Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
One and only
Posts: 481
Joined: Sun Sep 27, 2009 8:08 pm
Location: Zapad

Post by One and only »

Lala sa zapada wrote:Cekajte, ovo je neka sala, zar ne ? :D
Daj Boze da nije! :D
United of Vojvodina
Vojvodinas
Posts: 66
Joined: Wed Mar 10, 2010 3:14 pm
Location: NS-BG

Post by Vojvodinas »

Istina je 103% :lol: :lol:
STO SE RADI
ssnigd
Posts: 3393
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Post by ssnigd »

:mrgreen: Kraljevi :)

Bravo uprava, tako se radi za dobrobit kluba :!:
Najbolji trener koga smo mogli izabrati za ovaj kratak period i u ovom teskom trenutku za klub :!:
Zelim novom treneru sve najbolje, da izdejstvuje od igraca srce na terenu, da mu se uprava ne mesa u posao, jer je on najstrucniji u klubu od svih.

MILOS ZEMLJANAC NAS TRENER :!: :!: :!:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Lala sa zapada
Posts: 688
Joined: Sat Jan 30, 2010 7:52 pm

Post by Lala sa zapada »

Izvinjavam se sto prekidam zurku, ali me strasno zanima trenerska biografija gospodina Zemljanca ? :D
Samo je jedan Ronaldo i on igra za Corinthians
User avatar
Novon
Posts: 52
Joined: Mon Jul 11, 2005 7:00 am
Location: Istocna tribina

Post by Novon »

Pozdravljam potez uprave da dovede Miloša Zemljanca za trenera... Konacno pravi izbor. Želim mu da istraje na svom putu i da sa našom Vojvodinom u sledećoj sezoni osvoji bar kup, što ni jednom treneru do sada nije uspelo...
Ako kaniš pobijediti ne smiješ izgubiti
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Post by Krle »

Podrška Faletu, a valjda če i ti trofeji s njim da dodžu!

:yesss:
User avatar
novosadjanin
Posts: 1353
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Post by novosadjanin »

Lala sa zapada wrote:Izvinjavam se sto prekidam zurku, ali me strasno zanima trenerska biografija gospodina Zemljanca ? :D


Radio je u Slaviji sa Salajke (gde je ostavio najdublji pecat), takodje je radio u Borcu sa Klise. Mene zanima kako ce Zemljanac prevazici problem oko profi licence, posto istu ne poseduje?
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
User avatar
KDA
Posts: 215
Joined: Wed Jan 19, 2005 3:08 pm

Post by KDA »

Puna podrška g-dinu Zemljancu. Mislim da je to bio pravi izbor, pošto se čovek dokazao u radu sa mlađim kategorijama, a kao što svi znamo to je naša budućnost.

Treba ga pustiti da odradi pripreme, selektuje tim za novu sezonu i da ga uigra, pa ako ni tad ne bude imao rezultata onda mogu dežurni pljuvači da ospu paljbu.

Kao što rekoh, Miloš Zemljanac je trenutno najbolji izbor za FK Vojvodinu.
User avatar
Lala sa zapada
Posts: 688
Joined: Sat Jan 30, 2010 7:52 pm

Post by Lala sa zapada »

novosadjanin wrote:
Lala sa zapada wrote:Izvinjavam se sto prekidam zurku, ali me strasno zanima trenerska biografija gospodina Zemljanca ? :D


Radio je u Slaviji sa Salajke (gde je ostavio najdublji pecat), takodje je radio u Borcu sa Klise. Mene zanima kako ce Zemljanac prevazici problem oko profi licence, posto istu ne poseduje?
Hvala na odgovoru. :D

Profi licenca nece predstavljati problem, citajuci intervju u nedeljnom izdanju Dnevnika, dosao sam do sledeceg zakljucka - Bata ce sesti na nasu klupu u narednoj sezoni, naravno, Bata ce lakocom doci do profi licence.
Samo je jedan Ronaldo i on igra za Corinthians
User avatar
kinik
Posts: 211
Joined: Tue Apr 25, 2006 6:05 pm
Location: VOJVODINA

Post by kinik »

KDA wrote:Puna podrška g-dinu Zemljancu. Mislim da je to bio pravi izbor, pošto se čovek dokazao u radu sa mlađim kategorijama, a kao što svi znamo to je naša budućnost.

Treba ga pustiti da odradi pripreme, selektuje tim za novu sezonu i da ga uigra, pa ako ni tad ne bude imao rezultata onda mogu dežurni pljuvači da ospu paljbu.

Kao što rekoh, Miloš Zemljanac je trenutno najbolji izbor za FK Vojvodinu.
potpisujem
1966...1989...201x
Somborac
Posts: 641
Joined: Sat Jul 29, 2006 3:35 pm
Location: Sombor

Post by Somborac »

budababa wrote:Voša presekla, Zemljanac na dve godine!
(izvor: OFL press)

Image

Iako se ovih dana činilo da se kombinatorika oko izbora novog trenera u novosadskom prvoligašu komplikuje, Vojvodina je ekspresno izabrala novog šefa stručnog štaba! Ekipu će u naredne dve godine predvoditi malo poznati stručnjak Miloš Zemljanac, koji je svoj program predstavio u SC „Vujadin Boškov“ na vanrednoj konferenciji za novinare. Popularni Fale istakao je da se ne libi da preuzme klub u ovako teškom trenutku i da je „Vojvodina njegov život“ i da će, u skladu sa time, sve podrediti tome da crveno-beli naredne sezone igraju značajniju ulogu u šampionatu i domognu se bar jednog trofeja.

„Svestan sam da če biti teško vratiti poverenje navijača, ali prvi rezultati videče se vrlo brzo. Planiramo da dovedemo nekoliko iskusnih pojačanja, ali i da se oslonimo na naše igrače iz mladžih kategorija. Cilj nam je da igramo lep fudbal, vratimo publiku na stadion i budemo strah i trepet za sve ekipe koje dodžu na „Karadžordže“ naredne sezone“ – istakao je Zemljanac.

Vojvodina će pripreme za narednu sezonu početi između 20. i 25. juna, nakon završetka Mundijala.

Konačno pravi potez uprave!
Konacno pravi potez uprave i Bate :!: Zemljanac je iskusni fudbalski lisac, koji je lansirao mnoge fudbalske igrace sa prostora Vojvodine! Ima bogato internacionalno trenersko iskustvo, a poslednjih godina je radio kao skaut za nekoliko bundesligaskih klubova! Mozda jedini domaci trener, koji je za i uz Vosu vise i jace od Djumija! Voleo bi da cujem Djumijevo misljenje oko izbora novog trenera.

Informaciju potvrdio socer magazin :!:
User avatar
djape_ns
Posts: 385
Joined: Sat Dec 13, 2008 6:34 pm
Location: Novi Sad

Post by djape_ns »

Puna podrska nasem novom treneru :lol:

Fale Murinjo!
U zivotu volim samo jedan klub, kome sam srce dao i koga cu vecno da bodrim!!!
Somborac
Posts: 641
Joined: Sat Jul 29, 2006 3:35 pm
Location: Sombor

Post by Somborac »

Lala sa zapada wrote:
novosadjanin wrote:
Lala sa zapada wrote:Izvinjavam se sto prekidam zurku, ali me strasno zanima trenerska biografija gospodina Zemljanca ? :D


Radio je u Slaviji sa Salajke (gde je ostavio najdublji pecat), takodje je radio u Borcu sa Klise. Mene zanima kako ce Zemljanac prevazici problem oko profi licence, posto istu ne poseduje?
Hvala na odgovoru. :D

Profi licenca nece predstavljati problem, citajuci intervju u nedeljnom izdanju Dnevnika, dosao sam do sledeceg zakljucka - Bata ce sesti na nasu klupu u narednoj sezoni, naravno, Bata ce lakocom doci do profi licence.
Milos Zemljanac je poznat kao covek od autoriteta, i jedan od osnovnih njegovoh osobina je gvozdena disciplina i samostalnost u vodjenju ekipe!

Mislim da tu Bata nece moci da ima velikog uticaja, posto je Zemljanac sigurno veci autoritet od njega!

Milos Zemljanac, NAS TRENER :!:
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Post by Djumi »

djape_ns wrote:Puna podrska nasem novom treneru :lol:

Fale Murinjo!
Konacno :!: Profi licenca nece biti problem.Tu sam ja da rentiram licencu :!: :D 8)
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
Minja
Administrator
Posts: 1906
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Post by Minja »

Dočiču na konferenciju!!! :lol:
Post Reply