Jelen Super Liga 2010/11

Locked
User avatar
novosadjanin
Posts: 1353
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Post by novosadjanin »

Zeljafcv wrote:Polako ljudi...

http://sportservis.pressonline.rs/wsw/i ... 1&ni=20840

- Ne bih došao ni da mi ponude godišnju platu od 2,5 miliona evra - bilo je sve što je rekao Jovanović. :hurray:

Stepi, ti si na redu! :wink:


Bravo Lane!

Zanimljivo u kom momentu se obelodanjuje interesovanje zvezde za po dva fudbalera OFK-e i Rada. Za nesto vise od mesec dana zvezda igra sa obe ove ekipe. Stare su to ciganske filijale, pustili bi oni te utakmice svakako, a ovo je samo jos jedan dodatni razlog da odigraju "korektno", ne zamere im se i tako osiguraju ove transfere.
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Za Laneta samo Image
johnny
Posts: 386
Joined: Sat Mar 19, 2011 1:56 pm
Location: wild east

.

Post by johnny »

Imam utisak da kad bi novine prestale da izlaze jedno nedelju dana da bi taj klub(?) prestao da postoji. Egzistencija zasnovana na bukackim prostackim senzacijama je bedna i moze da privuce samo polusvet bez mozga koga ocigledno ovde ima.
User avatar
djape_ns
Posts: 385
Joined: Sat Dec 13, 2008 6:34 pm
Location: Novi Sad

Re: .

Post by djape_ns »

johnny wrote:Imam utisak da kad bi novine prestale da izlaze jedno nedelju dana da bi taj klub(?) prestao da postoji. Egzistencija zasnovana na bukackim prostackim senzacijama je bedna i moze da privuce samo polusvet bez mozga koga ocigledno ovde ima.
:!:

Neverovatno je na sta, ljudi sa naseg foruma, obracaju paznju! Satro, slazemo se kako je novinarstvo u Srbiji daleko ispod neke crte realnog izvestavanja javnosti i onda raspredamo o nekakvim clancima medijskih kuca sumnjivog kvaliteta i strpljivo cekamo da se pojavi neki ''dobar po nas'', kako bi na ciganski nacin razvijali ideologiju idolopoklonstva jer je, toboze, ''Milos Krasic ipak rekao da nije navijac Partizana''.

p.s. Ne mislim ni na koga konkretno, vec primecujem da je to u poslednje vreme praksa.
Sportsko novinarstvo u Srbiji je trenutno zuta stampa, cast izuzecima.
U zivotu volim samo jedan klub, kome sam srce dao i koga cu vecno da bodrim!!!
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Post by madda fakka »

Novac je tu, Putin licno podrzava (mozda bude udario kamen temeljac), svi zele rekonstrukciju stadiona, zaboravili su da napisu da je to od nacionalnog interesa :shock: I sada tu neka grupica urbanista je lenja da sredi plan... Sami sebe lazu.
Napisao sam ranije da je to izmisljotina jer samoproklamovana tzv marakana treba onda svake nedelje da je krcata plus da najniza cena karte bude minimum 20evra da bi se isplatila investicija :!: Apelujem da se vise ne zamaramo ovim temama o izgradnji super stadiona u Srbiji. Na marakanu idem(iskljucivo kavez) od 2003 jedino sto su uradili je da su dva puta menjali sedista na istoku i s vremena na vreme poprave slavine i pisoare u WC. Cujem price od likova koji idu na sever samoproklamovane tzv marakane kazu da na poluvremenu hodaju u poplavi mokrace kada udju u WC. Jedan mi je ispricao kako se z.. sto je otisao na utakmicu u "starkama"...
I Bog je Slaninar...
User avatar
Del_Boske
Posts: 365
Joined: Sun Apr 25, 2010 1:30 am

Re: .

Post by Del_Boske »

johnny wrote:Imam utisak da kad bi novine prestale da izlaze jedno nedelju dana da bi taj klub(?) prestao da postoji. Egzistencija zasnovana na bukackim prostackim senzacijama je bedna i moze da privuce samo polusvet bez mozga koga ocigledno ovde ima.
Дефинитивно се слажем да полусвета без мозга овде има.
TomaNS
Posts: 420
Joined: Mon Mar 22, 2010 12:12 am

Post by TomaNS »

ABUBAKAR OUMARU ZA PRESS

Abubakar Oumaru: Vojvodina je vrhunac moje karijere!

Ne pamti se kada je jedan fudbaler, pa još i stranac, na prečac pokupio nepodeljene simpatije ljubitelja fudbala u Novom Sadu, kao popularni „Abu“. Tamnoputi napadač, za podršku se odužuje golovima i dobrim nastupima na terenu, ali tvrdi da Vojvodina nije usputna stanica u njegovoj karijeri. -Kada sam dolazio u Srbiju, bila je to jedna obična selidba, bez emocija. U Zvezdu sam došao u lošem trenutku, u OFK Beogradu nisam prošao pripreme, ali sam se ovde odlično snašao. I da stvar bude još bolja, zavoleo sam klub, grad, uklopio se u vojvođanski mentalitet, gde god da odem, dane u dresu Vojvodine pamtiću zauvek. Ovde sam od talenta postao igrač, to se ne zaboravlja!




Doživeo si i da navijači skandiraju tvoje ime?

To je najemotivniji momenat moje karijere. Naježio sam se kada se sa zapada prolomilo „Abu, Abu“, prvo sam mislio da sam pogrešno čuo. Ne bojte se, Firmaši, neću se uobraziti, podrška će me terati da budem još bolji i istrajniji!




Vrh liste strelaca, na kraju sezone, nije daleko?

Ako ovako nastavim, nije. Ali, obaveza nas u Vojvodini da je gađamo vrh svuge i u kolektivnoj i u individualnoj konkurenciji, manje od toga je ispod renomea kluba, tako su mi objasnili kada sam dolazio, a ubrzo sam shvatio da to nisu prazne priče. Ginem svaku utakmicu, idemo korak po korak.




Znači li to da se “gađa“ kup, pošto je prvenstvo, kažu, izgubljeno?

Ko to kaže da je prvenstvo izgubljeno? Izvinite, ali koliko ja znam, do kraja šampionata je ostalo 11 kola, to je 33 boda, a svi znamo kolika je razlika. Igramo i sa Partizanom i sa Zvezdom do kraja. Neka drugi prave dugoročne planove i misle da je sve završeno, mi idemo utakmicu po utakmicu. Nama je svaki meč jedno prvenstvo!

Smeta li vam što se finale kupa igra u Beogradu?

Svi igrači nisu oduševljeni time, tvrde da je to kao da smo osuđeni da budemo gosti u utakmici koja bi po pravilu trebala biti na neutralnom terenu. Ja, međutim, ne mislim tako. Slađe je pobediti tamo gde si otpisan, a osim toga, znam da će Firma doći u velikom broju i podržati nas. Jer, ako sada, posle ove serije, nismo zaslužili, pa kada ćemo onda?

Kako su te prihvatili saigrači?

Kao da sam odrastao sa njima! U početku sam najbolji bio sa Jao Antvijem, ali od kako mu je stigla žena, „trampio“ me je za nju. Sada sam malo ljubomoran! Šalim se, sve je fantastično, a svaka utakmica je lakša uz viceve i atmosferu koju prave Nikola Lazetić i Miroslav Vulićević, dižu nas i kada je teško, hrabre, stavljaju osmeh na lice. Jaki smo i ovako, a makar smo dvadeset posto jači samo zbog te timske hemije, odgovorno tvrdim da nijedan tim u Srbiji nema takvu harmoniju u sferi međuljudskih odnosa!

Jesi li se uklopio u novosadski stil života?

Aposlutno, mnogo mi više prijaju ljudi i sredina ovde nego u Beogradu. Nema gužvi, žurbi, svi su ljubazniji, uslužniji, a klub brine o svakom našem koraku, uvek nam je na usluzi. Divno je znati da imaš takvu podršku.

Kažu, naredna stanica, Pariz?

Čuo sam i ja za ponudu PSŽ-a, ali ništa konkretno nije stiglo. Da budem iskren, ne bih se bunio da ostanem ovde još, čeka nas Evropa, čeka nas jurnjava za vrh, a ako već moramo da se rastajemo, sigurno neću dozvoliti da klub koji me je fudbalski uzdigao i napravio od mene ime ostane uskraćen za bilo šta!

Povreda je, čini se, došla u nezgodno vreme?

I, to iz gluposti, bespotrebno. Igrali su Rusi protiv nas sa takvom žustrinom i grubošću kao da im od tih 90 minuta zavisi život ili da se bore za trofej u Ligi šampiona, a ne da je obična prijateljska utakmica Ipak, šta je tu je. Najteže je bilo odmah posle povrede, mislio sam da je sezona gotova za mene. Sada se, ipak, lakše diše. Učiniću sve što je u mojoj moći da se što pre vratim na teren, a onda dam maksimalni doprinos u odlučujućim susretima sezone. Srećom, u Vojvodini niko nije nezamenjiv, pa ni ja. Verujem da će me Jao, Bilbija i ostali odlično odmeniti, a sve što propustim za ovih mesec dana, nadoknadiću kada ponovo kročim na teren Karađorđa.





Tomislav Lovreković
User avatar
Milan
Posts: 4207
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

[quote="TomaNS"][/quote]

Kad će onaj pompezno najavljivani intervju sa Batom?


Edit: Videh sada u drugoj temi objašnjenje. I pretpostavljao sam da tako nešto može biti u pitanju...
Last edited by Milan on Mon Mar 28, 2011 4:01 pm, edited 1 time in total.
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1396
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Post by Uvek sa tobom »

tekstovi u Press-u me iz dana u dan sve vise prijatno iznenadjuju,hvala Tomi :hurray:
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
torrente
Posts: 508
Joined: Thu Aug 06, 2009 3:16 pm
Location: Srem bato

Post by torrente »

Ljudi,upravo uporedjujem Press-ove,Vojvodjansko izdanje i izdanje za Bg.i nemaju bas neke veze.Nigde u Bg izdanju nema intervjua sa Oumaruom,vec ima neki intervju sa trenerom partizana....
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3866
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Post by Red Marquis »

torrente wrote:Ljudi,upravo uporedjujem Press-ove,Vojvodjansko izdanje i izdanje za Bg.i nemaju bas neke veze.Nigde u Bg izdanju nema intervjua sa Oumaruom,vec ima neki intervju sa trenerom partizana....
Pa? Oni nam i nisu ciljna grupa...
Io odio Belgrado
TomaNS
Posts: 420
Joined: Mon Mar 22, 2010 12:12 am

Post by TomaNS »

Torrente, zavisi..izvestaji sa utakmica uglavnom idu i tamo, Bata ce ici tamo, Brana je bio tamo, znaci nekada je za republicko, a nekada za vojvodjansko izdanje...
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1396
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Post by Uvek sa tobom »

http://www.sportal.rs/news.php?id=48053

Jedino sam igrao u Vojvodini u šampionatu Srbije i u ovom momentu sam navijač Voše. Ti tekstovi su imali za cilj da me posvađaju sa ljudima iz Zvezde, ali želim da ipak verujem da nisu bili tendenciozni. 8)
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
masta_ace
Posts: 216
Joined: Mon Aug 13, 2007 9:12 pm

Post by masta_ace »

а и новинари су морали да ублаже изјаву брже боље пошто је на арогантан начин одбијен стуб српства, мора се бар мало поправити ситуација :roll:
User avatar
budababa
Posts: 4013
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

http://www.sportske.net/vest/domaci-fud ... 39915.html

Ista izjava, dosta drugačije prenešena nego u Sportalu :?
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Locked