29. kolo: Radnicki (NBG)-Vojvodina 1:1

User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Uspeli smo! Ostali smo u ligi. Znam da ovo zvuci tuzno ali ako pogledamo kakve smo sve lomove imali u klubu u ovoj sezoni cudo je da se uopste takmicimo a ne da smo ostali u ligi. Ovaj uspeh pripisao bi ljudima koji su organizovali sabor i postavili klub na zdrave noge i nasem treneru koji je umesto raznih Bihoraca,Grumica itd. gurno nase klince i napravio rezultat.
U ovoj krizi pokazan nam je jasan put. Vojvodina mora postati balkasnki Ajaks jer je to glavni preduslov da se takmicimo za sam vrh. To mora biti vodilja misao za Ridjosica i nadam se da se nece ponoviti greska sa dovodjenjem polu isluzenih beogradskih igraca i "velikih" talenata iz Crne Gore.
p.s. Djumi da li cemo moci u subotu da vidimo Vukobratovica?
Duke
Posts: 236
Joined: Wed Jan 19, 2005 7:19 pm
Location: Podbara

Post by Duke »

Eto, resili smo se i tih porodjajnih muka vezanih za opstanak i to zahvaljujuci Marku Jovanovicu :D I sada treba uzeti metlu u ruke... Ima vremena na pretek, napraviti dobru selekciju postojeceg kadra, ostalima se zahvaliti... Licno bih bacio u vatru igrace kojima je stalo do Vojvodine, navijaju za nju ili su ponikli u njoj. Mozda necu sktrpiti ni zadnju liniju, ali mora da se oseti da igrac pored finansijskog ima i motive druge prirode. Mislim da bi to trebalo da bude prioritet u narednom periodu, kao i angazovanje psihologa i rad na psihickoj spremi igraca - imamo samo jednu pobedu u gostima ove sezone, a vec deset godina je ekipa neprepoznatljiva kad igra na strani - to je vec stvar za psihoanalizu. Ako treba - svima izvrsiti lobotomiju...

Zahvalio bih Djumiju na ubacivanju sveze krvi u prvi tim, mada sticem utisak da je bio na to i primoran s obzirom na ogranicen igracki pogon... Voleo bih da u subotu istrci na teren bar pet omladinaca... Kao i da se Govedarici napravi dostojan oprostaj od crveno-belog dresa... I transparent na severu: "Dejane, hvala t!", zasluzio je, nema sta...

Jedina uteha za losu sezonu je Markov gol :D i kec u Istanbulu u sredu :!:
You'll never walk alone!
User avatar
KoKanidja
Posts: 616
Joined: Sat Feb 12, 2005 4:29 pm
Location: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Post by KoKanidja »

mislim, boli me bas nesto k***c sto smo kao ostali u ligi, i nemam ama bas nikakva osecanja povodom toga, samo necu ni da pomislim sta bi bilo da nismo

jos jedna u nizu istih sezona, cetvrta ili peta po redu, ni ne znam, zabrojao sam se oko broja losih sezona, i osim - SRAMOTA !, nemam vise sta da kazem

al ide se dalje

br.40 je bio ocajan toliko koliko je igrao, i mene ne interesuje sto on ima 17 godina
ronaldo je sa 17 bio najbolji na svetu, a ovaj tek prvi put u zivotu usao u igru na 5 minuta i to u "nekoj tamo" Vojvodini
ako je bio neki bolji od njega na klupi, trebao se on uvesti pa da pobedimo

ah da, zaboravio sam, BILO JE NAMESTENO !!!

kad malo razmislim, onda smo celu utakmicu trebali da igramo sa petlicima
a i to bi mogli uraditi sad protiv buducnosti, pusti decu neka trchkaraju, bar ce dati sve od sebe, mozda medju njima nema bas neki ronaldo, al bar cu znati za koga navijam, a i malo odmoriti ove visoko talentovane jovanovice, belice, popovice i ostale.....

jedva cekam prelazni rok da se smejem kako ce svi oni ostati
PRIJATELJ

Post by PRIJATELJ »

Pozdrav svima.Nisam gledao utakmicu,cak ni golove ali vidim da je rezultat bio unapred poznat i da smo mogli zaraditi neki dinar na kladionici.Klubu nista ne zameram jer postoje dve izreke koje mi se mnogo svidjaju:cilj ne bira sredstvo i kad nece Muhamed bregu oce breg Muhamedu.Mislim da sam sve rekao.KoKanidja apsolutno se sve slazem sa tobom osim za ku..c.Mozda smo mi zasluzili drugu ligu ali kad vidim ko igra u prvoj,dusa bi me bolila da mi ispadamo.Sto se tice leta i nove sezone ima najava da ce biti para za stvarna pojacanja ali se bojim da ne bude opet igraca koji moraju da igraju zbog visih interesa i bojim se da ce mo se jako tesko resiti postojecih igraca jer,posle ovakvih igara tesko ce se naci kupac za iste.No videcemo brzo da li je prica uprave o novoj Vojvodini stvarnost ili je ponovo prazna.Evo da vam kazem jos nesto,nisam ni stigao a vec cujem pricu o nekoj dvojci u subotu.Nadam se da nije tacna.Pozdrav P.S.vidim da je otvoreno par novih tema ali ce mo o svima njima pricati posle Buducnosti.
Guest

Post by Guest »

prijatelju.....

a ima li bar na horizontu koja su to pojacanja... ?
Locked