , uhvatio si se za stolice i prljavstinu , potpuno se slazem sa tobom , ALI STADION JE DAT NA UPRAVLJANJE SC VOJVODINA /ili SPENS-u /da bi se bolje razumeli . SPENS ubira novac od izdavanja lokala , a duzan je i da se stara o odrzavanju stadiona .
Pitanje za tebe DA LI BI TI CISTIO A DA DRUGI UZIMA LOVU OD LOKALA .
A sto se tice semafora , bice on u redu , bice i sat i slike igraca i animacija i sve sto jedna fudbalska utakmica zahteva , samo malo strpljenja , otprilike do utakmice sa Smederevom .
Stoji sve to,ali ipak su u pitanju navijaci naseg kluba koji dolaze da gledaju taj isti klub i ne treba da nas zanima sta vucibatine iz SPENSA rade,to jest ne rade.To nije opravdanje.Ajde,ne moraju da menjaju stolice na severu(mada ipak na istoku to redovno urade pa se postavlja pitanje da li se vise brine o nasim ili gostujucim navijacima),ali mislim da nije skoro nikakav trosak oprati stolice na zapadu.
Sto se tice semafora,ja i nisam pozurivao stvari,imam ipak strpljenja.
Ali ono sto se desilo sa gostovanjem na Marakani pred Austriju JE NEDOPUSTIVO.Takodje i ovi gluvi telefoni sa propusnicama,jeste da su neke stvari razjasnjene,ali meni uopste nije jasno zasto klub to lepo na vreme ne objavi,to jest zasto jedino mi nemamo cestitog portparola?Mozda ga i imamo,ali ja stvarno ne znam ni ko je to ni kako obavlja svoj posao,ali samim tim sto ne znam bas se i nije pretrgao(ako postoji).
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
User avatar
kej
Posts: 618
Joined: Sat Aug 08, 2009 10:58 am

Post by kej »

1.Semafor mora da pokazuje vreme
2.Bilo bi pozeljno da prezimena igraca budu pravilno napisana
3.Kad gol padne u 63.min.,da ne pise Mrdja 66'.
Valjda ce do Smedereva biti sve u redu.
Vidim da ostali nisu zadovoljni novim spikerom,ali mislim da je sve bolje od onog proslog koji nas je uvek pozivao kao neku decicu da podrzimo nasu Vosicu..Njegove pateticne upadice jos uvek dobro pamtim,jesu nekad bile i zanimljive koliko su smesne,ali bolje bez toga..
User avatar
Jan
Posts: 374
Joined: Mon Jan 24, 2005 12:18 pm
Location: Novi Sad

Post by Jan »

... moram i ja da dodam,
vidi se napredak rada semafora u odnosu na prethodnu utakmicu kad su igrale U21 Srbija-Izrael, ne sumnjam u obecanje da ce do Smedereva biti i ono osnovno-prikazivanje vremena kako treba.
No imam jos jednu bitnu zamerku... hajde kad se vec to sve dovede u red, pa neka bude i rezolucija srazmerna dimenzijama semafora... nevolem kad se nesto sto je odnosa 4:3 razvuce na 16:9. Da li je to moguce ??
Prosto receno odmah praviti grafiku rezolucije semafora.
Spikerka, prica za sebe, sta reci... tuzno i jadno deluje njen glasic citajuci napisano, nije ona za ovaj film. Pogotovo je smesno kad idu slajdovi (nikad gore osmisljeniju reklamu nisam video) na semaforu a ona ceka trenutak da procita... sad !
Eto za sada toliko, nadam se da ovo cita i neko ko ce doprineti profesionalnom radu semafora i samom marketingu na stadionu.
Pozdrav.
VOŠA ZAUVEK !!!
User avatar
WestSide
Posts: 188
Joined: Thu Jul 23, 2009 8:27 pm
Location: Istok:)

Post by WestSide »

Ljudi spikerka kakva god da je, bolja je od onog majstora sto nam je nekada najboljeg strelca zvao Ranko Despotov, a trenera Milovan Rajevic. Ruku na srce nisam bio na stadionu jer sam bio van zemlje, ali pretpostavljam da ne moze biti mnogo gora od njega... Sto se tice stolica na zapadu jebiga, kontam da ih nisu oprali otkad ja idem na Vojvodinu, a to je nekih 13 - 14 godina, i uvek su se furale novine... U svakom slucaju se slazem da ih treba prati, tj. zaduziti nekog da to radi redovno jer slaba vajda ako ih operes sutra, sledece nedelje opet prljava guzica :D .
Jelen pivo, malobrojni znaju zasto...
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Post by the Gari »

Mislim da je teoretski nemoguće da stolice na Zapadu nisu prane 14 godina, ali samo iz razloga što su ove stolice postavljene pre (ako se ne varam) 10 sezona :D
Pre toga su bile one stare domaćinske bez naslona (ali koliko se sećam mnogo udobnije) koje su totalno izgubile boju, pa su i crvene i bele postale sive. Otprilike kao najnovija Firmina zastava.
A to za novine je već postalo nešto kao ritual. Ima i onih koji nose (crveno beli, naravno) jastuk na Istoku (mislim da znamo o kome se radi). Ja, moram priznati, uglavnom zaboravim novine, pa se grebem naokolo. I kad smo već kod toga, jedan veliki minus za gospodina Malajca koji je (po sopstvenom priznanju) bio zauzet pred premijeru na "Karađorđu" i nije poneo novine da razdeli redovnim mušterijama :roll:
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
chinaman
Posts: 247
Joined: Mon Dec 08, 2008 6:04 am

Post by chinaman »

Ja se secam svoje prve sezone na "Karadjordju" kada nije bilo ni krova, a sto se tice stolica one su bile prljave i u vreme kada je Vosa igrala prvu ligu bivse SFRJ. Sto se tice novina, uvek nosim bar po dva broja posto na zapadu redovno sretnem bar 5-6 drugara za koje znam da su ih zaboravili :lol:
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

WestSide wrote:Ljudi spikerka kakva god da je, bolja je od onog majstora sto nam je nekada najboljeg strelca zvao Ranko Despotov, a trenera Milovan Rajevic.
А Бауч? :D Успут да додам да је дотична дама редован посетилац нашег форума. Зато и очекујем да учесника форума поред оправдане критике и покажу и џентлменски манире.
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Post by Krle »

MA nije problem u spikerki, mada bi malo manje otezanja bilo umesno, nego, ljudi, kada ce se prodavati karte za mali jug? Jel' to muzejska tribina?
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9777
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

podbara wrote:
WestSide wrote:Ljudi spikerka kakva god da je, bolja je od onog majstora sto nam je nekada najboljeg strelca zvao Ranko Despotov, a trenera Milovan Rajevic.
А Бауч? :D Успут да додам да је дотична дама редован посетилац нашег форума. Зато и очекујем да учесника форума поред оправдане критике и покажу и џентлменски манире.
a ko nam je na forumu zaduzen za dzentlmenske manire!? :wink:
Podbara,ako je to istina,evo ja cu prvi da pozdravim doticnu damu,i pohvalim njeno interesovanje za fudbal,ali bas kroz posao koji radi,a ne recimo kao pozerke sa zapadne tribine.E sad,bas me zanima,da li je to ista devojka koja vodi konferencije,i voleo bih da se i sama javi ovde na forum,ako je kao sto vec napisah zaista sa nama,i da ako treba kakva pomoc,ne bude stidljiva,nego upita stogod,verujem da bih joj mnogi rado izasli u susret.Mislim da bi svima na tribinama bilo prijatnije kada bi rekla:"strelac za Vosu je Dusan,"Duca" Tadic",a ne samo Tadic.Masa odmah nekako prisvaja tog igraca,i prima se... nego,ajd da ne filozofiram mnogo.... pozdrav za doticnu :wink:
Image
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Post by the Gari »

chinaman wrote:Ja se secam svoje prve sezone na "Karadjordju" kada nije bilo ni krova, a sto se tice stolica one su bile prljave i u vreme kada je Vosa igrala prvu ligu bivse SFRJ. Sto se tice novina, uvek nosim bar po dva broja posto na zapadu redovno sretnem bar 5-6 drugara za koje znam da su ih zaboravili :lol:
Sad znam od koga da tražim novine :D

A što se tiče tih spikera, zaista ne znam šta da napišem. Osećam se kao raspolućena ličnost! Uvek sam za to sa se prednost poda damama, otezanje u govoru je za mene uvek prednost, samo malo da nauči imena fudbalera i biće to preterano.
Nego, meni ipak nedostaje naš dobri stari domaćin sa mikrofonom. Meni je bilo super kada smo dok je Bata (prvi put) preuzimao klub pobedili mlađeg blizanca 1:0 (onaj gol Milutinovića) na kraju utakmice uzeo svoju elektroakustičnu napravu i onako od srca viknuo: "Bato, care!". A voleo sam i njegova kreativna poimanja dešavanja na terenu, kod njega je i Lazetić nekoliko puta dao gol :shock:

Meni ipak najviše fali onaj "trainstation like" iritirajućii zvuk (tiru riru) pre nego što se svaki put gospodin obrati. Mislim da ne bi bio neki problem da se to ponovo uspostavi. Mnoge od nas bi vratilo mnogo godina u nazad, a možda bi simbolično i označilo povratak na stare staze uspeha.
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Turija
Posts: 10739
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Krle wrote:MA nije problem u spikerki, mada bi malo manje otezanja bilo umesno?
Ma to otezanje je meni super, i mnogo mi se dopada (samo zbog toga je ne bih menjao), jer je autentično. Ljudi odmah znaju gde se nalaze (u Novome Sadu, ej).Drugo, daleko je i viđenija, a verovatno je i jedini ženski spiker u Jelen Ligi... i da ne nabrajam dalje pluseve...
Problem je što se mora edukovati i pripremati za posao i nastup.Ali, kako u našem Klubu to niko ne radi, osim Stepija za Konferenciju, nije ni čudo što se to od mlade dame ne traži.Mada, možda, da sve radi kako treba, ne bi imala ,,društvenopolitičku podobnost" za radno mesto :) .
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Post Reply