Pitajte upravu

User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Pitajte upravu

Post by Владика »

Da li moze da postoji nesto sto bi se moglo nazvati uzaludnim poslom?Duboko sam uveren da kada se radi nesto cistim srcem uvek taj trud da neki rezultat.Evo predlazem da u ovom topiku postavljate pitanja u vezi sa radom uprave(molim vas da pitanja budu na kulturnom nivou ovog sajta).Znam recicete pa ko ce nam odgovoriti, ali pogledajte ovako ako bacimo mali kamencic niz provaliju od njegovog udarca se ipak napravi eho koji neko cuje.Od ovih nasih malih kamencica koji svako od nas baca(narocito prijatelj) stvara se slika koja bi morala da bude interesanta za medije a i policiju.Zato od sada da ne mucimo naseg trenera sa pitanjima sa kojima on nema veze ovde grupisite pitanja za upravu.
Posto sam ja prvi da iskoristim priliku da i ja nesto priupitam!!
1.Ko ste vi i koja stranka i koje strukture otvaraju prolaznost za ulaz u upravu Vojvodine
2.Gospodine Djakovicu, koju su vase strucne kvalifikacije i da li ste bili Sapuricev vozac
3.Za koga navijaju Djakovic i Markovic
4.Da li se u klub dovode privatni igraci
5.Koja je uloga Ilije Pantelica u ovoj krizi
6.Da li uprava namerava da objavi rat navijacima
7.Kako planirate da obezbedite normalno finansiranje kluba
neko iz mase
Posts: 59
Joined: Wed Feb 02, 2005 1:10 am
Location: Novi Sad

Post by neko iz mase »

evo jedno pitanjce i od mene,ili kako podbara kaze kamencic

da li se Vi namerno trudite da unistite nas voljeni klub ili stvarno neznate da radite?????
Sick boys!!!
neko iz mase
Posts: 59
Joined: Wed Feb 02, 2005 1:10 am
Location: Novi Sad

Post by neko iz mase »

eh setih se jos jednog:
ako vas ikada iz nekog razloga oteraju iz kluba ili vi sami odlucite da odete da li biste bili ljubazni da odete u zvezdu ili partizan pa da i njima malo pomognete.
hvala
Sick boys!!!
Guest

Post by Guest »

neko iz mase wrote:eh setih se jos jednog:
ako vas ikada iz nekog razloga oteraju iz kluba ili vi sami odlucite da odete da li biste bili ljubazni da odete u zvezdu ili partizan pa da i njima malo pomognete.
hvala
lol

Nego da pređem na pitanja:
1. Ako i nakon privatizacije ostanete na svojim radnim mestima, da li to znači da su vaši "prijatelji" i "saborci" dali najbolju ponudu i na taj način vas nagradili za dobro urađen posao?*
2. Da li ste svesni da i navijači sa jednakom radošću kao i vi očekuju privatizaciju sportskih društava u kojoj će vaši "prijatelji" i "saborci" kupiti F.K. Vojvodinu (i ko zna koliko još klubova) sa vama na čelu?**

S' poštovanjem
BondNS

*pojašnjenje za ljude iz uprave: retoričko pitanje - pitanje u kojem se odgovor implicira i kao takvo ne iziskuje odgovor osobe koja je pitana
**pojašnjenje za ljude iz uprave: ironija - fina prikrivena poruga koja se sastoji u tome što se njome kazuje baš protivno onome što se, u stvari misli i hoće da kaže - definicija preuzeta iz knjige "Leksikon stranih reči i izraza" autora Milana Vujaklije
User avatar
budababa
Posts: 4014
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Zasto je moderator obrisao moj post u kome sam postavio pitanje upravi? Zar smo i ovde poceli da uvodimo cenzuru i hajku na slobodnu rec? Nisam koristio ni jednu uvredljivu rec niti termin, pa postavljam pitanje: je li vama posao da stedite upravu (neprijatnih) pitanja, i ako jeste, koji je smisao ovog topika? Nemojte da stitite bagru, jer su oni sve ovo visestruko zasluzili, a ako ovde ne mogu da kazem ono sto mi lezi na srcu - gde cu?
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
:)
Posts: 568
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:43 pm
Location: Na zapadu

Post by :) »

Mislim da je i moj post obrisan, nisam siguram posto ne mogu da se setim da nisam slucajno u zadnjem trenutku odustao od postovanja... u svakom slucaju nije sadrzao ni jednu vulgarnu rec
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

nema cenzure

Post by Владика »

Tvoj topik nije obrisan.Verovatno si poslao dva riplaja u isto vreme sto ovaj forum ne prima(zasto mora toliko da se ceka)!?Svaki post koji je odgovara temi i u kojim nema prostackih izraza sigurno nece biti brisan!Ako neko zeli da brise postove sigurno bi prvi stradao prijatelj.Zato jos jednom da se zahvalim svima koji odvajaju svoje dragoceno vreme i svojim ucescem dokazuju da je ovo najinteligentniji fudbalski forum u zemlji.Hvala!
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Svako ko bude imao problema neka mi se javi na private!
Duke
Posts: 236
Joined: Wed Jan 19, 2005 7:19 pm
Location: Podbara

Post by Duke »

1. I mene interesuje da li je vas zadatak da dovedete Klub do prosjackog stapa i da maksilmalno snizite njegovu trzisnu vrednost - (retoricko pitanje, sto bi rekao Guest)?
2. Da li postoji markenting Kluba i kako Klub misli da privuce sponzore, ljude, navijace?
3. Kada ce biti Sabor?
4. Imate li imalo obraza, ako je vest u vezi s neizmirenim potrazivanjima iz Turske tacna i hocete li snositi bilo kakvu odgovornost?
5. Pretpostavljate li kako sve to utice na atmosferu u Klubu i timu?
6. Ima li neko bilo kakvu ideju u Klubu ili su za vasu nesposobnost krivi navijaci - huligani i divljaci kakvima nema ravnih u Evropi (ironija, sto bi rekao Guest)?
You'll never walk alone!
DUB
Posts: 775
Joined: Thu Feb 03, 2005 7:49 pm
Location: Kafana

Post by DUB »

Da li bi ste pevali zajedno sa nama na Severu "UPRAVA NAPOLJE!"?
Ili ce pak iz loze da "zagrmi" "NAVIJACI NAPOLJE!"?
Mislite o tome...

p.s. Od paradajza i motke jos niko nije pobegao!
Seti se kako se provuk'o Sisley, seti se kako se provuk'o Werder!
gabric_a

Post by gabric_a »

Mene bi jako interesovalo sta preduzimate po pitanju finansija,jer smo zbog toga za sada dosta izgubili :!:
Minja
Administrator
Posts: 1909
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Malo cenzure nikom ne škodi

Post by Minja »

Re: budababa i :)

Vaši postovi prešli su granicu pristojnog, i zato su izbrisani.
Last edited by Minja on Tue Feb 15, 2005 10:59 am, edited 1 time in total.
User avatar
budababa
Posts: 4014
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Re: Minja

Termin "pristojno" vrlo je "rastegljiv". Npr. u nekim zemljama je normalno podrignuti posle jela jer se time izrazava zadovoljstvo i uzitak u hrani koja se trenutno vari. Kod nas se, pak, to smatra primitivizmom. Ja nisam koristio nijedan vulgaran izraz, tako da sa te strane nisam ni presao granicu pristojnosti (cak ni po evropskim standardima 8) ). A sad, da li je to pitanje pogodilo nekog jer mu nije mirna savest, to nije moj problem, a ne bi trebalo da bude ni tvoj.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
FCV NN

Re: PITAJTE UPRAVU

Post by FCV NN »

podbara wrote:Posto sam ja prvi da iskoristim priliku da i ja nesto priupitam!!
1.Ko ste vi i koja stranka i koje strukture otvaraju prolaznost za ulaz u upravu Vojvodine
2.Gospodine Djakovicu, koju su vase strucne kvalifikacije i da li ste bili Sapuricev vozac
3.Za koga navijaju Djakovic i Markovic
4.Da li se u klub dovode privatni igraci
5.Koja je uloga Ilije Pantelica u ovoj krizi
6.Da li uprava namerava da objavi rat navijacima
7.Kako planirate da obezbedite normalno finansiranje kluba
[/b]
Mislim da svi znamo odgovore na ova pitanja :x
- - - - - - -

- - - - - - -

Post by - - - - - - - »

Ne razumem zasto morate da budete toliko strogi? Hajde, pitanje za vas, dajte neki predlog, da cujem kako bi vi bolje vodili klub? Najlakse je kritikovati, imate li neki konstuktivan savet... Mozda vas onda i cuju..

- - - - - - -
Locked