3. kolo: Vojvodina-Rad 2:0

User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

PRIJATELJ wrote:Red firm nisam ti ja kriv sto si podrzavao jednog od naj losijih trenera(po rezultatima)u klubu.

Pavlovic,Kacar,Djurovic,Kovacevic,...ko zna koliko ih je jos.To su najveci rezultati koje je klub imao u poslednjih par godina.Neko ih je pronasao,a neko ce da ih trosi.
PRIJATELJ
Posts: 286
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:08 am
Location: svugde

Post by PRIJATELJ »

Vojo,voleo bi ako ima snimak utakmice,a mora da ima u klubu da se vidi da li je na kraju utakmice Dzimi digao ruku okrenut prema severu a posle toga prema zapadu.E sad je..ga,ne treba ocekivati izlive pozdrava kao kod bivseg trenera i ne treba ocekivati komunikaciju trener-navijac kao ranije.Mozda gresim ali mislim tako.Nboja,izvinjavam se svakom ko misli da ga ne postujem i veruj mi da nije tako.Pozdrav.
Vuk
Posts: 42
Joined: Sun Aug 21, 2005 12:31 am
Location: Detelinara

Post by Vuk »

je..ga prijatelju,sta si ti potparol Dzimikin?pa gledao sam sve utakmice n.sada.vise od pola su bile namestene.
PRIJATELJ
Posts: 286
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:08 am
Location: svugde

Post by PRIJATELJ »

Sve te igrace je stvorio trener u omladinskoj ekipi,a oni su imali srecu da nismo imali igraca u prvom timu na njihovim mestima pa su morali uci u ekipu.Zasto stalno spominjete Djurovica,pa koliko ga je Djumi stavljao da igra i koliko je bio u ekipi.I bojim se da je sa svojom pricom ugrozio napredak Pavlovica,jer ga je poceo dizati u nebesa.Decko nije mesecima odigrao nista.Pozdrav.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9894
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Prijatelju,imam snimak... nisam obratio paznju na taj detalj,vec samo prenosim glas navijaca
Image
BondNS
Posts: 189
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:32 pm
Location: 10 minuta od stadiona

Post by BondNS »

Ja sam bio na zapadu i čini mi se da je podigao ruku prema severu, ali onako nevoljno, tako da verovatno niko nije ni skontao, prema zapadu sigurno nije.
JEDNA STVAR MI NIJE JAZNA,ZASTO NASI KLUBOVI POSLUJU SA CIGANIMA KAD NIKAD NISTA NE ISPLACUJU,SVOJEVREMENO SU POSLALI UZICKU SLOBODU U DRUGU LIGU ZBOG TOGA,A I JAVOR NIJE NISTA BOLJE PROSAO...

Prosto k'o pasulj,u upravama im sede razni Scepanovici itd...
PRIJATELJ
Posts: 286
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:08 am
Location: svugde

Post by PRIJATELJ »

Vuk,mozda si nov na forumu,ali ja sam jos u aprilu govorio da u klubu imamo trenere koji mogu uspesnije da vode klub od bivseg.Drago mi je ,ponavljam sto su to ljudi iz kluba,sa igrackim pedigreom stecenim u Evropi.Znam da je Novi Sad namestao i da su zato duzni bodove ali ja nisam spomenuo Dzimijev rad tamo,niti mu pripisivao neke zasluge za opstanak.Pozdrav
Vuk
Posts: 42
Joined: Sun Aug 21, 2005 12:31 am
Location: Detelinara

Post by Vuk »

vidi prijatelju nemam ja nista protiv dzimike i zelim samo da mi pobedjujemo ali stvarno nezna da prica.
PRIJATELJ
Posts: 286
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:08 am
Location: svugde

Post by PRIJATELJ »

Vuk,ja bi voleo da dodje neko mutav ili nem,samo da budemo prvaci drzave.Pozdrav
User avatar
Joe
Posts: 109
Joined: Tue Feb 01, 2005 5:12 pm

Post by Joe »

Takodje veliki minus i za trenera sto nije otpozdravio na skandiranje navijaca (2 puta!), ali to pokazuje nedostatak osnovne kulture tog coveka, a to je nesto sto se stice u prvih 10-15 godina zivota. Ko dotad ne nauci, nikad i nece
Ja ne znam jel ste vi bili na utakmici i ako ste bili gde ste gledali i o cemu ste razmisljali!? Prvo sto sam pomislio kada smo poceli da pozivamo novog trenera je bilo:
1. Ne mogu da verujem da ga pozdravljamo posle jedne pobede.
2. Ne mogu da verujem da se tako nesto skandira iako utakmica nije gotova.

Pa svaki iole ozbiljan trener bi svoj posao odradio do kraja pa bi onda otpozdravio. Dzimi je koliko sam ja video prilikom obe prozivke davao uputstva igracima i da je to prestao da radi i nama otpozdravio imao bih poprilicno los prvi utisak o njemu. Covek je svoj posao odradio do kraja i sa obe ruke otpozdravio severu u istom trenutku kada je sudija odsvirao kraj. To je bilo prvo sto je uradio kada se zavrsila utakmica. Zapad nije otpozdravio sto je i logicno posto mu nije skandirao. Ja da sam bio na njegovom mestu isto bih uradio.
Vuk
Posts: 42
Joined: Sun Aug 21, 2005 12:31 am
Location: Detelinara

Post by Vuk »

[quote="Joe
Pa svaki iole ozbiljan trener bi svoj posao odradio do kraja pa bi onda otpozdravio. Dzimi je koliko sam ja video prilikom obe prozivke davao uputstva igracima i da je to prestao da radi i nama otpozdravio imao bih poprilicno los prvi utisak o njemu. Covek je svoj posao odradio do kraja i sa obe ruke otpozdravio severu u istom trenutku kada je sudija odsvirao kraj. To je bilo prvo sto je uradio kada se zavrsila utakmica. Zapad nije otpozdravio sto je i logicno posto mu nije skandirao. Ja da sam bio na njegovom mestu isto bih uradio.[/quote]
isto mislim
max
Posts: 608
Joined: Tue Mar 22, 2005 12:03 am

Post by max »

jeste sve to bitno,pozdravljanje i otpozdravljanje,ali nije toliko da bi se toliko o tome raspravljalo posle prve utakmice u kojoj trener nije imao ni 3% udela.interesantno je i to sto je "prijatelj" od prvog minuta poceo da simpatise novog trenera i da hvali tri boda,meni je takodje drago zbog bodova,a jasno je da trener nije jos ni poceo da radi.ok sve to ali zasto "prijatelju" podmeces tu pricu kako nam se vracaju nasi ljudi,znaci li to odma i dobre rezultate, kad i sam znas sta nasi ljudi misle o fk vojvodini kakva je sada i koliku zelju imaju da se vrate
User avatar
Joe
Posts: 109
Joined: Tue Feb 01, 2005 5:12 pm

Post by Joe »

Sada mozda ovo bas i nije tema ali je povezano sa navijanjem na utakmici sa Radom i zamerkama treneru sto nas nije otpozdravio (iako nas je otpozdravio).
Vrlo cesto imam, sto se tice takvih stvari ozbiljne zamerke na povike sa severa iako sam ja takodje na severu (mada vrlo cesto ako mislim da nesto nije ukusno vikati sto vodje zele ja ni ne vicem). Potpuno mi je nelogicno da ako neki igrac odigra 5 utakmica lose i onda da 1 gol i dvaput uspesno uklizi na jednoj utakmici dobija skandiranje njegovog imena sa tribine. Potpuno mi je nelogicno da se treneru skandira ime iako je zabelezio tek jednu pobedu na klupi Vojvodine. Za mene skandiranje imena trenera predstavlja svecaniju stvar i da bi se tako nesto radilo potrebno je da to i zasluzi. Ovako se stice utisak tipa, ala je lako zadovoljiti navijace. Trener ne sme tako lako postajati nas idol. Isto mislim za bilo kog igraca. Vukelji treba jos puno, puno da bi sprao ljagu sa imena. Nakon pobede kada igraci dodju do nas, treba ih pozdraviti aplauzom i pesmom i to je sve. Niposto vikati ole i slaviti pobedu kao da smo osvojili titulu (ovo se odnosi na neke utakmice iz prethodne sezone). Treba biti dostojanstven i traziti od igraca u svakoj utakmici maksimalno zalaganje. Ne treba praviti svecarsku atmosferu posle jedne pobede.

Ovo nije bila kritika vec zapazanje u zelji da navijanje bude sto bolje.
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Ljudi drzite se topika a naslov je Vojvodina-Rad.
Pobeda je dosla kao veliko olaksanje i nama i igracima i zato se toliko slavilo na kraju. Medjutim prvih 30 minuta je pokazalo da jos mnogo sta ne valja u nasoj igri. Sasa Dobric je ime koje je uz Vukelju obelezilo ovaj mec i svaka cast Djumiju na posebnom radu sa Em Dzejem, Vukeljom i sto je zadrzao Dobrica.
Nejavljanje trenera ili javljanje je veliki minus jer vec godinama postoji jedan nivo komunikacije izmedju trenera i navijaca i to mora da se postuje. Sad koliko je Dzimi elokventan to sigurno nije bitno za njegovu strucnost. Sto se tice njegovog pozdravljanja ja sam bar pozdravljao igraca o kojem imam dosta lepo misljenje, kakav ce biti kao trener videcemo.
ps. Prijatelju pa zar je jos uvek potrebno da Djumija provlacis kroz postove? Napisi jednom gde je gresio u postavci igre, koji je to aspekt fudbalske igre zanemaren na treninzima a ne tipa ovaj mu se smejao iza ledja ili kod njega nista ne valja. Ako nisi znao Djumi je pre dolaska u VOsu bio najplaceniji trener druge lige pa valjda i to nesto znaci.
limanfkv
Posts: 2850
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

Igra protiv Rada mi se nije svidela nikako srecno smo pobedili.Opet frka na pocetku Rad ima inicijaticvu - srecom i oni su losi jako,a mi imamo Todica.
Kizito??? - on nema pripreme,ali igra 90 minuta losije od mene.Toliko o igri...
E sad neki poitaju zasto se pozdravljao trener.Neznam tacno,ali logicno je da pozdravis nekog kada ti dolazi u kucu.
PRIJATELJU kazes da je NS duzan neke bodove,jel?A ko je bio na klupi istog Novog Sada do skoro?Ko onda meni moze da garantuje da taj covek nece odigrati i u Vosi tako ... (te fore 3 za 3 i slicno).Ja npr to mrzim da gledam.Jebi ga takav sam.A sto se tice Djumija sumnjao sam da je vodio 2 namestene utakmice ali tom coveku verujem na rec!
E sada bih postavio pitanje ako neko moze da odgovori.Da li je Grujic i dalje u strucnom stabu?Ukoliko nije kao sto je rekao Stara Garda,onda mi nesto tu smrdi jer su on i Djumi najposteniji treneri koje sam gledao.
primer za Grujica:
prosla sezona Kabel-Futog 4.liga .Futog se kolje sa Slogom oko plasmana u visi rang 2-3 kola pre kraja i stizu na Kabel,koji je vec obezbedio opstanak,a nema sanse da bude prvi.Cuo sam price da su i neke pare nudjene ali da je on rekao ne - a ko poznaje situaciju u OFK Futog zna da nekim ljudima odatle nevalja bas govoriti NE.I zavrsi se 0-0.
Poredtoga Gruja je stvorio 90% tih klinaca + jos brdo koji nisu mogli da se probiju u 1.tim zbog raznoraznih zvezda i zvezdica.Da su vise forsirana deca iz omladinske skole FCV,sigurno bi imali i vece uspehe.

p.s. igra 3 za 3 je umiranje na rate.
Locked