27. kolo: Hajduk (Kula)-Vojvodina 2:0

User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Slazem se sa stokom da od sledece sezone treba da nose igru Kacar,Djuric,Milutinovic,Djurovic,Pavlovic,Kizito,Canovic od starijih Pekaric...Na celu sa MILANOM DJURICICEM :!:
Guest

Post by Guest »

pa sa njima sigurno obezbedjujemo opstanak u drugoj ligi sledece godine !!!!
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Anonymous wrote:pa sa njima sigurno obezbedjujemo opstanak u drugoj ligi sledece godine !!!!
Kao prvo predstavi se :!:
Bolje mi je da gledam i drugu ligu kada znam da za Vosu igraju igraci koji su u njoj ponikli,koji znaju da cene Vosin dres i koji igraju iz ljubavi prema klubu!Nego neki pridosli ili neki koji su ovde ponikli pa su umislili da su vec neki "igraci" :!: Mada sam uveren kada se uigraju ovi mladi momci da cemo sledece sezone biti u vrhu scg fudbala :!: Trenutno se stvara mlad tim koji ima ogroman potencijal :!:
Guest

Post by Guest »

dejane ne budi smesan !!!!!
PRIJATELJ

Post by PRIJATELJ »

Nepoznati,iako je tvoje razmisljanje i pisanje jako blisko mome,zamolio bih te da se uzdrzis od bilo kakvih napada na igrace i trenera do kraja prvenstva.Daj boze da ostanemo u ligi.Iako ce tada verovatno biti hvalospeva na miru ce mo i razlozno izneti svoja zapazanja,kritike a bogami i podsecanja na izreceno ovde.Mozda ce biti i velicanja i ushicenja,ali ce svako izneti svoje misljenje.Tri nedelje nisu daleko(nedaj boze da pisemo ranije) pa se strpi.Pozdrav.
rici

Post by rici »

Bravo prijatelju treba sacekati kraj pa onda svelepo napisati i analizirati.
dukes1998

Post by dukes1998 »

Srce i dusa me bole ljudi od ovih seljana sto su se sjatili u nas klub i izmisljaju fudbal :cry:.Smogao sam snage da napisem nesto posle ove nesretne i tuzne nedelje,i jako mi je tesko pala ova nonsalantna igra u Kuli.Necu se sloziti sa nekima koji su pisali da mi ne bi trebali da oteramo Kulu u drugu ligu :!: :?: :idea: .Zato je ona oterala nas.Svi koji razmisljaju na nacin "pa,to je ipak klub iz Vojvodine treba ga podrzati",pitam:DA LI SU SVI KOJI RADE U hajduku IZ VOJVODINE,ILI SU DOSLI IZ P.M :?: :!: :idea:.Nista nikome,ko ce nas da podrzi,da nece ta ista Kula :?: LJUDI RAZMISLITE MALO STA PISETE,PA ONDA PISITE :evil: :!: . I eto "podrzali" smo i njih,sada jos i da podrzimo i smederevo,pa radnicki i na kraju svima nama dragu buducnost i odosmo u PM :x :!:
Duke
Posts: 236
Joined: Wed Jan 19, 2005 7:19 pm
Location: Podbara

Post by Duke »

Vidim da je bilo bolje sto sam otisao na Fruskogorski maraton... Iz svega iznetog gore - bolje da ste i svi isli sa mnom: priroda, zajebancija, picotine ko salate, zdrav zivot... 8)
You'll never walk alone!
User avatar
Joe
Posts: 109
Joined: Tue Feb 01, 2005 5:12 pm

Post by Joe »

Slazem se sa stokom da od sledece sezone treba da nose igru Kacar,Djuric,Milutinovic,Djurovic,Pavlovic,Kizito,Canovic od starijih Pekaric
Ovo su gluposti! Nama treba 11 pojacanja, i povremeno mladima dati sansu. Te price tipa oni su buducnost Vojvodine su gluposti. Ako sada udju u prvu postavu. Za dve godine ce svi otici u inostranstvo, a mi cemo kao sto rece gost, mozda i biti u drugoj ligi, ako izborimo opstanak.
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Joe wrote:
Slazem se sa stokom da od sledece sezone treba da nose igru Kacar,Djuric,Milutinovic,Djurovic,Pavlovic,Kizito,Canovic od starijih Pekaric
Ovo su gluposti! Nama treba 11 pojacanja, i povremeno mladima dati sansu. Te price tipa oni su buducnost Vojvodine su gluposti. Ako sada udju u prvu postavu. Za dve godine ce svi otici u inostranstvo, a mi cemo kao sto rece gost, mozda i biti u drugoj ligi, ako izborimo opstanak.
Kako Vosa u ovoj situaciji ukojoj se nalazi da dovede 11 pojacanja :?:Ajde budimo malo realni,prestanimo da mastamo i da zivimo od stare slave!Pa vise od pola tima ce grebati da igraju makar i na istoku samo da pobegnu od ove bede i siromastine iz nase lige i zemlje :!: Po vama koji mislite da je ovaj mladi tim za 2 ligu,pa zapitajte se koji su plasmani na kraju prvenstva u poslednjih par godina ovih trenutno starijih "zvezda"?
Pogledajte rezultate omladinaca :!:
User avatar
Turija
Posts: 10739
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Ja se slažem sa Dejanovim mišljenjem.Samo Abramovič može odjednom da dovede 11 kvalitetnih igrača i napravi rezultat.Od kojih para i kojih 11 igrača(poimence) bi mi trebali dovesti, a da su znatno bolji od naših omladinaca?
Realno, nama treba da se oslobodimo škarta i dokazano limitiranih igrača. Da dovedemo jednog iskusnog i kvalitetnog veznog umesto Franciškovića i još jednog pravog špica i štopera.Sad kad bi me pitali za imena tih pojačanja, teško bih mogao odgovoriti , a da se složimo da je to moguće, s obzirom na našu finansijsku i uticajnu ,,snagu,,.
Naša stvarnost su naši klinci, uz prekompoziciju tima i uvođenje REDA I RADA u Klub. Samo uz obilatu sreću i priliku bi mogli upecati nekoliko kvalitetnih igrača, manje afirmisanih ili, pak, poznatijih igrača povratnika iz inostranstva (ali ne istrošenih i na samom kraju karijere).
S dobrom organizacijom i jačom sveopštom podrškom u gradu imali bi šansu za visok plasman u Prvoj ligi ili prvo mesto u Drugoj.Ovo drugo , ipak ne bih voleo da probamo, jer nemamo Paju Crnojačkog i Ljubu Španjola ni na vidiku.A, ni dobre skaute pri Klubu.
Milan

Post by Milan »

Sramota od igre!!! Bez sanse na celoj utakmici!!! A Kula celu tekmu igra presing.

BRUKA !!!

BRUKA !!!

BRUKA !!!

BRUKA !!!

BRUUUUUUUUKAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Ako neko zeli i misli da nam se ne ponove prosle sezone onda mora doci do ciscenja u klubu.Treba krenuti od igraca, jer slozicemo se svi oni su najslabija karika u nasem timu. Nekima se zahvaliti a druge prodati za one novce koliko nas kostaju(koliko zaradjuje Jovanovic ili na primer Bihorac). Mi nemamo para da kupimo 14,15 kvalitetnih igraca ali imamo za 4,5 iskusnih profesionalaca(kao Ljube Dundjerski) koji bi bili predvodnici mladim igracima. Znaci napraviti jasnu strategiju da krenemo stopama Ajaksa. Uveren sam da bi klinci + par starijih igraca napravili isti rezultat kao i ove nase gladne zvezde!
Sramota je bilo gledati kako u 90 minutu Predic trci i uklizava dok su se nasi igraci bezvoljno vukli po terenu!
slanina

Post by slanina »

Po meni bi ovih 12 igraca trebalo da ostane ,a ostali bi mogli da odu,ili l nisu zasluzili da igraju ili su dotrajali.



Milan Stepanov
Ivica Franciškovic
Branko Lazarević
Borislav Pavlovic
Nino Pekarić
Milan Milutinovic
Ljubiša Vukelja
Gojko Kačar
Igor Đurić
Aleksandar Popović(nedovoljno igrao)
Milan Šušak (vratiti ga sa pozajmice)
Stefan Đurović
Locked