Jelen Super Liga 2010/11

Locked
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Post by Krle »

novosadjanin wrote:Subota, 26.02.2011.
Arenasport 1, 14:00 Jagodina - Vojvodina LIVE!
Vrh! Samo da ne bude standardni rezultat kad nas arena prenosi :lol:
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
King
Posts: 298
Joined: Sun Jan 18, 2009 1:32 am

Post by King »

User avatar
fksloboda.org
Posts: 80
Joined: Sat Sep 25, 2010 9:05 pm
Location: Uzice
Contact:

Post by fksloboda.org »

Grba_NS wrote:Jbt. jesam ja lud ili mi se cini da oni nas osudjuju sto smo se mi usudili da damo sve od sebe da ih pobedimo?! Koliko je proslo od te utakmice i nase pobede (cini mi se dosta)? Mislim da ni mi nismo svesni kako (koliko) ih je taj poraz zaboleo kad i dan danas pricaju o njemu?! Definitivno tramvaj liga, kanda svi trebaju samo da im se naguze (k'o sto vecina i radi) zarad mira u drzavi!

Bogu hvala sto nisam jedan od "njih"!
Lepo receno!
A najinteresantnije je sto mnogi od njih misle kako npr. mi ili vi imamo kompleks od njih.
Ustvari, meni je krivo zbog njih, posebno zbog njihovih navijaca van Beograda, koji su uskraceni za jedinstven osecaj navijanja i pracenja kluba iz grada u kome su rodjeni ili zive, sto nemaju cast da cuvaju tradiciju lokalnih klubova (makar onih koji imaju tradiciju) vec su samo jedan u nizu poslusnika i izvrsnika "nacionalnih projekata".
Kako je lepo ne biti jedan od njih :wink: Zato ih pozivam da probaju, da razmisle (mislim na ove van BG), ako su oni zarazeni virusom, da ga ne prenose na svoju decu, vec da ih puste da odaberu lokalni, regionalni klub i da se osecaju lepo, da budu ponosni na sredinu iz koje su, da se ne osecaju manje vredni kada dodju na stadion kluba za koji navijaju. Tako ce moci i sami da doprinesu, da iznesu svoje ideje, da uticu ... da pomognu klubu i gradu u kome zive, da u svom gradu plate kartu za utakmicu i da znaju da ce makar deo ostati u lokalu ... ovako ih niko nista ne pita ...

Valjda cemo im i mi uskoro uzeti koji bod :wink:
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Post by Krle »

fksloboda.org wrote: Kako je lepo ne biti jedan od njih :wink:
:!: :!: :!:
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
fksloboda.org
Posts: 80
Joined: Sat Sep 25, 2010 9:05 pm
Location: Uzice
Contact:

Post by fksloboda.org »

fksloboda.org wrote: Kako je lepo ne biti jedan od njih :wink:
Moram da preformulisem u ono sto je sustina, a to je "kako je jos lepse biti jedan od nas" :wink:
User avatar
novosadjanin
Posts: 1353
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Post by novosadjanin »

Krle wrote:
novosadjanin wrote:Subota, 26.02.2011.
Arenasport 1, 14:00 Jagodina - Vojvodina LIVE!
Vrh! Samo da ne bude standardni rezultat kad nas arena prenosi :lol:


Ta serija "dva krompira" je prekinuta u Subotici kada smo pobedili sa 1:0, neka tako bude i u subotu.

Mene brine nesto drugo. U Jagodini je juce poceo da pada sneg, a po prognozi padace i narednih 4-5 dana :?

Evo jos da dodam da na sajtu Jagodine kao vreme odigravanja utakmice stoji: 16. Kolo 27.02.2011. nedelja 13:30 :juggle:
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
User avatar
njaks
Posts: 366
Joined: Tue Jan 12, 2010 12:37 am
Location: Detelinara

Post by njaks »

User avatar
UNIT8
Posts: 100
Joined: Thu Mar 25, 2010 11:01 pm
Location: Novi Sad

Post by UNIT8 »

Dakle, svi oni koji vole domaći fudbal (ovakav kakav je, ali je ipak naš), neka se strpe još nedelju dana.
:D :D :D
User avatar
021
Posts: 859
Joined: Fri Jan 21, 2005 6:46 pm

Post by 021 »

Dakle, ovo je za rubriku Only in Serbia... Ko bi rek’o, ko bi rek’o – fudbal se po snegu ne može igrati! Zamisli, kako je opako to belo što pada, ’ladno i klizavo. Posebno je nezgodno kad sletiš iz Dubaija, Abu-Dabija, pustinje Sahare i Palma de Majorke, pa te zateku pahulje, u sred februara. A tek lopata, kako je mrska. Zaista, zbog čega čistiti, kad možemo čekati da se otopi? Uostalom, i iznenađenja se u otežanim uslovima mnogo češće dešavaju (tako je, recimo, i jedan Leh uspeo da izbaci Juventusa).
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2690
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Post by Grof Žekula »

5. i 9. marta prva dva kola, potom regularno treće, a već 16. marta - kup!
Za 12 dana 4 utakmice...
Kao da smo na pripremama.
Junior
Posts: 788
Joined: Sun Apr 18, 2010 7:41 pm
Location: Novi Sad

Post by Junior »

Pa moraju da odloze,zvezda se jos nije uigrala,zar stvarno zelite da ne pobede Smederevo??? :oops:
menager
Posts: 140
Joined: Thu Jun 11, 2009 7:54 pm

Post by menager »

Junior wrote:Pa moraju da odloze,zvezda se jos nije uigrala,zar stvarno zelite da ne pobede Smederevo??? :oops:
kakve veze sad ima zvezda sa ovim
jebote umesto da svako gleda svoja posla, sad se pominje zveda ovde

dal je moguce da su neki toliko opsednuti blizancima pa u svakoj vesti vide njihove tragove

odglaganje nikom ne odogovora, ali bas nikom
svi su se spremali sad za vikend, i fizicki i psihicki
Pripadnik
Posts: 62
Joined: Wed Oct 14, 2009 10:49 am

Post by Pripadnik »

Nažalost, a poučeni ranijim dugogodišnjim iskustvom, to uopšte nije nerealna priča!
Mada ne bih širimo diskusiju na ovu stranu, jer su to ionako sve nagađanja, toliko stvari se dogodilo proteklih godina da me ništa ne iznenađuje. Uostalom, ako ćemo realno, više mi je logično da neko sumnja nego da ne sumnja. Pa tako, i ti koji verovatno govoriš realno, možeš da budeš "u krivu" jer prosto u ovoj zemlji, u ovom fudbalu, sve je nerealno, naopačke!
Mi smo jedno to je naša snaga...
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3878
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Post by Red Marquis »

Moramo još jednu ozbiljnu pripremnu da zakažemo, daleko je početak prvenstva. Ako i tad krene...
A tih par centimetara snega će biti manji problem od danonoćnih kiša koje nam slede sledećih nedelja po najavama. Ali valjda je lakše gacanje po blatu, nego da se neko maši lopate i skloni sneg :roll:
Raspadu u ovoj državi i ovakvom fudbalu nikad kraja...
Io odio Belgrado
car jovan
Posts: 397
Joined: Sun Mar 01, 2009 9:34 pm

Post by car jovan »

Locked