Ko treba da bude kapiten?

Ko treba da bude kapiten

Vukelja
1
3%
Stepanov
2
7%
Dundjerski
21
70%
Todic
6
20%
 
Total votes: 30

User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Ko treba da bude kapiten?

Post by Владика »

U fudbalu sve je profit. Trenutno u nasem fudbalu moze samo da se proda ime ili mladi talenat. Da li to nas klub na veoma smesan nacin pokusava da prenaglasi igracke kvalitete Milana Stepanova. Nemojte da mislite da ga ja napadam jer posetioci ovog foruma dobro znaju da je on moj ljubimac ali on nikako ne moze biti kapiten Dundjerskom ili Todicu! Da li iza svega stoji logika kao -brate prodajem ti mog kapitena- umesto mladog i talentovanog igraca. Da li je ta kapitenska traka prevelik teret za ipak nejaka pleca Stepanova. Sta mislite kako ga gledaju saigraci, sudije i protivnicki igraci kad on izadje sa trakom na teren. Primer- koji faul nije sviran na Dundjijem u subotu, a posle ociglednog faula nad Stepanovim smo dobili gol.
Sta vi mislite ko treba da nam bude kapiten?
Last edited by Владика on Tue Aug 16, 2005 7:17 pm, edited 1 time in total.
max
Posts: 608
Joined: Tue Mar 22, 2005 12:03 am

Post by max »

dvoumio sam se izmedju dundjerskog i todica ali moj glas dajem dundjerskom
User avatar
nboya
Administrator
Posts: 1208
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:45 pm
Location: Sabac

Post by nboya »

Dundjerski, naravno!!!
UPRAVA NAPOLJE!!!
Duke
Posts: 236
Joined: Wed Jan 19, 2005 7:19 pm
Location: Podbara

Post by Duke »

Apsolutno bezuslovno Dundjerski! Kapiten mora da bude autoritet kako igrom, tako i godinama, iskustvom i opstim ugledom koji uziva. Mislim da nikakav dalji komentar nije potreban. Kapiten nikako ne sme biti igrac samo da bi se prodao, konkretno Stepi, ne vidim ni jedan racionalan razlog zasto je on kapiten (cak i pored Govedarice prosle sezone).
You'll never walk alone!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Glasao sam za Todica, iako se slazhem da Dundjerski vishe zasluzhuje kapitensku traku. Jednostavno mi se chini da ce Todic biti standardniji u ekipi ove sezone s obzirom na Ljubetove godine.

Svaka chast Stepiju ali pored ove dvojice smeshno je da on bude kapiten.
User avatar
budababa
Posts: 4015
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Nema tu price, Dundjerski zasluzuje da bude kapiten, kako zbog svog autoriteta i godina, tako i zbog velikog igrackog iskustva. Iskreno, mislim da je Stepiju prilepljena ta traka, a da je on manje-vise ravnodusan prema tome. Uostalom, nisam ga bas cesto puta video da podvikuje na saigrace, da ih bodri ili da ih kudi kada pogrese, a to svakako jeste zadatak kapitena.
solid
Posts: 12
Joined: Fri Jul 08, 2005 9:00 pm

Post by solid »

Dundjerski 100% ... em je najbolji em najiskusiniji....
zamenik kapitena - todic .....
User avatar
KoKanidja
Posts: 617
Joined: Sat Feb 12, 2005 4:29 pm
Location: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Post by KoKanidja »

nijedan taj svojim ponasanjem i stavom ne zasluzuje da bude kapiten Vojvodine

treba da ga nema
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Podbara, pokrenuo si pravu temu.Verovatno se sećaš da sam ja na starom forumu pokretao istu temu, zbog sličnih argumenata, samo što je tada bio u pitanju Krasić, ali ne zbog toga da bi mu se ona oduzela, već da bi ga rasteretili nepotrebnih obaveza i usredsredili na igru.
Ovaj put mislim da nosilac trake nju ne zaslužuje.Da je totalno nekorektno i ponižavajuće za jednog Dunđerskog ili Todića.
Moj stav je da bi traka, da je pameti , morala biti na ruci DUNĐERSKOG.
Dunđerski je Vošino dete i Vošina legenda.Smatram da je svako dalje obrazlaganje suvišno.
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Dundji kapiten

Post by Владика »

E moj Turija, toliko stvari ponavljamo ovde ali to je sve dzaba. Koji je to nacin razmisljanja? Totalno smo nepotrebno na jednog mladog igraca nabacili ovu obavezu. Milan je izuzetno lepo vaspitan i dobar momak ali trenutno nasem timu treba kapiten koji bi bio spreman i da udari saigraca kako bi svi davali svoj maksimum(kao nekad Vini Dzons).
Ocigledno je da se vodece strukture u klubu pomasaju kao da su na najlonu a ne da vode najstarijeg prvoligasa u nasoj drzavi!
p.s. Carsija prica da je novi sef marketinga niko drugi nego Rabrenovic. Zeli mu sve najbolje i puno uspeha na novom naimenovanju!
Hard & Heavy
Posts: 5
Joined: Thu Feb 03, 2005 10:08 pm
Location: Kafana

Post by Hard & Heavy »

Robin Hud odnosno Dundja.
Metal up your ass!!!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

O moj boze,na sta je ovaj klub spao,da mu navijaci moraju odrzavati predavanja na temu: "Kapiten tima i kako ga izabrati!"

FC Vojvodina sve vise lici na laboratoriju sa pokusnim kunicima!!!! :cry:
Image
Djordje
Posts: 19
Joined: Tue Jul 19, 2005 8:30 am

Post by Djordje »

Cenim Dundjerskog,ali moj glas ide SASI TODICU!
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Naravno da Dundjerski treba da bude kapiten Vose :!: On je jedna od legendi kluba,ima najvise internacionalnog iskustva a i videliste koliko znaci timu koliko dobijemo na sigurnosti...Tode je zaista dosta dugo u klubu i mozda je pre zasluzio treku,ali moje je misljenje da kapiten nesme da bude golman,da mora da se zna ko je glavni na terenu i koga trebaju svi da slusaju!Primer Roy Keane :!: Ili u vaterpolu Vujasinovic,kosarci Bodiroga...
A i mislim da Dundjerski ima najvise autoriteta i kod sudija...
Djordje
Posts: 19
Joined: Tue Jul 19, 2005 8:30 am

Post by Djordje »

Dejan wrote:A i mislim da Dundjerski ima najvise autoriteta i kod sudija...
Za ovo si u pravu :lol:
Locked