Aleksandar Kocić

Vaša sećanja na utakmice, bivše igrače, legende...
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Vojo svaka čast za trud. Niko ne može da porekne da Zenga nije bio jedan od najomiljenih igrača iz prošle dekade ali onaj dan kad je obukao dres onih za mene je umro, jer je on jako dobro znao ko su oni, šta su oni i šta su nam sve radili dok je upravo on bio na golu Vojvodine!
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

Vojo, imam nešto iz svoje arhive o Kociću. Pretpostaviću da ti ovo treba.

http://img232.imageshack.us/img232/9709/kocic1yi1.jpg

http://img20.imageshack.us/img20/2204/kocic2fv1.jpg
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Red Firm, ovo ti je super.
Treba i meni, a verujem i svima nama, pogotovo onaj prvi.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Drago mi je sto se polako ukljucujete u ovaj topic... jer samo tako mozemo odrzati kvalitet ovog foruma.Podbara,jasno je da ne mozemo imati svi iste stavove,zato ovo i jeste forum,mesto gde cemo iznositi svoja misljenja i stavove,diskutovati....

Sto se Kocicevog odlaska u zvezdu tice,mislim da je otisao krajnje korektno,bez neke pompe,i sto je jako bitno nije direktno iz Vose otisao i to u godinama kada je bio najbolji.Recimo,mnogo vise me je pogodila izjava Avramova koji je rekao da mu je zelja zvezdin dres i da nije uopste bitno sto ce napustiti seriju A,samo da ga zvezda pozove.
Ja Kocicu uopste ne zameram,jer ipak je "juznjak" sto bi se reklo,pa nije ni za ocekivati da imamo dole toliko navijaca kao zvezda i partizan.Bitno mi je samo da je Koca fantasticno odradjivao posao u Vosi,uvek dao sve od sebe,on i Govedarica su stavljali glavu za Vosin dres tamo gde neko ni slemom ne bi isao i ja jednostavno ne mogu preci preko toga.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

:roll: 8) :lol:
Image
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Image
Image
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Evo i jedan od naslova iz novina iz vremena dok su se za dres reprezentacije borili Kocara i Kralj:

Image

:lol:
Image
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Turija,ako sad krenes sa hobijem skupljanja slika iz novina na kojima je Brkic,mozda napravis i vecu kolekciju od ove:

:lol: 8)



Image
Image
User avatar
Novon
Posts: 52
Joined: Mon Jul 11, 2005 7:00 am
Location: Istocna tribina

Post by Novon »

Aleksandar Kocic je sef strucnog staba Srema iz Sremske Mitrovice...
Ako kaniš pobijediti ne smiješ izgubiti
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Novon wrote:Aleksandar Kocic je sef strucnog staba Srema iz Sremske Mitrovice...
Evo Koce na radnom mestu :lol:
Image
Image
Kamenica
Posts: 323
Joined: Tue Oct 20, 2009 9:24 pm
Location: Sremska Kamenica

Post by Kamenica »

Meni je Peca Brzakovic(sada reprezentativni golman Srbije u malom fudbalu) tzar :lol:


Kocica pamtim, branio je jos kad su za Vosu igrali Saula, Saraba, Pantelic, Samardzic, Vesko Mihajlovic, Radojicic, Kojic i ekipa. Imao je sjajne intervencije, ali je primao i pajserske golove. Branio je srcem za nas, a "grbavom" jedino zameram sto je stao na gol cerge.
Last edited by Kamenica on Sat Oct 24, 2009 12:16 am, edited 1 time in total.
Dokle god je sirok Dunav,
dokle god je ravan Srem,
za mene je mirna Backa
ja odavde ne idem...

Dokle god na toj planeti,
kraljica si moja ti
za srecu mi treba malo,
malo tvoje ljubavi...
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Kamenica wrote:Imao je sjajne intervencije, ali je primao i pajserske golove.
Haha, ovo je ziva istina, Koca je cesto umeo bukvalno sam sebi da da gol ali njemu sam nekako i mogao da oprostim sve te kretenski primljene golove valjda zato sto bi na svaki takav dolazile po tri fenomenalne intervencije gde je spasavao cist gol...
Kamenica
Posts: 323
Joined: Tue Oct 20, 2009 9:24 pm
Location: Sremska Kamenica

Post by Kamenica »

TV Liga Sampiona. Cigani nas pritisli. Rambo hvata volej na 20 metara Koca je vadi iz raklji.

Sledeca akcija Adzic sutira u gornji levi ugao, covek opet brani nemoguce. Perovic mu daje kretenski gol, nakon kasnjenja doktora Saule.... Koca masi citavu loptu i ona umesto u njegovim rukama, zavrsava u mrezi.

P.S. Dodao sam u mojoj poruci, jos neke fudbalere koji su iz te generacije. A Vesko je igrao uz Pantelica stvarno za Bogove u Vosi tih godina.
Dokle god je sirok Dunav,
dokle god je ravan Srem,
za mene je mirna Backa
ja odavde ne idem...

Dokle god na toj planeti,
kraljica si moja ti
za srecu mi treba malo,
malo tvoje ljubavi...
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Turija wrote:Onaj grb što mu se vidi spolja, na dresu, nije mu na toj strani i iznutra.
podbara wrote:Niko ne može da porekne da Zenga nije bio jedan od najomiljenih igrača iz prošle dekade ali onaj dan kad je obukao dres onih za mene je umro
Voja wrote: Sto se Kocicevog odlaska u zvezdu tice,mislim da je otisao krajnje korektno,bez neke pompe,i sto je jako bitno nije direktno iz Vose otisao i to u godinama kada je bio najbolji.
E mislim da sledeci intervju napokon daje potvrdu mom misljenju da je Koca isao tamo,cisto profesionalno.

Image


Image

Dok recimo u istim novinama (samo na drugoj strani :wink: ) Zoltan Sabo izjavljuje da mu je prelazak u Partizan bio ispunjenje decackog sna i najlepsi momenat u karijeri
Image
User avatar
novosadjanin
Posts: 1352
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Post by novosadjanin »

Evo nesto sto ce oduseviti Voju :)

http://www.novosti.rs/vesti/sport.72.ht ... e-moj-klub

edit: Izgleda da je to taj isti tekst, samo su promenili naslov i sa zakasnjenjem ga stavili na net
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
Post Reply