Gde su, šta rade...?

Vaša sećanja na utakmice, bivše igrače, legende...
User avatar
Milan
Posts: 4211
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

dulajlo wrote:Kizito igra za Partizan.

Osecam se kao da mi je bivsa devojka nasla novog momka. Krishom ih posmatram i nadam se da ce vam seks biti loshiji nego shto je bio nama.
:rolll:

Da li neko ima info o Aleksiću? Je l' debitovao?

Vojo, ti voliš i pratiš Nemce. Kakav mu je novi klub, hoće li se uklopiti kod švaba...?
POŠTO OBRAZ ???!!!
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

Milan wrote:
dulajlo wrote:Kizito igra za Partizan.

Osecam se kao da mi je bivsa devojka nasla novog momka. Krishom ih posmatram i nadam se da ce vam seks biti loshiji nego shto je bio nama.
:rolll:

Da li neko ima info o Aleksiću? Je l' debitovao?

Vojo, ti voliš i pratiš Nemce. Kakav mu je novi klub, hoće li se uklopiti kod švaba...?
Pauza je tamo u prvenstvu i Grojter deli prvu poziciju sa maksimalne 2 pobede...sledecu utakmicu igraju sa Alemanijom u sledecu nedelju.
Napred Voso!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9803
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Milan wrote:
dulajlo wrote:Kizito igra za Partizan.

Osecam se kao da mi je bivsa devojka nasla novog momka. Krishom ih posmatram i nadam se da ce vam seks biti loshiji nego shto je bio nama.
:rolll:

Da li neko ima info o Aleksiću? Je l' debitovao?

Vojo, ti voliš i pratiš Nemce. Kakav mu je novi klub, hoće li se uklopiti kod švaba...?
Ma... nema to veze sa uklapanjem.Dani poseduje kvalitet,ali eto.... ni u Vosi se nije uklopio.Treba tu,brdo kockica da se poklopi,ali generalno,svi nasi igraci koji nastupaju u cvajti igraju bez nekih velikih napora koliko sam primetio,tako da... ne plasim se ja za Danija.Malo sam batalio sad nemacku ligu,pogotovo cvajtu,ali zbog Danija cemo se aktivirati opet.Zanimljivo je da bivsi DSF ponedeljkom direktno prenosio po jedan mec cvajte,a sad ne znam,da li i dalje to rade ili je i to na sebe preuzeo Eurosport.Uglavnom,ti prenosi nam nece pomoci mnogo,jer koliko sam video,do kraja prvenstva,Grojter samo jedan mec igra u tom terminu,i to negde u dvadeset i nekom kolu :cry:
Ali,pokusacemo nekako da dodjemo do Danijevog ucinka,iz kola u kolo.Osecam,bice pre svega.... atraktivnih golova tamo
Image
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2687
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Post by Grof Žekula »

Mondo:
Ništa od Gane, Rajevac u Saudijskoj Arabiji

Dosadašnji selektor reprezentacije Gane Milovan Rajevac potpisao je ugovor sa klubom Al Ahli iz Saudijske Arabije, javili su mediji u Gani.

Predsednik saudijskog kluba, princ Kalid bin Fahd, potvrdio je u izjavi za saudijsku štampu da je Rajevac sa Al Ahlijem potpisao jednogodišnji ugovor vredan 4,5 miliona dolara.

Srpskom stručnjaku je ugovor sa Fudbalskim savezom Gane istekao 17. avgusta, ali je vodio pregovore o produžetku saradnje.

Rajevac je selekciju Gane trenirao protekle dve godine i sa tom reprezentacijom došao do četvrtfinala Svetskog prvenstva u Južnoj Africi.

Bivši selektor o svojoj odluci još nije obavestio čelnike FS Gane koji su mu ranije ponudili novi četvorogodišnji ugovor.

Rajevac bi na klupi Al Ahlija trebalo da debituje 16. septembra protiv gradskog rivala iz DŽede, Al Itihada.
User avatar
King
Posts: 298
Joined: Sun Jan 18, 2009 1:32 am

Post by King »

4.5 miliona dolara :shock:
User avatar
dulajlo
Posts: 261
Joined: Mon Aug 10, 2009 1:29 pm

Post by dulajlo »

ima li on cerku? :)
Cause
Posts: 458
Joined: Mon Nov 28, 2005 11:27 pm
Location: Kraljevo

Post by Cause »

dulajlo wrote:Kizito igra za Partizan.

Osecam se kao da mi je bivsa devojka nasla novog momka. Krishom ih posmatram i nadam se da ce vam seks biti loshiji nego shto je bio nama.
:lol:
" Dečko je pun zmajova! "
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9803
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Wehen - Grojter 1:2

Prijateljski mec,u kojem je zaigrao i Dani.Usao je u 46. minutu,sa brojem 33 na dresu...

Image

Image

Gledajuci ove kopacke,bio sam ubedjen da smo ga Fiorentini prodali 8)
Image
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Post by Mare »

Vojo, mani kopačke (mada je boja stvarno najblaže rečeno zabrinjavajuća) nego nam reci kakav je utisak Dani ostavio za tih 45 minuta u igri?
Junior
Posts: 788
Joined: Sun Apr 18, 2010 7:41 pm
Location: Novi Sad

Post by Junior »

Takve kopacke imaju i Mereba i Jao :lol:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9803
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Mare wrote:Vojo, mani kopačke (mada je boja stvarno najblaže rečeno zabrinjavajuća) nego nam reci kakav je utisak Dani ostavio za tih 45 minuta u igri?
Nazalost,nisam gledao utakmicu!!!Mislim cak,da ju je i teoretski bilo nemoguce gledati,sem da si na licu mesta
Image
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9803
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=2qdJc0XI ... r_embedded[/youtube]

U ovom izvestaju ima sasvim dovoljno materijala,da mozete videti kako je igrao Milan Stepanov ovaj vikend!!!
Image
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9803
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Trece kolo druge bundes lige:

SpVgg Greuther Fürth - Alemannia Aachen 1:1 (1:0)

Dani usao u 60.minutu.Nazalost nisam bio kuci,pa nisam propratio mec,ali sad zato gledam Juventus - Sampdoria.Krasa je od prvog minuta u timu,igra prosecno,ali je zabalezeio asistenciju za izjednacujuci gol.Naime,Del Piero je uputio centarsut posle kojeg je Krasa spustio glavom povratnu loptu Markizu,koji ju je zakucao u mrezu.Trenutno je poluvreme,rez 1:1
Image
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Post by Zeljafcv »

Trenutno je 3:3. Uključio sam se od 60 minuta i Krasa dosta dobro probija. Šta rade ovi defanzivci, kakva je ovo odbrana netipično za Italijane otvorena utakmica! :wink:

http://www.atdhe.net/23942/watch-juventus-vs-sampdoria
- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9803
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Krasa je zamenjen u 77 minutu. i ovih pola sata u drugom poluvremenu je verovatno najboljih pola sata u njegovoj karijeri.Odigrano bez greske,pravi motorino ekipe,imao je i jednu 100%-tnu sansu,gde je umakao trojici cuvara,ali mu je golman skinuo sut sa nekih 10-ak metara.U jednom trenutku se desilo da se publika dize na noge cim Krasa dobije loptu.... ocigledno ce vrlo brzo postati ono sto je recimo Lane bio u Standardu!!!!
Image
Post Reply